Remoto: підключена платформа для автомобільних рішень, яка дозволяє автовиробникам та дилерам додавати цінність відносинам із клієнтами

TL; ДОКТОР: Bright Box розробив апаратне рішення для автомобільних пристроїв Remoto, щоб задовольнити потреби цілої торгової мережі – включаючи виробників, дилерів та власників автомобілів. Remoto надає автовиробникам та дилерам цифрові інструменти для встановлення зв’язків після продажу з покупцями автомобілів, що призводять до утримання клієнтів та майбутніх потоків доходу. А власники автомобілів можуть керувати функціями на своїх автомобілях, бачити сповіщення про технічне обслуговування та отримувати пропозиції щодо послуг у потрібний час через підключену платформу. Remoto також дозволяє дилерам швидко визначити місце інвентаризації та забезпечити тип чуйного досвіду продажу, яким користуються клієнти.


Мільйони підключених транспортних засобів вже на наших дорогах, і пройде недовго, перш ніж усі нові машини оснастяться бездротовим доступом в Інтернет. Один з прогнозів передбачав, що світовий ринок автомобілів, що підключаються, зросте на 270% у найближчі кілька років, до 2022 року буде поставлено понад 125 мільйонів пасажирських транспортних засобів..

Об’єднаний автомобільний простір також спричинить зміну традиційних автомобільних роздрібних моделей, щоб передбачити більше цифрового взаємодії з покупцями автомобілів. Сьогодні багато хто з цих покупців розглядають підтримку після продажу та технічні послуги як невід’ємну частину їхньої покупки – що є хорошою новиною для автосалонів, які хочуть збільшити утримання клієнтів..

Але корч для багатьох дилерів був у тому, щоб знайти спосіб підтримувати зв’язок із підключеними покупцями автомобілів, розуміти їхні потреби та визначати можливості доходу.

Bright Box розробив платформу автомобілів, підключених до Ремото, щоб послужити цим каналом. Його обладнання забезпечує цифрову систему підтримки, яка використовує концепцію підключеного автомобіля для вигоди всіх рівнів ланцюга поставок – автовиробників, дилерів та власників транспортних засобів.

Remoto логотип

Remoto забезпечує розширений досвід для дилерів та покупців.

Для Bright Box ідея об’єднання дилерів та їхніх покупців не нова. Компанія допомагає автодилерам залишатися на зв’язку зі своїми покупцями з 2012 року.

“Ми почали з платформи на основі передплати для дилерів та їхніх клієнтів, які дозволили використовувати базові програми – включаючи бронювання тест-драйву та перегляд каталогу автозапчастин”, – сказав головний операційний директор Bright Box Олександр Димченко. “Однак відгуки продавців вказували на те, що власники автомобілів користуються цим додатком не так, як сподівалися”.

Тож компанія представила автомобільне рішення Remoto, яке є апаратним пристроєм та мобільним додатком, що інтегрується з комп’ютерною системою автомобіля для віддаленого управління його функціями..

“Наприклад, ви можете відкривати і закривати двері, запускати двигун або вмикати кондиціонер тощо”, – сказав Олександр.

Поряд із віддаленими функціоналами, Remoto також може попередити власників автомобілів про необхідне технічне обслуговування та допомогти дилерам швидко виявити проблеми. Ці функції можуть заощадити час, гроші та призвести до тривалих відносин із клієнтами впродовж життя автомобіля – і далі.

Допомагаючи автовиробникам швидше привезти підключені машини до ринку

На сьогоднішньому конкурентному ринку автодилерів це не насолоджується, коли клієнти виганяють автомобіль з партії, щоб їх більше ніколи не побачили. Постійні стосунки з покупцями автомобілів призводять не тільки до можливостей обслуговування після продажу, але й збільшують ймовірність повернення, коли настане час для розробки нової моделі.

“Remoto Bright Box” дозволяє автомобільним виробникам та їх дилерам будувати та керувати цінними, довговічними відносинами з покупцями пов’язаних автомобілів “, – сказав Олександр. “Платформа використовує досягнення в галузі хмарних, мобільних і навіть AI-технологій.”

Для автовиробників головна перевага платформи Remoto – її швидкість розгортання. Автоіндустрія процвітає на інноваціях, і їх потрібно вивести на ринок якомога швидше.

Скріншот екосистеми Remoto

Платформа Remoto надає інструменти для всіх рівнів автопрому, включаючи виробників, дилерів та споживачів.

“Ремото забезпечує рішення за коротший час, ніж будь-що інше там”, – сказав Олександр. “Він вже пропонує сумісну сумісність з багатьма марками автомобілів.”

Споживачі можуть знайти технологію Bright Box, вбудовану в автомобілі від світових брендів, включаючи BMW, Honda, KIA, MG / SAIC, Mitsubishi, Nissan, Hyundai, Toyota. За словами Олександра, компанія також виділяється на ринку, оскільки може оновлювати та впроваджувати нові товари протягом місяців, на відміну від років.

“Зараз наш час запуску становить три-чотири місяці, тоді як наші конкуренти займають до двох років”, – сказав він.

І Bright Box досяг цього прискорення, розвиваючи свою технологію, а не передаючи її стороннім підрядникам. Це також означає кращий сервіс від людей, які розуміють продукти – адже вони їх виготовляли.

Дилери насолоджуються інструментами управління запасами та відносинами з клієнтами

Remoto також підтримує цілий ряд основних функцій, розроблених для оптимізації управління відносинами як з товарами, так і з клієнтами. Ці функції часто допомагають автовиробникам та дилерам на шляху автомобіля до ринку.

Це тому, що пристрої Remoto дозволяють дилерам бачити точне місце розташування кожного з своїх автомобілів.

“Вони можуть заощадити багато часу на знаходженні потрібного транспортного засобу на потрібній ділянці”, – сказав Олександр.

Дилери також можуть аналізувати дані автомобільних додатків – включаючи пробіг, жорсткі прискорення та інтенсивне гальмування – та запрошувати клієнтів на послуги з технічного обслуговування, коли вони мають гарантію. Вони також можуть віддалено перевірити стан акумулятора автомобіля та бути готовим змінити його за потреби.

Скріншот графіка Remoto

Дилери, які користуються Remoto, зазвичай спостерігають збільшення затримки клієнтів з часом.

“Автовиробники та торговці хочуть, щоб клієнти поверталися до них, щоб вони могли підвищити утримання клієнтів протягом життєвого циклу автомобіля. Для цього їм потрібно знати більше про своїх клієнтів. Тому дилерам потрібно підтримувати зв’язок з ними », – сказав Олександр. “За допомогою Remoto дилери можуть робити персоналізовані пропозиції або навіть надсилати важливі push-повідомлення, коли потрібно”.

Компанія вказала на покращення утримання сервісних послуг та заявила, що збільшує коефіцієнт утримання принаймні на 20% за рахунок підключеної клієнтської бази автомобілів..

Додатковою перевагою для дилерів, які надають автомобілі, є те, що вони можуть швидко знаходити та стежити за пробігом на цих автомобілях, що мають можливість зняття з дистанційного керування. Вони також можуть отримувати сповіщення, коли конкретні транспортні засоби в’їжджають – або виїжджають – заздалегідь встановлені географічні регіони.

Позитивний досвід клієнтів Приваблюйте володіння автомобілем з доданою вартістю

Для власників автомобілів Remoto пропонує спосіб акцентувати можливості нової ери підключеного водіння, сказав Олександр. Відмінний досвід клієнтів має вирішальне значення для того, щоб водії зробили додаток Remoto ключовим компонентом їх власного автомобіля.

“Покупці автомобілів можуть отримати більшу цінність від своїх інвестицій за допомогою безлічі особливостей, орієнтованих на водія”, – сказав Олександр. “Ми робимо транспортні засоби більш привабливими з такими функціями, як дистанційне управління автомобілем, перевірка стану здоров’я автомобіля, індикатори стану автомобіля, смартфон i-ключі, мобільні платежі та інші зручні функції”.

Користувачі додатків Remoto також можуть організувати тест-драйви нових автомобілів швидко та легко, уникаючи тривалого процесу дзвінків до дилерів.

Ще одним ключовим диференціатором, на який посилається Олександр, є те, що Bright Box постійно збирає відгуки від клієнтів Remoto. І, спираючись на їх відгуки, компанія покращує свою продукцію та цінність.

“Ми визначаємо особливості, які споживачі автомобілів бажають найбільше, і фокусуємось на цих характеристиках”, – сказав Олександр.

Олександр прогнозує важливу роль AI у підтримці цифрових рішень щодо утримання клієнтів. Bright Box вважає, що передові технології можуть створити переконливі можливості для читання та аналізу даних, що надходять з різних автомобільних джерел.

Bright Box навіть опублікував білу книгу під назвою “Як штучний інтелект трансформує моделі монетизації автомобільної промисловості”, в якій викладаються ключові можливості автомобільних каналів збуту для оптимізації гами даних, що генеруються підключеними автомобілями.

Ремото: Push Digital Digital Innovation в автоіндустрії

Bright Box зосереджений на інноваційних продуктах, що відображають той самий цифровий досвід користувачів, до якого покупці автомобілів звикли в інших сферах свого життя – включаючи хмарні рішення та пристрої, що працюють на AI. Для цього Ремото прагне бути масштабованим та надійним; але швидкість його розгортання також є значним диференціатором.

Підключені автомобілі будуть служити багатьом цілям, крім транспортування людей до наступного пункту призначення. Автовиробники вклали мільйони в технологічний розвиток і хочуть оптимізувати свою віддачу. Хоча можливість прямого залучення клієнтів є дискусією в автомобільній галузі, більшість виробників все ще покладаються на своїх передових дилерів для побудови відносин з покупцями..

Цифрова взаємодія – бажаний метод взаємодії для більшості клієнтів сьогодні. За допомогою таких інструментів, як Roboto, торговці можуть зв’язуватися з клієнтами, зберігати їх та забезпечувати, щоб вони були поруч із передовими цифровими інструментами продажу. Для власників автомобілів підключення все більше впливатиме на рішення про купівлю як додаток вартості до покупки.

Олександр заявив, що вважає, що підключені автомобілі принесуть нову еру можливостей доходу для автомобільної галузі.

“Ми постійно шукаємо шляхи вдосконалення платформи Remoto”, – сказав він. «І культура компанії Bright Box вкладається у здорову готовність ризикувати, і націленість на використання передових технологій».

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector