ViART: Kodlama Gerektirmeyen Alışveriş Sepeti Yazılımı, Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeler için e-Ticaret Alanına Giriş Engellerini Kaldırıyor

TP; DR: Artan sayıda tüketici ürün ve hizmet bulmak için web’e yöneldikçe, tüccarların sağlam bir çevrimiçi varlık oluşturmaları zorunlu hale geliyor. Ancak, güvenli, kullanıcı dostu bir e-Ticaret sitesi kurmak ve çalıştırmak korkutucu olabilir. ViART’a girin – e-ticaret için özel olarak tasarlanmış araçları pompalayan bir yazılım geliştirme şirketi. Şirketin amiral gemisi ürünü – kodsuz, PHP tabanlı bir alışveriş sepeti çözümü – yeni başlayanlar düşünülerek oluşturuldu. Çok sayıda özelliğe sahip olan ViART arabaları, çeşitli ödeme işlemcileri, indirimler, incelemeler ve derecelendirmeler için mekanizmaları entegre etmeyi kolaylaştırır. Duyarlı tasarımlar ve güçlü güvenlik önlemleriyle ViART’ın çözümleri, satıcıların müşterileri herhangi bir yere ve herhangi bir cihazda dönüştürmelerine olanak tanır.


Genç yaşlardan itibaren Jaye, ev yapımı takılar ve aksesuarlar yapmakla çok ilgilendi. Lisede, sınıf arkadaşlarına özel ekipman satan küçük bir kar çevirdi. Tutkusundan kariyer yapma potansiyelinin farkına vardığında, Etsy’ye stok kalemlerinin bir önbelleğini satması ve özel istekler alması için kaydoldu. İyi bir kâr elde ettikten sonra Jaye, kendi web sitesini kurmanın daha büyük kar, ölçeklenebilirlik ve profesyonel marka cazibesi getireceğini fark etti..

İşletme derecesi ve küçük işletme kredisi ile donanmış olan Jaye, dalmayı aldı. Bir alan adı, premium şablon ve uygun bir barındırma hizmeti satın aldı. Web sitesinin çalışmalarına sahip olmasını istedi – göz alıcı navigasyon ve ödeme yanı sıra mutlu müşterilerin incelemeleri ve resimleri. Ancak, barındırma paketinde bulunan temel e-Ticaret platformlarından memnun değildi, bu nedenle Jaye daha iyi bir çözüm için ViART’a döndü.

ViART Shop'un ViART logosu ve ürün kutusu görüntüleri

ViART’ın alışveriş sepetleri, başlangıçlardan kurumsal düzeyde e-Ticaret sitelerine kadar her boyuttaki web işletmeleri için mükemmeldir.

Jaye, PHP tabanlı sitesi ile güzel oynamak için tasarlanmış çok özellikli bir e-Ticaret paketi olan ViART Shop’u keşfettiğinde, doğru ürünü bulduğunu biliyordu. ViART, eşyalarını gereksiz ücretler veya kısıtlamalar olmadan satmasına izin verdi. Ve en iyi tarafı? Kalkmak ve koşmak bir cinstir.

Kurulmuş ve istekli çevrimiçi tüccarlar, Jaye gibi, e-ticaret platformlarını daha iyi yönetmek için ve iyi bir nedenden dolayı ViART’a başvuruyorlar. Daha yüksek kârların tadını çıkarıyor ve hayal kırıklığı yaratmayan müşteri deneyimleri sunuyorlar.

Duyarlı Tasarımlarla Müşterileri Nerede Olursa Dönüştürün

İlk iPhone’un 2007’nin ortalarında piyasaya sürülmesi, mobil pazarda domino etkisi yarattı ve yüzlerce farklı akıllı telefon bunu takip etti. Kısa bir süre içinde, tıpkı önceki televizyon ve bilgisayar gibi, akıllı telefon artık çok az kişinin karşılayabileceği bir lüks değildi. Hızlı bir şekilde flip telefonların ve BlackBerryerries’in yerini mobil cihaz olarak değiştirdi ve modern cep telefonu konseptiyle eşanlamlı hale geldi..

ViART Destek Temsilcisi Vito “Duyarlı tasarım şu anda en büyük şeylerden biri” dedi. “Mobil uyumlu tasarım, yalnızca müşteri gizliliğini koruyan bağlantılar için ikinci sıradadır.”

ViART e-Ticaret sayfalarının ekran görüntüleri

ViART’ın duyarlı tasarımları, müşterileri nerede olurlarsa olsunlar ve kullandıkları cihazlarda dönüştürmek için tasarlandı.

Güvenli olmayan genel wifi, cep telefonu kullanımıyla eşit olarak büyüyen cep telefonu işlemlerinin güvenliği için büyük bir tehdit oluşturmaktadır. Bu nedenle ViART, müşteri verilerini önceden korumak için yerleşik PCI uyumluluğu ve şifreleme gibi diğer güvenlik önlemlerini içerir.

Günümüzün mobil merkezli ortamında, tüketiciler perakendecilerin kullandıkları herhangi bir cihazda mümkün olan en iyi deneyimi sağlayan web uygulamaları geliştirmelerini bekliyor. Sonuç olarak ViART, çok çeşitli mobil ekran boyutlarına uyum sağlamak için son derece duyarlı e-Ticaret çözümleri geliştirdi.

ViART’ın alışveriş sepetleri ödeme sürecini kolaylaştırır ve tüketici için kusursuz bir deneyim yaratır. Amaç, tarama işleminden dönüşüme geçme sürecini basitleştirmektir ve bunu yapmak ViART çözümlerini kullanan işletmeler için maça kazandırmaktır..

Son Kullanıcı Akılda Bulunan Çok Yönlü, Güvenli Sepet

ViART Shop, e-ticareti hem iş hem de tüketici için kolaylaştırmak için oluşturuldu. Müşteriler endişesiz alışverişin tadını çıkarırken, işletmeler ViART’ın kapsamlı güçlü özellikler listesini kullanarak kârı en üst düzeye çıkarır.

Vito, “Şu anda üzerinde çalıştığımız şey, müşteriler ve onlar için kolaylaştırmak için diğer şeyler için daha güvenli bir bağlantı sağlamak” dedi..

ViART yönetici portalının ekran görüntüsü

ViART’ın yönetim araçları, satıcıların satışları sorunsuz bir şekilde yönetmesine ve satın alma eğilimlerini analiz etmesine olanak tanır.

ViART Shop’un öne çıkan özellikleri:

  • Bir kişinin çevrimiçi mağazasını gerçek zamanlı bir stok yönetim sistemi kullanarak otomatikleştirebilme özelliğinin yanı sıra toplu siparişler, takaslar ve sadakat indirimleri için gelişmiş hesaplamalar. Dijital indirmeler, çevrimdışı bir kredi kartı sistemi ve yerleşik SEO ve PCI uyumluluğu ile mağaza, siz uzaktayken pratik olarak kendini çalıştırır. Ayrıca, çok tesisli ve çok dilli yetenekler, çok çeşitli müşterileri barındırırken web yöneticilerine merkezi yönetim getiriyor.
  • Sayfa düzenlerini ve ürün ayrıntılarını, açıklamaları, derecelendirmeleri ve incelemeleri yönetmek için tamamen web tabanlı bir CMS. CMS kullanıcı dostudur ve tüm çan ve ıslıklarla birlikte gelen profesyonel görünümlü bir dükkan yaratmak için hiçbir programlama becerisi gerektirmez. Ücretsiz teknik destek, kullanıcı dostu bir nakliye ve taşıma platformu mağazanızı çalıştırmayı kolaylaştırır.
  • Tartışma forumları, bir destek bilet sistemi, şifreli bir şifre veritabanı ve 100’den fazla farklı ödeme sistemi desteği ile tamamlanmış müşteri merkezli bir ön uç. Hızlı, tek sayfalık ödeme, grafik anketler ve önceden yapılandırılmış bonus puan sistemi ile müşteri katılımı daha da teşvik edilir.

İşletmeler için sahne arkası süreçlerini basitleştirerek, ViART çevrimiçi perakende satıştan tahminde bulunur ve alışverişi son kullanıcı için daha ödüllendirici bir deneyim haline getirir. Trendleri takip etmekten memnun olmayan ViART, rakiplerinin en iyi yönlerini önyüklemek için orijinal ekstra özelliklerin bir çamaşır listesiyle birleştirerek trendi belirliyor. ViART müşterileri olumlu deneyimlerini paylaşmaktan çekinmiyor.

ViART kullanıcısı Andy Safko, “2009 yılından beri Viart Alışveriş Sepeti’ni kullanıyorum ve mevcut en eksiksiz ve özelleştirilebilir sepet olarak görüyorum” dedi. “Sürüm 3’ten bu yana yapılan her yükseltme, iyileştirilmiş ve mevcut web sitemi yükseltmek için kolaydı.”

ViART İçin Sırada: İnovasyon ve Kullanım Kolaylığına Sürekli Odaklanma

ViART, e-ticareti tüm taraflar için mümkün olduğunca kullanıcı dostu hale getirmek için oluşturuldu. Duyarlı tasarımda görüldüğü gibi, ViART’ın özelliklerinin çoğu, e-Ticaret dünyasındaki popüler trendlerden ve hayal kırıklıklarından ilham aldı. Ekip yeni bir özellik geliştirmekle meşgul değilse, mevcut çözümlerini mükemmelleştirmek çok zordur.

“İyileştirmemiz gereken çok şey var,” dedi Vito. “Gerçekten müşteri için her şeyi kolaylaştırmaya çalışıyoruz.”

ViART, inovasyon tutkusu ve çevrimiçi işletmelerin başarılı olmasına yardımcı olma arzusundan kaynaklanmaktadır. İyileştirme ve yenilik odaklı bir felsefe ile ViART, çevrimiçi satıcılar için en yüksek yatırım getirisini sağlayan e-Ticaret çözümleri sunmaya kararlıdır.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector