Psychz Networks: як приймаючий господар в Лос-Анджелесі на світовому ринку із центрами обробки даних, захищеними від DDoS, розташованих по всіх континентах

TL; ДОКТОР: Протягом майже двох десятиліть базовані в Лос-Анджелесі Psychz Networks пропонували рішення для розміщення підприємств, розташованих по всьому світу. Компанія прагне задовольнити розвинені та складні потреби своїх клієнтів за допомогою широкого спектру кольорових, хмарних та спеціалізованих серверних рішень, розроблених для забезпечення оптимальної роботи користувачів. Ми уважно ознайомилися з Psychz Networks, щоб дізнатися, як компанія використовує 17-річний досвід роботи в хостинговому просторі, щоб покращити свої послуги на рівні підприємства, що підтримується перевіреними рішеннями щодо запобігання та зменшення рівня DDoS. Ось що ми виявили.


Швидке зростання – будь-яка мрія стартапу, і для Psychz Networks, заснована в Лос-Анджелесі, це, безумовно, здійснилося. Заснована в 2001 році, щоб допомогти малому бізнесу розвивати присутність в Інтернеті, компанія швидко розширилася, обслуговуючи 100 000 клієнтів до 2006 року та розгорнувши 500 000 контейнерів для віртуалізації до 2011 року.

У 2014 році Psychz Networks почала працювати з власним центром обробки даних у Лос-Анджелесі, перш ніж швидко додавати місця в Техасі та Вірджинії. Всього через три роки, у 2017 році, компанія розширила свій слід у всьому світі, використовуючи засоби у Великобританії, Нідерландах та Південній Африці.

“Psychz Networks працює з спеціалізованим хостингом серверів, зменшенням DDoS, транзитом ІР та колонізаційними послугами з 2001 року”, – сказав Джейсон, представник Psychz Networks. “Ми володіємо та експлуатуємо власні заклади рівня 4 в Лос-Анджелесі, Далласі та Ешберні, штат Вірджинія, у США. В Європі у нас є Лондон та Амстердам, і нещодавно почали нові пункти присутності в Тайвані, Японії та Індії ».

Логотип Psychz Networks та колаж фотографій із центрів обробки даних компанії

Протягом майже двох десятиліть Psychz Networks постачає підприємствам найвищу безпечну інфраструктуру.

Оскільки компанія продовжує зростати, її фокус залишається на забезпеченні блискавичного обслуговування, цілодобовій безпеці, вдосконаленому захисті та IP-рішеннях у своїй волоконно-оптичній мережі. Незалежно від того, що завдання передбачає розширення транзакцій електронної комерції, формулювання ігрових рішень з балансуванням навантаження або забезпечення покриття фінансового обміну, Psychz Networks має відповідь.

Глобально розподілена мережа центрів обробки даних 4-го рівня із захистом 24/7

Psychz Networks приносить своїм клієнтам продуктивність, цінність та надійність завдяки глобальній інфраструктурі стратегічно розташованих, центральних центрів обробки даних в Лос-Анджелесі, Далласі, Ешберні, Лондоні, Амстердамі та Йоганнесбурзі. З додаванням центрів обробки даних у Тайвані, Японії та Індії мережевий зв’язок компанії досягне загальної потужності в 1 Тбіт / с..

Мережа доставки вмісту компанії (CDN) також забезпечує глобальний розподіл контенту веб-сайтів, щоб відвідувачі могли автоматично підключатися до сусідніх серверів. Відправляючи відвідувачів на найбільш близькі до них географічні сервери, Psychz може збільшити час завантаження сторінки. Це врешті-решт призводить до покращення досвіду для кінцевих користувачів та кращих конверсій для власників сайтів.

Карта із зображенням центрів обробки даних Psychz Networks

Центри обробки даних Psychz розташовані на різних континентах, щоб забезпечити оптимальну продуктивність з будь-якої точки світу.

Наприклад, європейські центри обробки даних компанії, запущені трохи більше року тому, дозволяють клієнтам по всьому ставку користуватися віддаленим захистом веб-безпеки, створюючи CDN в США та Європі. Ідея полягає в тому, щоб дозволити власникам сайтів вітати трафік в Азії, США та Європі, не відводячись від мережі.

Широкий діапазон колокацій, виділений сервер та хмарні рішення

Команда Psychz складається з фахівців, що приймають колокації. Як результат, компанія може запропонувати доступні послуги з розміщення, які зменшують затримку, покращують доступність, забезпечують відновлення після аварій і, в кінцевому рахунку, забезпечують, щоб клієнти залишалися в мережі. Опції в нейтральних для центрів даних компанії включають один сервер або півтора, чверть або повну стійку. Всі пакети оснащені протоколом надмірності маршрутизатора (VRRP), сеансами протоколу кордону шлюзу (BGP) для підвищення стабільності, загальних тунелів інкапсуляції маршрутизації (GRE) та безкоштовної маршрутизації Anycast..

Psychz Networks також відома тим, що спеціалізовані рішення для хостингу для корпоративного рівня оснащені цілодобовим доступом до панелі інструментів, які можна використовувати для надсилання квитків на підтримку, оплати рахунків або керування правилами брандмауера. За бажанням, клієнти можуть вибрати повністю керований варіант, у якому професіонали служби підтримки захистять і керуватимуть серверами, обробляючи все, від оновлень ОС та додатків до моніторингу продуктивності та безпеки та автоматизованих резервних копій, серед інших завдань.

Фото в центрі обробки даних Psychz Networks

Незалежно від того, чи шукаєте ви кольорового, виділеного сервера чи хмарних рішень, Psychz Networks охопила вас.

Окрім колонізації та спеціалізованих варіантів хостингу, Psychz Networks пропонує свої пропозиції зі масштабованою, готовою до виробництва приватною хмарою, що працює на базі OpenStack та створена для підтримки навантаження на рівні підприємства. І всі рішення компанії на хостинг підтримуються 30-хвилинною гарантією відповіді від команди експертів, яка працює цілодобово.

Найкраща захист від DDoS для серверів та віддалених мереж

Розподілені атаки відмовленого обслуговування (DDoS), в яких веб-злочинці використовують декілька систем для переповнення мережі із надлишком трафіку, стають надто поширеними. А нові методи – наприклад, ті, що експлуатують систему кешування, що зберігається, – роблять їх все більш потужними.

На початку цього року GitHub вдарив – і вижив – атакою DDoS 1,35 Тбіт / с, однією з найгірших за всю історію. Лише через чотири дні подібна атака на нерозкриту американську компанію перевищила цей рекорд зі швидкістю 1,7 Тбіт / с, повідомляє компанія-захист DDoS Arbor Networks (відділ безпеки Netscout).

Само собою зрозуміло, що захист від DDoS став життєво важливою послугою, і Psychz Networks вжила заходів для ефективного захисту клієнтів від таких загроз. Наприклад, Psychz Networks захистив клієнта від масивної атаки ботнет DDIS Mirai в 2016 році. Крім того, у публікації в блозі про атаку GitHub Psychz Networks запевнив клієнтів, що з інтенсивністю DDoS-атак зростає система захисту компанії – яка доступний як для серверів, так і для віддалених мереж, і їх можна контролювати через зручну панель звітів.

Графічне зображення заходів безпеки, що вживаються для запобігання DDoS-атак

Psychz побудував захищену мережу, щоб захистити власників сайтів від найсучасніших DDoS-атак.

“Наша мережа створена для того, щоб виправляти такі атаки витончено, не даючи [їм] нашкодити нашим клієнтам”, – заявив у статті представник Psychz. “Ваші дані проходять кілька рівнів фільтрації за допомогою очисних центрів, де вони аналізуються”.

Компанія за допомогою глибокої інспекції пакетів виявляє та блокує атаки рівня 3, 4 та 7 DDoS з використанням мінімальної кількості пропускної здатності. Psychz Networks настільки впевнений, що клієнти на рівні послуг будуть повністю захищені від атак, що пропонує 99,99% гарантії доступності мережі.

Рішення для IP-транзиту в найкращій оптичній мережі

Волоконно-оптична мережа Psychz Networks на всій території Каліфорнії, Техасу та Вірджинії пропонує клієнтам широкий обсяг, високоякісну пропускну здатність та підключення до основних інтернет-вузлів через послуги транзиту IP, починаючи від всього 500 доларів. Рішення IP-транзиту компанії включають понад 3400 різних мереж через 80 основних пунктів обміну.

Для задоволення різноманітних потреб бізнесу – від фіксованого бюджету до швидкого зростання – клієнти можуть вибирати один із декількох варіантів оплати, включаючи фіксовану, багатоярусну та послужну платню. Як свідчення своєї якості, Psychz Networks позбавляється від дорогих багаторічних зобов’язань, які вловлюють клієнтів на користь гнучкої виставлення рахунків за допомогою легких для розуміння рахунків.

І якщо відгуки компанії про Glassdoor є будь-якими свідченнями, цей рівень довіри поширюється на працівників. Як заявив один із працівників Лос-Анджелесу, «це сімейне середовище, де я цінуюсь і мої ідеї вітаються для розширення Psychz Networks як компанії та кращого робочого місця».

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector