THCServers: Як дитяча мрія та допитливий характер засновника все ще впливає на рішення веб-хостингової компанії сьогодні

TL; ДОКТОР: Розмовляючи з засновником THCServers Каталіном Флорікою, ми виявили, що на базі євро хостингової компанії є все, що бажає кінцевому користувачеві в Інтернеті: послуга, побудована присвяченими і гордими хостингами. Засновник та генеральний директор ділиться своєю особистою історією, і ми бачимо, як спрага технологічного ноу-хау надихнула на запуск компанії наміру створити доступну, надійну платформу, підкріплену кваліфікованою та доброю командою..


Навіть в епоху «комутації» засновник THCServers Каталін Флоріка прагнув вивчити новий світ в Інтернеті та зрозуміти все, що стосується технологій. “Я часто пропускав школу, і мама приїжджала забирати мене з місцевого Інтернет-кафе”, – сказав він нашій команді. “День і ніч я мріяв про формули та рівняння – про те, як вони допоможуть мені досягти своєї найбільшої мети” до того часу: мати власну Інтернет-машину! “

“Я пам’ятаю, як я придбав свій перший комп’ютер: старий запилений Пентіум – мої батьки пообіцяли мені, що якщо я виграю Національну олімпіаду з математики, я отримаю свій перший комп’ютер”, – додав Каталін, – і хлопчик, я був вирішений це зробити. “

Девіз THCServers: Для Geeks, By Geeks

THCServers – це сім’я самопроголошених вундеркіндів, що мають спільні технічні інтереси та спільну мету: забезпечити довіру клієнтів.

Він досяг успіху – від володіння власним Pentium, згодом до власного хостинг-компанії. Мрії Каталіна стали реальністю, коли він та друг із університету заснували THCServers у 2013 році. Побудований з акцентом на обміні інформацією та створенні спільноти, де люди можуть підтримувати один одного у творчих починаннях в Інтернеті, THCServers має на меті знайти найкраще місце між надійністю та доступність для відвідувачів.

Коли генеральний директор веб-хостингу керується цікавістю, користувачі отримують великий досвід

Після років відстеження будь-якої технологічної інформації, яку він міг, Каталін заснував бізнес, де його захоплення відкриттям нових технологій дозволяє йому розширювати можливості інших. “У мене було багато друзів, зацікавлених у цій галузі, але я відчував, що ніхто не був таким пристрасним, як я”, – заявив він.

Він сказав нам, що основоположним принципом THCServers є прагнення ділитися інформацією, тому THCServers – це більше, ніж веб-хост. Це “громада, яка підтримує одне одного”.

Ми виявили, що спільнота є конгломерацією допитливих, програмно орієнтованих та визначених розробниками. Вони, як компанія, пишаються тим, що їх формують «для вундуків, вундуків», і це мантра, яка має вагу в хостинговому світі.

Приходьте на хостинг, залишайтеся за допомогою відданої сім’ї

Каталін зазначив, що більшість клієнтів THCServers приходять «просто на хостинг», але вони залишаються за доброзичливої ​​підтримки. Ця команда не просто штампує годинник, вони не пекло нападають на квоту квитків, і вони не плутають номери рахунків з клієнтами.

“Ми любимо спілкуватися з нашими клієнтами”, – сказав Каталін. “Ми потребуємо часу, щоб зрозуміти їхні проблеми і вирішити стільки, скільки зможемо”. Генеральний директор та Засновник називає своїх співробітників “відданими друзями” з великим досвідом роботи у своїх сферах, і вони помітно пишаються роботою, яку вони роблять для своїх клієнтів..

“Ми вважаємо себе сім’єю”, – тепло сказала Каталін. “У нас є гнучка програма, ми працюємо понаднормово, тому що нам подобається тримати компанію один одного, ми обдуримо, коли нам потрібно, і ми ставимося до піци, коли голод страйкує офіс!”

Поставляючи якість перед кількістю, THCServers продумано зростає

Підкреслюючи якість над ростом заради зростання, вся команда THCServers складається з Каталіну та Співзасновника Mihnea, чотирьох людей, які підтримують, двох SysAdmins, які справляються з розробниками та випадковими починаннями SEO, іншого штатного системного адміністратора та веб-дизайнера.

Вони були початковими операціями з самого початку, а кошти надходили з власної кишені Каталіна – як і його друзів та родини. Покірний генеральний директор та засновник сказали нам, що “кожен цент був продуманий”.

Кадри нових серверів THCServers

THCServers вірить у «продумане» розширення – тому вони дуже раді їхній найближчій покупці центру обробки даних!

Оскільки команда з обережністю розширює масштаби, з приводу майбутньої покупки власного центру обробки даних виникає велике хвилювання – про що ми з гордістю повідомляємо, що йде на шляху.!

“Ми всі готові запустити власний центр обробки даних – кроки дитини – і розширити команду”, – поділилася Каталін. “Ми вже в процесі закупівлі обладнання та руйнування деяких стін”. Керівники THCServers вважають, що це наступний найкращий крок у задоволенні потреб клієнтів.

Цікаво про Інтернет? THCServers допоможуть вам розпочати роботу

Цікавість Каталіна до Інтернету сягає ще в дитинство. “Я купував усі журнали, що мали щось спільне з технологіями. Я пильно дивився і майже запам’ятовував кожну статтю, і уявляв собі майбутнє і як воно може бути великим”, – сказав він нам, згадуючи допитливий характер, який надихнув його на запуск власного хостингу компанія.

Якщо ви поділяєтесь цікавістю Каталіна або якщо ви не хочете нічого спільного з технологією, але хочете довіряти, що ваш сайт буде опікуватися тими, хто любить технічні речі, команда THCServers буде з гордістю співпрацювати з вами у вашій країні подорож по веб-будівництву.

Каталін назвав їх офіс “простором волі”, і там, де самопроголошені вундеркінги можуть вільно досліджувати, прекрасні речі трапляються з клієнтською базою їхньої компанії. THCServers – це компанія та команда, яка прагне допомогти іншим – будь то за допомогою учнів чи виховання нових відносин із клієнтами – розвивати їхні інтереси в Інтернеті..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector