Пропонований у 2018 році експерт CleverHost – вдосконалення досвіду спільного хостингу шляхом пошуку правильних технологій як для клієнтів, так і для хостів

TL; ДОКТОР: Зіткнувшись із усім, від руйнівної кампанії WordPress грубою силою до складної програми розробника Node.js, CleverHost протистоїть різноманітних проблем, що зустрічаються в індустрії спільного хостингу. Заснований як один з наших відомих експертів, засновник та генеральний директор Дерек Сілва відверто розглядав проблеми, з якими зіткнулася компанія-хостинг у 2017 році, а також її захоплюючий потенціал зростання у 2018 році. Йому продовжують панувати підтримка, безпека, доступність та гнучкість. над ультраконкурентною сферою спільного хостингу.


Зіткнувшись із натиском найагресивнішої атаки жорстокої сили WordPress фахівці з безпеки WordPence коли-небудь бачили, як Пол, Алія та Чані сміливо гуртуються разом.

Алія був переповнений, але Шані хоробро трималася міцно. Пол героїчно блокував веб-трафік від войовничих IP-адрес, що генерувало 14 мільйонів атак на годину. Оскільки Пол доблесно тримався, адміністратори CleverHost швидко налагодили свою оборону і повернули нападників.

Коли пил осідала, CleverHost надав пайок та підкріплень Полу, Алії та Чані – трьом хмарним серверам, названим на честь персонажів наукової фантастики «Дюна». Оскільки провайдери спільного хостингу болісно знають, обмежена технічна експертиза може піддавати ризику клієнтів та базову інфраструктуру.

Засновник CleverHost та генеральний директор Дерек Сілва, який продовжує з нетерпінням чекати після того, як тільки відмовився від такої масштабної атаки, – ще один з наших відомих експертів, що дивляться на своєчасні тенденції в галузі веб-хостингу. Наша серія перевіряється за допомогою найпопулярніших, WordPress, спільних та безкоштовних хостингових служб для проектування нововведень у магазині на 2018 рік.

CleverHost, що базується в Канаді, пропонує персоналізований підхід до розміщення хостингу, і Дерек часто підписується на підтримку спілкування в чаті компанії..

“Багато чого полягає в тому, щоб отримати повідомлення про компанію, про те, що ми робимо добре, чому ми чудові, і чому вони повинні обрати нас”, – сказав він. “Тоді ми використовуємо будь-яку можливість, коли клієнти приходять у двері, щоб реінвестувати в компанію, щоб знайти ефективність, покращені інструменти безпеки та нові способи масштабування”.

Допомога клієнтам знайти правильні технології та інструменти для свого бюджету

Нещодавно Дерек кілька годин провів у чаті з потенційним клієнтом, ретельно перебираючи деталі, які допоможуть клієнту вибрати найкращий план хостингу.

“За той же рівень обслуговування, що стосується підтримки та дуже схожого обладнання, вони заощадили понад 30%, перейшовши на CleverHost”, – сказав він. “Просто провівши добру дискусію про те, що вони мали, і що їм насправді потрібно, ми змогли заощадити їм трохи грошей та збільшити дохід одночасно”.

Замість того, щоб просто знижувати конкуренцію, Derek та CleverHost розглядають такі атрибути, як кількість веб-сайтів, кількість трафіку та вимоги панелі управління, щоб визначити, який маршрут найкращий. Навіть якщо клієнт думає, що хоче підписатись на найвищий необмежений план послуг, CleverHost порекомендує менший та дешевший варіант, якщо такий існує.

“Як би це було добре з точки зору доходу, ми, скоріше, будемо мати їх довше в плані потрібного розміру, а не просто брати гроші”, – сказав Дерек. “Якщо це означає, що вони платять нам $ 38 (канадський) замість 80 доларів на рік, це нормально. Ми вважаємо, що вони будуть щасливішими в довгостроковій перспективі. Сподіваємось, вони посилаються на людей, а гроші заробляємо в іншому місці “.

CleverHost дотримується своїх сил, підтримуючи різні мови

Багато постачальників послуг, що надають спільний хостинг, знаходять успіх у наданні гнучких, оптимізованих послуг, коли мова йде про підтримку різних мов програмування та програмного забезпечення. CleverHost не відрізняється – за одним винятком.

Не будучи розробником, Дерек має “пристрасну ненависть до JavaScript”. Видатний вміст хостингу програм Node.js був надзвичайно важким гайком середовища для виконання.

“Ruby on Rails набагато простіше обійти голову і підтримати”, – сказав він. «PHP – це легко. Але немає чистого способу просто запустити програму Node.js і залишити її запущеною. “

З усіх клієнтів CleverHost лише один працює з Node.js. Хоча спільний хостинг насправді не є цільовим ринком для Node.js, Дерек визнає, що CleverHost, можливо, не найкраще підходить для розширення ринку..

“Якщо ви хочете пройти шлях Node.js, я скоріше допоможу вам знайти успіх десь в іншому місці”, – сказав він.

Дерек та команда CleverHost регулярно підтримують додатки Python та Ruby, а також пропонують чотири версії PHP. Вони почали підтримувати MongoDB кілька місяців тому.

“Ми практично нічого не бажаємо навчитися задовольняти потреби клієнтів”, – сказав він.

Наступний 2018 рік: пристрасть до криптовалюти розблокує нові потоки доходів

В кінці 2017 року двоюрідний брат попросив Дерека придбати костюм принцеси для своєї дочки і відправити його йому в Португалію. Розчарування, з якими вони стикалися, намагаючись розібратися, як повернути Дерека, породили захоплююче нове підприємство для CleverHost.

“Очевидно, що це буде додаткові витрати, коли я пересилаю фізичну продукцію з однієї країни в іншу, але для того, щоб він відшкодував мені 60 канадських доларів, які я витратив, це коштувало йому майже ще $ 60”, – сказав Дерек. “Це смішно, надмірно великі збори, які ви платите за те, що ви надсилаєте невеликі суми грошей друзям та сім’ї в іншу країну першого світу”.

Скріншот рахунку-фактури CleverHost на криптовалюту

CleverHost нещодавно почав приймати платежі з 13 мереж криптовалют.

Звідти він дізнався, наскільки ефективнішим та доступнішим було б зробити обмін за допомогою криптовалюти, і вирішив застосувати знання до свого хостинг-бізнесу. Крім залучення нового пулу клієнтів, криптовалюта є більш доступною для обробки.

“Операції з кредитними картками коштують мені 2,9% і 29 центів, тоді як наш постачальник платіжних платежів за криптовалюту стягує з нас половину відсотка”, – сказав Дерек. “Зрештою, всі виграють”.

Новий протокол платежів приймає 13 типів криптовалют, включаючи Bitcoin, Bitcoin Cash, Dash та Litecoin. Використовуючи CoinPayment, CleverHost запустив нову систему наприкінці 2017 року і вже залучив свого першого клієнта.

“Я дуже добре розумію технологію та те, як вона працює, тому мені було зручно це налаштувати”, – сказав Дерек. “Ми дуже сподіваємось, що це допоможе нам сприяти певному зростанню цієї спільноти, в якій я активно беру участь і захоплююся цим”.

Безкоштовні SSL-сертифікати та заохочення клієнтів захистити свої сайти

Після безпрецедентної нападу грубої сили на WordPress у грудні Дерек заявив, що CleverHost витратить більшу частину 2018 року на навчання клієнтів про те, як грати активні ролі в захисті власних веб-сайтів. Компанія заводить власників сайтів на правильний шлях, включаючи безкоштовні SSL сертифікати у кожен план спільного хостингу

Хоча CleverHost впровадив брандмауер веб-додатків ModSecurity і вжив заходів для запобігання атак на сторінки входу в WordPress та файли .xmlrc, Дерек сказав, що він, ймовірно, рекомендує інші системи управління вмістом як частину того, що він називає підходом “безпека через неясність”..

Завдяки тому, що WordPress працює майже на 30% в Інтернеті, популярна платформа є загальною метою. Дерек, який веде кілька блогів на WordPress, заявив, що він не зупинить клієнтів від використання CMS. Натомість він хоче, щоб вони мали повне розуміння послуг та вимог кожного варіанту – як і вибір правильного плану хостингу.

“Якщо ви купуєте автомобіль, ви не просто дістанете його та їдете”, – сказав він. “Вам потрібно хоча б поглянути коротко і фактично дізнатися, що роблять усі химерні ручки та керування сенсорним екраном. Ви повинні використовувати такий самий підхід і до свого веб-сайту. “

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector