Потужний інструмент CASE: Ідеї програмного забезпечення Modeler озброює розробників зручним для візуалізації складних систем

TL; ДОКТОР: Якщо ви шукаєте надійний, але простий у використанні інструмент для діагностування програмного забезпечення (CASE) з автоматизованою програмою (CASE), то Ideal Modeler Modeler – це хороша ставка. Потужне програмне забезпечення допомагає розробникам розробляти спритні програми, полегшуючи візуалізацію складних систем. Тепер, завдяки новим функціям, представленим у Software Ideas Modeler Версія 12, техники отримують більше переваг у використанні, ніж будь-коли раніше.


Ви б не очікували, що хтось, хто не вміє плавати, нігтьову ходу метелика при першому вході в басейн. Як знає будь-який інструктор з плавання, початковий процес навчання передбачає комфорт з водою, практикування вдиху та видиху та удари ногами..

Це ж стосується і інструментів дротяного кадрування, які розробники використовують для складання своїх програмних ідей. Тоді як інтуїтивно зрозуміла платформа полегшує користувачів на найменшому кінці, програмне забезпечення з крутою кривою навчання може потенційно занурити навіть найрозумніших розробників – або принаймні змусити їх перейти до іншого рішення.

Логотип Modeler Software Ideas

Software Ideas Modeler допомагає користувачам створювати візуальні карти своїх ідей.

Як давній розробник, Душан Родина, засновник Моделю програмного забезпечення, дуже добре це знав. Шукаючи уніфікованого інструмента діаграми для мови моделювання (UML), який би відповідав його потребам, і вийшов з порожніми руками, Душан вирішив створити просту і всеосяжну власну програму.

“Безкоштовні інструменти в той час були занадто незграбними, а платні були занадто складними і повільними для швидкого діаграмування – їм було потрібно багато конфігурацій, потрібно було заповнити багато форм і включили спливаючі вікна, які перервали діаграмування процес, внаслідок чого користувач легко втрачає свій потік “, – сказав нам Душан.

Створюючи «Програмні ідеї для моделювання в 2009 році», Дусан мав на меті дозволити користувачам додавати деталі до своїх діаграм поступово, у міру необхідності, а не всі відразу. “Зрештою, мета полягала в тому, щоб забезпечити максимально зручним для користувачів програмним забезпеченням, але включаючи всі функції, необхідні для візуального представлення складних систем та розробки програмного забезпечення”, – сказав він..

Сьогодні потужне програмне забезпечення допомагає розробникам розробляти спритні програми, використовуючи інтуїтивну схему, серед інших інструментів. І з новими функціями, нещодавно впровадженими через Software Ideas Modeler Версії 12, цей процес стає простішим, ніж будь-коли раніше.

Дизайн Agile додатків за допомогою інструментів інтуїтивного діаграмування

Щоб зробити Model Ideas Modeler все більш зручним, Dusan включає в себе комплексні підручники, які охоплюють майже все, що програма пропонує, починаючи з Дня 1: Перші кроки з програмного забезпечення Ideler. Цей урок введення описує основний інтерфейс та спрямовує користувача на створення нового проекту, збереження його та відкриття існуючого. Зважаючи на це, більшість користувачів вважають цей інструмент легким для роботи навіть без вивчення посібника.

Через інтерфейс користувачам з самого початку надаються п’ять варіантів: Новий проект, Відкритий проект, Створення проекту з коду, Створення проекту з бази даних та Створення проекту з XMI. “Ви можете почати багато способів”, – сказав нам Душан. “Ви можете почати з простих діаграм, або, якщо у вас є тестова база даних або якийсь вихідний код, ви можете мати програмне забезпечення автоматично генерувати діаграми.”

Знімок екрана Ідеї програмного забезпечення Modeler 12 - Головне вікно

Інтерфейс користувача відрізняється компактною компонуванням для максимального робочого простору.

Програмне забезпечення також підтримує дротяні кадри, які є кресленнями екрана, зазвичай використовуються для розробки інтерфейсів користувача, веб-сайтів, мобільних додатків та документів. Користувачі можуть з’єднувати свої провідні кадри з іншими діаграмами та моделями, використовуючи попереднє управління, або експортувати каркасні рамки в різні графічні формати.

Дусан сказав, що всі функції пов’язані, щоб забезпечити найкращий досвід клієнта з точки зору потоку.

“Якщо ви автоматично генеруєте діаграми з коду, ви можете продовжувати роботу з цього пункту”, – сказав він. “Вся ідея полягає у тому, щоб запропонувати програму настільки корисною, щоб люди всіх рівнів кваліфікації могли знайти щось, що їм допоможе”

Дружній підхід із численними можливостями мови

Ідеї ​​програмного забезпечення Modeler охоплює весь спектр можливостей, від побудови базових діаграм до визначення взаємозв’язків між декількома діаграмами. Програмне забезпечення також включає підтримку вичерпного переліку графічних зображень та мов, придатних для різних галузей.

Душан спочатку створив Model Ideas Software Ideler для підтримки UML, стандартизованої, загальної мови моделювання, що використовується для об’єктно-орієнтованої інженерії програмного забезпечення. Програма підтримує всі типи діаграм UML, включаючи класи, заходи, компоненти зв’язку, об’єкти, пакети та профілі, серед іншого.

На додаток до UML, програмне забезпечення включає підтримку моделі бізнес-процесів та нотацій (BPMN), блок-схему, як стандарт для графічного відображення процесів. Він також підтримує мову моделювання систем (SysML), що використовується для семантики інженерних систем; діаграми взаємозв’язків сутності (ERD), що використовуються для відображення взаємопов’язаних елементів; та ArchiMate, інструмент моделювання підприємства.

Скріншот продукту

Програмне забезпечення має безліч наборів діаграм із набором вражаючих графічних інструментів.

Інші, здавалося б, нескінченні варіанти включають діаграми потоків, діаграми веб-сторінок, карти розуму, діаграми Венна та матриці. І якщо цього недостатньо, користувачі можуть створювати власні діаграми, вказуючи піктограми, ярлики та обмеження для введення та зв’язків.

Але той факт, що програмне забезпечення Душана підтримує широкий спектр мов та можливостей, не означає, що це надмірна робота з.

“Моніторинг програмних ідей включає всі складні функції, які потрібні користувачам, але вони не з’являються на передньому плані – вони приховані, щоб ми не лякали користувачів”, – сказав він. “Ми надаємо дещо постійний досвід навчання, де це легко на початку, але зовсім не обмежено з точки зору функціональності”.

Нещодавнє оновлення: Ідеї програмного забезпечення Modeler Версія 12

Приблизно за рік роботи з розробки, Дусан випустив останню версію програми – Software Ideas Modeler History Version 12, 12 грудня 2019 року. Оновлення, введене через 10 років після першого випуску у 2009 році, символізує початок нової ери для компанії.

Версія 12 має абсолютно новий користувальницький інтерфейс із сотнями піктограм для елементів, діаграм та дій із додатками. Він також поєднує в собі інтерфейси меню та стрічки, використовувані окремо в попередніх версіях, з новою консолідованою конструкцією стрічки, яка дозволяє отримати максимальний простір у полотні діаграм. Душан сказав, що компанія дуже пишається результатом.

“Ми оновили основу програми, щоб мати можливість забезпечити більш динамічний підхід до створення діаграм”, – сказав він. «Стандарти діаграмування та моделювання були модернізовані до останніх версій, введені нові типи діаграм. Завдяки цьому випуску ми прагнемо зробити схему легкою та швидкою ».

Новий випуск має оновлені стандарти UML, SysML та ArchiMate, а також вісім нових типів діаграм, включаючи інфографічну діаграму, що містить різні настроювані форми та діаграми. Інший варіант, влучно названа діаграма підручника, пропонує інструменти для додавання зображень скріншотів, візуальні елементи для позначення кожного кроку та мітки для опису частин діаграми.

Нові варіанти стилювання включають радіальні градієнти до 10 кольорів, чотири стилі блиску (плоскі, похилі, закруглені та діагональні) та дії з модифікації в один клік. Також доступно 35 нових форм малювання, включаючи двонаправлені стрілки, 3D кубики, математичні символи та ромби.

Але це ще не все – більш дрібні функції будуть поступово впроваджуватися через канали компанії Twitter та Facebook. “Ми будемо продовжувати розробляти його та випускати оновлення, що робить програмне забезпечення ще простішим у використанні, ніж зараз”, – сказав Душан. “Будьте в курсі”.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector