Програмне зберігання, визначене програмним забезпеченням StorPool: Потужне рішення, що дозволяє хостинговим постачальникам забезпечити кращу ефективність та надійність для клієнтів

TL; ДОКТОР: Програмно-провідниковий сервіс зберігання StorPool допомагає хостинг-провайдерам винаходити спосіб їх створення приватних та публічних хмар. Програмне забезпечення підвищує продуктивність і збільшує запаси, поєднуючи ємність усіх накопичувачів в єдиний масштабований пул зберігання даних. З нещодавним випуском StorPool 18.02 та планами на подальше розширення компанія забезпечує швидке та ефективне розповсюдження програмного забезпечення для зберігання даних у глобальному масштабі.


Для сьогоднішнього бізнесу, залежного від Інтернету, висока доступність – це не просто приємна річ – це визначальний фактор успіху. Незалежно від того, чи спілкуємось ми внутрішньо електронною поштою, керуємо взаємодією клієнтів з онлайн-програмним забезпеченням CRM або керуємо магазином електронної комерції, майже всі бізнес-функції покладаються на підключення до Інтернету.

Навіть невелика кількість простоїв виходить з високою вартістю. Gartner підрахував, що хвилина простою коштує бізнесу 5600 доларів. І це лише середній показник: залежно від галузі та того, як працює компанія, час простою може коштувати до 540 000 доларів на годину.

З іншого боку монети, висока доступність забезпечує користувачам кращий досвід, підвищує продуктивність праці працівників, захищає репутацію бізнесу та призводить до підвищення загального доходу.

Боян Кроснов, керівник продукту та співзасновник у StorPool, та логотип компанії

Боян Кроснов, керівник продукту та співзасновник, заявив, що StorPool створює єдиний пул спільного блокового сховища.

Боян Кроснов, керівник продукту та співзасновник StorPool, це добре знає. У 2011 році він допоміг запустити програмування для зберігання даних у відповідь на декілька просвітницьких розмов із компаніями, що приймають хостинг.

“Ми запитали їх, які проблеми вони намагаються вирішити”, – сказав Боян. “З величезною силою вони сказали нам, що намагаються створити високодоступні публічні хмарні сервіси, але складну частину рівняння було дуже важко вирішити”.

Команда, що стоїть за StorPool, вважає, що традиційні сховища SAN застаріли, тому вони вирішили доставляти сховища для публічних та приватних хмар, використовуючи абсолютно новий підхід.

Їх наполеглива праця окупилась, внаслідок чого визначене програмним забезпеченням сховище, що підвищує продуктивність та збільшує запас, поєднуючи ємність усіх накопичувачів в єдиний масштабований пул пам’яті. Сьогодні постачальникам послуг довіряють StorPool як швидке та надійне рішення для створення приватних та публічних хмар. Шістнадцятий головний реліз, StorPool 18.02 та плани продовжувати інновації, компанія готова зробити своє програмне забезпечення для розподіленого зберігання доступним для широкого кола користувачів.

Проста і доступна система розподіленого зберігання

StorPool по суті поєднує локальні сховища, такі як жорсткі диски та SSD, щоб створити єдиний пул спільного блочного сховища, який працює на кластері серверів. Програмне забезпечення для зберігання даних нового покоління одночасно є швидким і надійним завдяки своїй розподіленій архітектурі, що виключає окремі точки відмови.

Будь-який бізнес, який потребує спільного зберігання або створює хмари, може використовувати рішення StorPool. “Ми допомагаємо хостинговим компаніям стати більш конкурентоспроможними та надавати кращі послуги своїм клієнтам”, – сказав Боян. “Хостинговими послугами часто користуються бізнесмени, тому якщо ви хочете бути успішним хостинговим постачальником, вам потрібно подбати про своїх клієнтів, щоб допомогти їх бізнесу розвиватися”.

Графічне зображення програмно визначеного сховища

StorPool допомагає хостинг-провайдерам підвищити продуктивність та підвищити ефективність.

Боян зазначив, що багато його клієнтів конкурують з такими гігантськими галузями, як AWS. “Громадський хмарний простір надзвичайно конкурентоспроможний”, – сказав він. “Наші клієнти повинні мати можливість надавати високодоступні послуги, щоб вижити на цьому ринку”.

Програмне забезпечення включає вбудовану надмірність через синхронізовану реплікацію по кластеру. “Зазвичай дані, необхідні одному клієнту StorPool, розташовані на дисках, які розташовані на всіх серверах кластеру”, – сказав Боян. “Це забезпечує високу продуктивність і балансування навантаження в режимі реального часу.”

Забезпечене програмним забезпеченням сховище позбавляє потреби придбати дороге серверне обладнання, будь то SAN або масив із повним набором даних. Він також працює зі стандартним обладнанням, що зменшує витрати та забезпечує просте обслуговування. StorPool розробляє рішення в кожному конкретному випадку залежно від точних вимог зберігання, а також ємності, продуктивності та особливостей самої системи зберігання..

Кімната для вирощування: масштабувати лінійно за потужностями та продуктивністю

Розвиваючі підприємства потребують хостинг-провайдерів, які можуть пристосувати раптове зростання без ризику простоїв. З цією метою StorPool забезпечує високу ступінь гнучкості в управлінні обсягом. Кожен диск, доданий до кластеру StorPool, збільшує ємність кластера – не лише для нових даних, але і для вже наявних даних. “Це масштабоване рішення. Це означає, що коли вони ростуть, вони просто додають ще один сервер до кластеру, і вони отримують продуктивність сервера додану до всього їх пулу”, – сказав Боян.

Kualo Web Hosting, лондонська компанія, що має десятки тисяч клієнтів по всьому світу, слугує яскравим прикладом рішень щодо масштабності StorPool. Згідно з тематичним прикладом на сайті StorPool, Kualo в минулому розгорнув численні рішення на основі програмного забезпечення, лише для того, щоб зіткнутися з проблемами масштабованості та продуктивності. Оскільки кожен провайдер не задовольнив своїх потреб, Kualo окреслив чотири необоротні стандарти: продуктивність, надмірність, масштабованість та доступність.

“StorPool поставляється чудово у всіх цих областях – те, що жоден інший продукт, який вони протестували чи розгорнули, не зміг зробити”, – заявили представники Storpool. “Тепер вони можуть додавати сервери, як потрібно, і навіть можуть перерозподіляти наявні сервери з мінімальними змінами обладнання”.

StorPool настільки масштабований, що Kualo планує використовувати програмно визначене сховище в інших областях свого бізнесу, включаючи рішення для зберігання своїх клієнтів, що управляються спільним та корпоративним хостингом..

Крім того, перегляньте тематичне дослідження компанії SiteGround, яке дасть вам хороше уявлення про те, що StorPool може зробити в плані продуктивності. Як заявив Івайло Ніколов, керівник відділу сайтів SiteGround: “Модель рішення та масштабування StorPool дозволяє нам досягти в сотні разів швидшої продуктивності та масштабувати як обчислювальні, так і кластерні сховища миттєво”.

Низькі витрати на налаштування та додаткова модель оплати в міру зростання

Не секрет, що сьогоднішні господарі опиняються на все більш переповненому ринку. Залишатися конкурентоспроможними в цьому середовищі – це питання ефективності та зниження витрат для вищої рентабельності інвестицій. StorPool визнає, що клієнти повинні оптимізувати свої сховища та шукають масштабоване рішення із збільшенням цін.

Компанія багаторазово збільшує ефективність витрат. По-перше, вона пропонує модель ціноутворення, яка зростає, з нульовими попередніми витратами. По-друге, він знижує визначений програмним забезпеченням центр обробки даних, розміщуючи сховища та обчислюють на тих же серверах, що зменшує витрати на корисність та витрати на управління..

Що стосується спільного хостингу, StorPool пропонує високодоступний спільний хостинг (HASH), в якому традиційні хостинг-сервери з голими металами перетворюються на віртуальні машини, забезпечуючи кращу продуктивність та доступність при менших загальних витратах.

“Дуже багато спільних веб-сайтів хостингу розміщують, скажімо, 1000 веб-сайтів на одному фізичному сервері, і якщо з цим фізичним сервером щось трапляється, клієнти страждають”, – сказав Боян. “Концепція HASH усуває цю проблему шляхом усунення несправностей обладнання без простоїв.”

Без простоїв господарі можуть уникнути виплати компенсацій за гарантію безперервного робочого часу, знижуючи при цьому ставки клієнта. Боян заявив, що високо доступна архітектура масштабування в нових налаштуваннях дозволяє хостам вирішувати багато оперативних проблем автоматично або віддалено, не надсилаючи техніку в центр обробки даних.

Новий випуск StorPool 18.02 та подальше розширення галузі

Нещодавно StorPool випустив останню версію свого розповсюдженого програмного забезпечення для зберігання даних, версія 18.02, яка робить більший акцент на інтеграції, підвищує сумісність апаратних платформ і зменшує використання ресурсів.

Новий випуск також матиме інтеграцію Kubernetes, 30% меншу затримку пам’яті, підтримку нових дистрибутивів Linux, підтримку мереж гіперцентрових даних, а також покращення розуміння аналітики та показників.

“Ми додали оптимальне використання високомасштабних мереж листя-хребта, інтеграцію з провідною платформою для оркестровки контейнерів, Kubernetes, і безліч невеликих удосконалень”, – сказав Боян. “Продуктивність StorPool вже була винятковою, але ми любимо просувати межі можливого”.

Поглядаючи на майбутнє, Боян сказав, що StorPool звертає свою увагу на допомогу SaaS та приватним хмарним компаніям будувати надійну, швидку, визначену програмним забезпеченням інфраструктуру для розробки та запуску програм. Як і інші рішення StorPool, його рішення SaaS усуває окремі точки відмови, збільшує час роботи та покращує швидкість.

Незалежно від того, чи допомагає він процвітати в Інтернеті чи підприємствам створювати платформи з низькою затримкою, місія StorPool така ж: забезпечити кращу ефективність та надійність за доступною ціною.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector