Пропонований у 2018 році експерт SingleHop – як машинне навчання та зростаюча складність хостингу, що управляється інфраструктурою

TL; ДОКТОР: Як лідер у світі керованого хостингу, SingleHop є ідеальним вибором для початку нашої серії, що вивчає проблеми та тенденції, що надають хостинг-провайдерам, і їхні клієнти можуть очікувати, що вони зіткнуться у 2018 році. компанія виконує завдання, щоб зробити розгортання та управління інфраструктурою максимально безболісним та ефективним. Перший хост, який повністю автоматизував розгортання голих металевих серверів, SingleHop продовжує впроваджувати інновації в машинному навчанні та автоматизованому мульти хмарному управлінні.


Новий рік означає захоплюючі нові технології – і головні болі, які йдуть разом з їх впровадженням. На HostingAdvice ми реєструємося з топ-керованими, WordPress, спільними та безкоштовними провайдерами веб-хостингу, щоб заглянути в те, що на горизонті в 2018 році.

Першим є SingleHop, піонер в галузі інфраструктурних інновацій. Створивши першу в галузі автоматизовану систему розгортання сервера, співзасновники Ден Ушман та Зак Бока продовжують шукати способи заощадити клієнтам час та ефективність ІТ.

Акцент на автоматизації та машинному навчанні підвищує здатність як техніків SingleHop, так і їх клієнтів легко керувати конфігураціями інфраструктури, які стають все складнішими за рахунок додавання пропозицій Amazon Web Services та Microsoft Azure.

Прогресивно складні приватні або мульти хмарні параметри чинять додатковий тиск на постійно присутній керований хостинг-конфлікт, який відповідає за підтримку кожного конкретного компонента хостинг-середовища. Віце-прем’єр-міністр з питань внутрішніх продажів та маркетингу TJ Waldorf, SingleHop вирішує цю проблему чіткою документацією та процесами на борту, спрямованими на встановлення точних очікувань клієнтів..

“Прозорість була частиною ДНК SingleHop з самого початку”, – сказав він. “Зараз ми робимо великий крок вперед з SingleHop AI і ще більше збільшуємо цю прозорість. Це виходить за рамки простої інфраструктури та простору ».

Інноваційна робота з AI: SingleHop взяти на себе автоматичне управління хмарою

У SingleHop AI не виступає за штучний інтелект, а платформа компанії для консолідованого виправлення, моніторингу та управління серверами покладається на діючу інтелект, отриману з автоматизації та машинного навчання..

“Ми вважаємо, що додаток машинного навчання до рівня керованих сервісів докорінно перетворить надання послуг клієнту”, – сказав TJ.

Компанія оголосила бета-версію самообслуговування SingleHop AI в кінці 2015 року, щоб дозволити ІТ-адміністраторам віддалено керувати серверами на будь-якій хмарі або постачальнику з одного центрального інтерфейсу.

Логотип SingleHop

Клієнти можуть керувати кількома хмарами за допомогою SingleHop AI, відповідно до віце-прем’єр-міністра внутрішніх продажів та маркетингу TJ Waldorf.

“Ми хочемо зробити керований хмарний досвід більш ініціативним та прогнозованим, очевидно, прозорим”, – сказав він. “Таким чином, замовник може по-справжньому зосередитись на тому, що додає цінності їхньому бізнесу та сприяє їхній місії, а не просто підтримувати інфраструктуру здоровою та функціонуючою.”

SingleHop оголосить про загальну доступність SingleHop AI на початку цього року. TJ розповів, як він перетворився на інструмент “Зроби сам” для підвищення зручності управління інфраструктурою в актив керованих послуг, який може забезпечити інновації на всій території компанії..

“Замість того, щоб бути просто програмним забезпеченням, яке хтось може використовувати для того, щоб робити ці речі самостійно, ми визнали, що справжня цінність була у фактичній роботі, яка триває за кадром”, – сказав TJ. «ІТ-працівники повинні розвиватися та додавати вартість бізнесу, а не просто натискати на кнопки та утримувати світло. Хоча вони, можливо, щойно відповідали за підтримку серверів кілька років тому, тепер їм доводиться придумувати нові та інноваційні способи надання послуг в Інтернеті. “

Більше варіантів хмари означає, що допомогти клієнтам вибрати правильну форму

На початку 2017 року команда SingleHop представила повністю керовані платформи для AWS та Azure, які включають комплексні рішення щодо архітектури, управління та оптимізації..

Завдяки більшій кількості варіантів, з яких можна вибрати, TJ сказав, що SingleHop – який пропонує широкі можливості приватного хмарного хостингу, – також спостерігав все більш складні запити та запитання від клієнтів.

“Кілька років тому вони просто вскочили з одним постачальником і зробили все з цим господарем”, – сказав він. “Тепер, коли різні послуги є більш поширеними та складними, клієнти переконують, що їхні послуги підтримуються на правильній платформі”.

Навіть незважаючи на те, що клієнти можуть прийти до SingleHop з проханням перейти на AWS, TJ зазначає, що команда витратила багато часу на вивчення складних деталей щодо вартості, продуктивності, надійності та зручності використання кожної платформи, щоб можна було зробити найсильніші рекомендації. Він сказав, що “значний відсоток” клієнтів, які просять Azure та AWS, замість цього потрапляє на приватну хмару SingleHop.

“Це не тому, що ми їх так підштовхуємо, а швидше, це те, як розмови проходять після розуміння того, що вони насправді намагаються досягти”, – сказав він. “Коли вони чують” хмару “, вони думають про Велику трійку, але їх там більше, і в багатьох випадках ці альтернативи краще підходять для того, що вони намагаються досягти.”

Роль керованого хостингу у захисті клієнтів від загрози безпеці

Розмовляючи з клієнтами про безпеку хостингових середовищ, TJ часто бере досить темний, але прагматичний маршрут – подвиги та вторгнення – це “якщо”, а не “коли”.

“Напад, можливо, станеться в якийсь момент”, – сказав він. “Ми рекомендуємо їм вживати заходів обережності та вживати заходів для того, щоб співпрацювати з тим, хто дійсно знає, що вони роблять, щоб запобігти будь-якому реальному збитку їхньому бренду чи їхній репутації.”

Знімки екрана інструментів безпеки SingleHop

По мірі того, як зростає потреба в безпеці, зростає і роль, якою керують хости, в захисті клієнтів, сказав TJ.

Рішення SingleHop, Shield Managed Security, охоплює основні фізичні потреби в мережі, обліковому записі, сервері та програмі для всіх клієнтів. Організації також можуть додавати керовані служби для відновлення після аварій, дотримання правил, резервного копіювання за межами сайту та зменшення рівня DDoS.

“Потреба в безпеці зростає з кожним місяцем з кожним місяцем”, – сказав TJ. «Як керований хостинг-провайдер, ми бачимо нашу роль як проактивну допомогу нашим клієнтам та просвітництво ринку про те, які є ці ризики, а також найкращі практики. Таким чином, наші клієнти можуть бути якомога далі попереду кривої ».

Що далі у 2018 році: машинне навчання та багатохмарні рішення

З великим поштовхом перейти SingleHop AI в загальну доступність протягом першої частини 2018 року, TJ заявив, що компанія в змозі продовжувати просувати новітні технології.

“Оскільки машинне навчання та штучний інтелект настільки нові і починають набирати стільки тяги, то буде дуже цікаво побачити, де це існує, і що це виглядає як рік відтепер”, – сказав він. “Внутрішньо ми дуже раді цьому і відчуваємо, що перебуваємо на передньому краї”.

Надання клієнтам комплексного мульти хмарного порталу, щоб побачити внутрішню роботу керованих хмарних середовищ AWS, Azure та SingleHop, буде користю для профілактичного обслуговування та активного управління, повідомляє TJ.

“Я починаю все більше і більше спостерігати в ЗМІ та в індустрії хостингу про прогностичну аналітику”, – сказав він. «Ми дійсно відчуваємо, що, маючи все, що відбулося в цьому році, ми випереджаємо криву порівняно з великою конкуренцією. Ми це інтегруємо в рішення керованих послуг, яке ми надаємо, щоб надати клієнтам більш передбачувані та прозорі шляхи до успіху “.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector