Versio пропонує швидкі, безпечні та доступні хостингові рішення для понад 600 000 веб-сайтів на європейському ринку

TL; ДОКТОР: Незважаючи на те, що європейський ринок веб-хостингу стає все більш конкурентоспроможним, Versio вдалося розширити свою клієнтську базу в регіоні, пропонуючи якісні ІТ-продукти за доступними цінами. Клієнти від стартапів до великих лікарень високо оцінюють відданість Versio щодо безперебійної роботи своїх сайтів – та за рахунок бюджету. Але лише тому, що хост скорочує вартість клієнтів, це не означає, що він скорочує кути, особливо щодо безпеки. Versio пропонує деякі з найсучасніших рішень у Європі, щоб забезпечити безпеку даних клієнтів та веб-сайтів.


У Європі підприємства, які шукають постачальника веб-хостингу, можуть знайти нескінченні варіанти у тому, що стало надто конкурентним простором. Але багатьом підприємцям та малому бізнесу потрібен надійний розміщення фундаменту для зростання, який може допомогти їм масштабуватися в межах бюджету.

Ось чому багато з них звертаються до Versio, європейського господаря, якому доручено безперебійно працювати понад 600 000 веб-сайтів.

«Наша мета – забезпечити недорогий продукт, яким кожен може користуватися, пропонуючи підтримку. Ми завжди намагаємось зробити своїх клієнтів щасливими “, – сказав П’єдаде Родрігес, провідний маркетолог компанії Versio. “Хоча ціноутворення є одним із способів цього зробити, ми знаємо, що клієнти також вимагають безпечного підключення до Інтернету та швидкого VPS, тому ми пишаємося тим, що створили одну з найкращих продуктів на європейському ринку”.

Усі послуги Versio настільки ж доступні, як і добре зроблені. Інтерфейс реєстрації домену в режимі реального часу є потужним та зручним для користувачів та допомагає полегшити передачу даних, керуючи всім, що потрібно клієнтам. Він також включає декілька інструментів, які дозволяють користувачам одночасно керувати кількома доменами, що є необхідним для бізнесу, якому потрібно вести облік різних інтернет-проектів..

Банерна реклама Versio

Versio надає європейським компаніям необхідні інструменти для реєстрації домену та розміщення необхідних інструментів за доступною ціною.

Відповідно до своїх зобов’язань надавати підприємствам комплексний сервіс, хостингові пакети Versio гарантують 99,9% часу безперервної роботи та необмежену пропускну здатність, а панель управління DirectAdmin спрощує управління сайтом.

Розумні та розумні ціни Versio пропонують йому місце як одного з найбільших постачальників веб-хостингових пакетів у Європі. А клієнти всіх типів довіряють Versio, що видно в надзвичайно позитивних відгуках компанії про Інтернет.

“Ми не працюємо лише з початківцями. Ми також надаємо хостинг для ряду великих компаній, таких як лікарні », – сказав П’єдада.

І Versio вдалося знайти той надзвичайний успіх на одному з найбільш конкурентоспроможних ринків світу.

Процвітає на все більш переповненому хостинговому ринку

Сьогодні веб-хостинг – це лише 16 мільярдів доларів на ринку США. Найменування брендів, таких як GoDaddy, має дохід у мільярдах доларів, тисячах серверів та значному обслуговуючому персоналі. І більшість найбільших світових корпорацій просунулися на ринок, як AT&T, Google, Microsoft, IBM та Amazon мають підрозділи веб-хостингу.

“У всьому світі є все більше компаній, що займаються веб-хостингом, а це означає, що конкуренція стає все інтенсивнішою”, – сказав П’єдада.

Але чотири найбільші гравці – Amazon, Microsoft, IBM та Google – обслуговують лише 55% ринку хмарних обчислень. Це тому, що багато місцевих клієнтів мають вимоги, які ті великі компанії не можуть задовольнити. Вони хочуть персональну підтримку та сервери, близькі як до своїх офісів, так і до потенційних клієнтів. Ось чому хостинг компаній, таких як Versio, процвітав, зосереджуючись на цих ринках, навіть коли вони конкурують з мегакорпораціями розміру Goliath.

Банерна реклама Versio

Європейський слід Versio включає місця в Великобританії, Нідерландах та Бельгії.

Малі та середні хостингові компанії мають менші площі, ніж їхні великі світові конкуренти, і часто не дозволяють іншим компаніям, що займаються хостингом, приїжджати та красти клієнтів. У них є власні сервери та допоміжний персонал, який дорого будувати, розвивати та обслуговувати.

В Європі, другий за величиною ринок після Північної Америки, хостинг-індустрія переживає швидке зростання. Це означає багато можливостей для зростання, але також і багато хостинг-провайдерів, що переслідують це зростання.

Ось чому Versio завжди шукає способи покращити цінність своєї платформи, щоб не відставати від потреб клієнтів. За словами П’єдади, це означає підвищення швидкості та додавання можливостей, що відрізняють Versio від конкуренції.

«Ми повинні дати своїм клієнтам найкращу ціну – але наші конкуренти намагаються зробити те саме. У нас є велика клієнтська база з близько 130 000 клієнтів. Завдання полягає в удосконаленні нашої платформи, щоб зробити її ще простіше працювати швидше і допомагати клієнтам робити те, що вони хочуть », – сказав він.

Обслуговування малого та великого бізнесу, які цінують ефективність витрат

Ніхто не розуміє важливості заощаджень, як засновник, який починає бізнес з нуля. Не маючи нічого, крім своїх заощаджень і того, що вони залишилися після оплати рахунків, вони часто прищіпують копійки на все, від канцелярських товарів до обладнання. Для цих сміливих підприємців економія Versio є очевидною виграшею.

Коли бізнес росте і стає успішним, вони, як правило, ігнорують зростаючі витрати, а деякі з них перестають потіти дрібними речами. Це часто є помилкою – і навіть деякі найприбутковіші компанії світу вказують на боротьбу з цими тенденціями.

Наприклад, у 2009 році генеральний директор Amazon Джефф Безос сказав акціонерам своєї компанії, що він вийняв усі лампочки з торгових автоматів кафетерії. Він сказав: «Кожен автомат має в собі лампочки, щоб зробити рекламу більш привабливою. Тож вони об’їхалися по всіх наших центрах, і забрали всі лампочки. Хоча цей захід лише заощадив мільярд доларів компанії кілька тисяч доларів, це говорить про цінність, яку розумні підприємці ставлять на ощадливість, навіть після того, як вони стануть успішними.

Кожна компанія, починаючи з невеликих стартапів до створених сайтів електронної комерції, може заощадити гроші за допомогою хостингу Versio. Його доступні, безпечні та якісні рішення пропонують керований спосіб зменшити витрати, тому грошей залишається інвестувати в інновації.

Одне рішення, Versio Sitebuilder, дозволяє клієнтам створювати, редагувати та оновлювати свої веб-сайти швидко та легко – навіть з мобільного пристрою. Гнучкий інструмент оптимізує сайти для смартфонів, планшетів та настільних комп’ютерів, і дозволяє навіть найменшим підприємцям з електронної комерції підтримувати універсальність та контроль за ціною, що забезпечує їх конкурентоспроможність.

“Один з найважливіших ринкових диференціаторів Versio – це наша ціна, і ми знаходимо ефективні способи, як знизити ціни”, – сказав П’єдада. “Наприклад, у нас немає номера телефону, за яким клієнти можуть телефонувати нам. Ми не хотіли цього робити не тільки тому, що це допомагає утримати ціни низькими, але й тому, що наша онлайн-підтримка швидша і наші клієнти віддають перевагу цьому. Однак ми запровадимо телефонну підтримку для клієнтів із більш складними продуктами. Ми називаємо їх клієнтами преміум-класу, і їм потрібна більш конкретна підтримка і готові платити більше за вказану підтримку ».

Versio не забезпечує безпеку жертв для швидкості та економії

Хоча Versio була заснована, щоб надати європейському бізнесу доступ до доступних, високоефективних хостингових рішень, компанія вважає, що ніхто не повинен погоджуватися на веб-хостингу, якщо його вартість приходить за ціною безпеки. Ось чому Versio підтримує такі високі стандарти безпеки.

Оскільки безпека є таким високим пріоритетом як для керівників великих корпорацій, так і для домашніх блогерів, Versio створює щоденні резервні копії веб-сайтів і зберігає їх протягом 60 днів.

Інфраструктура компанії також забезпечує безпеку, і всі її сервери підключаються до хмари з високою доступністю, що гарантує чудову швидкість та час роботи. Якщо сервер виходить з ладу, резервні сервери автоматично стартують, щоб не було простоїв. Дані про сайт зберігаються на повністю надмірному SAN, оснащеному конфігураціями накопичувачів RAID-30. Versio також пропонує сертифікати SSL, щоб гарантувати, що дані не можуть читати будь-які треті сторони.

Скріншот огляду Versio від Trustpilot

Клієнти високо оцінюють відданість компанії Versio в обслуговуванні клієнтів за допомогою позитивних відгуків в Інтернеті.

Він може видавати сертифікати перевірки домену та підтвердження домену Wildcard протягом декількох хвилин. І клієнти можуть звертатися в службу довідки сім днів на тиждень, якщо у них виникнуть якісь проблеми. Versio гарантує, що відповість на кожне питання протягом 24 годин, але в більшості випадків він реагує швидше.

Для команди Versio все починається з того, щоб зробити клієнта задоволеним.

«Я починаю щодня, переглядаючи, що говорять наші клієнти, і діяти на цьому. Коли ми знаходимо питання, з яким стикаються наші клієнти, воно стає пріоритетним, і ми створюємо виправлення », – сказав П’єдада. “Коли багато наших клієнтів запитують ту чи іншу функцію, ми завжди сприймаємо це серйозно і розглядаємо можливість побудови цієї функції для громади”.

Ця прихильність до якості відрізняє Versio від інших бюджетних варіантів – і допомагає зробити її одним з найкращих постачальників у всій Європі.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector