Рішення LYF допомагають австралійським малим і середнім компаніям створювати свої Інтернет-бренди за допомогою сталого хостингу, дизайну веб-сайтів та інструментів маркетингу соціальних медіа

TL; ДОКТОР: LYF Solutions спрощує веб-хостинг, веб-дизайн та маркетинг соціальних медіа для екологічно свідомих австралійських підприємств з 2000 року. Засновник Ray Pastoors створив компанію з урахуванням стійкості, а веб-хостинг зобов’язаний працювати з нейтральними вуглецевими центрами обробки даних. Це звернення до австралійських організацій було зосереджене на зелених ініціативах, включаючи вміст з вмінням, дизайнерські рослини та королеву снігових глобусів, які всі покладаються на рішення LYF для своїх веб-хостингових послуг. Окрім хостингу, LYF Solutions допомагає австралійському малому бізнесу в веб-дизайні та цифрових маркетингових кампаніях.


Рей Пасторс не був середнім австралійським підлітком – і він не мав типового хобі. На відміну від багатьох своїх ровесників, Рей любив створювати веб-сайти для малого бізнесу в Сіднеї у роки свого формування.

І досить скоро Рей, сприйняття дизайну веб-сайтів, змусило його перетворити хобі на бізнес, коли він заснував LYF Solutions в 2000 році.

“Я не мав уявлення, що моє хобі призведе до багатьох можливостей надавати допомогу австралійському малому бізнесу у своїх планах щодо зростання”, – сказав він.

Фото LYF Solutions, засновник Ray Pastoors

Рей Пасторс заснував LYF Solutions, маючи на увазі сталий розвиток та малий бізнес в Австралії.

Незабаром після підйому Facebook та інших торгових точок цифрового маркетингу стало зрозуміло, що бізнесу доводиться впроваджувати нові стратегії для досягнення успіху в Інтернеті. Однак багато SMB не знали, з чого почати свою цифрову трансформацію, і тим більше, як не відставати від постійно мінливих очікувань маркетингу..

“Швидко ми побачили, що попит на цифрові послуги зростає, а також потреба клієнтів у подальшому розумінні доступних їм можливостей”, – сказав Рей.

Протягом майже двох десятиліть LYF відповідав на ці потреби малого бізнесу – маючи на увазі стійкість. Окрім дизайну веб-сайтів, цифрового маркетингу та оптимізації пошукових систем, LYF надає австралійським клієнтам нейтральний вуглецевий веб-хостинг.

І LYF реалізує свої етичні основні цінності у всіх аспектах свого бізнесу, саме тому багато екологічно свідомих клієнтів вирішили використовувати компанію для всіх своїх потреб – від хостингу та веб-дизайну до цифрового маркетингу. Ці основні цінності включають творчість, простоту, розуміння потреб клієнта та пристрасть до роботи та місії компанії.

Основна демографічна оцінка клієнтів LYF – малий та середній бізнес з обмеженими знаннями цифрових стратегій – вважають, що цілеспрямованість особливо приваблива.

“Ми пояснюємо поняття в термінах, які повсякденні австралійці без попередніх цифрових знань можуть зрозуміти”, – сказав Рей.

Екологічно чистий хостинг, який допомагає малому бізнесу рости

Нейтральний вуглецевий хостинг не є звичайним явищем, оскільки це означає, що центри обробки даних повинні знайти шляхи бути більш стійкими, в тому числі, платячи більше, щоб зменшити викиди в енергетичну мережу. Але практика не є новим для LYF, який етично налаштований з самого початку.

«Прагнучи, але фактично виконуючи етичні ділові практики, ми швидко захопили серця та розум наших клієнтів. Ми переконані, що ми робимо більше, ніж те, що нам потрібно за законом, або те, що роблять інші на ринку “, – сказав Рей. «Ми знаємо, що можемо змінити ситуацію, якщо підтримаємо ці важливі та значущі ініціативи».

Маючи на увазі стійкі цілі, фокус LYF допоміг залучити кілька екологічно свідомих підприємств, серед яких засновник королеви снігових глобусів Лія Ендрюс.

«Я вирішив переключити свій хостинг на LYF Solutions з кількох причин; Я хотіла, щоб місцевий провайдер з особистою підтримкою, а також більш надійним і відповідальним хостинговим рішенням, сказала вона. Зокрема, для мене було важливо співпрацювати з компанією, яка поважає навколишнє середовище і робить свою роль, щоб змінити світ. Я надзвичайно задоволений LYF на всіх цих рівнях ».

Окрім зеленого хостингу, клієнти також отримують надійні послуги через LYF хостинг. Найменший пакет компанії – це його запуск, який забезпечує пропускну здатність 35 ГБ, 10 Гб місця на диску та щоденні резервні копії. Його наймасштабніший план, пакет Achieve, забезпечує пропускну здатність 100 ГБ і 30 ГБ місця на диску.

Знімок екрана банера LYF Solutions

Багато SMB вибирають набір послуг LYF Solutions, що включає інструменти хостингу та цифрового маркетингу.

Крім того, LYF надає клієнтам цілодобову підтримку електронної пошти та телефону, а також підтримку соціальних медіа та моніторинг ефективності.

“Зараз у нас є цілодобова телефонна група та команда підтримки в Інтернеті, яка може допомогти клієнтам у запитах веб-хостингу”, – сказав Рей. “Це знімає навантаження і тиск на нашу команду з продажу та виконавців, щоб вони могли надалі надавати чудові послуги з боку цифрового маркетингу бізнесу”.

І Рей приписує велику частину успіху LYF своєму фокусуванню на SMB. Оскільки компанія знає, що шукають ці менші компанії з точки зору маркетингу та веб-хостингу, LYF може краще задовольнити ці конкретні потреби, а не створювати рішення, які працюють для компаній усіх розмірів.

На відміну від великих корпорацій, середні і середні підприємства часто мають невеликі бюджети, які їм потрібно ефективно використовувати. LYF створює плани, які гарантують, що його клієнти з часом побачать покращення, а не одразу ж проробляють весь бюджет.

“Таким чином вони можуть зрозуміти, що відбувається насправді з їхнім бізнесом”, – сказав Рей.

Створення цифрових маркетингових кампаній для австралійських підприємців

У постійно мінливому просторі цифрового маркетингу для SMB може бути особливо важко йти в ногу з сучасними тенденціями. LYF допомагає їм вирішувати цю проблему, обмінюючись своїми знаннями та досвідом.

“Ми великі в обміні знаннями, оскільки це ключова цінність, яка дозволяє всім нашим людям і клієнтам рости”, – сказав Рей. “І якщо ми вкладаємо гроші в освіту наших людей – чи довго вони вони з нами, чи ні – це довго окупається не тільки для нашої компанії, але й для них”.

Члени команди LYF інформують про нові тенденції в цьому просторі, вивчаючи блоги та публікації інших цифрових маркетологів. Ця практика дозволяє їм виявити новітні методи та стратегії, які можуть суттєво змінити SMB – з точки зору маркетингу.

Ключ до філософії цифрового маркетингу LYF полягає в тому, що він допомагає клієнтам на кожному етапі підвищення обізнаності про бренд. Для початку LYF аналізує клієнтські соціальні медіа та контент-маркетингові операції, потім працює над оптимізацією цієї присутності, навчає їх маркетинговим навичкам та розробляє кампанії.

“Ми виявляємо, що кожна служба часто посилається на іншу”, – сказав Рей.

LYF пропонує клієнтам надійний набір інструментів, щоб допомогти їм розробити свої плани цифрового маркетингу. Сюди входять шаблони звітності, які ефективніше надають інформацію.

“Ми хотіли переконатися, що ми можемо надати їм необхідні налаштування, щоб продемонструвати свої навички та забезпечити цей досвід” Вау “, – сказав Рей.

І послуги веб-дизайну LYF часто зв’язуються безпосередньо з інструментами маркетингу цифрових медіа. Ось чому багато клієнтів з маркетингу також додають послуги веб-хостингу, оскільки компанія вже підтвердила свої потреби.

“Ми та сама компанія, яка вже знає про них та їх потреби”, – сказав Рей.

Рішення LYF: орієнтовані на стійкість та потреби клієнтів

Через роки після того, як Рей перетворив своє підліткове захоплення на успішне підприємництво, LYF отримала можливість розпочати розширення своїх послуг для корпоративних клієнтів. Натомість компанія залишається вірною своїй місії працювати виключно з малим і середнім бізнесом – компаніями, які є життєво важливими для економіки, але часто постачальниками веб-послуг їх не помічають..

“Бути гравцем в ніші може мати як свої переваги, так і свої недоліки”, – сказав Рей. “Однак ми дотримувались своїх цінностей та переконань, і це окупилося”.

LYF планує продовжувати вдосконалювати свою базу знань, вдосконалюватись для клієнтів і, врешті-решт, розгортати штучний інтелект, щоб зробити свої продукти цифрового маркетингу ще кориснішими.

Ось чому LYF є таким хорошим партнером для SMB – адже він фокусується на впровадженні інновацій у довгостроковій перспективі.

“Не всі ідеї працюють гладко або успішно, але ми спільно розуміємо, що невдача не є негативним”, – сказав Рей. “Це часто дає винятковий результат, змушує людей відчувати себе цінністю, і сприяє подальшому створенню ідей та інновацій”.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector