WebHostingPad: 10+ років забезпечення доступного та надійного хостингу для малого бізнесу, який прагне транслювати свої бренди в Інтернеті

TL; ДОКТОР: Більше десятиліття тому WebHostingPad був заснований для вирішення зростаючого попиту малого бізнесу на хостингові послуги, які були одночасно бюджетними та надавали набір функцій, здатних швидко та надійно передавати свої повідомлення маси. З підходом до клієнта, компанія орієнтована на надання високоякісної підтримки для забезпечення найкращого досвіду для власників сайтів та відвідувачів, які взаємодіють із своїми брендами в Інтернеті. Пропонуючи пакети хостингу для спільного доступу, WordPress та VPS за доступними цінами, послугами реєстрації домену та високою гарантією безперервного часу, WebHostingPad пишається тим, що обслуговує безпроблемний хостинг для тисяч клієнтів у всьому світі.


Оскільки Інтернет просто виходив із зародку в кінці 1990-х та на початку 2000-х, доступ до надійного та доступного веб-хостингу все ще був дуже обмеженим для багатьох малих та нових підприємств. Найефективніші хостингові послуги пропонували лише кілька постачальників із дуже високими преміями. А господарі, які пропонують плани, що відповідають бюджету, зробили це з застереженням, що рекламні марки, що рекламуються, будуть переплетені на субдомени користувачів.

Дням малому бізнесу був потрібен більш професійний та економічно вигідний хостинг, щоб досягти більше мільярда та зростаючої кількості користувачів веб-користувачів у той час. І однією з перших компаній, що відреагували на цей запит, був WebHostingPad.

Джесса Вандерпоель - голова та логотип WebHostingPad

Джесса Вандерпоель від WebHostingPad розповіла нам, як компанія почала надавати бізнесу більш доступний хостинг.

“Було багато експертів, які помітили цю невідповідність між гідним хостингом і ціною”, – сказала Джесса Вандерпоель, менеджер з маркетингу WebHostingPad. “Це дійсно вирізало людей, яким просто потрібні менші веб-сайти, щоб вести свій бізнес”.

WebHostingPad зробив завдання запуску сайтів набагато простішим для SMB. Сьогодні компанія продовжує обслуговувати співтовариство малого бізнесу, обслуговуючи багатофункціональні та недорогі хостингові плани, які дають тисячам власників сайтів інструменти, необхідні для легкого проектування, створення та керування веб-сайтами професійного рівня.

З моменту свого створення одним з основних диференціаторів WebHostingPad був орієнтований на клієнта підхід, який підтримує нульове значення саме того, що потрібно власникам сайтів, щоб забезпечити значущий та надійний досвід для своїх відвідувачів. WebHostingPad спрямований на те, щоб зробити хостинг без проблем, і вже більше десяти років компанія займається саме цим завдяки спільним хостинг-пакетам WordPress та VPS, які гарантують високу тривалість роботи та швидкість завантаження сторінок, щоб допомогти підприємствам ефективно досягти своєї аудиторії. та вирізати потоки доходу в Інтернеті.

Розміщення цих нульових значень щодо отримання найкращого значення для SMB

WebHostingPad створений спеціально для малого та середнього бізнесу. Окрім надання високоцінних хостингових пакетів, WebHostingPad пропонує інструменти для веб-побудови та рішення для електронної комерції, щоб допомогти отримати сайти та інтернет-майданчики з місця.

Графічний список лінійки хостингу без клопоту та функції WebHostingPad пропонує підприємствам

WebHostingPad орієнтований на SMB, надаючи планам цінові пункти та функції, що відповідають потребам зростаючого бізнесу.

“Ми, як правило, займаємось малим бізнесом або приватними особами, яким потрібен простий сайт, щоб продемонструвати свій бізнес чи роботу”, – сказала Джесса. “Коли ви працюєте в цій царині, вам потрібно мати багато різних можливостей для створення сайту, коли ви не знаєте програмування та коду.”

Зосередження уваги на малих і середніх підприємствах, а не на великих корпоративних клієнтах дозволяє WebHostingPad підтримувати конкурентоспроможні ціни. Хост розуміє потреби своєї основної бази користувачів та пропонує рішення та інструменти для їх прямого вирішення.

Плани з багатофункціональним спільним доступом та VPS, які прості в бюджеті

Розпочати бізнес у будь-якому середовищі важко. Але у постійно зростаючому та конкурентоспроможному інтернет-просторі розробка ефективного та вигідного бренду може здатися непереборним завданням. WebHostingPad визнає це і, як результат, пропонує своїм партнерам доступ до широкого спектру інструментів для розвитку свого інтернет-бізнесу з дуже низькими накладними витратами..

Пакети доступні для спільного використання, VPS, електронної пошти та WordPress хостингу, причому найдешевші пакети постачаються разом із спільними пакетами хоста. Але не дозволяйте, щоб вартість вас обдурила. Власники сайтів у спільних планах WebHostingPad користуються безліччю функцій, включаючи:

  • Необмежений розмір хостингу та пропускну здатність
  • Одна безкоштовна реєстрація або передача домену
  • Цілодобова підтримка
  • Сумісність з Weebly, WordPress, Drupal, PrestaShop та Joomla
  • Безпечна веб-пошта
  • Облікові записи FTP, субдомени та бази даних MySQL

WebHostingPad пропонує також недорогий хостинг VPS в шести різних пакетах, починаючи з початкового плану, починаючи з 100 ГБ пропускної здатності та 20 ГБ хостингового простору. Найбільший пакет хостингу має три IP-адреси, вісім гігів оперативної пам’яті, три ядра процесора, 300 ГБ хостингового простору та приголомшливу пропускну здатність 3 Тб. Усі плани включають безкоштовний доступ до cPanel, безкоштовний обліковий запис торгового посередника та необмежену кількість субдоменів, баз даних та облікових записів FTP..

Не потрібно кодування: інтуїтивно зрозумілі веб-будівельники для створення сайтів професійного рівня

WebHostingPad надає користувачам доступ до популярних веб-розробників, таких як Weebly та WordPress, щоб допомогти їм створити професійно виглядаючі сайти без будь-яких знань кодування. Завдання багатьох клієнтів WebHostingPad – створити блоги чи прості веб-сайти електронної комерції для створення присутності в Інтернеті та / або отримання своєї продукції перед споживачами, і ці інструменти є ідеальним плацдармом, який допоможе їм.

Колаж із логотипів WebHostingPad, WordPress та Weebly

WebHostingPad підтримує WordPress та Weebly, що спрощує дизайн та створення веб-сайтів.

“Ми хочемо дати своїм клієнтам багато контролю над тим, що вони розміщують в Інтернеті”, – сказала Джесса. “Ми пропонуємо розробникам сайтів, щоб люди могли швидко створити свій сайт, не вимагаючи наймати розробника”.

Окрім WordPress та Weebly, WebHostingPad також підтримує Drupal та Joomla. Хоча системи управління контентом Drupal та Joomla зазвичай використовуються для великих, складніших сайтів, Weebly і WordPress дозволяють створити простий, але елегантний сайт протягом декількох годин. Професійні та високомобільні сайти можна виготовити з будь-яким із доступних будівельників, залежно від технічної майстерності та ступеня бажаної настройки.

Повні рішення електронної комерції для демонстрації & Продайте свою продукцію

На додаток до основних інструментів для створення сайтів, WebHostingPad пропонує рішення для електронної комерції для магазинів, які хочуть передати свою продукцію в Інтернеті. Веб-сайти WebHostingPad сумісні з популярними платформами, такими як PrestaShop та Magento, що дозволяє веб-майстрам легко зберігати візки, маркувати товари на складі та замовлення на замовлення, серед інших важливих функцій електронної комерції..

Джесса розповів нам, що WebHostingPad розміщує багато сайтів, орієнтованих на електронну комерцію, і надає їм інструменти для досягнення успіху. Хост пропонує сертифікати SSL та розширену статистику веб-сторінок, а також доступ до рішень електронної комерції та кошика для покупок, включаючи osCommerce, ZenCart та CubeCart.

Персоналізована підтримка з акцентом на освіту та потреби клієнтів

WebHostingPad надає персоналізовану підтримку, а також наголошені поради щодо найкращих галузевих практик, щоб бізнес міг ефективно керувати своїми веб-сайтами. МСП, які вперше заглиблюються в електронну комерцію, можуть не знати деяких інструментів, таких як SSL та пов’язані з цим потреби в шифруванні, важливих для успіху та безпеки своїх сайтів.

“Оцінка справді хорошого господаря – це підтримка, яку ви можете отримати від них”, – сказала Джесса. “Ми маємо справу з широким колом питань клієнтів, і намагаємось зробити для них все можливе, тому що люди не обов’язково завжди розуміють, як все працює”.

Фото команди WebHostingPad на роботі в офісі

Команда WebHostingPad працює з місією надання персоналізованої підтримки клієнтів, орієнтованої на освіту.

Таким чином, підтримка WebHostingPad виходить за рамки технічної та платіжної підтримки та на консультації. Щоб підтримувати персоналізовану та ефективну підтримку, WebHostingPad поєднує клієнтів із конкретними фахівцями, які раніше їм допомагали. Це підтримує рівень безперервності та працює над створенням відносин між членами команди WebHostingPad та клієнтами, яких вони обслуговують.

“Це допомагає мати послідовну розповідь для них, коли вони перебувають у цей напружений час навчання”, – сказала Джесса. “Наш підхід відповідає вислову” Чоловік-риба “.”

Нові пропозиції: Зведені міні-плани для невеликих місць & Портфелі

WebHostingPad пройшов довгий шлях від свого заснування в 2005 році, але його фокус залишається зосередженим на наданні ефективних та доступних рішень для хостингу для тисяч підприємств, які він обслуговує по всьому світу. Дотримуючись своєї традиції харчування маленьких хлопців, WebHostingPad планує реалізувати ще більш вигідні плани для бюджетних малих і середніх підприємств.

“Ми щойно розпочали свої міні-плани”, – сказала Джесса. “Деяким людям просто потрібно створити дійсно крихітний сайт або портфоліо, і їм не потрібно нічого складнішого за це”.

Інтернет-портфелі та резюме набувають все більшої популярності, особливо серед студентів коледжів у галузі дизайну. Ці нові економічні плани задовольняють ці типи користувачів, полегшуючи враження незалежних підрядників та шукачів роботи вражати потенційних клієнтів та роботодавців.

«Наш хостинг – Hosting-Free Hosting ™ – і ми намагаємось дотримуватися цього», – сказала Джесса.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector