Ваш квиток в Лос-Анджелес: HostingCon приєднується до Data Center World у 2017 році для створення мереж, навчання та масового виставочного залу

TL; ДОКТОР: Наша щорічна міграція до HostingCon Global переживає нас. Цього року ми вирушаємо до Лос-Анджелеса, щоб зустрітися з лідерами галузі та командами, що стоять за новими технологіями в галузі розміщення хостингу, хмарних послуг та постачальників послуг. У якості бонусу в 2017 році HostingCon та Data Center World проходять під одним дахом, збираючи професіоналів Центру обробки даних, хостинг-провайдерів, постачальників обладнання та програмного забезпечення та інших за чотири дні роботи в мережі та навчання. Читайте далі, щоб дізнатися, як відвідувати та чому слід їхати.


Від самого початку HostingCon знає, як справити враження. Мій перший рік, який відвідував хмарну конференцію та постачальник послуг, був проведений на зустрічі з найбільшими іменами в галузі.

Тільки в перший день я поспілкувався з керівниками, засновниками та президентами хостингу InMotion, SiteGround, A2 хостингу та медіа-храму. Цей неоціненний час віч-на-віч став основою для великих дружб та неодноразових можливостей для кожного з наших відповідних брендів.

Цього року, коли команда HostingAdvice готується відправитися на захід до Лос-Анджелеса, кілька наших улюблених господарів відкривають нам свої двері та пропонують тури своїх центрів обробки даних LA – особливо актуально, тому що HostingCon відбувається в той самий час і місце, що і головне конференція для професіоналів центру обробки даних.

Data Center World та HostingCon працюють разом, щоб продемонструвати найновітніші продукти, освітні ресурси та добре представлені мережеві заходи в галузях хостингу та центрів обробки даних. Ми отримали інсайдерський совок про те, як відвідувати, прямо від наших друзів з команди HostingCon.

Зареєструйтесь, щоб відвідувати HostingCon

Ваш маршрут: Як відвідати HostingCon Global 2017

Захід, хо! HostingCon торкається в Конгрес-центрі Лос-Анджелесу з 3 по 6 квітня з подіями, сесіями та розширеним виставковим залом, який обов’язково справить враження.

Конференція пишається тим, що є неупередженим, нейтральним до продавців форумом для осіб, які приймають рішення, та лідерів галузі, щоб дізнатися про нові продукти, тенденції та ідеї.

День відкриття HostingCon включає поглиблені семінари, нову сесію швидкості мереж та ігрове шоу, яке завжди цікаве. День другий розпочинає навчальні сесії та демонструє основну промову. Залишок конференції ви хочете провести на презентаціях, виставковій залі та заходах WHIR.

Організація подорожей може бути здійснена через три приймаючі готелі, і відвідувачі можуть знайти знижки на квитки на літак, прокат автомобілів та маршрутки до аеропорту.

Хостинг відповідає технічному забезпеченню: 2 конференції діляться ресурсами та мережами

HostingCon та Data Center World все ще працюватимуть як окремі події, але співпрацюють на виставковій залі та основного спікера, за словами Марка Бріттона, директора з маркетингу Penton, материнської організації обох заходів.

Відвідувачі HostingCon спілкуються у виставковій залі

HostingCon та Data Center World дадуть відвідувачам багато шансів на мережу та навчання.

“Оскільки більше організацій вирішили передавати деякі або всі свої хостингові потреби в якості заходів для економії витрат, об’єднання фахівців центру обробки даних з постачальниками послуг хостингу та хмари, MSP, VAR, а також постачальниками обладнання та програмного забезпечення видається природним прогресом”, – сказав він. . «Важливіше, ніж будь-коли, ці дві галузі поділяються і дійшли взаєморозуміння щодо взаємодії центрів обробки даних від проектування до виконання».

Основний спікер: від самого розшукуваного хакера ФБР до найвищого консультанта з питань безпеки

Кевін Мітнік, який отримав назву найвідомішого хакера у світі, 4 квітня виступить із головною адресою HostingCon та Data Center World..

Портрет Кевіна Мітніка та мережевий сеанс

Кевін Мітнік виступить з основним повідомленням про безпеку та способи захисту організацій від подвигів.

Потрапивши до списку найбільш розшукуваних ФБР для вторгнення в 40 найбільших компаній, Кевін зараз працює консультантом із безпеки і використовує свої навички для виявлення слабких сторін клієнтів..

“Кевін – це захоплююча особа, на яку я думаю, що HostingCon та Data Center World дійсно отримають задоволення від слухання”, – сказав менеджер з маркетингу HostingCon Енді Грідер.

Дізнайтеся про останні новини, ідеї та тенденції в освітніх установах

Навчальні сесії займають основну частину порядку денного HostingCon, де представлено понад 40 презентацій на три навчальні програми: побудова бізнесу, стратегія та технології та тенденції.

Енді зазначив, що учасникам HostingCon або Центру обробки даних буде доступно два навчальні сесії. Він також згадав міні-трек, який охоплюватиме безпеку в Інтернеті.

Колосальний виставковий зал відкриває компанії новим споживачам та технологіям

Мабуть, найбільший гул навколо HostingCon цього року – це величезна виставочна зала, яка чекає. Поєднання з Data Center World втричі збільшить розмір шоу-шоу та забезпечить можливість взаємодії двох галузей.

План поверху експозиційного залу та фото людей, що проходять по виставковій залі

Відвідувачі зможуть отримати доступ до обох сторін виставкової зали, щоб дізнатись про нові товари та ідеї.

“Менеджери центрів обробки даних, без сумніву, виграють від розмови з хостинговими провайдерами, які є потенційними клієнтами центрів обробки даних”, – сказала менеджер з продажу Аллісон Хізер. “Так само і для компаній-хостингів HostingCon, експо-центр Data Center World запропонує їм ідеї щодо ефективнішого запуску датацентру.”

Мережа, навчання та розвиток: створіть партнерські стосунки та підвищуйте свій успіх

Через три роки після мого першого HostingCon я трохи менше зоряний, але не менш раді бачити та чути від лідерів та керівників хостингової галузі. Незалежно від того, що команда HostingAdvice зустрічається з новими людьми, дізнається про нове нововведення чи проводить табір біля кави, ми хотіли б поспілкуватися.

Зареєструйтесь, щоб відвідувати HostingCon

Енді прагне відвідувачів жити та переживати девіз HostingCon «Мережа, вчитися та рости». Оскільки зростання може бути досягнуто за рахунок професійного розвитку або нових ділових відносин, девіз для кожного означає щось інше.

“Учасники можуть налагоджувати зв’язки з іншими учасниками та учасниками виставки, щоб відкрити нові можливості партнерства або просто поділитися найкращими практиками та порадами один з одним”, – сказав він. «Учасники навчатимуться, відвідуючи навчальні сесії. Ми раді, якщо відвідувачі зможуть піти з новими ідеями та ідеями або знайти рішення проблеми, з якою вони стикаються. “

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector