Сервіс з посмішкою та ведмедиком: Name.com Отримує клієнтів доменні імена, в той час як культура та особистості компанії сяють

TL; ДОКТОР: Name.com, компанія, що займається послугами доменних імен, ставиться до того, щоб просунути те, як люди представляють себе в Інтернеті. Полегшуючи пошук, створення та підтримку веб-сайту, Name.com з легкістю з’єднує клієнтів зі своєю аудиторією. Від «інженерів, що розійшлися», до оновленого та впорядкованого веб-сайту, команда Name.com, що займається YouTube, створює відео, яка зареєструвала відео, зареєструвала близько двох мільйонів веб-сайтів – іноді завдяки просуванню домену з радістю за годину.


Name.com не просто розповідає про те, наскільки швидко і просто вони роблять покупку доменного імені. Вони готові ризикувати життям і кінцівкою показати вам.

Джаред, євангеліст Community.com, колесо і яскраво-жовтий стілець вийшов на головне перехрестя Денвера під час години пік і позичив Wi-Fi продуктового магазину, щоб придбати домен протягом того часу, як він міг сидіти на пішохідному переході. Фактично, Name.com здійснював продаж, і він вискочив з перехрестя з двома доменами праворуч, коли світло пожовтіло.

Команді на сайті Name.com доменні імена – це більше, ніж онлайн-адреса – це можливість для самовираження чи комерції. Завдяки набору компаній, доменів, веб-хостингу та простому у використанні розробнику веб-сайтів, люди можуть відкривати, реєструвати, використовувати та монетизувати своє доменне ім’я з одного місця.

Компанія Культура створює товариство

Все, що Шеннон Браун хотіла, щоб її наступна робота була класним місцем для роботи в Денвері, яке не вимагало багато подорожей. Її досвід роботи в програмному забезпеченні підприємств, тому вона звикла працювати з невеликою кількістю рахунків з дуже великими бюджетами. Однак у Name.com було кілька сотень тисяч клієнтів, які купували порівняно дешеві доменні імена.

Також у Name.com не було команди з продуктів – “це був просто інженер, і це було про це”, – сказала вона. Незважаючи на те, що ця форма, здавалося, не мала сенсу на папері, Шеннон пішла на співбесіду.

“Зразу ж у кажана виникло питання:” Як ви ставитесь до пива? Тому що у нас є кег “, – сказала вона зі сміхом. “Я одразу зрозумів, що знайшов супер веселе місце для роботи”.

Гуфі картина співробітників Name.com

Ніхто не може сказати, що співробітники Name.com не розважаються під час роботи.

Після п’яти років роботи на посаді директора з управління проектами та продуктами Name.com, Шеннон створив команду продуктів і UX і спостерігав за тим, як фахівці з маркетингу та представників служби підтримки клієнтів стикалися до штаб-квартири Name.com в Денвері. Зі зростанням команди зростала і її особистість.

Пиво, велосипеди та бізнес: Співробітники Name.com залишаються активними разом

З молодими та атлетичними працівниками, що живуть недалеко від гір, існують загальні особисті інтереси, такі як катання на лижах, сноуборді, походи та кемпінг. Name.com навіть створив програму “велосипед на роботу”, щоб відшкодувати працівникам вартість велосипеда, якщо вони використали його для роботи хоча б певну кількість разів влітку.

Є також щорічне полювання на відлякувачів, “що завжди смішно”, – сказала Шеннон. Переможці за рік до планування полювання і “в основному висилають людей на погоню за дикими гусками по Денверу”.

Кожної п’ятниці близько 16:00, усі співробітники відзначають Пивну п’ятницю та збираються біля бочки, щоб поговорити про плани на вихідні.

“Я створив тут справді хороших друзів, людей, яких я б зазвичай не знав”, – сказала Шеннон. “Ми робимо багато, тому що любимо один одного, тому легко співпрацювати”.

Відкритий офісний простір Name.com також піддається співпраці. Шеннон сказала, що не має жодних труднощів щодо того, щоб попросити в офісі поставити запитання інженеру вищого рівня.

“Раптом шестеро людей сприяють розмові, про яку ми навіть не мали ідеї”, – сказала вона. “Ми розберемо щось за 10 хвилин, за яким потрібно було б розібратись 30 електронних листів назад і вперед”, щоб зрозуміти. “

Дурне, соціальне та успішне: Name.com ставить особистість у компанію

Веселолюбні особистості сяють на веб-сайті Name.com та соціальних мережах.

Талісман Name.com - ведмедик - це поєднання ведмедя, і орла, і єдинорога.

Ось: ведмедик.

На додаток до представників усіх 35 або більше співробітників, сторінка компанії містить вісім собак з титулами, починаючи від свинцевої собаки до чудотворного мопса та підмірювача номер один.

Веб-сайт Name.com та блог усіяні абсурдними відео, як тестування того, як швидко ви можете придбати домен. Є данина танцювальній аеробіці 80-х. На початку цього місяця Name.com трагічно заблокували свій обліковий запис Instagram (не хвилюйтеся, вони отримали його ще через тиждень). І не забудьте їхню сторінку 404, на якій розміщений талісман Name.com – ведмедик, гібрид ведмедик-орел-єдиноріг, та живий потік їх домашніх риб, Каньє, що плавають у його акваріумі.

Засновник та інженери будують компанію, де працівники хочуть залишитися

Окрім того, щоб поставити особистість компанії та піддати своїх клієнтів людям, що стоять за продуктом, Шеннон сказала, що культура на Name.com продовжує залучити людей і призводить до дуже низьких показників обороту.

Працівник жінки врівноважує ноутбук на голові, тоді як працівник чоловіка демонструє свою сорочку Name.com

Процвітаюча культура компанії є однією з причин, що співробітники Name.com прагнуть дотримуватися.

“В інших умовах у вас може виникнути щось, коли хтось набирає швидкість, а потім просто виїжджає, а цього просто не відбувається”, – сказала вона. “Люди заходять, і вони просто люблять:” Круто, я тут, і я залишаюсь назавжди “.”

Початок роботи: Засновник робить реєстрацію домену особистою

Білл Мушкін заснував Name.com у 2003 році, через рік після того, як купив реєстратора Domainsite.com. Без персоналу чи інженерної команди він зосередився на тому, щоб зробити процедуру реєстрації для придбання доменного імені та максимально спростити веб-сайт..

Крім спрощення процесу, Шеннон сказав, що Білл хотів продемонструвати чітку освітянську користь для Name.com для того, щоб клієнти трималися навколо та розглядали компанію як цінний, надійний ресурс.

“Багато цього влилося в те, як ми спілкуємося з нашими клієнтами з боку підтримки”, – сказала Шеннон. “Ми вирішимо проблему, але також покажемо їм, як вносити зміни, щоб зробити їх так, як вони хочуть.”

Ранні дні: дозволити інженерам працювати Amok & Спробуйте їх руки в інтерфейсі

Старший директор з інженерії програмного забезпечення Дейв МакБрін почав працювати на Name.com протягом першого року, коли компанія керувала лише 20 000 доменами (зараз їх до 2 мільйонів). Оскільки Name.com успішно допоміг свою нішу дрібномасштабних реєстрацій доменів, Дейв сказав, що компанія почала застосовувати ті самі цінності та послуги до великих клієнтів.

“Я думаю, що цей сайт дуже добре працює для людей, які мають один домен в наші дні, але він також дуже добре працює для масштабних портфелів доменних імен”, – сказав він.

Інженер сидить у iMac, а члени команди збираються в конференц-залі

Засновник Білл Мушкін заснував Name.com з сильним акцентом на технології та розвиток.

З таким акцентом на розвиток в перші дні, Дейв сказав, що Name.com в основному “інженери здичали”. Проекти не мали чітких цілей і часто закривались ще до того, як вони справді були закінчені. На веб-сайті не було глобальної таблиці стилів або хтось, хто шукає інтерфейс користувача.

“Це була просто купа інженерів, які намагалися робити інтерфейс, але вони не дуже люблять інтерфейс”, – сказав він. «У перші дні у нас було так мало інженерних ресурсів, що я будував фактичні сервери, на яких працював Name.com, а потім будував базу кодових програм і будував базу коду фронтеду, а потім також будував нашу хостингову інфраструктуру. Я фактично створив одне з наших оригінальних середовищ хостингу з нуля, яке я не рекомендую нікому. Ми були всіма видовищами, і, на жаль, це було показано в багатьох місцях. “

Влаштування: інженери закладають фундамент для успіху

Дейв та його команда почали з лаку LAMP і додавали впродовж багатьох років, використовуючи Java для одночасності та граючи з Go. Він підрахував, що 90% бази коду Name.com написано на PHP.

“Ми завжди говорили, що PHP дає вам достатньо мотузки, щоб повісити себе”, – сказав він. “Нам було дуже багато проти цього, коли ми починали, але, чесно кажучи, вона дуже доросла як мова”.

У перші дні прийняття об’єктно-орієнтованого програмування, включення MVC-фреймів, як це стало популярним, зробило велику зміну для сайту і забезпечило, що функціональність не дублювалася в кодовій базі.

“Ми виявили, що як тільки ми встановили цей початковий фундамент, все просто добре розвивається на цьому”, – сказав Дейв.

Команди з обслуговування продуктів та клієнтів створюють яскраве співтовариство

Коли Шеннон приєдналася до команди Name.com у 2011 році, вона була першим менеджером із продуктів та проектів. Пройшовши веб-сайт, вона знала, що її першим проектом було сприяння послідовній роботі користувачів на веб-сайті.

Портрет співробітників Name.com та місця розташування навколо офісу

З офісами в Денвері команда Name.com зросла, включаючи команди дизайнерів та підтримки.

“Було зрозуміло, що вони дійсно не любили користувальницький інтерфейс”, – зі сміхом сказала вона, підрахувавши, що на сайті Name.com представлено сім різних стилів таблиці та дев’ять різних стилів кнопок. “Сайт настільки різнився від сторінки до сторінки, що він майже базувався на тому, як ви потрапили туди; ти не був дуже впевнений, був ти на одному веб-сайті чи ні ».

Новий веб-сайт забезпечує згуртований досвід клієнтів

Оскільки Шеннон повільно створював свою команду, вони використовували Bootstrap, щоб зробити все на веб-сайті послідовним та чуйним. З часом Name.com перейшов від важко розвиненої системи доменних імен на веб-сайт електронної комерції та високофункціональний веб-додаток.

“Це було надзвичайно дивним, щоб побачити еволюцію сайту”, – сказала вона. “Я бачив, що це переходить від того, що 100% стосується речей додатків, а також до цілісного користувальницького досвіду”.

Шеннон очікувала певного опору з боку інженерів, але вона і Дейв погодилися, що всі схвильовані, нарешті, є команда, яка прибирає їх безлад і привертає увагу до роботи інженерів..

Нові працівники будують бренд та культуру співпраці

З того часу, як Шеннон з’явився на борту, команда Name.com перетворилася на кілька керівників проектів, інженерів інтерфейсу, маркетингової команди та десятків або більше представників служби обслуговування клієнтів.

“Це не так, як одна команда швидко зростала, а інша ні”, – сказала вона. “Ми б поступово додавали людей у ​​міру виникнення потреб”.

Маючи порівняно невелику команду з 35 співробітників, Дейв сказав, що йому подобається, що всі мають бути причетними до всього.

“Ви отримуєте велику експозицію до повного циклу розвитку та всіх окремих команд”, – сказав він. “Dev дуже тісно співпрацює з продуктом і дуже тісно працює з маркетингом та підтримкою, тому просто спостерігати за тим, як веб-сайт чи наша продуктова лінійка зростає з часом, було дуже захоплюючим”.

Отримати придбання – це не кінець дороги (але ось, це майже є)

Demand Media, яка володіє доменним іменем та розміщує гігантський eNom, а також сервіс аукціону доменних імен NameJet, витратила 18 мільйонів доларів на придбання Name.com на початку 2013 року. Приблизно через рік Попит перетворив компанії з доменних послуг на окрему компанію під назвою Rightide , яка оприлюднила близько 18 місяців пізніше і торгується під символом галочки NAME.

Маючи понад 320 000 клієнтів, Name.com контролює приблизно два мільйони 16,5 мільйонів доменних імен Rightide.

Випадкова групова картина співробітників Name.com

Корпоративна власність не стала демпфірувати на Name.com.

Коли слово про придбання поширилося, співробітники переживають, як власники корпорацій можуть висмоктувати культуру з сайту Name.com. Хоча деякий час для роздумів, Шеннон та її колеги бачать лише позитиви. Замість того, щоб невелика компанія несамовито працювала, щоб увімкнути світло, команда Name.com може розраховувати на більшу мережу підтримки та набір експертів..

“Придбання було для нас справді чудовим, тому що є багато ресурсів”, – сказала вона. “Ви можете розмовляти з людьми, які займаються цими предметами так само, як і ми. Вони дуже добре знають галузь, і вони також були дуже готові інвестувати в нас, тому що ми зростаємо ».

Bearglecorn поширює інфекційну особистість Name.com

Переживши свій трюк із купівлею домену, купляючи смерть, Джаред Громадський євангеліст продовжує поширювати євангелію Name.com. Дивно, але він не взяв Bearglecorn на щорічне 420 ралі в Денвері, де він розмовляв з людьми про доменні імена (і приносив їм закуски, “тому що ми не тупі”).

З моменту придбання, Name.com прищепив частину цієї енергійної, густої культури в більш консервативний штаб-квартиру в Кіркленді, штат Вашингтон. Ці стосунки почалися з добродушного, ефективного ділового спілкування, але тепер включає “смішні теми електронної пошти, де люди прикріплюють GIF”, – сказала Шеннон. “Вони були настільки захоплені і захоплені Name.com, що багато речей, які ми робимо, або речі, які ми цінуємо як компанія, потрапили до їх офісу”.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector