Покладіть ручку на (цифровий) папір з Nebo: додаток MyScript’s Killer Note-Take бере рукописний текст у 21 століття

TL; ДОКТОР: Інтерактивний додаток для запису приміток MyScript Nebo забезпечує природний потік рукописного тексту на пристрої iOS, Android, Chrome OS та Windows, сумісні з активними ручками. Цей додаток працює за технологією компанії Interactive Ink, яка дозволяє користувачам писати та редагувати на сенсорному екрані та конвертувати вміст у набрані літери. Завдяки Nebo, MyScript, нарешті, прагне наблизити до цифрового світу найкращі якості традиційних фарб.


Коли Тім Кук представив яблучний олівець поряд із iPad Pro першого покоління під час спеціальної події Apple 9 вересня 2015 року, я одразу купив ажіотаж.

Ідея писати і малювати на iPad з точністю олівця – замість звичайного методу цифровий еквівалент малювання пальцями – одразу ж приваблювала. З додатковим бонусом 12,9-дюймовий дисплей Retina та додаткова клавіатура / обкладинка мене продали.

Кілька місяців я займався малюванням, конспектом та навіть програмами для розмальовки для дорослих. Але, коли початкова магія зникала, я почав замислюватися, чи слугував Apple Pencil в значній мірі – особливо з огляду на вартість усієї установки.

Небо логотип

Nebo робить інтуїтивно зрозумілі записи із поєднанням цифрової ручки та клавіатури.

Через чотири роки Nebo, інтерактивний додаток для запису нот від MyScript, передумав. Можливість перетворити неохайний почерк в обтічний, редагований текст подвійним натисканням пальця настільки ж приваблива, як і функціональна, зробивши це програмне забезпечення справжнім змінником ігор для цифрових чорнила.

Як виявляється, це було наміром MyScript з перших етапів розвитку Nebo. Компанія визнала, що в той час як пристрої з підтримкою ручки, такі як iPad Pro, Galaxy Note та Microsoft Surface Pro, стають дедалі звичнішими, вони не забезпечували задовільного досвіду.

“Коли ми запустили Nebo в серпні 2016 року, наша мета полягала у впровадженні нашої останньої технології – MyScript Interactive Ink, яка пропонує видатне розпізнавання рукописного тексту та забезпечує найбільш природний досвід написання”, – сказав Деніс Мансо, CSO в MyScript. “З його допомогою ваші чорнила можна повністю редагувати за допомогою інтуїтивних жестів, він так само чуйний і поповнюваний, як і набраний текст, і є багатомодальним, що дозволяє вам одночасно змішувати набраний і продиктований текст”.

20 років досліджень в галузі електронних чорнильних технологій

Nebo був запущений у 2016 році, але MyScript була заснована ще в 1998 році групою розробників, які переконали, що почерк – це найефективніший спосіб збору інформації, навчання та думки. У поєднанні зі штучним інтелектом (ШІ) вони вважали, що це може навіть формувати майбутнє того, як ми взаємодіємо з машинами.

Компанія, що базується у Нанті, у Франції минулого року відзначила своє 20-річчя, коли 120 співробітників відзначили два десятиліття дослідження нейронних мереж, AI та UX, а також інновації у багатомовній розпізнаванні тексту від руки та цифровому управлінні чорнилом..

Демо-фотографії продукту

MyScript провів два десятиліття досліджень технології розпізнавання рукопису, яка використовує Nebo.

“Якщо 20 років успішного впровадження нашої технології в різних випадках використання навчили нас чомусь, то мати кращу технологію недостатньо – цінність виходить із вирішення реальних проблем користувачів”, – сказав він. “Наше завдання полягає не лише у підтримці нашої технології на найвищому рівні, а й у розробці комплексного підходу до задоволення їх потреб”.

Nebo лідирує в галузі, коли мова йде про програмне забезпечення для розпізнавання рукописних текстів, яке доступне на 66 мовах. Хоча багато додатків з’явилися у відповідь на зростаючий попит на цифрові посібники для запису нот, він сказав, що рідко можна знайти таке, що пропонує щось справді руйнівне для ринку.

“Наші конкуренти зосереджені на заміні паперу та анотації цифрового контенту просто для переміщення людей з паперу на цифрові пристрої”, – сказав він. “Nebo – єдине додаток, що займає увагу, орієнтоване на підвищення продуктивності, оскільки MyScript Interactive Ink приносить почерк до основи створення цифрового вмісту”.

Ручка, знайомтеся з клавіатурою: свобода використання декількох методів введення

Nebo постачається з надійним набором функцій, від інтерактивних діаграм, рівнянь та приміток до легкого експорту параметрів через інтуїтивний інтерфейс. Оскільки MyScript Interactive Ink є базовою технологією, що лежить в основі всіх цих функцій, додаток може бездоганно обробляти та перемикатися між різними типами введення..

“Незалежно від того, що я друкую, пишуть рукою чи диктують свій вміст, наша система не справляється з цим по-іншому: її можна редагувати інтуїтивно зрозумілими жестами, перезавантажувати та форматувати”, – сказав Денис. “Це робить Nebo унікальним як найпродуктивніше рішення для запису на ринку”.

Завдяки простим і зрозумілим підручникам, які вирівнюють криву навчання, Nebo на диво простий у використанні, особливо враховуючи його силу. Легко перетворити навіть найгірший почерк у текст подвійним дотиком, видалити що-небудь, подряпивши його, і плавно перейти з клавіатури на цифровий олівець.

Незалежно від того, чи працюєте ви в режимі довгого введення чи вводити текст, ви можете легко використовувати цифровий олівець, щоб застосувати стилі шрифту. Просто намалюйте квадрат навколо слова, щоб виділити його, підкресліть слово, щоб воно відображалося жирним шрифтом, або розпочніть список, записавши кілька точок кулі.

Але функції Nebo виходять далеко за межі стилізації, що дозволяє користувачам створювати чіткі діаграми і навіть вирішувати складні математичні задачі – просто запишіть рукописне рівняння, натисніть двічі, і ви отримаєте відповідь. Вам потрібні докази? Я використовував свій Apple Pencil, щоб записати рівняння, яке сказало, що “спотикає весь Інтернет”, і Nebo вирішив це – правильно – двома натисканнями мого пальця. Геніальність!

Організація нот – це також легкий вітер, з доступними командами, які дозволяють користувачам впорядковувати елементи на сторінці і навіть впорядковувати сторінки в цілих блокнотах. Нарешті, оскільки Nebo легко перетворює нотатки у формати Word, текст, PDF-файли та HTML, додаток усуває необхідність повторного введення рукописних нотаток.

Підвищення продуктивності за рахунок інновацій

Зрештою, мета компанії – допомогти користувачам бути більш продуктивними шляхом інтеграції нотаток у свої цифрові робочі процеси.

“Ми вкладаємо великі кошти в дослідження користувачів та дизайн, щоб сприяти досягненню наших пріоритетів, не тільки з точки зору чистої інновацій, але й переваг, які наші технології повинні принести кінцевим споживачам”, – сказав він.

Що стосується культури компанії, то успіх усієї команди важливіший, ніж успіх будь-якої людини. Тим не менш, кожен працівник має шанс робити те, що любить – будь то кодування, дизайн, дослідження, тестування чи спілкування – та будувати кар’єру на основі своїх пристрастей.

“Фраза, яка нас добре визначає і якою ми пишаємося, – це” Одна команда “, – сказав він. “Якщо коротко, це означає, що ми працюємо рука об руку для досягнення тієї ж мети”.

Компанія має всі марки сучасного стартапу, включаючи команду Щастя, орієнтовану на організацію заходів та святкувань; заходи з побудови команди, такі як катання на водних лижах, уроки кулінарії та лазерна мітка; безкоштовна їжа та напої та щедра користь для здоров’я та благополуччя. Підтримуючи преміальні умови праці, компанія може залучати високоякісних працівників та допомагати їм розкрити весь свій потенціал.

З точки зору внутрішніх інновацій, дорожню карту розвитку MyScript формують насамперед відгуки користувачів та нові галузеві дослідження.

“Наша дослідницька група UX витрачає багато часу та ресурсів, намагаючись зрозуміти проблеми наших користувачів та те, як Nebo міг би забезпечити їх рішення”, – сказав Денис. “Ми, безумовно, намагаємось заздалегідь задуматися, і уважно ставимося до нових тенденцій технологічної індустрії, особливо якщо мова йде про нейронні мережі та ШІ”.

Поглиблення ролі почерку в нашому цифровому житті

MyScript представив кілька функцій бета-версії для Nebo у 2019 році, включаючи Draft та Lasso, які дозволяють користувачам створювати розділи в документах та вибирати та переміщувати вміст відповідно.

Що стосується майбутнього, MyScript продовжить випускати інновації, які допомагають користувачам ще більше інтегрувати цифрові чорнила у свої робочі процеси. Будьте в курсі: Компанія планує оприлюднити детальну інформацію на Мобільному світовому конгресі 24 лютого 2020 року в Барселоні.

“У 2020 році ми зосередимось на тому, щоб кожен отримав шанс насолодитися рукописним досвідом, який пропонує Nebo, і з’ясувати, як почерк можна повністю занурити в наше цифрове повсякденне життя”, – сказав Денис.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector