QServers: як місія компанії з надання місцевої підтримки та якості хостингу допомагає нігерійським компаніям транслювати свої бренди в Інтернеті

TL; ДОКТОР: Сьогодні менше 2% нігерійських підприємств укладають договори з вітчизняними хостинг-компаніями, але QServers, що базується в квітучому технологічному центрі країни Лагос, хоче це змінити. QServers враховує переваги місцевого хостингу, включаючи швидкість, доступність та чуйне обслуговування клієнтів. Маючи більш ніж десятирічний досвід роботи в Нігерії, QServers продемонстрував довготермінову прихильність хостингу та безпеки, щоб місцевий бізнес міг будувати свої бренди на майбутнє.


Веб-хостинг на африканському континенті є недостатньо розвиненою галуззю. У дослідженні, проведеному в 2017 році від Інтернет-корпорації для присвоєних імен та номерів (ICANN), лише одна африканська держава – Південна Африка – розмістила більшість веб-сайтів своєї країни..

Нігерія має особливо низьку кількість сайтів, що розміщуються у країні. Лише 1,3% веб-сайтів Нігерії (.ng) розміщені в країні. Це означає, що існує майже 100 000 доменів (98,7%), що передаються в інші країни, включаючи США, Великобританію, Німеччину та Нідерланди..

Маючи таку кількість веб-сайтів, що розміщуються за межами країни, Нігерія втрачає значні доходи, які можуть залишитися за її межами. Щороку понад 21,8 мільярда наїр (нігерійська валюта) – близько 59,8 мільйонів доларів – залишає країну на оплату послуг міжнародного хостингу.

Сеун Кехінде, засновник і генеральний директор QServers, хоче змінити цей менталітет на аутсорсинг в Нігерії. Заснувавши компанію, яка запропонувала комплексні ІТ-послуги у 2004 році, Сеун та його колеги переключили фокус компанії на хостинг у 2008 році.

Колаж на головній сторінці QServers та засновник та генеральний директор Сеун Кехінде

Сеун Кехінде, засновник та генеральний директор QServers, хоче, щоб нігерійський бізнес почував себе впевнено, приймаючи місцеві послуги.

“Багато людей кажуть: ви повинні це робити чи робити це, але ми не будемо відхилятися від цього”. Наш девіз – бути найкращими у тому, що ми робимо », – сказав він.

Протягом багатьох років QServers стабільно завойовував частку ринку на ринку хостингу, що в основному є аутсорсингом. З часом компанія продемонструвала свою прихильність до місцевого бізнесу та почала розширювати свою клієнтську базу.

«Ми вважали, що Інтернет – це майбутнє. Інші служби згасали, але ми були одними з перших піонерів, які стикалися з цим “, – сказав Сеун.

Принесення переваг місцевого хостингу нігерійським компаніям

Хоча місцевий хостинг в Нігерії все ще залишається зростаючим ринком, QServers вірить у переваги вітчизняного хостингу. Замість того, щоб бути одним із сотень – якщо не тисячі чи більше – клієнтів міжнародного хоста, клієнти QServers можуть працювати один на один із представником. Цей рівень обслуговування клієнтів є важливим диференціюючим фактором для будь-якого бізнесу.

“Деякі компанії не хочуть виходити на міжнародний рівень, оскільки вони не матимуть таких близьких стосунків. З QServers, якщо у клієнтів є проблема, вони можуть просто зайти, і ми порадимо їх », – сказав Сеун.

Для багатьох нігерійських підприємств цей тісний зв’язок із QServers змінив усе значення. Замість того, щоб обговорювати проблеми віддалено з хостинг-компаніями, часто в різних часових поясах, клієнти можуть поговорити з людиною. Цей рівень людської підтримки суттєво змінився для клієнтів QServers.

Скріншот областей фокусування QServers

QServers прагне забезпечити нігерійські операції такою ж якістю та цінністю, яку пропонують міжнародні господарі.

Хост також пропонує консультації, які допоможуть клієнтам розробити свої веб-презентації та транзакційні пропозиції. У країні – і на континенті – яка охопила Інтернет повільніше, ніж багато західних країн, це безцінна послуга.

QServers також має на меті залучити більше нігерійських малих підприємств, оскільки вони починають бачити, що країна має інфраструктуру для надійного розміщення власних доменів..

І QServers продовжує інвестувати більшу частину своїх прибутків у розвиток бізнесу та створення кращого обслуговування для своїх клієнтів. Ці зусилля досягли QServers лояльних послідовників місцевих компаній та організацій, які роками працювали з компанією.

«Наші нинішні клієнти сприяють зростанню нашого бізнесу. Деякі були з нами шість років, інші – дев’ять, – сказав Сеун.

Однозначна компанія фокусується на задоволенні потреб клієнтів

Оскільки більше нігерійських та африканських підприємств виходять на інтернет-ринок, QServers взяв уроки, які він засвоїв за десятиліття хостингу, щоб покращити обслуговування клієнтів, технічну підтримку та потенціал. Компанія хоче бути готовою допомогти малому бізнесу швидко встати і працювати.

Сеун знає, що цінність місцевого господаря полягає в його здатності швидко реагувати на потреби своїх клієнтів. Якщо місцева компанія обирає нігерійського господаря, вона очікує, що її потреби вирішаться швидше, ніж якщо б вона працювала з міжнародною компанією.

“Ви повинні дати хороший цілодобовий сервіс”, – сказав Сеун.

У той же час, місцевий хостинг повинен також прагнути відповідати міжнародним стандартам. Нігерійські компанії можуть захотіти вітчизняного хостингового партнера, але якщо цей хост не пропонує тих же функцій та інструментів, що й міжнародний хост, власнику бізнесу може не залишатися іншого вибору, як шукати за кордоном.

Знімок екрана клієнтів QServers

Нігерійські клієнти очікують як обслуговування, так і безпеку від QServers.

Сеун давно зрозумів це очікування. У відповідь він гарантує, що QServers відповідає не тільки нігерійським стандартам обслуговування клієнтів, але й очікуванням швидкості, складності та споживчих можливостей, що відповідають рівням міжнародного масштабу..

«Вони не можуть ризикувати своїм бізнесом на нашому зростанні. Отже, ми підняли нашу послугу до міжнародних стандартів », – сказав він.

Щоб відповідати цим міжнародним стандартам, Сеун подорожував по всьому світу, щоб вивчити очікування щодо веб-хостингу. Нігерійський бізнес, який хоче співпрацювати з місцевою хостинговою компанією, не зупиниться на тій, яка не настільки обізнана, як інші, які вони відчували.

“Для електронної комерції інтеграція платежів стала однією важливою особливістю більшості сайтів сьогодні, оскільки користувачі прагнуть отримати комерційну платформу, де транзакції проводяться в електронному режимі в Інтернеті для збору платежів на їхньому сайті”, – сказав Сеун. «Як результат, QServers співпрацює з Interswitch – компанією, що займається платіжними рішеннями – для інтеграції веб-сайтів із платіжними шлюзами безкоштовно на деяких конкретних платформах кошика для покупок.

І зосередившись на обслуговуванні клієнтів та задоволенні міжнародних очікувань, Сеун сказав, що відчуває, що QServers майже там.

“Майбутнє дуже світле. Оскільки Інтернет є тим, що він є, ми раді, що ми знаходимося як компанія, – сказав Сеун.

QServers: розширюється, пропонуючи незрівняне значення

QServers вже більше десяти років зосереджується на локальному хостингу в Нігерії. Тож, на відміну від інших хостинг-компаній, які можуть виникнути у відповідь на зростання попиту на нігерійські хостинги, він нікуди не йде.

“Деякі компанії продали свою діяльність, але ми глибоко вкорінені, і ми збираємося вкласти багато грошей у зростання та сервери”, – сказав Сеун.

“Політика даних змінюється щодня в ІТ. Домен поліції Нігерії, домени користувальницьких служб Нігерії, усі ці служби, їхні домени не повинні розміщуватися за кордоном. Оскільки ми зараз одна з найкращих компаній-хостингів у Нігерії, нам потрібно знайти спосіб заглянути в майбутнє. Наступний наш план – це розширити власну інфраструктуру ». – Сеун Кехінде, засновник і генеральний директор QServers

І QServers планує в майбутньому розширити охоплення хостингу. Із зміною законів місцевий хостинг може стати ще більш реальністю для всіх африканських областей.

“Політика даних змінюється щодня в ІТ. Домен поліції Нігерії, домени користувальницьких служб Нігерії, всі ці служби, їхні домени не повинні розміщуватися за кордоном “, – сказав Сеун. “Оскільки зараз ми є однією з найпопулярніших компаній-хостингів у Нігерії, нам потрібно знайти спосіб заглянути в майбутнє. Наступний наш план – це розширити власну інфраструктуру ».

Планується створити центр обробки даних, який зможе розмістити найбільші нігерійські веб-сайти. До 2019 року компанія планує запропонувати все на місцевому рівні, включаючи новий центр обробки даних, який, як очікується, незабаром тестує.

З огляду на розширення та задоволення потреб клієнтів протягом останнього десятиліття, QServers продемонстрував свою прихильність до залучення життєздатного внутрішнього хостингу до Нігерії..

“Я дізнався, що ви ніколи не повинні давати комусь шансу обіграти вас на ринку, тому вам потрібно мати найменші витрати і найкращий сервіс”, – сказав Сеун.

QServers хоче бути лідером на ринку та допомагати бізнесу Нігерії рости в межах своєї країни.

А оскільки присвятив себе хостингу в 2008 році, саме цього і досяг QServers.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector