Пропонований у 2018 році експертний тиск – підвищення досвіду роботи WordPress користувачів із покращеною зручністю використання, робочими потоками та безпекою

TL; ДОКТОР: Завдяки планам хостингу для повного обслуговування, оптимізованих для роботи найпопулярнішої у світі системи управління контентом, Pressable є хорошим суддею можливостей та загроз, з якими WordPress зіткнувся минулого року. Директор служби підтримки Роберто Вільяреаль – другий спеціаліст у нашій серії, який вивчає, що є для господарів та їхніх клієнтів у 2018 році. Потрібні звернення до користувачів усіх діапазонів технічного ноу-хау, WordPress та спеціалізованих хостів повинні продовжувати розробляти інструменти для інновації та безпека.


Оскільки всі – від власників сайтів, що вперше входять до 500 компаній Fortune – покладаються на диво популярну систему управління контентом WordPress, щоб підсилити свою присутність в Інтернеті, Pressable повинен залишатися настільки ж динамічним, як веб-сайти та програми, які виробляють його клієнти.

Створений для вирішення проблем WordPress, зручності користування та безпеки як для початківців, так і агентств розвитку, керований постачальник послуг хостингу WordPress є наступним у нашій черзі представлених експертів, що беруть участь у ряді статей, що прогнозують тенденції галузі у 2018 році. включаючи безкоштовні SSL-сертифікати, інструменти кешування та доступ до мережі доставки вмісту, на додаток до стандартних функцій, орієнтованих на WordPress, таких як автоматичне оновлення, середовище постановки, резервне копіювання та сканування та видалення зловмисного програмного забезпечення.

Незалежно від технічного досвіду користувача, директор з підтримки Роберто Вільяреаль зазначив, що 15-річна платформа WordPress не виявляє ознак уповільнення..

“Минулий рік був хорошим показником того, що інтерес досі існує, і він продовжує зростати”, – сказав він. «Люди хочуть створювати власні веб-сайти. Люди хочуть зайти, повозитися і зробити так, щоб вони відбувалися самі. Ми бачимо дійсно велике бажання, щоб це відбулося ».

Прагнути впорядкувати процес створення сайтів для початківців

Для початківців клієнтів Роберто розраховує, що господарі продовжуватимуть оптимізувати процес створення веб-сайтів – особливо це стосується WordPress, який, як правило, відстає від традиційних розробників веб-сайтів з точки зору інтуїтивної зручності використання.

“Це постійна точка вдосконалення”, – сказав він. «Люди хочуть мати можливість відчувати, що створення та керування веб-сайтом – цілком доступна річ. Послуги зі створення сайтів, такі як Wix та Squarespace, завжди будуть актуальними точками входу, але в міру зростання бізнесу та зміни наших бажань щодо веб-сайтів такі послуги можуть бути меншими, ніж потрібні людям. “

Зображення Роберто Вільяреаля поруч із логотипом Pressable

Прес-директор з підтримки служби Роберто Вільяреал працює з широким колом клієнтів, що керують WordPress.

За останні кілька років, за словами Роберто, спеціалізовані хости WordPress наголошували на варіантах кешування та CDN. Перекладаючи фокус на зручність використання, компанії можуть скористатися виробництвом знаної підтримки, всебічної документації та зручних для користувача інструментів.

“Вся справа в тому, щоб знайти невеликі способи зняти наболілі роботи або використовувати круті інструменти інноваційними способами, щоб зробити ці речі нефакторами”, – сказав він. «Пошук способів зменшити кількість часу, який клієнти витрачають на ті виснажливі завдання, які забирають значну кількість часу, буде дійсно важливим у найближчі роки. Якщо ми зможемо створити інструменти, маючи на увазі цю боротьбу, ми зможемо ефективно повернути цих клієнтів на те, щоб робити більше речей, якими вони хочуть займатися ».

Інструменти для розробки інноваційного шпору та робочих процесів розгортання коду

Як і у багатьох хостів, що спеціалізуються на послугах WordPress, що управляються преміями, особливості та ціни Pressable, як правило, залучають більше розробників, агентств та бізнесу. Клієнти компанії все частіше шукають спеціалізовані інструменти, які допоможуть їм наблизитися до висот професійного рівня, сказав Роберто.

За його словами, працівники Pressable помітили суттєвий відхід від дискусій про підтримку конкретних тем та плагінів WordPress до розмов про автоматизацію розгортання та управління кодом..

“Те, що ці кінцеві користувачі шукають і очікують, – це більш широкий доступ до інструментів, які дозволяють їм взяти робочий процес, який вони мають у своєму локальному середовищі та серверах, і зробити так, щоб вони працювали з пунктом призначення, або там, де веб-сайт буде розміщений на веб-сайті. ,” він сказав.

Графіка, що показує оптимізований робочий процес розвитку

Завдяки оптимізованим робочим процесам, клієнти, що надають послуги, можуть економити час, ефективно впроваджувати інновації та надійно оновлювати веб-сайти.

Оскільки команда Pressable працює над створенням власних інструментів кодування, Роберто відзначив появу декількох плагінів WordPress, які допомагають розробникам інтегруватися з GitHub та іншими сховищами.

“Служби управління кодом допомагають цим агенціям та розробникам зосередитись на тому, щоб розгортати та створювати сайти, знімаючи при цьому деякі акценти на більш виснажливих завданнях, які не обов’язково виконують”, – сказав він..

Використання WordPress для потужного JavaScript та електронних комерційних веб-додатків

Рухаючись вперед в 2018 році і далі, Роберто сказав, що його заінтригують альтернативні можливості використання платформи WordPress, зокрема, безголівкові програми, створені для веб-браузерів..

Безголові програми, такі як утиліти сервера та веб-сервери, працюють без графічного інтерфейсу користувача. Швидше за все, WordPress Bakend підтримує потужні інтерфейси JavaScript для інтерфейсу для зміни інтерактивного досвіду в Інтернеті.

“Концепція чи практика не нова, але, завдяки простим впровадженню API REST для WordPress, ми почали бачити, як розробники створюють ці надшвидкі та легкі веб-сайти, які більше схожі на програми”, – сказав він..

Наприклад, як описав Роберто, мережа продуктових магазинів H-E-B, що базується біля штаб-квартири Pressable у Сан-Антоніо, нещодавно розробила версію доставки на бортовий борт. Покупці відвідують Інтернет, щоб вибрати та оплатити свої товари, перш ніж вибрати час, коли з’являтись у магазині. Співробітник H-E-B доставить продуктові товари прямо до свого автомобіля.

“Незважаючи на те, що він значною мірою функціонує як кошик для покупок, завдяки певному досвіду, який вони створили, ви відчуваєте, що не переживаєте типового веб-сайту в амазонському стилі”, – сказав Роберто. “Це насправді викликає відчуття, що ви використовуєте настільний додаток, побудований дуже навмисно, щоб бути чуйним та функціональним для тих самих цілей, які він служить”.

Безпека у 2018 році: зручні сертифікати SSL та захист платежів

Крім того, як клієнти купують в Інтернеті, розробники WordPress та хостинг-провайдери повинні продовжувати адаптуватися до нових способів обробки платежів, сказав Роберто..

“Можливість використовувати ваше обличчя або ваш відбиток пальців для здійснення платежів на веб-сайті – це дуже здорово”, – сказав він, кажучи про веб-сайти, інтегровані в Apple Pay. “Однак, такі інновації в такій функціональності мають важливе значення для безпеки. Це буде важливий рік, щоб дізнатися, як компанії збиваються ».

Давайте логотипи шифрувати та натискати

Pressable – один з кількох хостів у всьому світі, які підтримують автоматизовані SSL-сертифікати Let’s Encrypt.

Один з улюблених трендів Роберто за останні кілька років поєднує ефективність економії часу з поліпшеними методами безпеки – остання особливо актуальна для користувачів WordPress.

Давайте шифруємося в середині 2016 року для надання безкоштовних та автоматизованих сертифікатів SSL, а хости швидко інтегруються в сервіс.

“Давайте Encrypt – це круто з багатьох причин, але конкретно, оскільки це стосується розробників та агентств, для відправки сайту наживо потрібен значний час”, – сказав Роберто, підрахувавши, що для встановлення традиційних сертифікатів SSL потрібно буде від 30 хвилин і кілька днів. “За допомогою Let’s Encrypt ви можете мати сертифікат SSL негайно та автоматизовано. Настав час їм більше не витрачати ».

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector