Програмне забезпечення для спільної діаграми творчо оптимізує спілкування, що дозволяє командам планувати процеси та ілюструвати концепції в режимі реального часу

TL; ДОКТОР: Співпраця давно важлива у просторі розробки програмного забезпечення. Коли команди розробників ефективно працюють разом, вони виробляють програмне забезпечення, яке призводить до оптимального досвіду користувача та задоволення клієнтів. Creately – це веб-інструмент діаграмування, який дозволяє спілкуватися в реальному часі, щоб допомогти ІТ-фахівцям планувати, ілюструвати та реалізовувати свої ідеї. Включаючи інтеграцію з популярними рішеннями для співпраці, такими як Atlassian та Google Apps, Creately живе всередині багатьох інструментальних груп, які вже використовуються для побудови проектів. Це в поєднанні з новим фокусом на платформі на мобільних пристроях, тому все більша кількість підприємств звертається до Creativetely, щоб допомогти їм розробити та поставити продукти з спритністю.


Безперечно, принципи гнучкої розробки програмного забезпечення, що виросли в 1990-х роках, актуальні і сьогодні. Очікується, що колективи сучасного програмного забезпечення швидко доставлять цінну продукцію, що відповідає попиту клієнтів. Мабуть, один із найкращих методів цього досягти, згідно Маніфесту розробки Agile Software, – це співпраця команд.

Щоб закріпити ідеї щодо робочого процесу та досвіду користувачів, багато розробників програмного забезпечення створюють блок-схеми та діаграми, якими можна поділитися з членами команди. Раніше вони або були представлені особисто, надіслані як вкладення електронної пошти, або розміщені на спільному сервері. Ефект часто був повільним зворотним зв’язком та тривалими ланцюжками електронної пошти, які не є ні економічними, ні економічно часом, і можуть призвести до того, що кінцевий продукт не відповідає потребам замовника.

Творчо надає веб-програмне забезпечення для малювання, яке дозволяє командам ефективно та швидко спілкуватися, щоб проекти можна було виконувати спритно. Інструмент доступний на настільному або мобільному пристрої, дозволяючи командам реагувати на ідеї в будь-якому місці, не занурюючись у тряску довгих ланцюжків електронної пошти.

“Наша мета – зробити діаграму якомога простішою за допомогою розумних об’єктів, які підлаштовуються під контекст; унікальні функції, такі як контекстні панелі інструментів; і співпраця в режимі реального часу “, – сказала Нішадха Сілва, менеджер з маркетингу в Інтернеті. “Це перевага №1 нашого програмного забезпечення.”

Творчо пропонує понад 50 типів діаграм, розширені бібліотеки форм та приклади, щоб спростити ілюстрування складних процесів. Побудовані діаграми каркаса, UML та Ганта платформи допомагають розробці дизайну сайту та надають можливість легко відображати складні діаграми, ідеї та процеси. Це в поєднанні з інтеграцією Atlassian та Google Apps робить Творчо корисним інструментом для планування, ілюстрації та розробки проектів.

Співпраця в режимі реального часу спрощує спілкування між командами

Програми Creative Creative дозволяють миттєво спільно редагувати проекти, надаючи технічним професіоналам ряд переваг. Взаємодія в режимі реального часу допомагає впорядкувати творчий процес, не чекаючи завантаження вкладень електронною поштою або оновлень членів команди.

Кожен може бачити прогрес, досягнутий після завершення проекту, що забезпечує миттєвий зворотній зв’язок. Витрати на поїздку виключаються за допомогою віддаленої співпраці, а оскільки кілька версій діаграми більше не передаються, команди скорочують час, плутанину та помилки. Творча співпраця спрощує роботу в команді, що призводить до менших навантажень та підвищення продуктивності.

Скріншот співпраці на творчій діаграмі

Програмне забезпечення для діагностування Creative Creative дозволяє співпрацювати в реальному часі між членами команди розробників.

“У нас дуже різноманітний набір користувачів через безліч інструментів для діагностування, які ми надаємо”, – сказав Нішадха. “Ми підтримуємо блок-схеми, UML-діаграми, каркаси, мапи сайту тощо. Студенти, власники бізнесу, розробники та системні інженери, серед інших, використовують усі наші інструменти ».

Як зазначив Нішадха, наочні посібники Creative Creative допомагають передавати та осмислювати дані та ідеї. Як результат, інструменти для діаграми на платформі використовуються технічними професіоналами, веб-дизайнерами та дизайнерами інтерфейсу, а також широкою громадськістю – усім, кому потрібно створити добре розроблені діаграми..

Залежно від використовуваних інструментів, команди розробників та інші можуть розробляти сайти, планувати проекти та ілюструвати складні системи та концепції – або просто збирати ідеї для планування. Маючи програмне забезпечення та діаграми для кожного випадку, Creately – це багатий ресурс для команд розвитку, які працюють над складними проектами.

Програмне забезпечення для перетягування та перетягування каркаса допомагає командам розробників швидко розробляти сайти

Серед популярного програмного забезпечення, яке надає Creately, є інструменти з каркасними рамками та редактори макетів інтерфейсу користувача. Ці візуальні засоби корисні командам, які створюють тестові розробки веб-сайтів та програмних інтерфейсів користувачів. По суті, вони є дорожніми картами для забезпечення оптимальної роботи користувачів.

Скріншот інтерфейсу інтерфейсу програмного забезпечення Creative Wire

Веб-розробники можуть швидко створити провідні кадри для дизайну сайту в інтуїтивно зрозумілому середовищі перетягування.

Функції перетягування дозволяють швидко створювати макетні конструкції, тоді як різноманітність доступних об’єктів дозволяє користувачам створювати точні конструкції, які вони мають на увазі. Спільні та мобільні можливості забезпечують миттєвий зворотній зв’язок та постійний доступ до поточних проектів, полегшуючи робочий процес для великих та малих дизайнерських команд.

Легко архітектуру UML-діаграм для ілюстрації складних систем

UML або уніфікована мова моделювання забезпечує метод візуалізації програм у об’єктно-орієнтованому програмному забезпеченні. Творчо надає 14 типів діаграм UML, включаючи моделі поведінки та структури.

Знімок екрана Творчо UML-діаграми

Завдяки Creately архітектори систем можуть малювати широкий спектр діаграм UML для ілюстрації складних процесів.

Діаграма класів є одним з найпоширеніших типів UML, що деталізує зв’язки між класами елементів. Інші популярні шаблони включають діаграми розгортання, які демонструють унікальні конфігурації обладнання та програмного забезпечення та використовують діаграми регістрів. Наведена вище схема замовлень є прикладом діаграми випадку використання, яка часто використовується на етапах планування проектів. Кілька діаграм можна навіть використовувати разом для ілюстрації різних аспектів однієї концепції.

Створюйте діаграми Ганта для планування термінів проекту та організації команд

Діаграми Ганта містять інформацію про завершення проекту. Хороша діаграма Ганта показує обсяг виконаної роботи щодо загального часу, відведеного на проект.

Творчо використовує розумні об’єкти, які адаптуються відповідно до контексту, автоматично додаючи інформацію про час та дату. Програмне забезпечення Creative Creative дозволяє користувачам створювати діаграми Ганта до трьох разів швидше, ніж для традиційних програм. Тому команда розробників програмного забезпечення, що поспішає, може скористатися для швидкого вимірювання продуктивності та придумати більш реалістичну часову шкалу проекту.

Інтеграції дозволяють працювати в додатках, які ви вже використовуєте

Зручність використання одних і тих самих додатків занижено. Завдяки Creately не потрібно завантажувати об’ємний пакет програм або вивчати новий інтерфейс користувача.

Простота інтеграції впорядковує виробництво, економлячи час, енергію та дані. Творчо досягає синтезу додатків, інтегруючись із програмним забезпеченням Atlassian Confluence та JIRA. Платформа також сумісна з Google Apps, Chrome Store та G Suite.

Скріншот творчої інтеграції з програмним забезпеченням Atlussian Confluence

Творче інтегрується з програмним забезпеченням Atlussian’s Confluence та JIRA, а також Google Apps, щоб допомогти командам співпрацювати.

Інтеграція додатків Creative Creative знімає необхідність завантажувати конвертери та зчитувачі для унікальних розширень файлів і тим самим робить файли більш доступними для членів команди з різними системами. Поширене використання розширення файлів дозволяє проектам бачити швидше та простіше. З однією менш стороною програмою для завантаження менеджеру безпеки потрібен лише Google Apps, щоб зв’язатися зі своєю творчою командою.

Новий фокус на мобільних пристроях дозволяє користувачам ділитися та взаємодіяти в дорозі

Іноді немає часу на складну ділову зустріч, і виникає потреба зібрати всіх людей за власними умовами. Мобільні можливості творчо дозволяють проводити зустрічі та співпрацю в часових поясах. Нішадда сказав, що покращення мобільного досвіду стане великим фокусом для Творчого руху вперед.

“Ми випустили мобільний додаток. Ви не можете насправді зробити з цього, але ви можете співпрацювати з ним за допомогою функції коментарів “, – сказав Нішадха. “Це прекрасний спосіб для команд залишатися на зв’язку та надавати інформацію про діаграми під час подорожі людей.”

Будь-хто з додатком може коментувати діаграми, а розробники можуть збирати необхідний в реальному часі вкладення, оскільки команди можуть зважувати їх з будь-якого місця в світі..

Творчо його використовували дрібні, зайняті розробники програмного забезпечення, а також гіганти галузі, включаючи National Geographic, NASA, Amazon та тисячі інших організацій. Принципи гнучкої розробки програмного забезпечення, безумовно, живі сьогодні і посилюють потребу в командах для ефективної співпраці, тому керівники проектів часто використовують креативні інструменти для планування, доставки та розгортання продуктів, що відповідають потребам споживачів..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector