Постійно прагне допомогти підприємствам адаптуватися до змін, що потребують, завдяки гнучкому, надійному сервісу хостингу та підтримці якості

TL; ДОКТОР: Компанія Steadfast, заснована в 1998 році 14-річним фанатиком зі своєї спальні у Фон-дю-Лак, штат Вісконсін, переросла в комплексного постачальника керованих хостинг-рішень з центрами обробки даних в Чикаго та Нью-Джерсі. Сьогодні компанія прагне надати персоналізовані, надійні інфраструктурні рішення, що звільнять клієнтів від технічного навантаження, щоб вони могли зосередитись на бізнес-цілях. Маючи два десятиліття досвіду та приглядаючись до майбутніх тенденцій на ринку, Steadfast прагне допомогти бізнесу ефективно масштабуватися на довгі роки.


Коли 14-річний Карл Цимерман лягав спати в ніч перед Різдвом 1998 року, його голова не бачила цукрових слив. Для молодого ентузіаста в Інтернеті свято означало більше, ніж цукерки, наповнені цукерками – це був шанс зекономити гроші на ліцензію продавця, щоб підтримати його нове хобі-хобі.

Карл, який народився на Різдво, використовував подвійне святкування на свою користь. У тому році він зібрав 200 доларів, купив свій перший реселерівський рахунок і несвідомо запустив те, що стане багатомільйонною хостинговою компанією.

“Мені було 14 років, я не знав, в що потрапляю, і вдячний за це”, – сказав Карл, генеральний директор Steadfast. “Я зрозумів:” Наскільки це важко? “, І просто заскочив.”

Малий бізнес продовжував зростати, коли Карл пробирався через коледж, прогресуючи до того, що більше не було сенсу зосереджуватися на школі. “Я найняв декількох працівників, і мені це стало справжнім бізнесом”, – сказав він.

Непохитний логотип

Компанія Steadfast має на меті забезпечити персоналізовані, надійні інфраструктурні рішення, підкріплені знанною підтримкою.

Швидкі перемоги вперед за два десятиліття, і захоплення Карла хостингом перетворилося з хобі, яке вибігло зі своєї спальні у Фон-дю-Лак, штат Вісконсін, на надійного постачальника послуг з керованими центрами даних у Чикаго та північній частині Нью-Джерсі. Сьогодні мета компанії – допомогти бізнесу посилити свою увагу через рішення у білих рукавичках, що відповідає їх потребам, що розвиваються. Підтриманий знанною підтримкою та постійним розвитком продукції, Steadfast прагне забезпечити персоналізовані керовані інфраструктурні рішення для підприємств по всій США..

Надання кращого сервісу для все більш поінформованих клієнтів

Steadfast COO Джеймс Вебб повідомив нам, що компанія, яка спеціалізується на гнучкому хмарному середовищі, інфраструктурних рішеннях та надійних, безпечних керованих послугах, – пишається своєю здатністю розвиватися в кроці з потребами клієнтів.

“Конкуренція жорстка, і з моєї точки зору, очікування клієнтів зросли швидко, оскільки технічні знання стають все більш актуальними”, – сказав він. “Щоб не відставати від попиту клієнтів, ви повинні забезпечити надання передової технології, а також передового обслуговування клієнтів. Ось як ми виділяємось ».

Карл погодився: непохитний завжди діяв під думкою, що найдешевше – не завжди найкраще. Конкуруючи з подібними в Amazon, Google та Microsoft, обслуговування клієнтів стає важливим диференціатором.

Графічне зображення послуг Steadfast

Стратегія компанії полягає в поєднанні високоякісної мережі з постійно розвивається стратегією обслуговування клієнтів.

“Ми пропонуємо конкурентоспроможні ціни, але ми ніколи не орієнтувалися на те, щоб бути найдешевшим постачальником; натомість ми розглядаємо весь пакет “, – сказав він. «Одне з речей, які я скажу потенційним клієнтам, – це те, що кожен може налаштувати інфраструктуру сервера або центру обробки даних. Забезпечення базової інфраструктури – це одне – після підписання контракту багато компаній затримуються “.

За словами Карла, це коли світить непохитний. “Ми будуємо якісну мережу і продовжуємо процвітати завдяки тісній взаємодії з нашими клієнтами, щоб забезпечити найкращий можливий досвід”, – сказав він.

Старший ІТ-стратег компанії Steadfast Едвард Сур’єр сказав нам, що спритна культура компанії дозволяє процвітати в умовах зміни очікувань клієнтів. “Ми здійснюємо коригування, коли ми їдемо, і ми беремо замовника з собою в цю подорож”, – сказав він. “Ключ полягає в тому, щоб вони були добре інформовані по дорозі”.

Масштабування до отримання доходів: сприяння бізнесу посилити фокус

Джеймс сказав нам, що централізовані центри обробки даних Steadfast дозволяють малому та середньому бізнесу використовувати ті самі інфраструктурні рішення, що і клієнти на рівні підприємства, за доступною швидкістю.

“Розрив між професійними службами стає все ширшим і ширшим”, – сказав він. “У вас є компанії, які народилися в Інтернеті – AWS, які народилися від Google, – і вони роблять добре, поки не зростають і не матимуть проблем з переходом на корпоративну інфраструктуру”.

Зростаючі болі легко помітити. “Зростаючі компанії знаходять, що їм потрібен спосіб керувати своїми людьми, робочими станціями та серверами, все в той час як нормативні вимоги збільшуються”, – сказав Джеймс. “Керовані постачальники послуг на зразок Steadfast знають, як зробити цей стрибок зі швидкістю світла”.

Steadfast має на меті полегшити такі переходи, взявши на себе роль ІТ-департаменту, дозволяючи клієнтам зосередитись на щоденних бізнес-цілях, а не на підтримці інфраструктури. При такому партнерстві з клієнтами ключове значення має комунікація – саме тому Steadfast надає консультації на всіх етапах, від планування та проектування до впровадження та обслуговування.

Постійний логотип і замки

Наполегливо прагне допомогти своїм партнерам розблокувати рішення щодо ряду проблем, включаючи управління персоналом та працівниками.

Джеймс сказав, що компанія знає, як орієнтуватися в процесі, спираючись на особистий досвід. “Карл створив компанію сам, коли йому було 14, і тепер йому вже 60 людей, які працюють на нього, і ми стали підприємцями”, – сказав він. “Щоб стати маленьким магазином для мам і попсів до прибуткового підприємства, ви повинні використовувати свої витрати на технологію ефективно”.

За словами Карла, цінність Steadfast полягає у зв’язку, яку він налагоджує між технологією та бізнесом. “Наша робота – це, звичайно, вирішення технічних проблем, але те, що ми насправді робимо, – це дозволяти нашим клієнтам вирішувати бізнес-проблеми – допомагаючи їм управляти персоналом, керувати своїми працівниками та робити все”, – сказав він..

Рішення з білою рукавичкою, що збільшує утримання клієнтів

Едуард сказав нам, що Steadfast вважає компанії, які вона служить партнерам, а не клієнтам.

“Після того, як хтось підпише з нами контракт, у нас з’являється цілий двигун”, – сказав він. “Наша команда з надання послуг звертається до замовника та спеціально створює все, щоб визначити те, як проектували наші інженери. Це дуже біла рукавичка, дуже зручна з клієнтом – по суті, це партнерство. “

Результат – персональне інфраструктурне рішення, розроблене для задоволення потреб кожного партнера. У галузі, де автоматизація стає все більш популярною, Карл сказав, що клієнти вважають, що підхід Steadfast є освіжаючим.

“Дуже багато наших конкурентів дуже зосереджені на автоматизації, але більшість клієнтів не хочуть приймати рішення, що купувати та налаштовувати речі автоматично – вони хочуть допомогти у прийнятті правильного рішення”, – сказав він. “Вони хочуть знати, що насправді є люди, і з ними працює і взаємодіє не просто автоматизована система”.

Банер, що сприяє персоналізованому обслуговуванню

В епоху автоматизації Steadfast зосереджується на наданні практичного обслуговування клієнтів та консультацій.

Під час пошуку керованого постачальника послуг хостингу Едуард рекомендує задавати потенційним постачальникам ряд питань. “Завжди запитуйте про рівень їх утримання від клієнтів, час відгуку на послуги та обсяг квитків”, – сказав він. “Майже всі господарі стверджують, що мають чудову підтримку, але ніхто не може її створити”.

Едвард сказав, що Steadfast може похвалитися 99-відсотковою утримуваністю з понад 2000 клієнтів. Договір про рівень обслуговування компанії гарантує 30-хвилинний час підтримки, 99,99% доступності, 100% безперебійного підключення до мережі та 100% безперебійного електропостачання.

“Одним з наших найбільших пунктів продажу є те, що обсяг наших квитків як компанії є астрономічно низьким для кількості партнерів, яких ми обслуговуємо, – і це тому, що ми створили наші рішення, щоб вони працювали добре”, – сказав він. “Найкращий квиток на обслуговування клієнтів – той, який ніколи не надсилали, тому що ви в першу чергу побудували систему”.

Майбутні тенденції: безперервність бізнесу, відновлення після аварій, гіпердоступність

Що стосується майбутнього, команда Steadfast сказала нам, що майбутні тенденції будуть обертатися навколо збільшення доступності. “Загальні тенденції, які ми спостерігаємо, включають безперервність бізнесу, відновлення після ліквідації наслідків аварій та підвищення надійності”, – сказав Джеймс. “Всесвіт змінюється, і гіпер-доступність стає головним фокусом”.

Карл заявив, що надійні рішення щодо запобігання та ліквідації наслідків аварій особливо потрібні на ринку середнього бізнесу, який часто недооцінюється.

“Багато наших конкурентів, особливо в Чикаго і навіть по всій країні, дійсно фокусують ці спеціалізовані послуги лише на клієнтах підприємств”, – сказав він. “Хоча ми підтримуємо і обслуговуємо багато клієнтів підприємств, ці конкуренти залишили багато людей середнього рівня, щоб вони могли себе думати”.

За словами Карла, багато постачальників, які раніше обслуговували середній бізнес, були придбані великими компаніями, в основному орієнтованими на підприємства. “Тут ми можемо додати велику цінність – це взагалі величезний ринковий сегмент, який ми не думаємо, що хтось інший обслуговує”, – сказав Карл.

Якщо хтось розуміє, як спрямувати компанію з дитячого хобі в середній бізнес і на підприємство, це Карл.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector