Повернутися до природи: метод Гокхале працює над тим, щоб відновити структурну цілісність хребта за допомогою методів первинної постави

TL; ДОКТОР: Метод Гокхале, розроблений Естер Гокхале, використовує здорові методи постави і руху, щоб відновити первинну структурну цілісність організму і зменшити біль у спині. Цей режим, як кажуть, дає можливість учасникам вбудувати візуальну, кінестетичну та інтелектуальну медичну освіту у повсякденне життя, глибоко змінюючи навіть найбільш глибоко вкорінені звички. Тепер, коли компанія починає допомагати підприємствам включати свої методи у свої корпоративні культури та ІТ-відділи, метод Гокхале готовий зробити ще більший вплив на здоров’я хребта у всьому світі.


Забудьте про ін’єкції кортизону, НПЗЗ, льоду та підтримуючих брекетах: Естер Гокхале, голкотерапевт в Пало-Альто, Каліфорнія, вважає, що для лікування хронічного болю в спині потрібна невелика допомога наших далеких предків.

Сучасні вчені описують викривлення здорового хребта як S-подібну форму при погляді збоку. Але хоча S-подібний хребет часто спостерігається в сучасній анатомії, Естер каже, що Homo sapiens має хребет у формі J, і лише нещодавно повернувся до пози, що викликає біль. “Ця парадигма S-форми така ж неправильна, як архаїчна віра в те, що Земля плоска”, – сказала нам Естер..

Після відчуття каліки, спричиненої грижею диска, яка почалася під час її першої вагітності – та подальшою невдалою хірургічною операцією на спині – Естер вирішила знайти власне лікування. Вона розпочала дослідження з Інституту Апломба в Парижі до вивчення безболісних племен у Буркіна-Фасо, Індії та Португалії.

Естер каже, що J-подібний хребет можна знайти в історичних ілюстраціях анатомії, корінних племен і навіть на спинах сучасних дітей. “У хребта J, позаду позаду, а згори вгорі – невелика частина спини”, – сказала вона. “Це досить прямо вгору і вниз.”

Логотип Gokhale

Метод Гокхале – це багатогранний підхід, розроблений для того, щоб налагодити контакт з більш природною поставою.

Намагаючись допомогти сучасному населенню зв’язатися зі своїми первинними постами, Естер розробила метод Гокхале, систематичну методику, яка використовується для відновлення структурної цілісності та заохочення до безболісного існування. “Ми повертаємо людей до того, що вони робили, коли були маленькими, що робили їхні предки та що люди все ще роблять у меншій та меншій кількості куточків світу”, – сказала вона.

Дослідження показують, що понад 80% людей, які користуються комп’ютерами більше чотирьох годин на день, скаржаться на біль у спині. Тим, хто з нас в ІТ-секторі, як правило, удвічі збільшує час на комп’ютер щодня. Естер допомагає тисячам людей так само, як ми, усунути біль, вплітаючи в повсякденне життя методи здорової постави. Комплексний підхід включає все, від передової технології відстеження хребта до глобальних освітніх можливостей. Оскільки компанія шукає можливості інтеграції в рамках корпоративних оздоровчих ініціатив, вона має позитивний вплив на життя ще більшої кількості людей.

Вбудуйте методи здорової постави у свій повсякденний спосіб життя

За словами Естер, такі племена, як Убонг у Борнео, великий острів Малайського архіпелагу Південно-Східної Азії, мають ідеальну форму хребта та поставу. “Якщо у вас немає цієї рамки, ви втрачаєте всі переваги – механізм самолікування, самозаймання – і натомість у вас виникає ціла купа проблем із зносом і спиною”, Естер сказав.

Але є добра новина для сучасних людей, затягнутих часом: Естер розробила метод Гокхале, щоб забезпечити безпроблемну інтеграцію в наше повсякденне життя. “Наші предки мисливців-збирачів не збиралися отримувати коригування та ін’єкції”, – сказала вона. “Завдяки методу Гокхале життя стає вашим тренажерним залом, забезпечуючи терапію та фізичні вправи та роблячи ваше існування більш комфортним”.

Після початкового періоду навчання, присвяченого практикуванню нових рухів, Естер сказала, що багато людей починають усвідомлювати методи підсвідомо. Як студенти продовжуватимуть вправляти свої навички у своєму повсякденному житті, вони почнуть відчувати себе природними.

Естер також хоче розвіяти міф про те, що таз повинен бути забитий для захисту спини. “Диск L5-S1, який я пошкодив, у нас є клиноподібним”, – сказала вона. “Тож, коли ви підтягуєте таз, що є дуже поширеним правилом сучасності, ви насправді стискаєте передню частину цього диска. Ви штовхаєте вміст назад, і прямо за диском – це нервові корінці ».

Метод Гокхале передбачає, що люди повинні навчатися уникати шкідливих поз, щоб біль не виникала в першу чергу. І це швидко набирає тягу завдяки зростаючій світовій фан-базі – до якої належать народна співачка Джоан Баес та південноафриканський правозахисник Десмонд Туту.

У своєму недавньому інтерв’ю The Guardian Джоан Беез розкрила свої секрети самообслуговування. “Найважливішим елементом є метод Гокхале, який стосується постави і заснований на рідних жінок, які стоять прямо навіть після того, як цілий день збирати рис і не мають проблем зі спиною”, – сказала вона у статті..

Зціліть себе завдяки можливостям у всьому світі

Але Джоан Без і Десмонд Туту не єдині, хто користується методом Гокхале. Рецензенти на HealthOutcome.org, краудсорсинговій платформі для медичних втручань, дали метод Гокхале 4.3 із 5 зірок для болю в попереку. Багато інших рішень займають набагато нижчий рівень, включаючи підтримуюче взуття (2,3 зірки), масаж (2,3 зірки), вправи на зміцнення (2,2 зірки), НПЗЗ (2,2 зірки) та ін’єкції кортизону (1,8 зірки).

Метод Гокхале є багатошаровим, містить заняття, книгу, носячі технології, спеціальні подушки, ролики та стільці. Але Естер сказала, що найнеобхіднішим елементом є освіта, яка включає безкоштовні онлайн-майстер-класи та особисті майстерні від вчителів, що знаходяться по всьому світу..

“Наші викладачі займаються уявленнями учнів про те, що можливо, навчаючи їх першим крокам дитини до оздоровлення”, – сказала вона. “Більшість людей – це кинестетичні студенти, яким потрібно практичне втручання, щоб подолати те, що раніше звикли”.

Окрім безкоштовних вступних курсів, організація пропонує як курс шести уроків, так і концентрований одноденний курс для тих, хто не може відвідувати повні шість уроків.

Естер сказала, що люди також отримують цінність з її книги “8 кроків до безболісного назад”, в якій представлений метод Гокхале у формі самодопомоги для тих, хто не може відвідувати особисті сесії. Вмістивши понад 1100 зображень, книга наочно ілюструє кроки, які читачі повинні вжити для досягнення здоров’я хребта.

“Я думаю, що те, що робить наші втручання настільки ефективними та ефективними, – це використання декількох каналів”, – сказала Естер. «Ми використовуємо практичну інструкцію, технології та інтелектуальний потенціал, який люди розвивали. Ми переносимо всю цю сіру речовину – чому б не поставити її у користування? “

Створіть міцність та стійкість за допомогою технології відстеження хребта

Метод Gokhale також складається з носячого пристрою: Gokhale SpineTracker. Ця технологія складається з п’яти датчиків, які кріпляться до хребта за допомогою наклейок, а також відповідне додаток, що дозволяє користувачам бачити форму та рух хребта.

Під час уроку вчитель працює з учнем, щоб визначити його ідеальне положення хребта та робить знімки цих позицій у додатку. Після встановлення ідеалу SpineTracker може допомогти учням відтворити їх поставу, порівнявши своє поточне положення зі збереженою базовою лінією.

Усі знімки, записані через додаток, завантажуються на веб-портал Gokhale для студентів, що дозволяє легко відстежувати зміни з часом. “SpineTracker Gokhale дає змогу в режимі реального часу переглянути ваш хребет”, – сказала вона. “Це допомагає людям практикувати те, що їм потрібно робити у своєму тілі, щоб повернутися до мети, яку ставить перед ними їхній вчитель”.

SpineTracker Gokhale

SpineTracker Gokhale дозволяє користувачам в режимі реального часу візуалізувати форму своїх колючок.

В даний час компанія працює над обладнанням SpineTracker нового покоління, яке дозволить заряджати всі п’ять датчиків відразу на включеній зарядній панелі. Нові водонепроникні датчики також забезпечать більш комфортне користування та дозволять отримати більш широкий спектр вимірювань.

Естер сподівається поширити слово про SpineTracker (та всі компоненти методу Гокхале) медикам.

“Медики, як правило, потрапляють у неприємності, оскільки їм доводиться нахилятися над своїми пацієнтами”, – сказала вона. “Метод Гокхале – це ідеально підходить для їхнього насиченого життя, і оскільки у нас немає бюджету на маркетинг чи продаж, лікарі є хорошим джерелом органічного зростання. У нас було понад 500 лікарів, які закінчили наш курс, і вони є нашим головним джерелом направлення, крім слова в уста. “

Досягнення культурних змін за рахунок корпоративного впливу

Надалі Естер хотіла б використовувати впливові відносини в межах корпорацій, щоб допомогти ще більше людей жити без болю життям.

“Корпорації створюють екосистеми, де кожен вчиться у оточуючих людей”, – сказала вона. “Якщо нам вдасться вписати поінформованість про поставу в культуру компанії, це буде самозабезпеченим, тому що люди матимуть здорові приклади для наслідування”.

Зростаюча кількість компаній обирає впровадити корпоративні медичні та оздоровчі плани як вигоду для працівника, і метод Гокхале міг би бути ідеальною підгодою для цих ініціатив.

“Люди часто мають стипендію, яку їм дозволяють використовувати на власний розсуд”, – сказала Естер. «Ми сподіваємося використати ці можливості для допомоги великим групам людей».

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map