Talkwalker: всеосяжна платформа соціального аналізу, що працює на базі технології розпізнавання зображень та AI

TL; ДОКТОР: Платформа соціального прослуховування та аналітики Talkwalker забезпечує моніторинг у реальному часі в різних географічних регіонах та каналах зв’язку, надаючи більше 2000 маркетологів для оптимізації своїх кампаній. Технологія розпізнавання зображень компанії дозволяє користувачам розблокувати уявлення про візуальні повідомлення, в той час як продукт Influencer One дозволяє легко знайти, керувати та монетизувати послів бренда. Завдяки швидшій, точнішій уявці про бренд завдяки потужності AI, Talkwalker здійснює довгострокову місію, щоб допомогти глобальному бізнесу покращити свої стратегії управління даними..


Якщо Instagram нас чомусь навчив, то картина зараз коштує набагато більше ніж 1000 слів. Візьмемо, наприклад, дивно сумнозвісне Яйце рекордів. Фото овального, коричневого, злегка крапчастого яйця на білому тлі – ніщо ефектне. Але в місії, щоб випередити найбільш вподобану публікацію в Інстаграмі Кайлі Дженнер, просте яйце стало гідним майже 53 мільйонів лайків.

Сказати, що взаємодія соціальних медіа є нюансом, є заниженням. Візуальні матеріали, як і яйце, часто мають стільки ваги соціальних медіа, як текст, особливо на платформах на основі зображень, таких як Pinterest, Instagram та Facebook. Але коли візуальний контент стає все більш поширеним, коли 95 мільйонів фотографій на день публікуються лише в Instagram, як маркетологи можуть відстежувати та розуміти візуальні розмови навколо своїх брендів чи продуктів?

Логотип Talkwalker

Talkwalker забезпечує цілісні можливості соціального прослуховування через канали зв’язку.

Платформа соціального прослуховування Talkwalker була розроблена для того, щоб упорядкувати це обтяжливе завдання за допомогою передової технології розпізнавання зображень. “Споживачі часто приховують повідомлення про бренд в особистих візуальних зображеннях та емоціях”, – сказав Тодд Гроссман, генеральний директор компанії Talkwalker. “Це змусило Talkwalker знайти спосіб розшифрувати ці барвисті повідомлення для маркетингового світу”.

Люксембурзькі підприємці Тібо Бріт та Крістоф Фолшетт заснували Talkwalker у 2008 році, оскільки канали соціальних медіа, таких як Facebook та Twitter, продовжували набирати обертів. “Бренди швидко виявили, що споживачі говорять про них в Інтернеті – в хорошому чи поганому плані”, – сказав Тодд. “Thibaut та Christophe запустили інноваційний онлайн-інструмент, що дозволяє керівникам маркетингу уважно стежити та розуміти соціальний потік навколо своїх брендів чи продуктів”.

Сьогодні комплексна платформа дозволяє користувачам стежити за текстовими та візуальними комунікаціями в реальному часі по всьому світу. Програма “Talkwalker”, що відповідає кінцевим результатам, дозволяє легко знаходити, керувати і монетизувати послів торгової марки. Швидше та точніше розуміння бренда за допомогою Talkwalker AI Engine компанія намагається допомогти глобальному бізнесу вдосконалити свої стратегії управління даними..

Монітор візуальних повідомлень за допомогою технології розпізнавання зображень

У нашому цифровому світі не рідкість спілкуватися через фотографії, особливо враховуючи, що у нас є камери на комп’ютерах, планшетах, смартфонах та годинниках. “За останні п’ять років візуальний контент набув видатного значення, оскільки знімати та розміщувати зображення – це найпростіший спосіб виразити себе”, – сказав Тодд.

Рішення розпізнавання зображень Talkwalker поєднує потужну аналітику та передову технологію, що допомагає брендам стежити за зображеннями на основних платформах соціальних медіа. За словами Тодда, до 80% користувачів соціальних мереж не згадують фірмових найменувань у тексті, що супроводжує їх публікації, що ускладнює дітям повний перегляд їхньої присутності в Інтернеті..

Чоловік, що швидко працює, і скріншот платформи

Платформа допомагає користувачам швидко та легко визначити візуальні та текстові відомості.

Як рішення, технологія розпізнавання зображень Talkwalker використовує передовий комп’ютерний зір та машинне навчання для ідентифікації логотипів, зображених на зображеннях, з 99% точністю. Надійна база даних Talkwalker із 30000 логотипів бренда дозволяє компаніям шукати свою присутність у фотографіях з понад 10 соціальних мереж та 150 мільйонів веб-сайтів. Це включає доступ до 175 мільйонів зображень, розміщених у Twitter, завдяки партнерству Talkwalker з мережею.

Маркетингові команди можуть використовувати інструмент для вимірювання рентабельності інвестицій, відстежуючи візуальну присутність свого бренду в соціальних мережах до, під час і після кампанії. Маркетологи також можуть відкривати створений користувачем вміст для просування своїх брендів, відстежувати зловживання їх логотипами та оцінювати конкурентоспроможність, порівнюючи їх візуальну присутність з представниками конкурентів..

“У Talkwalker ми любимо тримати пальці в пульсі швидко мінливих соціальних медіа та інтернет-ландшафту, постійно впроваджуючи щойно розроблену технологію прослуховування соціальних медіа у наші широкі пропозиції товарів”, – сказав Тодд. “Таким чином, ми можемо надавати потужні показники та розумні відомості компаніям, які хочуть надалі захищати, вимірювати та просувати свій бренд”.

Інфлуенсер перший: Платформа “Кінець у кінець” для управління впливом

У сучасну цифрову епоху знаменитості YouTube часто є більш впливовими, ніж їх колеги по червоній доріжці. Згідно з дослідженням 2015 року, замовленим Google, 70% підліткових підписників YouTube стосуються творців YouTube більше, ніж це роблять традиційні знаменитості, а 6 з 10 підписників стверджують, що вони частіше дотримуються порад щодо придбання улюбленого творця контенту, ніж їх улюбленого ТВ чи кінозірка.

Крім того, дослідження 2017 року про стан маркетингу, що впливає на вплив, виявило, що цей підхід зараз є основним, 84% маркетологів заявили, що маркетинг впливу є ефективним, а 67% маркетологів планують збільшити маркетингові бюджети впливу.

Однак, кількісне визначення впливу маркетингових кампаній, які впливають на вплив, може бути складним. Усвідомлюючи це, Talkwalker розробив свій маркетинговий центр influencer – Influencer One – як єдиний магазин для управління робочими потоками відносин, від ідентифікації та залучення до організації кампанії та монетизації.

Число 1

Influencer One дозволяє одразу визначити, керувати та монетизувати послів бренду.

Цей інструмент допомагає користувачам стежити за розмовами та взаємодіями складних мереж впливу, одночасно сприяючи співпраці між маркетинговими командами. Він також містить звітні показники, які ілюструють зв’язок між маркетинговими зусиллями, які впливають на вплив, та рентабельністю інвестицій.

Створення кампанії не викликає особливих зусиль: виберіть впливових елементів, які ви будете використовувати, виберіть потрібну відповідь та додайте бюджет. З цього моменту воронка-впливник забезпечує глибокий перегляд відстежених відносин, включаючи детальну інформацію про коефіцієнти взаємодії та провідні впливові фактори. Для перегляду в реальному часі успіху кампанії вимірювальний показник забезпечує аналіз згадок, залучень та показів, перш ніж вимірювати рентабельність інвестицій для всієї кампанії..

Глобальне покриття в реальному часі через канали зв’язку

Що стосується відстеження розмов в Інтернеті, Talkwalker розгортає свою мережу, аналізуючи 10 соціальних мереж, а також мережеві та офлайн-джерела ЗМІ в одній платформі. “Наша найсучасніша платформа аналітики соціальних медіа використовує найсучаснішу технологію, що працює на AI, для моніторингу та аналізу онлайн-розмов у режимі реального часу через соціальні мережі, веб-сайти новин, блоги та форуми більш ніж 185 мовами”, – сказав Тодд..

Крім соціального прослуховування в режимі реального часу, Talkwalker також дозволяє користувачам аналізувати вплив сучасних тенденцій порівняно з дворічним історичним доступом до даних. Основні характеристики соціального аналізу, орієнтованого на тенденції, також включають графіки прогнозування тренду, карту вірусальності, яка ілюструє поширення тенденцій, графіки проміжок часу та автоматичне виявлення тенденцій на основі тематики.

«Команди з маркетингу та комунікацій є найчастішими користувачами нашої платформи, але наші дані можуть бути раціоналізовані та розповсюджені по всій компанії, починаючи з R&D департамент в юридичному підрозділі, щоб внести нові розуміння і привести до кращих рішень “, – сказав Тодд.

Цілодобовий моніторинг також дозволяє представникам служби обслуговування клієнтів реагувати на проблеми протягом декількох секунд. З цією метою Посібник Talkwalker щодо управління кризовими ситуаціями є важливим інструментом, який клієнти можуть використовувати, щоб максимально використати послуги компанії при плануванні неминучої катастрофи в соціальних мережах..

Тодд сказав, що можливості штучного інтелекту Talkwalker також мають важливе значення для швидшого отримання точної інформації про бренд. «Штучний інтелект теж насправді є тенденцією спостерігати; ми відчуємо його вплив протягом усього нашого професійного життя », – сказав він. “Ця технологія дозволить змінити весь сектор маркетингу та комунікацій шляхом позбавлення від звичайних завдань та підвищення точності даних, що дозволить професіоналам зосередитись на більш творчих завданнях”.

Отримайте швидші та релевантніші відомості про бренд за допомогою AI Engine Talkwalker

З цією метою новий AI-двигун Talkwalker використовує автоматизацію для виявлення відповідних згадок про бренд з точністю 99,5% лише за 30 хвилин. Інструмент простий у використанні без попередніх технічних знань, що економить час, підвищуючи точність та зменшуючи помилки людини.

Функція аналізу настроїв AI використовує обробку природних мов для розміщення коментарів у контексті, інтерпретації емоцій, іронії та сарказму із середньою точністю 90%.

“Ми запускаємо нові функції та вдосконалення продуктів кілька разів на рік, але дуже раді від випуску двигуна AI”, – сказав Тодд. “Штучний інтелект завжди був частиною ДНК Talkwalker, але в останні місяці нам вдалося зробити його постійно присутним на нашій платформі, щоб допомогти нашим клієнтам автоматизувати процеси за допомогою вдосконаленого аналізу настроїв та індивідуальних моделей, щоб зменшити шум”.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector