У пошуках кращої технічної підтримки? Еволюція веб-хостингу прагне перевищити очікування клієнтів за допомогою доступного, безпечного хостингу та доменних послуг

TL; ДОКТОР: За десять років відтоді, як Evolve Web Hosting почав надавати надійні та доступні послуги хостингу та домену, мета компанії була простою – забезпечити винятковий досвід клієнтів. Для засновника Дуга Люка це означає пропонувати щедрі гарантії повернення грошей, безкоштовні перекази cPanel та цілодобову підтримку. З широким спектром спільних електронних комерцій, VPS та хмарних хостингових рішень плюс новий набір інструментів безпеки на шляху, зрозуміло, що якщо мова йде про обслуговування клієнтів, то немає такого поняття, як “достатньо хороший”.


Існує щось про погане обслуговування клієнтів, що перетворює навіть самого лагідного людини з доктора Джекілла в містера Гайда. Це практично неминуче – звичайно, ви можете підняти телефон з посмішкою, але до четвертого разу, коли почуєте “Будь-ласка, виберіть із наведених нижче варіантів”, ви, ймовірно, відчуєте, як рот закрутиться в ривок.

Але не кожен досвід обслуговування клієнтів – це кошмар. За словами засновника Дуга Люка, веб-хостинг Evolve розробив свою модель обслуговування клієнтів зовсім навпаки. “Веб-хостинг Evolve має на меті заробити ваш веб-хостинг-бізнес та зробити так просто, як ми можемо, для вас розміщення ваших веб-сайтів”, – сказав він..

Знімок екрана нового веб-сайту Evolve Web Hosting

Завданням веб-хостингу Evolve є підтримка обслуговування клієнтів та безперебійного користування.

Клієнти Evolve керують гамою – від малого та середнього бізнесу, які шукають надійний та доступний хостинг, до агентств веб-дизайну, які прагнуть перепродавати хостингові послуги клієнтам без технічних клопотів..

“Ми даємо можливість клієнтам витрачати менше часу на вирішення питань, пов’язаних з хостингом, щоб вони могли більше зосередитись на власному бізнесі”, – сказав Дуг. “Якщо вони дизайнерська компанія, вони можуть зосередитись на тому, щоб отримати більше клієнтів, а не мучитися з простоями, повільними швидкостями завантаження тощо”.

Що стосується широкого спектру спільних рішень, електронної комерції, VPS та хмарних рішень, надійність та підтримка завжди є пріоритетом. Щоб довести це, компанія, що базується в Денвері, пропонує безкоштовні випробування, надає гарантії повернення грошей, періодичні знижки протягом усього життя та обіцяє 99,9% часу безперебійного користування, підкріпленого їх умовою угоди про Uptime. Завдяки постійно оновлюваним пропозиціям продуктів та обслуговувальному персоналу, готовому та готовому надати руку допомоги, Evolve наполегливо працює, щоб підтримувати клієнтів щасливими.

Виберіть із Спільного, електронної комерції та керованого VPS хостингу

Evolve пропонує широкий спектр хостингових рішень, включаючи спільну, електронну комерцію, VPS та хмару. Починаючи з 7 доларів на місяць, плани спільного хостингу компанії дозволяють клієнтам будувати онлайн-присутність, орендуючи приміщення в захищеному центрі обробки даних на базі Техасу. Клієнти, які бажають запустити інтернет-магазин, можуть використовувати плати хостингу електронної комерції компанії, що становлять від 15 до 30 доларів на місяць залежно від місця зберігання та кількості необхідних доменів. Ці плани використовують жорсткі диски SSD та веб-сервер LiteSpeed, щоб забезпечити ще більш високу продуктивність.

Шукаєте більше контролю? Плани хостингу SSD VPS з хостингу Evolve пропонують повний доступ до кореня та оптимальну продуктивність через твердотільні накопичувачі. Крім того, клієнти, які шукають більш масштабоване рішення, можуть тяжіти до пакетів керованого хмарного хостингу компанії, починаючи з 90 доларів на місяць. Дуг сказав нам, що обидва плани є чудовою альтернативою хостингу для реселлерів для веб-дизайнерів, які хочуть розмістити веб-сайти клієнтів. “Ми надаємо інфраструктуру і беремо на себе підтримку”, – сказав він.

Графіка управління cPanel на порталі облікових записів

Клієнти можуть безкоштовно модернізувати або знизити кількість програм із загального користування, електронної комерції, VPS та хмарних хостингових планів за потреби.

Як розробник, Даг розуміє цінність таких послуг. “Я повертаюся до цього, коли почав працювати – як розробник, це було важко зробити все, але я хотів запропонувати повну послугу”, – сказав він.

Він також прагне зробити процес максимально простим. “Частина нашої моделі підтримки – це впорядкування послуг, які ми пропонуємо, і намагається вирізати зайвий жир”, – сказав Дуг. “Звуження фокусу допомагає запобігти переповненню клієнтами варіантів обслуговування, які вони не обов’язково потрібні”.

Усі плани легко модернізувати або зменшити в будь-який час, що дає можливість малому бізнесу перейти до більш надійної інфраструктури.

Десятиліття досвіду, що ставить клієнта на перше місце

Важливість ефективного обслуговування клієнтів у хостинговій галузі не можна завищувати. У конкурентів багато, що забезпечує клієнтам нескінченний вибір постачальників. І не потрібно багато, щоб вони захотіли стрибати на кораблі. Згідно з опитуванням 2017 року, 54 відсотки клієнтів у США заявили, що повністю поклялися від бізнесу через неякісне обслуговування клієнтів.

Протягом останніх 10 років компанія Evolve працювала над тим, щоб забезпечити, щоб її клієнти трималися, забезпечуючи швидку та найефективнішу підтримку хостингу. Компанія, як правило, відповідає на кожен квиток протягом 20 хвилин або менше і ефективно працює над тим, щоб вирішити кожен за якомога менше взаємодій.

Дуг, який цікавився комп’ютерами ще з юних підлітків, граючи з Windows 95 та MS-DOS, давно спостерігав проблеми підтримки галузі. “Коли я почав розробляти веб-сайти, я швидко виявив, що люди не можуть отримати необхідну підтримку або просто старий не міг розібратися в веб-хостингу – вони просто знали, що це потрібно”, – сказав Дуг.

Банер із загальними опціями хостингу

Компанія зосереджується на швидкості, надійності та безпеці, але важливим пріоритетом є також підтримка.

Дуг незабаром перейшов від веб-розробки, щоб забезпечити хостинг, орієнтований на обслуговування клієнтів. “Ми, очевидно, орієнтуємося на безпеку, швидкість та надійність, але підтримка – це величезна річ. Ми надаємо своєчасні відповіді з урахуванням кожної проблеми, а не просто загальні відповіді, як ви отримуєте від багатьох інших служб підтримки”.

Як малий бізнес, Дуг сказав нам, що Evolve може задовольнити потреби кожного клієнта. “Ви отримаєте більш персональну увагу та підтримку, тому що ми є більш тісною командою”, – сказав він. “Ми ніколи не передаємо нашу підтримку”.

Для клієнтів, яким не вистачає технологічних навичок і віддають перевагу зосередженню на повсякденному бізнесі, Evolve робить складні концепції легкозасвоюваними. “Ми намагаємося позбутися технічної розмови з цього”, – сказав він. “Ми, здається, отримуємо кращі реакції – люди оцінюють це”.

Легкий рух: безкоштовні перекази cPanel та гарантія повернення грошей

Настав час перейти від поточного постачальника послуг? Розвивайте прагнення зробити перехід максимально безболісним. Перекази безкоштовні протягом 30 днів після реєстрації нового облікового запису, і Дуг сказав нам, що час простою мінімальний.

Цей процес настільки ж простий, як створення облікового запису, створення резервної копії cPanel, відкриття квитка підтримки з відповідними реквізитами та вказівки, коли ви хочете, щоб перехід відбувся. “Передача cPanel досить проста”, – сказав Дуг. “Більшість компаній, що займаються веб-хостингом, використовують cPanel, що дозволяє нам безпечно створювати резервні копії веб-сайту та передавати дані на наші сервери”, – сказав він..

Компанія також порівнює хостинг-середовища, щоб уникнути можливих конфліктів при переміщенні даних. Найкраще, що він дозволяє клієнтам переглядати більшість планів за допомогою безкоштовних випробувань та гарантій повернення грошей, щоб забезпечити задоволення клієнтів.

cpanel логотип

Плани розміщення компанії розміщені за допомогою cPanel (спільний хостинг та електронна комерція) та WHM (керований VPS).

“Кому важко дізнатися, наскільки детальною та ефективною є наша підтримка, поки вони не зареєструються на наші послуги, тому ми пропонуємо безліч 30-денних випробувань і 30-денні гарантії повернення грошей, щоб дати клієнтам уявлення про те, як це працювати. з нами, перш ніж вони скоїться “, – сказав Дуг. “Таким чином, вони можуть взаємодіяти з нами та дізнаватися, як ми працюємо, перш ніж підписатись на річний план”.

Випробування та гарантії залежать від індивідуальних планів і доступні лише для клієнтів, які не зареєстровані в компанії. Якщо ви поточний клієнт і підписуєтесь на додатковий план, гарантія не поширюється. Для нових клієнтів доступний 30-денний пробний план спільного хостингу, який містить 5 Гб пам’яті, cPanel, переказ рахунків та цілодобову підтримку. Як альтернатива, 30-денна гарантія повернення грошей доступна на всіх спільних хостингах, електронному комерційному хостингу, керованому VPS-хостингу, керованих хмарних хостингах та SSL-сертифікатах.

Захист веб-сайтів корпоративного рівня за допомогою веб-сервера Comodo cWatch

Завдяки сертифікованому партнерству Evolve тепер пропонує клієнтам веб-пакет Comodo cWatch щодо ефективності сайту та рішень щодо безпеки в доступній моделі безпеки-as-a-service (SaaS). Комплексна платформа, заснована на хмарі, забезпечує виявлення та захист шкідливих програм, виправлення реакцій на атаку, прискорення продуктивності та запобігання DDoS-атакам для веб-сайтів та веб-додатків.

“Ми запускаємо Comodo cWatch Web, щоб забезпечити додаткову безпеку. Я думаю, що це буде дуже позитивним”, – сказав Дуг. «Як сертифікований партнер, наші клієнти можуть зареєструватися у нас, і ми продамо їм ліцензію. Comodo підтримує все це, і після завершення налаштування це безкоштовно для клієнта. “

Дуг сказав нам, що як керований постачальник послуг безпеки, Comodo підтримує свою технологію в центрі операційних служб безпеки, у якому працюють досвідчені аналітики, які надають підтримку цілодобово. Розгортання – це лише кілька кроків і займає всього кілька хвилин.

Після ввімкнення технологія буде перевіряти вразливості, виявляти зловмисне програмне забезпечення, видаляти його та навіть допомагати запобігати майбутнім атакам. “Ми допомагаємо людям усвідомити, що важливо мати ці захисні служби до початку нападу, а не після цього”, – сказав Дуг. “Веб-сайти WordPress постійно отримують злому та зараження, і користувачі навряд чи навіть знають про це, поки весь сайт не буде знятий”.

Нова пропозиція – це ще один спосіб, яким Evolve спрямований на те, щоб клієнти залишалися щасливими та не мали фрустрацій.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector