Виховання любові до навчання: YMCA надихає майбутні покоління, які будуть сприймати STEM за допомогою цілорічних програм розвитку молоді

TL; ДОКТОР: Сьогоднішні викладачі часто передають переваги STEM, викладацького підходу, який об’єднує науку, техніку, інженерію та математику в рамках однієї міждисциплінарної програми. Якщо ви шукаєте можливості для реальних дій дітей вивчати цю дисципліну, не дивіться далі, ніж YMCA. Некомерційна організація допомагає розвивати навички критичного мислення та вирішення проблем через цілорічні програми розвитку молоді на більш ніж 1000 сайтах по всій країні. Орієнтуючись на гендерно-справедливі практики, Y ставить програму STEM в межах досяжності для всіх дітей.


Як дорослі, ми бачимо переваги STEM-освіти через призму логіки.

Ми знаємо, що заняття наукою, технологіями, освітою та математикою платять добре, і 93 із 100 кар’єр STEM приносять зарплату вище середнього по країні. Ми визнаємо, що сильна присутність у цих сферах має важливе значення для стійкого економічного зростання. І ми визнаємо, що освіта STEM закладає фундамент для майбутніх інновацій.

Логотип YMCA

YMCA здійснює цілорічну діяльність STEM.

Але хоча всі ці факти є правдивими – і є надзвичайно актуальними для успіху нашої країни – вони вкладають спати звичайну дитину.

На щастя, YMCA має довгу історію перегляду світу ідеалістичними очима нашої молоді – і сьогодні він використовує цю силу, щоб залучити їх до цілорічної STEM-діяльності. Ці програми, доступні у всьому світі, вводять молодих студентів до STEM, запалюючи їх вроджену цікавість.

Некомерційна організація застосовує цілісний підхід до програмування STEM, спрямований на усунення пропусків доступу, з якими стикаються недостатньо представлені студенти. Завдяки творчим, практичним можливостям навчання Y передає важливе повідомлення дітям усіх статей та соціально-економічних класів: STEM – це весело – дуже весело!

Виховання впевненості в собі та навички вирішення проблем

Y пропонує своє STEM програмування через цілорічні можливості в 1000 місцях по всій країні, включаючи STEM в літніх таборах та програмах післяшкільних навчальних закладів. Щоб студенти займалися, неприбуткова організація пропонує ряд програм програмування, які навчають наукові, технологічні, інженерні та математичні концепції завдяки практичному навчанню та грі.

Від робототехніки на основі Лего до науки про слиз, ці заняття заохочують активне дослідження, допомагаючи дітям перевірити свої ідеї, оцінити результати та пояснити свої відкриття занурюючим, практичним способом.

На думку Y, молодь, яка бере участь у таких заходах, має значну перевагу у численних сферах, оскільки участь STEM надає дітям необхідні інструменти для вирішення проблем, розвитку навичок критичного мислення, сприйняття невдач, роботи з іншими та побудови самості -впевненість у собі.

Ці навички дуже потрібні, особливо, наприклад, в США. Звіт 2016 року, опублікований Національним центром статистики освіти, поставив американських робітників у нижній частині списку 18 промислово розвинених країн за рівнем навичок вирішення проблем.

Статистика настільки ж похмура, що стосується впевненості в собі, дослідження показують кореляцію між низькою самооцінкою та поганими навчальними досягненнями. З іншого боку, програми, які демонструють підвищення самооцінки, можуть знизити рівень антисоціальної поведінки, вандалізму та вербальної та фізичної агресії в школах на 40% до 50%.

Тоді виникає страх невдачі. За словами Джима Тейлора, професора університету в Сан-Франциско, виснажлива тривожність серед дітей в Америці зростає, що змушує їх уникати ризику ціною власного успіху.

Замість того, щоб запалити паніку, ці статистичні дані повинні ілюструвати потенціал освіти STEM як засобу проти суспільних недуг. Так, проблеми існують, але завдяки доступному програмуванню STEM, такому, як пропонується Y, ми можемо надати нашій молоді унікальні інструменти для стимулювання як інтелектуального, так і емоційного зростання.

Сприяння включенню через гендерно-справедливі практики

Жінки можуть становити половину світового населення, але вони значно менше представлені на полях, заснованих на STEM. Національна рада з питань науки встановила, що жінки становлять лише 28% науково-технічної робочої сили у 2018 році. Чорношкірі та латинські жінки стикаються з найбільшими розбіжностями, що становить менше одного з 20 працюючих вчених та інженерів.

Що стосується освіти К-12, Національний науковий фонд встановив, що дівчатка та хлопчики не відрізняються за рівнем математики та природничих можливостей, але існує невідповідність як їх інтересу, так і довіри до предметів STEM.

Відсутність рольових моделей може зіграти певну роль у цій нерівності. Недавнє дослідження, проведене Microsoft у партнерстві з KRC Research, виявило, що 64% ​​дівчат і 56% молодих жінок не знають жінку за професією STEM. Це ж дослідження показало, що дівчата, яких заохочує батько, частіше вивчають інформатику у середній школі, як і дівчата середньої школи, які беруть участь у заходах STEM.

Y прагне просувати жінок в STEM шляхом включення в свою програму практик, орієнтованих на гендерну приналежність. Відділення YMCA роблять навмисний акцент на допомогу дівчатам реалізувати свій потенціал. Молодіжним лідерам післяшкільних та літніх років навіть пропонують навчання, розроблені для того, щоб допомогти їм зрозуміти вплив, який вони можуть мати на подолання розриву можливостей STEM.

Протягом року Y закликає молодь вибудовувати справедливість за гендерними розподілами, надаючи ідеї для активних заходів на свіжому повітрі, якими може займатися будь-який радник. Ці доступні концепції включали експеримент із відстеження тіней, який використовується як механізм для вивчення руху землі та інноваційний виклик вирішення проблем, який не потребує нічого, крім води та відра.

Грайливі заходи для початківців та історії з реального життя молоді

Батьки та молоді учні можуть ознайомитись із тим, як діти в США отримують користь від програми Y STEM, переглянувши програму “Ваша Y. Ваша камера”. Ваша історія ». кампанія. Через п’ять відео Y розповідає історії дітей у Каліфорнії, Індіані, Міннесоті, Нью-Йорку та Північній Дакоті, які використовували ресурси в Y для розвитку своїх інтересів STEM.

Маріде, 12-річній дівчині в Індіані, була надана можливість дізнатися про математику, природничі науки та комп’ютери за допомогою програми LEGO® Mindstorms сім’ї Вальпараісо..

“Вчителі по-справжньому чудово працювали, розмовляючи з нею через те, що вона робить, і як вона може вдосконалюватися”, – сказала мама Мариди Шері у відео на сайті Y STEM. «Вона почала вирішувати проблеми і дуже сподобалася цьому процесу та гордості, яку відчувала. Це мало велике значення для неї в школі – вона почала переносити ці навички вирішення проблем у класі ».

Досвід зрештою змістив погляд дівчини на науку в цілому. “Раніше я думала, що наука справді нудна, і я намагалася вийти з неї, і тепер, коли я розумію її набагато більше, мені це дуже подобається”, – сказала Меріді.

Щоб виявити подібні можливості у вашому районі, зв’яжіться зі своїм місцевим Y. Тим часом, некомерційна організація запропонувала ряд заходів вдома чи в класі, до яких ви можете безкоштовно отримати доступ в Інтернеті. Ось декілька, з якими ми частково:

Творче мислення за допомогою хроматографії (класи К-6)

Діяльність «Хроматографічні містерії», призначена для дітей молодшого віку, – це багатогодинне дослідження кольору, яке озброює учнів здатністю формувати гіпотези, створювати творчі рішення проблем та приймати обґрунтовані судження. Вправа, представлена ​​YMCA Північної Юти, вимагає недорогих матеріалів, таких як кавові фільтри, губка, пластикова чашка, маркери для сухого стирання, постійні маркери та вода.

Веселка кольорів

Y забезпечує цікаві дії на основі STEM, які можна спробувати вдома.

Простий експеримент створює серйозний удар у його здатності ілюструвати хроматографію, вивчення кольору; і розчинність, здатність однієї речовини до розчинення всередині іншої. До кінця сесії студенти отримають загальне розуміння того, як утворюються барвники та кольори у виробах.

Дослідження та проектування: виклик парашута (класи К-8)

Молоді студенти можуть розгорнути свої дослідницькі та конструкторські навички за допомогою парашутного виклику, ще однієї недорогої годинної вправи з використанням основних матеріалів, таких як кавові фільтри, скріпки для паперу, струни, ножиці та стрічка.

Захід, який повинен бути завершений командною роботою, кидає виклик молодим людям створити парашут, який тримається в повітрі довше, ніж у конкуруючих команд. Але перш ніж приступати до висновків, їм потрібно буде зробити кілька прогнозів, визначити план і підкріпити його доказами.

Незалежно від того, виграють вони чи ні, вони студенти дізнаються все про елементи вирішення проблем, включаючи спостереження, опитування, планування розслідування, обмін результатами та залучення до рефлексійної дискусії.

Експериментуйте з принципами польоту (3-8 класи)

Наш третій вибір, “Принципи вильоту з польоту”, покликаний допомогти молодим учням освоїти основні поняття фізики шляхом експериментів та інженерії. Ця діяльність вимагає найпростіших матеріалів – білого паперу, скріпки та олівця – і триває всього 50 хвилин.

Експеримент, створений для трохи старших учнів у третьому та восьмому класах, передбачає проектування, тестування та перепланування паперових літаків, щоб відповідати різним критеріям у сферах підйому, ваги, тяги та опору повітря. Ця управлінська, але ефективна вправа творить чудеса в ілюструванні принципів, які інженери повинні враховувати при проектуванні літаків.

Зрештою, подібні заходи є лише частиною цілісного підходу Y до розвитку молоді, який спонукає дітей будь-якого походження ставати компетентними та здоровими дорослими. Щоб отримати докладнішу інформацію про те, як Y може допомогти молоді прийняти STEM у вашому регіоні, відвідайте сайт Find Your Y.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector