THCServers: Bir Kurucunun Çocukluk Rüyası ve Meraklı Doğa Hala Web Hosting Şirketinin Kararlarını Bugün Etkiliyor

TP; DR: THCServers Kurucusu Catalin Florica ile konuşurken, Euro tabanlı hosting şirketini web meraklı bir son kullanıcının istediği her şey olarak bulduk: özel ve gururlu barındırma ineklerinin oluşturduğu bir hizmet. Kurucu ve CEO kişisel hikayesini paylaşıyor ve bilgili ve nazik bir ekip tarafından desteklenen uygun fiyatlı, güvenilir bir platform oluşturma niyetinde bir şirketin teknik bilgisine olan susuzluğun nasıl ilham verdiğini görüyoruz..


“Çevirmeli çağda” bile THCServers Kurucusu Catalin Florica, o zamanki yeni çevrimiçi dünyayı keşfetmeyi ve teknoloji ile ilgili her şeyi ve her şeyi anlamayı istiyordu. “Sık sık okulu atladım ve annem beni yerel internet kafeden getirecekti,” dedi ekibimize. “Gece gündüz formül ve denklemler hayal ettim – o zamana kadarki en büyük hedefimi gerçekleştirmeme nasıl yardımcı olacakları: kendi İnternet makineme sahip olmak!”

“İlk bilgisayarımı nasıl aldığımı hatırlıyorum: eski tozlu bir Pentium – ailem bana Ulusal Matematik Olimpiyatı’nı kazanırsam ilk bilgisayarımı alacağımı vaat etti,” diye ekledi Catalin, “ve oğlan, bunu yapmaya kararlıydım. ”

THCServers sloganı: Geeks için, Geeks tarafından

THCServers, paylaşılan teknik çıkarları ve ortak bir amacı olan, kendi kendini ilan eden ineklerin bir ailesidir: müşterilerin güvenini sağlamak.

Kendi Pentium’una sahip olmaktan sonra kendi hosting şirketine sahip olmak için muazzam bir şekilde başarılı oldu. Catalin’in hayalleri, 2013 yılında THCServers ile bir üniversite arkadaşı kurduklarında gerçeğe dönüştü. Bilgi paylaşımına ve bireylerin Web üzerindeki yaratıcı çabalarda birbirlerini destekleyebilecekleri bir topluluk oluşturmaya odaklanan THCServers, güvenilirlik ve barındırma müşterileri için uygun fiyat.

Bir Web Sunucusunun CEO’su Merak Odaklı Olduğunda, Kullanıcılar Harika Bir Deneyim Alır

Sahip olduğu teknolojik bilgileri yıllarca takip ettikten sonra, Catalin yeni teknoloji keşfetme tutkusunun başkalarını güçlendirmesini sağladığı bir iş kurdu. “Bu alanla ilgilenen birçok arkadaşım vardı, ama hiçbirinin benim kadar tutkulu olmadığını hissettim” dedi..

THCServers’ın kurucu ilkesinin bilgi paylaşma güdüsü olduğunu, bu yüzden THCServers bir web barındırıcısından daha fazlası olduğunu söyledi. “Birbirini destekleyen bir topluluk”.

Toplumu kod meraklı, yazılım düşünen ve geliştirici kararlı bir grup olarak bulduk. Bir şirket olarak “meraklılar için, meraklılar tarafından” kurulduğundan gurur duyuyorlar ve bu, ağırlama dünyasında ağırlık taşıyan bir mantra.

Hosting İçin Gel, Adanmış Bir Ailenin Yardımına Kalın

Catalin, THCServer müşterilerinin çoğunun “sadece barındırma için” geldiğini, ancak dostane destek için kaldıklarını belirtti. Bu ekip sadece bir saati yumruklamıyor, bilet kotasına basmaktan cehennem gibi davranmıyor ve hesap numaralarını müşterilerle karıştırmıyor.

“Müşterilerimizle konuşmayı seviyoruz,” dedi Catalin. “Sorunlarını anlamak ve mümkün olduğunca çok çözmek için zaman ayırıyoruz.” CEO ve Kurucu, çalışanlarına kendi alanlarında çok fazla deneyime sahip “özel arkadaşlar” diyor ve müşterileri için yaptıkları işten görsel olarak gurur duyuyorlar..

“Kendimizi bir aile olarak görüyoruz,” dedi Catalin sıcak bir sesle. “Esnek bir programımız var, fazla mesai yapıyoruz çünkü birbirimizi tutmaktan hoşlanıyoruz, ihtiyaç duyduğumuzda kandırıyoruz ve açlık ofise çarptığında kendimizi bir pizza partisine davranıyoruz!”

Kaliteyi Miktarın Ötesine Taşıyan THC Sunucular Düşünceli Bir Şekilde Büyür

Büyüme uğruna büyümeyi vurgulayan kaliteyi vurgulayan THCServers ekibinin tamamı, Catalin ve Kurucu Mihnea, dört destek görevlisi, geliştiriciden kaçan iki SysAdmins ve ara sıra SEO girişimi, başka bir tam zamanlı sistem yöneticisi ve bir web tasarımcısından oluşur.

Başından beri parantezin kendi cebinden, ayrıca arkadaşlarının ve ailesinin paralarından çıkan bir önyükleme operasyonu oldular. Mütevazi CEO ve Kurucu bize “her kuruş düşünceli geçti” dedi.

THCServers yeni sunucularının çekimleri

THCServers “düşünceli” genişlemeye inanıyor – bu nedenle yakın zamanda veri merkezi satın almaları için çok heyecanlılar!

Ekip dikkatli bir şekilde ölçeklendiğinden, kendi veri merkezlerinin yaklaşan satın alımını çevreleyen çok heyecan vardı – rapor etmekte gurur duyuyoruz.!

“Hepimiz kendi veri merkezimizi – bebek adımlarını – başlatmak ve ekibi genişletmek için can atıyoruz,” diye paylaştı Catalin. “Ekipmanı edinme ve bazı duvarları yıkma sürecindeyiz.” THCServers yöneticileri, bunun müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamak için bir sonraki en iyi adım olduğuna inanıyor.

Web Hakkında Meraklı mısınız? THCServerlar Başlamanıza Yardımcı Olabilir

Catalin’in Web’e olan merakı çocukluğuna dayanıyor. “Teknolojiyle ilgisi olan tüm dergileri satın aldım, her makaleye baktım ve neredeyse ezberledim ve geleceği ve bunun ne kadar harika olabileceğini hayal ettim,” dedi bize, kendi barındırma hizmetini başlatmak için ilham veren meraklı doğasını hatırlatarak şirket.

Catalin’in merakını paylaşırsanız veya teknolojiyle ilgili bir şey istemiyorsanız, ancak sitenizin teknoloji işlerini sevenlerin ilgisini çekeceğine güvenmek istiyorsanız, THCServers ekibi sizinle iş ortaklığı yapmaktan gurur duyacaktır. web kurma yolculuğu.

Catalin ofislerini “özgür irade alanı” olarak nitelendirdi ve kendini ilan eden ineklerin keşfetmekte özgür olduğu yerlerde, şirketlerinin müşteri tabanı için harika şeyler oluyor. “Geeksler için, geeksler tarafından” inşa edilen THCServers, çırakları alarak veya yeni müşteri ilişkilerini besleyerek – diğer yandan Web’deki ilgi alanlarını geliştirmek için başkalarına yardım etmeyi amaçlayan bir şirket ve ekiptir.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector