Weebly, Son 10 Yıl İçinde Çevrimiçi Markalar Oluşturma ve Genişletilmiş Kitlelere Ulaşma konusunda 45 Milyondan Fazla Girişimciyi Nasıl Güçlendirdi?

TP; DR: Son on yıldır, Weebly dünya çapında 45 milyondan fazla işletmenin ve blog yazarının markalarını ve mesajlarını kitlelere yayınlamasına yardımcı oluyor. Web sunucusunun kullanıcı dostu platformu, girişimcilerin diğerlerinin yanı sıra ünlü sürükle ve bırak web oluşturucusu, profesyonel düzeyde şablonlar ve entegre pazarlama ve e-ticaret çözümleri de dahil olmak üzere sezgisel araçlarla çevrimiçi perakende alanları kurmasını kolaylaştırır. Üst düzey müşteri desteği ve rekabetçi fiyatlı barındırma planları ile Weebly, tomurcuklanan girişimcilerin işlerini sıfırdan başarıya inşa etmelerine yardımcı olmaya kendini adamıştır..


2014 yılında Raquel Vamos ve Dov Vargas altı yıldır yoga yapıyorlardı. O zamanlar, ünlü Sri Dharma Mittra’nın rehberliğinde zanaatlarını geliştirdiler ve New York’ta başarılı yoga eğitmenleri oldular.

Acemi yoga uygulayıcılarına ve usta yogilere hem güvenli hem de verimli bir şekilde hareketlilik geliştirmelerine yardımcı olabilecek bir araç yaratmak isteyen çift, başlarını bir araya getirdi ve Dharma Yoga Wheel ile meditatif fitness için yeni bir yaklaşım hayal etti.

Raquel ve Dov, yoga backbends ve inversiyonlarına yardımcı olan tekerlek şeklindeki bir prop olan icatlarının faydalarına tanık oldu, müşterilerine sağladılar ve ellerinde özel bir şeyleri olduğunu biliyorlardı. Sorun: Bu konuda bir şey söyleyemediler. Raquel ve Dov, Weebly’yi o zaman buldu.

“Bir web sitesi kurmayı hiç beklemiyordum çünkü birisini işe almanız gerektiği fikrine sahiptim,” dedi Dov bir videoda. “Weebly sadece oyunu değiştirdi.”

Özellikle yeni girişimciler düşünülerek tasarlanan Weebly’nin kullanıcı dostu, sürükle ve bırak platformu, ikilinin markalarını yayınlamak için kolayca profesyonel düzeyde bir site oluşturmasına izin verdi.

“İnşam bir saatimi aldı,” dedi Raquel. “Vakıf oradaydı. Ben sadece kendi kıvrımı koydum. ”

Yeni çevrimiçi mağazalarının kapılarını açmak için Yayınla’yı tıkladıklarında, işletmeleri üzerindeki etkisi hakkında hiçbir fikirleri yoktu. Weebly mağazalarının yayınlanmasından sadece dokuz ay sonra satışlar patladı ve 1 milyon dolarlık kilometre taşlarına ulaştılar.

“Bir yılda 100 satış yapacağımızı sanıyordum,” dedi Raquel. “Bazen bir günde 100 olabileceğini bilmiyordum. Çok güzel. ”

Son on yıldır, Raquel ve Dov gibi 45 milyondan fazla girişimci, e-ticaret sitelerini hızla ve kolayca çalıştırmak için Weebly’nin anahtar teslim web tasarım ve barındırma platformunu kullanıyor. Sunucunun sezgisel web oluşturucusu, profesyonelce tasarlanmış şablonlar ve e-Ticaret ve pazarlama araçları, site sahiplerinin daha geniş kitlelere ulaşmak ve yeni gelir akışları açmak için işletmelerini çevrimiçi olarak geliştirmelerine, başlatmasına ve büyütmelerine olanak tanır.

Bir Saat İçinde Çevrimiçi Alışveriş Yapın – Kodlama Bilgisi Gerekmez

Weebly’nin Pazarlama Etkinlikleri ve Topluluğu Direktörü Dana Walsh bize şirketin hedefinin web geliştirmeyi sezgisel hale getirmek olduğunu söyledi. Weebly’nin sürükle ve bırak editörü ve profesyonelce tasarlanmış temalar, kodlama gerekmeden herkesin çevrimiçi alışveriş yapmasını kolaylaştırıyor.

“Her şeyi platformumuzla yapabilirsiniz,” dedi Dana. “Yüzlerce ürünü içeren derinlemesine bir çevrimiçi mağaza kurmayı kolaylaştıracak temalara ve tasarım özelliklerine sahibiz.”

Nick Dellis’e göre, Weebly’in İş Geliştirme ve Strateji Başkan Yardımcısı, eskiden karmaşık bir görevdi ve genellikle profesyonel bir geliştiricinin yardımını gerektiren web siteleri oluşturuyordu. Bugün, Weebly’ler gibi web geliştiricileri oyunu değiştirdi.

Nick Dellis ve Dana Walsh ve Weebly logosunun fotoğrafları kolaj

Weebly’den Nick Dellis ve Dana Walsh bize ev sahibinin işletmelerin profesyonel düzeyde siteler oluşturmasını nasıl kolaylaştırdığını anlattı.

Nick, “Birinin kendi kaderini kontrol etmesini kolaylaştırdı,” dedi. “E-Ticaret şu anda insanların üstesinden gelmesi gereken hiçbir teknik veya maliyet engelinin olmadığı bir noktada olduğu için Weebly tahmin sürecini bina sürecinden çıkardı.”

Bu engellerin kaldırılması, e-ticaret pazarına girmek isteyen küçük işletme sahipleri için fırsatı artırdı. Nick’in belirttiği gibi, uzun zaman önce, web geliştirme pahalı ve zordu. Şimdi, Weebly’nin düşük maliyetli ve sezgisel platformu sayesinde hemen hemen herkes çevrimiçi olarak bir işletme sitesi alabilir.

Nick, “Çevrimiçi olarak başarılı bir şekilde satış yapabilmek herkes için giderek daha önemli hale gelecek” dedi. “Bunu çok kolaylaştırıyoruz, aptalca ve bu da insanların güven kazanmasına yardımcı oluyor. İnsanlara güven verdiğinizde, iş hedeflerinden vazgeçmiyorlar. ”

Weebly, web tasarımının göz korkutucu bir görevini daha az korkutucu yapar. Sonuç olarak, bir e-Ticaret sitesi oluşturma tekniklerinden aksi takdirde korkan insanlar aslında bu süreçten geçerler..

Nick, “En iyi yaptığımız şey bu,” dedi. “İnsanları girişimci yapmayı önemsiyoruz.”

Gelişen İşletmelerin İhtiyaçlarına Göre Geliştirilen e-Ticaret Araçları

Günümüzün hızlı dijital ortamında, teknoloji ışık hızında değişiyor gibi görünüyor. Yıllar geçtikçe, e-Ticaret için site oluşturma araçları.

Nick, ev sahiplerinin artık sadece paylaşılan barındırma ve bir web oluşturucu sunmasının yeterli olmadığını söyledi. Rekabetçi kalmak için Weebly, bir işletmenin çevrimiçi olması ve e-Ticaret alanında başarılı olması için gereken her şeyi içeren tek elden bir çözüm sunmalıdır..

Nick, “Site oluşturucularınız var ve ardından e-Ticaret, paylaşılan barındırma ve alan adı kayıt şirketleriniz var” dedi. “Tek numara bir midilli olmak artık kabul edilemez. Başarılı olmak için site oluşturucular, alan adı kaydı, e-posta ve e-Ticaret ve pazarlama araçları sunmanız gerekir. Ürüne dayalı bir şirket olmalısınız. ”

Ve Nick’e göre, Weebly’yi benzersiz yapan şey budur. Şirket sadece birinci sınıf hosting, alan adı hizmetleri ve ünlü bir site oluşturucu sunmakla kalmıyor, aynı zamanda ürün galerileri, güvenli alışveriş sepetleri, entegre vergi ve nakliye hesap makineleri ve envanter yönetimi gibi e-ticaret çözümleri de sunuyor..

Nick, “Her şey site sahibi için kesintisiz bir deneyim oluşturmak için bir alan yaratmakla ilgili” dedi. “Ve bunu yapma yeteneğimiz, geleneksel paylaşılan barındırma sağlayıcısının sunduğundan çok daha iyi.”

Weebly’nin e-Ticaret araçları, modern çevrimiçi işlerin ihtiyaçlarına odaklanarak geliştirilen 200’den fazla uygulama ve entegrasyonla birlikte gelir. Nick bize Weebly’nin insanların web üzerinde nasıl işlem yaptığını anladığını ve girişimcilerin de bunu anlamasına yardımcı olmak şirketin hedefidir.

Nick, “Müşterilerimize büyüdükçe nasıl yardım edeceğimizi – onları kamburun üstesinden nasıl getireceklerini sorduk,” dedi. “Hedefimiz, bu gelişmekte olan işletmelere katılmak, onları başarılı bir duruma getirmek ve ölçeklendirmelerine yardımcı olmaktır.”

Tasarım Önemlidir: Markanızı Yaratırken Akıllı Yatırımlar Yapın

Birçok yeni işletme sahibi nakit paraya bağlandı, bu yüzden mümkün olduğunca yalın kalmak için ellerinden geleni yapıyorlar; ancak bu bazen bir işletmeyi olumsuz etkileyebilir. Nick’e göre, girişimcilerin başarı oranlarını artırmak için yapabileceği en basit eylemlerden biri kaynakları tasarıma yönlendirmektir.

Nick, “Amazon dünyasında ve diğer herkesin yanında olmak zorundasınız” dedi. “Tasarımın doğru yapılması gerçekten önemli. Tasarım dediğimde sadece site tasarımı hakkında konuşmuyorum. Ayrıca kaliteli fotoğraflar ve grafikler gibi şeylerden de bahsediyorum. ”

Nick, e-ticaret girişimcilerinin peşinde koşmanın tasarımın önemini göz ardı edemeyeceğini söyledi. Site sahipleri fotoğraflarının, kopyalarının ve içerik konumlandırmalarının rekabetçi çevrimiçi alanda başarılı bir şekilde değerlendirildiğinden emin olmalıdır..

“Bunların hepsi e-Ticarette her yerden çok daha önemli” dedi. “E-ticaret mağazaları inşa eden insanlara tavsiyem bu şeylere yatırım yapmak. Harika fotoğraf çekmek için bir fotoğrafçıya yatırım yapın çünkü sonuçta insanlara karşı yarışacaksınız. ”

Dana, e-Ticaret’te tasarımın öneminin altını çizerek, bir iş yapabileceğini veya işini kırabileceğini belirtti. Dana’ya göre, fotoğrafların ve içeriğin kalitesi potansiyel bir dönüşümü caydırmak veya çekmek için işe yarayabilir.

“Resimler genellikle bir numaralı satış noktasıdır” dedi. “Ürün fotoğraflarını çekmek için bir fotoğrafçıya fazladan para harcamak sizi başarılı bir satıcı olma yolunda tutabilir.”

Girişimcileri Sıfırdan Başarıya Getirme Misyonuyla Çalışmak

İlham verici olsa da, Raquel ve Dov’un sıfırdan 1 milyon dolarlık bir çevrimiçi işletme kurma hikayesi benzersiz değil. Dünya çapında 45 milyondan fazla girişimci, markalarını kitlelere oluşturmak, başlatmak ve yayınlamak için Weebly’nin e-Ticaret platformunu kullanıyor.

Ve Weebly, işletmelerin çevrimiçi zafer kazanmasına ve büyümesine yardımcı olma çabalarını yavaşlattığına dair hiçbir işaret göstermiyor. Dana, Weebly’nin bunu çeşitli şekillerde yaptığını ve işletmelere çeviklikle çalışma yeteneği sağlamanın listenin en başında olduğunu söyledi.

“Zaman, yeterince sahip olmadığımız bir numaralı şey” dedi. “Konu söz konusu olduğunda, küçük bir işletmenin hareket halindeyken, şahsen ve mümkün olduğunca hızlı bir şekilde sitesini güncelleyebilmesi gerekir. Weebly, mobil, kullanıcı dostu erişilebilirliğimizle bunu yapmanıza ve aynı zamanda hızlı ve temalarımızla güzel bir site oluşturmanıza olanak tanır. ”

Nick’in bakış açısından, bu kullanım kolaylığı ve çeviklik, çok fazla web deneyimi olmayan insanların hayallerini gerçekleştirmelerine yardımcı olan itici faktördür.

Nick, “Herkesten duyduğum bir numaralı şey,“ Adamım, yapabileceğimi hiç bilmiyordum. ”Dedi. “Hedefimiz girişimcileri sıfırdan başarıya götürmek. Weebly’de bizim için önemli olan şey bu. ”

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector