Використовуйте потужність великих даних за допомогою Listly: Повністю автоматизована послуга веб-вискоблювання, яка імпортує Інтернет-дані в Excel

TL; ДОКТОР: Listly, потужний інструмент для скребкування веб-сторінок, дозволяє користувачам збирати чисті та добре організовані дані в Інтернеті, щоб отримати цінну інформацію про бізнес та дослідження. Зручний користувачеві Databoard та розширення браузера дозволяє легко імпортувати дані з однієї та декількох сторінок в Excel лише одним клацанням миші. Завдяки ефективній команді на базі Південної Кореї, орієнтованій на задоволення клієнтів, Listly допомагає клієнтам по всьому світу розблокувати потужність великих даних.


Величезна кількість доступних даних в Інтернеті майже нездійсненна. Google, Amazon, Microsoft і Facebook лише зберігають приблизно 1200 петабайтів інформації. Щоб поставити цю фігуру в перспективу, подумайте, що весь каталог писемних творів людства (будь-якою мовою, починаючи з початку записаної історії) можна зберігати всього в 50 петабайт.

І не видно кінця. Користувачі Інтернету створюють додаткові 2,5 квинтильйонних байтів даних щодня – темп, який швидко прискорюється з ростом Інтернету речей. Для підприємств та дослідників, які ефективно використовують велику кількість даних, великі дані потенційно прирівнюються до кращого розуміння, підвищення ефективності та більших конкурентних переваг.

Виклик має сенс у цьому. За словами Changmin Choi, для людей, яким не вистачає навичок програмування, подолати цю перешкоду, є три способи: стати програмістом, найняти розробника або використовувати онлайн-програмне забезпечення для збору даних. Як засновник Listly, надійний інструмент для скребки веб-сайтів, Changmin виступає за третій варіант.

Логотип та графіка

У списку виводять корисну інформацію з Інтернету в організовані таблиці Excel.

“Обробка збору даних – це важке завдання, яке вимагає багаторазового обслуговування”, – сказав він. “Якщо ви розробник, це багато часу, і найняти когось дорого.”

З іншого боку, Listly дозволяє користувачам швидко та легко фіксувати дані на основі моделі ціноутворення, що має freemium, з багаторівневими планами, що підтримують все більшу кількість URL-адрес на місяць. “Наша місія полягала в тому, щоб впорядкувати спосіб отримання даних з різних ресурсів”, – сказав Чанмін.

Автоматизований інструмент збирає дані про сайт, упорядковує їх та імпортує в Excel одним клацанням миші. Зручне користування Databoard та розширення веб-переглядача компанії полегшує, ніж будь-коли, здобуття цінних ділових та дослідницьких даних. Маючи ефективну, орієнтовану на клієнтів команду, що базується в Південній Кореї, Listly допомагає своїй світовій клієнтській базі усвідомити переваги великого збору даних.

Захоплюйте дані швидко та легко, щоб отримати конкурентні переваги

Listly використовується щомісяця більше 15 тис. Підприємств та приватних осіб по всьому світу для вирішення цілого ряду проблем.

Як відомо багатьом маркетинговим командам, успішні торгові кампанії значною мірою залежать від якості виробництва свинцю. Тим не менш, за даними HubSpot, 61% маркетологів повідомляють, що їх головним завданням є генерування трафіку та потенційних клієнтів. Для підприємств, які шукають потенційних клієнтів, Чангмін сказав, що Listly – це ідеальне рішення. “Близько 30% наших клієнтів використовують нашу послугу для генерації свинцю”, – сказав він.

Інтернет-магазини становлять ще 30% клієнтської бази компанії. “Наші клієнти електронної комерції часто використовують цей інструмент для моніторингу специфікацій та цін своїх конкурентів”, – сказав Чанмін.

Графічне зображення функціональності збору даних

Listly перетворює дані на основі HTML в електронні таблиці одним клацанням миші.

Дослідники та журналісти також звертаються до служби при створенні наборів даних за допомогою штучного інтелекту та машинного навчання. Журналістика даних, нова різновид написання новин, вимагає від журналістів використовувати величезну кількість даних в Інтернеті, щоб формувати свої історії. З цією метою Listly забезпечує потужну перевагу. “Ми бачимо різні випадки, коли люди використовують Listly для створення наборів даних для ІІ-досліджень та журналістики даних”, – сказав Чангмін. “Професори та студенти коледжу Emerson у Вісконсині навіть використовують Listly у своїх курсах, що стосуються журналістики даних”.

Changmin розповів нам, що інші використовують цей інструмент як спосіб експорту внутрішніх даних у компанію, збирання відгуків для маркетингу та моніторингу результатів SEO серед інших цілей. “Ми економимо клієнтам час і гроші, допомагаючи їм витягати чисті дані з Інтернету, які вони можуть використовувати для задоволення різних потреб”, – сказав він.

Вилучення та упорядкування даних з тисячі URL-адрес одним клацанням миші

За допомогою Listly користувачі можуть витягувати дані з однієї сторінки, декількох сторінок та сторінок батьків-дочір одним кліком. Витяг на одній сторінці виявляється корисним для таких завдань, як архівування всіх коментарів Instagram в публікації, складання списку всіх компаній, зазначених у статті, або створення електронної таблиці продуктів конкурентів, відсортованих за ціною.

“Наші клієнти люблять нашу функцію перетворення одним клацанням миші, яка переносить дані з веб-сторінки у файл Excel лише одним клацанням миші”, – сказав Чангмін. “Для замовника це відчувається магією.”

Платформа стає ще більш захоплюючою під час збору даних з декількох сторінок – таких як результати пошуку роботи в LinkedIn або пошуку нерухомості Zillow, коли один запит дає численні результати. Він також дозволяє користувачам збирати дані зі сторінок ієрархічного батька-дитини.

Графічне зображення збору даних

Кілька сайтів? Нема проблем. Лише за кілька секунд фіксує дані з численних сайтів.

“У більшості інструментів вилучення даних в Інтернеті виникають проблеми із захопленням даних, коли вміст кожної сторінки відрізняється одна від одної”, – заявляє компанія в посібнику, опублікованому на “Середній”. «Створення інструменту, який враховує ці різні випадки, було б вкрай стомлюючим. Вашою основною роботою повинен бути аналіз даних, а не очищення даних ».

Також Listly дозволяє користувачам реєструвати тисячі URL-адрес одночасно та експортувати всі дані в одну електронну таблицю лише кількома клацаннями миші. “Просто скопіюйте та вставте URL-адреси в Listly, і наші служби можуть автоматично витягувати дані з сотень чи тисяч веб-сторінок в один файл Excel за допомогою однієї дії”, – сказав Чангмін.

Легкість прийняття за допомогою інтуїтивно зрозумілої дошки та розширень веб-переглядача

Немає сумнівів, що автоматизація відіграє все більшу роль у сучасних маркетингових кампаніях. В середньому, за оцінками, 51% компаній в даний час використовують певну форму автоматизації для приведення своїх маркетингових зусиль, і більше половини підприємств B2B планують впровадити цю технологію незабаром.

З огляду на це, ми знаємо із здорового глузду та особистого досвіду, що нам набагато більше шансів використовувати технології, якщо це не завдання. Визнаючи це, Listly створив свій інтерфейс користувача, відомий як Databoard, максимально зручним для користувачів.

“Ми знаємо, що у людей є проблеми зі збиранням даних, і ми знаємо, що наша служба значно спрощує цей процес”, – сказав Чанмін. “Ми вважаємо, що у нас є найкраща, найпростіша у використанні програма для скраплення даних”.

Реєстрація для доступу до інтерфейсу – це питання введення електронної адреси та пароля. Щойно ви ввійдете, є два способи отримання даних: або додати URL-адресу, де зазначено на веб-сайті Listly, або скористатися зручним розширенням Chrome для компанії.

У більшості випадків обидва методи працюють однаково. Однак Listly рекомендує використовувати розширення Chrome, а не додавати URL-адресу, коли ви не можете безпосередньо отримати доступ до сторінки за допомогою URL-адреси – наприклад, коли для сторінки потрібні вхід або такі дії, як натискання та перехід миші.

Зацікавлені взяти послугу на віджимання? Ваші перші 10 URL-адрес на місяць безкоштовні. Крім того, персональний план Listly містить 3000 URL-адрес за 30 доларів на місяць, а бізнес-план компанії передбачає 100 000 URL-адрес на рік. Обидва плани включають підтримку електронною поштою. Також Listly пропонує щорічні плани, які охоплюють понад 100 000 URL-адрес на рік, включаючи підтримку телефону, за користувальницьку плату.

Ефективна команда, що базується в Південній Кореї, яка обслуговує клієнтів у всьому світі

Changmin, що базується в Південній Кореї, збудував Listly з нуля лише два роки тому. Сьогодні він продовжує виконувати функції первинного розробника команди разом з одним маркетологом та одним дизайнером – обидва вони також володіють навичками розвитку. “Ми невелика команда, але ми також розумна команда”, – сказав Чангмін.

Незважаючи на домашню базу компанії, Чанмін сказав нам, що більшість його клієнтів (близько 90%) проживають за межами Південної Кореї. Понад 20% припадає на США, хоча Listly обслуговує відомі ринки в Тайвані, Іспанії та Японії. Решта клієнтів, за словами Чанміна, охоплюють 26 країн.

“Ми відповідаємо на запити клієнтів по всьому світу вдень і вночі”, – сказав Чанмін. “Це один з наших унікальних мешканців”.

З цією метою Чангмін зазначив, що Listly постійно розвиває свої алгоритми для забезпечення задоволеності клієнтів. “Ми впевнені, що ми можемо створити рішення, необхідні для вирішення будь-яких проблем, які мають наші клієнти в максимальній мірі”, – сказав він.

Зважаючи на те, скільки даних є в Інтернеті, це високе завдання – за винятком випадків, коли розглядається, скільки даних може обробляти Listly.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector