Tripwire: Інтернет-рішення для безпеки підприємств допомагають більше ніж 9-тисячним організаціям у всьому світі захищати дані та підтримувати плавні операції.

TL; ДОКТОР: Протягом двох десятиліть Tripwire стояв на передньому плані безпеки, дотримання та ІТ-операцій, допомагаючи тисячам підприємств і більше половини Fortune 500 захищати свої дані в Інтернеті. Довга історія та досвід компанії – це оптимальна перевага, щоб зрозуміти, як загрози виникають та розвиваються у швидкоплинному технологічному ландшафті сьогодні. Рішення Tripwire забезпечують найважливішу безпеку та контроль, і вони були розроблені для запобігання головних болів і душевних болів, пов’язаних із втраченим часом та доходами, викликаними порушеннями даних. Маючи набір інструментів, наповнений інструментами для виявлення, пом’якшення та реагування на атаки в Інтернеті, а також прихильності до інновацій шляхом поглиблення звітності про дані, Tripwire впевнений, що продовжить свою багату традицію щодо захисту онлайн-активів сучасного бізнесу у всьому світі і в передбачуваному плані. майбутнє.


Зростаюче поширення порушень даних десенсибілізувало багатьох із нас до новин про напади на мережі великих підприємств та організацій. Але, якщо установи розміщують величезну кількість особистих та захищених даних на більш підключених пристроях та мережах, а також все більшу залежність у світі веб-систем, що мають вирішальне значення для підтримки інфраструктури та операцій, ці втручання повинні залишатися кормом на першій сторінці.

Нещодавній і особливо підступний напад стався в червні 2017 року у вигляді нового типу викупного програмного забезпечення, яке покалічило мережі компаній на континентах. Україна, звідки виникло зловмисне програмне забезпечення, було найпотужнішим та зазнало великих загроз урядовим організаціям, банкам, бізнесам та іншим інституціям, що інтегруються в інфраструктуру, що призвело до того, що діяльність країни припинилася вкрай важко.

Для запобігання впливу таких небезпек сучасні організації повинні використовувати надійне рішення в галузі безпеки в Інтернеті, здатне адаптуватися до постійно мінливої ​​матриці загроз. І ось протягом 20 років Tripwire забезпечував тисячі підприємств саме цим.

Тревіс Сміт - голова і логотип Tripwire

Тревіс Сміт від Tripwire розповів нам, як рішення веб-безпеки компанії захищають бізнес уже 20 років.

Дві десятиліття історії Tripwire на безпековому просторі робить компанію ідеальною для розуміння того, як виникають і розвиваються загрози для націлення на бізнес у сучасному технологічному ландшафті. Tripwire забезпечує найважливіші засоби безпеки, допомагаючи клієнтам зрозуміти їхню атаку, мінімізувати її та ефективно керувати нею. Ефективний захист починається з розвідки про вразливість, щоб захищати мережі, а в поєднанні з інструментами реєстрації даних, відповідності та цілісності файлів консультація щодо оцінки ризику Tripwire врятувала партнерам незліченну кількість годин та дохід від потенційних атак..

“Моя мета з Tripwire зараз полягає в тому, щоб розвинути інтелект для того, що може зробити наш продукт”, – сказав Тревіс Сміт, старший науковий співробітник служби безпеки. “Це все в обсязі даних, які ви збираєте, і наскільки вони точні”.

Маючи базу знань 20 років у процесі створення, Tripwire може надати організаціям інформацію та інструменти, необхідні для виявлення, реагування та зменшення загроз в Інтернеті..

20 років у веб-безпеці надає глибокого розуміння того, як розвиваються загрози

Починаючи з 1997 року, Tripwire допомагає підприємствам і більше половини Fortune 500 виявляти та захищати від атак за допомогою інтегрованого портфоліо рішень, що включає моніторинг цілісності файлів, управління конфігурацією, виявлення активів, управління вразливістю та збирання журналів. Серед перших проектів Tripwire був початковий вихідний код, створений співзасновником Джин Кім.

Тревіс сказав нам, що протягом 20-річної історії компанії код перетворився з відкритої версії монітора виявлення вторгнень у рішення безпеки підприємства..

“Якщо ви подивитеся на те, як працюють зловмисники – чи це було 20 років тому, чи 20 днів тому, – це все зводиться до того, що в оточенні щось змінюється”, – сказав Травіс. “Інструменти, якими злочинці користуються, щоб спробувати втрутитися в навколишнє середовище, постійно змінюються”.

Традиційно охоронні компанії використовували інструменти виявлення підписів для виявлення коду підозрюваного, який ховається серед, здавалося б, законних даних. Хоча ці інструменти випали з актуальності, такі компанії, як Tripwire, розробили свої засоби виявлення, щоб не відставати від веб-злочинців.

Зміни, про які згадує Тревіс, можуть включати модифікації файлів, каталогів, портів та служб. Без нагляду ці зміни можуть залишати системи відкритими для атаки, і багато інструментів Tripwire спеціалізуються на запобіганні цих уразливостей.

У 2005 році компанія Tripwire Enterprise була випущена як провідний продукт компанії. Tripwire Enterprise керує ІТ-конфігураціями, які є загальними цілями серед нападників.

У 2010 році було випущено Logwire Log Center, завдяки чому можливе раннє та швидке виявлення складних атак. Додавши до свого вже надійного асортименту рішень, Tripwire придбав nCircle у 2013 році, щоб продовжувати віддаватись надійним рішенням безпеки, орієнтованим на клієнтів..

Рішення, орієнтовані на клієнта, для виявлення & Пом’якшення небезпек в Інтернеті

Tripwire оснащений всебічним набором інструментів фундаментального контролю безпеки – у комплекті з моніторингом та оцінкою ризику – що дозволяє економити час та гроші бізнесу, зберігаючи дані та зберігаючи дані.

“Так багато людей обирають Tripwire перед іншими постачальниками, оскільки ми одна з найстаріших на ринку”, – сказав Травіс. “Ми дуже пишаємось нашою продукцією.”

Час та витрати можуть бути заощаджені щодо підготовки аудиту відповідності та попередження втрат даних. Рішення Tripwire включають управління цілісністю файлів, виконання політики та ведення даних для контролю всіх точок зміни в інфраструктурі.

“Ми намагаємось вирішувати проблеми залежно від того, що конкретно потребує клієнт”, – сказав Травіс. “Це те, що рухає нашу розробку продукту.”

Створіть укріплений корпоративний фонд із вичерпним набором інструментів

Tripwire Enterprise пропонує цілий спектр інструментів управління конфігурацією, які допомагають у виправленні, цілісності та політиці управління. Рішення пропонує виявлення в режимі реального часу та глибоку видимість системи, щоб виявити приховані вразливості та обмежити шкоду від загроз.

Цей набір здатний контролювати цілісність файлів, реєстрів, портів, служб та параметрів. Робочі процеси також можуть контролюватися за допомогою SIEM та IT-GRC.

Велика бібліотека Tripwire із 800 підтримуваних політик забезпечує підприємствам легке дотримання нормативних положень.

“У нас є величезна бібліотека вмісту для орієнтирів конфігурації”, – сказав Травіс. “Це дозволяє нам показати партнерам, як саме виглядає захищена операційна система Windows, наприклад.”

Управління цілісністю файлів & Моніторинг для захисту вашої організації

Tripwire також допомагає захистити організації з моніторингом цілісності файлів за допомогою інструмента керування цілісністю файлів (FIM) та інструментів ExpertOps..

“У нас є багато продуктів управління вразливістю”, – сказав Травіс. “Ми можемо брати журнали і прив’язувати їх до того, що ми знаємо, щоб дуже швидко ознайомитись із вашою безпекою”.

FIM інтуїтивно оцінює та визначає пріоритети виявлених змін, сортуючи зміни із високим та низьким рівнем ризику. Потім ІТ-команди можуть простіше визначити ризик невідповідності та вразливості. FIM також пропонує автоматичне виправлення конфігурації для швидкого аудиту відповідності. Як і Tripwire Enterprise, FIM може інтегруватися з SIEM та Центром журналу Tripwire для більш ретельного управління інфраструктурою за допомогою тегів даних.

Крім того, Tripwire ExpertOps забезпечує рішення цілісності системи “під ключ” з урахуванням порад та підтримки аудиту. Як і у випадку з FIM, ExpertOps відрізняє дозволені зміни з низьким рівнем ризику від тих, що мають високий ризик. Політика оцінюється і зважується, а також піддається налаштуванню, відповідно до потреб клієнтів, зберігаючи відповідність. ExpertOps працює на хмарній платформі Microsoft Azure, що робить її надійним і масштабованим засобом видимості та управління.

Виміряйте мережеві ризики & Відповідь на нові небезпеки

Окрім інструментів FIM, ExpertOps та Enterprise, Tripwire забезпечує оцінку та захист своїми продуктами IP360, Log Center та Connect. IP360 займає вразливості щодо додатків та пристроїв із системою балів, яка аналізує простоту експлуатації та прогнозування впливу.

Результатами оцінювання можна поділитися з існуючими ІТ-системами, використовуючи відкриті API. Центр журналу Tripwire дозволяє користувачам розслідувати відключення та інші події. Log Center може інтегруватися з Enterprise та IP360 для виявлення аномальних подій. Tripwire Connect швидко об’єднує дані з інших консолей Tripwire, використовуючи зменшену пропускну здатність. Connect забезпечує централізований та візуальний підхід до звітності даних.

Вгору Далі: Хмарна інтеграція & Поглиблене звітування даних

Великі компанії, включаючи FedEx та AAA, використовують інструменти Tripwire для створення комплексних стратегій безпеки для захисту даних. Tripwire налаштовує своє програмне забезпечення, створене в 1997 році, більше 20 років, щоб залишатися актуальними в умовах, що змінюються..

Сьогодні Tripwire продовжує практику надання безлічі інструментів для зменшення вразливих ситуацій до їх використання, дотримуючись динамічного характеру галузі безпеки в Інтернеті. Покращені звіти про дані, а також інтеграція у хмару – це найшвидший і корисний для розуміння можливих ризиків.

“Зараз ми робимо інтеграцію з хмарними провайдерами”, – сказав Травіс. “Є багато переваг при переході до хмарних провайдерів, але також є й багато наслідків для безпеки”.

Не тільки локальні пристрої, які потребують моніторингу, але й додатки та підключення до хмари повинні бути безпечними. Зростаюча популярність хмарних обчислень забезпечує унікальні проблеми безпеки, які прагне вирішити Tripwire.

Тревіс розповів нам, що Tripwire нещодавно випустив платформу звітування, яка переносить усі дані з своїх продуктів на централізовану панель. Таким чином, використовуючи спільно з Tripwire Connect, дані можуть бути зібрані в різних відділах, щоб забезпечити проникливий образ.

Незважаючи на те, що нові небезпеки, як-от спалах українського викупового програмного забезпечення в червні 2017 року, безперечно, будуть загрожувати сучасним організаціям, Tripwire залишається присвячений припиненню цих загроз у своїх слідах. Як одна з найстаріших і найінформованіших платформ у просторі безпеки в Інтернеті, нагородні продукти Tripwire впевнені, що вони надалі захищають онлайн-активи активів усього світу..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector