Вдихайте життя у свою ділову ідентичність з брендовими кравцями: доступний та професійний інструмент дизайну на базі AI

TL; ДОКТОР: Компанія Tailor Brands, заснована в 2014 році, має на меті зробити професійний дизайн доступним для підприємців та малих та середніх підприємств. Повний набір налаштованих інструментів компанії використовує потужність автоматизації для швидкої та доступної альтернативи фрілансерам, графічним дизайнерам та агенціям. Поєднуючи приголомшливий артистизм з потужною технологією, фірмові крамниці спрямовані на те, щоб допомогти бізнесу зробити довготривале враження для своєї цільової аудиторії.


Консультант з питань брендингу Скотт Бедбері знає щось про маркетинг.

Як колишній директор з реклами Nike, він брав участь у сумнозвісній кампанії бренду “Просто зроби це”. І, працюючи головним маркетинговим директором Starbucks, він допоміг позиціонувати кав’ярню як привітання на третьому місці між домом та роботою.

Тож, коли Скотт сказав: “Брендінг – це все – і я маю на увазі все”, за його словами була значна вага.

Тим не менш, для пересічного підприємця, який придумує продаж, облік, операції, обслуговування клієнтів та юридичні обов’язки, – брендинг часто занадто дорогий і трудомісткий, щоб приділяти належну увагу. Це створює низхідну спіраль: Без доступних та професійних дизайнерських послуг майже неможливо виділитись від конкуренції.

Логотип фірмових марок

Brands Brands – це ваш ярлик до яскравих, професійних дизайнерських цінностей.

Введіть Tailor Brands, дизайнерське агентство, яке зобов’язане впорядкувати процес брендингу для малого та середнього бізнесу, допомагаючи їм розвивати визнання, лояльність та надійність.

“Це доступний, швидкий і красивий бренд” єдиного вікна “, – сказав Том Лахат, співзасновник компанії Tailor Brands. “У ці дні компанії повинні викласти послідовний та професійний імідж, оскільки користувачі Інтернету настільки затоплені візуальними засобами, що за лічені секунди можуть розрізнити різницю між професійним та аматорським дизайном”.

Tailor Brands надає професійний дизайн в межах досяжності завдяки налаштовуваним рішенням для створення повноцінних фірмових фірмових фірмових ідентифікацій на основі машинного навчання. Простий у використанні набір інструментів компанії дає можливість підприємцям без технічних навичок створювати логотипи, інструменти для водного маркування, презентації, візитні картки, фірмові товари та повідомлення в соціальних мережах, серед інших активів.

У поєднанні ці ресурси створюють пам’ятну та послідовну присутність бренду, одночасно спрощуючи щоденні завдання, щоб підприємці могли зосередитись на тому, що дійсно важливо: їх основних бізнес-місіях.

Розумна альтернатива для фрілансерів та агентств

Штаб-квартира штатів у Брукліні, Нью-Йорк, Tailor Brands була заснована у 2014 році Nadav Shatz, Yali Saar та Tom. У той час Том, який має досвід дизайну, заявив, що на ринку спостерігається помітний розрив.

“Професійні конструкції отримати непросто”, – сказав він. «У вас були фрілансери, яких важко було найняти, дорого або ненадійно. У вас також були великі дизайнерські агенції з повільними поворотами, де ви могли б загубитися вперед і назад “.

Метою Тома було запропонувати альтернативне рішення для надання надійних, швидких та доступних дизайнерських послуг. Він хотів, щоб послуга базувалася в Інтернеті, але на відстані миль вище її конкурентів з електронної комерції в той час в плані складності.

“Тоді у вас в Інтернеті були сайти, на яких ви могли, наприклад, вводити текст, і система виплюнула ваш логотип як GIF у палаючий текст”, – сказав Том. “Це був ваш варіант. Ми хотіли створити щось поважніше ».

Кращі бренди створили набагато кращий вибір завдяки AI та машинному навчанню, що допомагає брендам швидко та легко створювати надійні дизайнерські активи. Наприклад, виробник логотипів фірмових брендів використовує алгоритм AI для створення ідеального логотипу на основі вводу користувача щодо типу компанії та переваг дизайну.

По-перше, користувач вводить назву компанії та інформацію про компанію та вибирає між іменем, піктограмою та початковим дизайном. Далі інструмент компанії “Той чи інший” спрямовує користувача на вибір шрифту, що дозволяє алгоритму краще зрозуміти естетику та особистість бренду користувача..

Потім творець логотипу представить кілька варіантів дизайну та надасть користувачеві можливість налаштувати шрифти, кольори, розміри та текст за бажанням. Часто процес займає менше п’яти хвилин, а процес проектування безкоштовний. Користувачі можуть безкоштовно завантажувати версію логотипу з низькою роздільною здатністю (кошти стосуються лише векторних файлів). Користувачі зберігають повні комерційні права на свої дизайни.

Том зауважив, що алгоритм AI-виробника логотипу використовує машинне навчання для визначення популярних структур компонування та кольорової палітри, а також динамічного аналізу поточних тенденцій.

“Наша платформа багато в чому покладається на дані”, – сказав він. “Якщо ми додамо і рекомендуємо новий ефект, заснований на тенденціях у світі дизайну, і користувачі вибирають альтернативу, ми починаємо рекомендувати цю альтернативу. Наче у нас тисячі маленьких груп тестування. “

Шанс боротьби: усунення перешкод для проектування для малих і середніх підприємств

Не секрет, що підприємці часто використовують власні заощадження для фінансування своїх пристрасних проектів. Насправді, дослідження адміністрації малого бізнесу показують, що особисті та сімейні ощадні рахунки є найпоширенішим джерелом капіталу, який малі та середні підприємства використовують для фінансування зростання бізнесу, випереджаючи прибуток, фінансові позики та кредитні картки. Щоб вижити, підприємці повинні ретельно сплачувати свої фінанси, особливо враховуючи, що 23% малих і середніх підприємств провалюються через те, що у них закінчується готівка.

На щастя, сучасні технології вирівнюють ігрові умови для підприємців-початківців – принаймні в деяких аспектах. “Майже кожен бренд сьогодні має присутність у Facebook та Instagram”, – сказав Том. “Це еквівалент вхідних дверей. Але класна річ, що і Nike, і ваш магазин мам і попсів мають рівний доступ до сторінки у Facebook ».

Таким чином, дизайн та брендингові активи компанії виділяють їх більше, ніж рекламну платформу. І саме тут Tailor Brands знову виходить на рівні гри, що дає можливість малому бізнесу конкурувати на інтернет-ринках.

Співробітники фірмових брендів

Команда Tailor Brands наполегливо працює над тим, щоб вводити нові конструкції в автоматизовану систему та надавати комплексні поради щодо брендингу.

“Ми хочемо, щоб місцева кав’ярня мала шанс виділитися серед конкуренції, незважаючи на те, який великий маркетинговий бюджет має Starbucks”, – сказав Том. “Це звучить залякано, але ми допомагаємо компаніям розбити бренд на легкі кроки”.

Том сказав, що логотип є першим дією при розробці візуальної мови компанії. Щоб клієнти точно виражали особистість свого бренду під час цієї важливої ​​фази, блог Tailor Brands пропонує безліч простих для розуміння порад та розумінь щодо налаштування, поширених помилок, кольорів та шрифтів та піктограм, серед іншої інформації.

У творчому колії? Якщо користувачам потрібне натхнення, компанія також пропонує вичерпний посібник з дизайну логотипів для різних галузей, включаючи фотографію, нерухомість, ігри, будівництво, фітнес, автотранспорт, мода, краса, мистецтво, освіта та спорт.

Все, від логотипів до цілої історії бренда – за хвилини

Том сказав нам, що Tailor Brands – це єдине вікно для майже будь-якої потреби в бренді. Попит на такі послуги був зрозумілий з самого початку, навіть коли компанія лише надала логотипи як хліб та масло.

“Вони хотіли більше”, – сказав він. “Вони б створили свій логотип і сказали: Гаразд:” Як мені це виглядати добре у Facebook? “Або” Що мені робити зі своєю цільовою сторінкою? “. Звідти ми почали створювати все нові й нові продукти”.

Сьогодні мета полягає в тому, щоб спонукати клієнтів із початковими активами, що займаються брендингом (логотипи, візитні картки тощо), а потім допомогти їм розширити свій бізнес під час зростання..

“Після того, як ми допоможемо вам зміцнити свій брендинг, по суті зробивши його існуванням, ми перейдемо до кроків до зростання, будь то реклама в соціальних мережах, друковані рекламні акції тощо”, – сказав Том. “Це буде нашою увагою до 2020 року.”

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector