Spine-health.com Geliştiricilerin Ergonomi ve Duruş Hakkında Bağımsız, Hakemli Görüşleri İle Destekliyor

TP; DR: Yaklaşık 20 yıl önce bir grup çok özel tıp uzmanı tarafından kurulan Spine-health.com, yerleşik bir işyerinin sınırları içinde fiziksel olarak formda ve rahat kalmanın zorluklarını ele alan yetkili bir sitedir. Uygun ofis ekipmanlarının kullanımı, her yerde egzersiz programlarının uygulanmasıyla ilgili talimatlar ve bel sorunları ortaya çıktığında iletişim kurmak için bir rehber dizisi aracılığıyla, Omurga sağlığı birçok çalışkan BT’nin arkasındaki yükü hafifletmeye yardımcı olur profesyoneller. Omurga sağlığı, ofis çalışanlarının bedenlerini nasıl daha iyi hissettirebilecekleri konusunda kapsamlı bir bilgi deposudur ve bu yüzden Geliştiricilerin ergonomi eğitimi için Choice ™ ödülünü kazandılar..


Bir programcıysanız, projeleri mükemmelleştirmek ve derlemek için saatlerce bilgisayarınızın önünde oturmak olasılıktır. Ofis ortamında, bacaklarınızı germek için genellikle çok az yer ve zaman vardır, çok daha az egzersiz. Yıllarca IT’nin kemerleri altında çalıştığı kişilerde sırt ağrısı gerçek ve bazen zayıflatıcı bir sorun olabilir.

Neyse ki, geliştiriciler Spine-health.com ile rahatlama bulabilirler. Site, sırt ve boyun ağrısının ve birçok ofis çalışanının maruz kaldığı ilgili durumların tedavisinde bir otoritedir..

Omurga sağlığı, yüksek kaliteli, yetkili içeriğe erişimin sadece boyun ve sırt ağrısından muzdarip insanlara fayda sağlamakla kalmayıp aynı zamanda bu hastaları tedavi eden uzmanlar için bir kaynak görevi gören bir grup tıp uzmanı tarafından yaratılmıştır..

Ofis ekipmanı, egzersiz ve kişinin omurga rahatsızlıkları için doğru tedaviyi seçmeyle ilgili çok sayıda makaleyle, Omurga sağlığı, tüm gün ofislerde işbirliği yapan çok sayıda BT uzmanı için paha biçilmez bir kaynaktır. Sitenin olağanüstü tavsiyesi ve eğitim materyallerinin bolluğu nedeniyle, ergonomi eğitimi için Geliştiricilerin Choice ™ ödülüyle Spine-health.com’u tanımaktan gurur duyuyoruz.

Sırt Ağrısını Önlemek için Doğru Ofis Koltuğunu Seçmek Çok Önemli

OSHA, ergonomiyi bir işe uygun hale getirme olarak tanımlar. Bazen bu, ekipman, mobilya ve aksesuarları vücut tiplerine tam anlamıyla uydurmak anlamına gelir. İşyerindeki ergonomi sadece çalışanlar için değil, şirketler için de yararlıdır. Rahat ve sağlıklı çalışanlar daha verimli çalışabilir ve iyi tasarlanmış ekipmanlar uzun vadede inovasyon için paradan tasarruf edebilir.

Omurga sağlığı, ofis çalışanlarının uzun süreli konforu için sandalyeler gibi ergonomik olarak tasarlanmış ofis ekipmanlarını tanır. Kötü duruş, boyun ve sırt gerginliğine yol açan önemli faktörlerden biridir ve Omurga sağlığı, ağrıdan kaçınmak için vücut parçalarını birbirine göre doğru bir şekilde hizalamak için hayati önem taşır..

Ergonomik olarak tasarlanmış bir sandalye ile iyi duruş ve normal bir sandalye ile kötü duruş gösteren grafik

Ergonomik olarak tasarlanmış sandalyeler, çalışanların sağlıklı bir omurga için gerekli olan iyi duruşlarını korumalarına yardımcı olur..

Omurga sağlığına göre, çoğu ofis koltuğu alt sırt için yeterli destek sağlamaz. Maalesef bu sandalyeleri yaratan ileriye dönük yaygın duruş, karın ve sırt kasları arasındaki dengeyi kırarak doğal olmayan bir gerilime yol açar.

Yeterli bel desteğine sahip bir sandalye, BT çalışanlarının bilgisayar ekranı üzerinde saatlerce fazla eğilmelerini önler, böylece omurga ve kaslardaki yükü azaltır ve işkolik programcının çabalarını eldeki projeye daha rahat odaklamasına izin verir..

Sizi Bir Ofiste Sağlıklı Tutmak İçin Yapılması Kolay, Ekipmansız Egzersizler

Odaklanmayı ve genel sağlığı iyileştirmek için ofiste egzersiz yapmak şarttır. Omurga sağlığı durumları, omurga hareket için tasarlandığından, esnekliği engelleyen birçok ofis koltuğunun sınırlı hareketi yeterli esneme ve hafif yürüyüşle engellenmelidir. Ofis alanları sınırlı olduğundan, en pratik egzersizler genellikle ekipmansızdır.

Daha popüler yöntemler arasında Omurga sağlığı, McKenzie terapisinde bulunanlar gibi germe ve sırt güçlendirme egzersizleridir. McKenzie tedavisi siyatik tedavisinde standart bir yaklaşımdır ve omurgaları diskler üzerindeki baskıyı hafifletmek için uzatarak çalışır.

Bir röntgeni kırmızı bel bölgesi ile gösteren grafik ve iskelet egzersiz gösteren bir grafik

Omurga sağlığı okuyuculara bel bölgelerini hızlı ve basit egzersizlerle nasıl stabilize edebileceklerini bildirir.

Dinamik lomber stabilizasyon, deneğin omurganın nötr noktasını – en rahat pozisyonlama – bulmasını ve bu pozisyonu korumak için kasları eğitmesini gerektirir. Bu sırt stabilizasyon egzersizlerinin çoğu ayakta dururken yapılabilir, bu da onları herhangi bir ofis alanı için ideal hale getirir – hatta sıkışık kabinler.

Bu egzersizler hızlı ve kolaydır. Hiçbir maliyeti yoktur, ekipman gerektirmez ve kanın beyne akmasını sağlar.

Geri Doktorlar Dizini & Spinal Cerrahlar Yardıma Yol Açıyor

Spine-health, kullanıcılara ofis koltukları ve egzersiz hakkında bilgi sağlamanın yanı sıra, ihtiyaç duyanlar için geniş bir doktor dizinine sahiptir. Omurga sağlığı, doğrudan yardım edemese bile, kullanıcıların refahı ile ilgilenir..

Büyük yaralanmalar meydana geldiğinde veya ağrı biriktiğinde, bazı BT çalışanları doktorlar, kayropraktörler ve omurga cerrahlarından yardım isteyebilir. Omurga sağlığı doktor dizini, kullanıcıların bulundukları yere göre sağlayıcı bulmasını sağlar.

Sadece doktorlar ve hastaneler devlet tarafından listelenmekle kalmaz, aynı zamanda her biri için sağlanan uygulama ve tedavi türlerinin yanı sıra tedavi edilen uzman listelerini ve koşullarını ayrıntılarıyla gösteren ayrı bir profil sağlanır. Profiller ayrıca talimatlar, çalışma saatleri, telefon numaraları ve sigorta bilgilerini de içerir – kullanıcının tedaviye doğru bir sonraki adımı atması gereken her şey.

Omurga Sağlığı Hakkında Güvenilir, Kapsamlı Bir Eğitim Kaynağı

Spine-health’in yayıncısı Veritas Health’in titiz yayın süreci, içeriğin gerçek ve tıbbi tavsiye için gerçekçi ve uygun olmasını sağlar. Omurga sağlığı, tüm içeriğin ticari olmamasını, Tıbbi Danışma Kurulunun bir üyesi tarafından gerçekte kontrol edilmesini ve gerçek tıp uzmanları tarafından yazılmasını gerektirir..

Sağlıkla ilgili çok sayıda web sitesi olmasına rağmen, Omurga sağlığı tamamen orijinal,% 100 hakemli içerik içeren kapsamlı bir arşiv sağlayarak kendini ayırıyor. Her makale, yayınlanmadan önce en az bir Tıbbi Danışma Kurulu üyesi tarafından incelenir. Tüm bilgilerin titizlikle doğru ve güvenilir olmasını sağlamak için, Omurga sağlığı kas-iskelet sağlığı için en iyi eğitim web yetkililerinden biri olarak ayrılmayı hak ediyor, bu yüzden site ergonomi eğitimi için seçimimizdir.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector