Програми IFS дозволяють глобальним підприємствам відповідально відслідковувати та переробляти продукцію із спритністю та безпекою

TL; ДОКТОР: Похваляючись програмними програмами на основі компонентів для всього, від планування ресурсів підприємства до управління послугами на місцях, IFS допомагає компаніям відповідати та передбачати зміни технологій та бізнес-стандартів. Зосереджуючись на управлінні активами, виробничих процесах та нагляді за ланцюгом поставок, глобальні підприємства можуть більш ефективно регулювати весь життєвий цикл своєї продукції та контролювати правильне утилізацію вживаних товарів. Понад 3500 співробітників IFS по всьому світу обслуговують ділову інформацію для більш ніж 1 мільйона користувачів у всьому світі.


Незважаючи на те, що InkCycle вже заважає мільйонам порожніх струменевих картриджів потрапляти на сміттєзвалища країни, компанія прагнула перепрофілювати свої процеси, щоб стати ще більш екологічними..

Протягом пікових місяців компанія InkCycle переробляє та переробляє понад 1,7 мільйона використаних картриджів для офісних роздрібних постачальників та торгових посередників.

“Для нас критично важливо мати можливість не тільки вносити стільки предметів, але й вміти відстежувати тип картриджа, а також його джерело”, – заявив виконавчий віце-президент Бред Родерік у прикладі дослідження. “Спроба зробити цей тип відстеження вручну – це не варіант. Якби мені потрібно було створити записи вручну, InkCycle не працював би. “

Компанія звернулася до набору IFS програмного забезпечення для планування ресурсів підприємства та управління активами, щоб контролювати інформацію про картриджі та дані клієнтів. З 1983 року IFS Applications допомагає підприємствам охоплювати різні основні бізнес-процеси: управління активами, виробництво, адміністрування проектів, управління послугами та нагляд за ланцюгом поставок..

“IFS дозволяє набагато ефективніше передавати інформацію клієнтом та шляхом контакту”, – сказав Бред. “Той факт, що записи клієнтів інтегровані з виробництвом бекенда, електронною комерцією та іншими інструментами, дозволяє нам управляти нашою зростаючою організацією з обслуговування клієнтів”.

Рішення IFS дозволяють компаніям правильно використовувати та утилізувати відходи

Програмне забезпечення IFS стосується всього життєвого циклу продуктів та активів компанії, тобто підприємства можуть відслідковувати кожен компонент, щоб забезпечити належне утилізацію відповідно до місцевих норм.

Згідно з даними старшого радника IFS Білла Лідала, що зростає кількість підприємств прагнуть оцінити викиди вуглецю на свою продукцію, заявив, що ця тенденція набирає обертів протягом останніх 20 років.

Екологічно чистий виклик стає особливо вимогливим для підприємств – це широкі зміни законів, які вважають, що законно можна використовувати в окремих штатах, країнах та континентах.

“Якщо ви хочете робити бізнес в інших частинах світу, ви повинні грати за їхніми правилами”, – сказав Білл. “Вам потрібно прийняти стандарт, де можна грати в будь-якому місці, оскільки намагатися створити щось три різних способу дуже дорого”.

Електронні відходи можуть вилучити токсини, такі як свинець, ртуть та кадмій, у сусідні ґрунт та воду. США федерально не регулюють використання та утилізацію небезпечних матеріалів, що знаходяться в електричних та електронних виробах, але 25 штатів в даний час застосовують закони про переробку електроніки. В Європейському Союзі Директива щодо обмеження небезпечних речовин або RoHS суворо регулює та обмежує, яка електроніка може потрапляти на сміттєзвалища..

“Вся справа в тому, щоб забрати продукти, що закінчуються, і переробити наскільки це можливо, щоб не залишати їх на сміттєзвалищах”, – сказав він. “Багато речей у ваших прекрасних пристроях підлягають вторинній переробці.”

Для компаній, які вирішили відремонтувати та відремонтувати повернені пристрої, IFS здійснює нагляд за системами управління послугами на місцях, які включають оптимізацію центрів обслуговування клієнтів, техніку планування, відстеження запасних частин та адміністрування гарантій та договорів на обслуговування..

“Вся справа в тому, щоб потрапити до рук людини, якій потрібно обслуговувати”, – сказав Білл. “Це розповідає їм, що повинно відбутися, відстежуючи години, які вони проводять, і потрібні їм матеріали, і все найкращим чином. Це одне із справжніх солодких плям IFS. “

Використання програмного забезпечення для підвищення рівня відповідності та корпоративного громадянства

Незалежно від того, що дозволено на сміттєзвалищі, Білл сказав, що IFS працює з підприємствами для зменшення загальних відходів та впливу на навколишнє середовище в громадах, в яких працюють підприємства.

“У нас є лише одна планета”, – сказав він. “Навіть якщо зменшення відходів та екологічно чисті практики не є вимогою в країні, де ви ведете бізнес, вам все одно потрібно дбати про те, щоб бути хорошим корпоративним громадянином”.

Програмне забезпечення для планування ресурсів підприємства IFS включає широкий спектр інструментів для звітування про нефінансові показники, наприклад, пов’язані з дотриманням законодавства, стабільністю та корпоративною соціальною відповідальністю..

Міжнародна організація зі стандартизації вільно базувала свій стандарт ISO 26000 для корпоративної соціальної відповідальності на Глобальному договорі ООН, який пропагує права людини, справедливу працю, захист довкілля та антикорупційні заходи.

“Є ці 10 елементів поводження з людьми, догляду за навколишнім середовищем та добросовісної оплати праці”, – сказав Білл. «Усі ці речі грають в індустрії технологій. З Інтернетом ви просто не можете сховатися. Щодо доброї волі можна сказати, оскільки більшість організацій діють за бажанням людей ».

Двадцять років тому, за словами Білла, компанії прийняли розум, щоб шукати “програмне забезпечення для управління моїм бізнесом, тепер геть”. Тепер IFS допомагає клієнтам, зацікавленим у вимірюванні наслідків та розумінь, отриманих за рахунок зменшення екологічного навантаження на його продукцію.

“Де б ви не працювали, ви знаходитесь у культурі, яка усвідомлює, чи добре ви діяєте, чи ні”, – сказав він. “Якщо ви робите все можливе, щоб повернути ці товари, а не витрачати ці ресурси, тоді ви знайдете громаду, яка є більш привітна до вашого бізнесу”.

Захист програм та бізнес-даних всередині та для клієнтів

Протягом останніх трьох-чотирьох років Білл заявив, що помітив великі зрушення в тому, наскільки ретельно організації перевіряють протоколи безпеки та функції в програмах IFS. Від двофакторної автентифікації до задоволення потреб оборонної промисловості IFS розробила численні заходи – як внутрішньо, так і в своїх програмних продуктах – для захисту конфіденційної інформації.

Логотип IFS з колажем співробітників та зображенням Білла Лідала

Старший радник Біл Лідал – один із близько 3 500 співробітників IFS, які обслуговують понад 1 мільйон користувачів.

“Ми постійно додаємо нові функції безпеки, щоб клієнти могли скористатися кращими інструментами входу та способами збереження ваших даних більш безпечними”, – сказав Білл, додавши, що ті самі запитання він бачить у, здавалося б, кожному запиті пропозиції, який він розглядав за минуле. чотири-п’ять років: які ваші заходи безпеки? Як ти збережеш мої дані в безпеці?

“Вони хочуть знати, як ви збираєтеся допомогти їм найкраще захистити свої дані та мати необхідну інформацію для роботи зі своїми клієнтами та регуляторами у всьому світі”, – сказав він. «Це було давно акцентом, і воно продовжує зростати. Поки ми знайдемо способи заткнути отвори в безпеці, там завжди знайдеться хтось, хто намагатиметься знайти інший ».

Як і щодо впливу на навколишнє середовище та корпоративного громадянства, Білл заявив, що сильне ставлення до безпеки даних зміцнює позитивні відносини з клієнтами та репутацію бренду.

“Коли ми зростаємо у майбутньому, очікування наших клієнтів зростають”, – сказав він. “Справа вже не в тому, що ви пропонуєте. Будь то апаратне чи програмне забезпечення, клієнти хочуть, щоб ви робили більше, ніж просто надавали продукт. Вони хочуть, щоб ви допомогли з’ясувати найкращий спосіб його використання ».

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector