Wintellect здійснює навчання, розробку програмного забезпечення, хостинг та керовані сервіси за підтримки відомих технічних фахівців

TL; ДОКТОР: Компанія Wintellect, заснована елітною групою Microsoft MVP та технологічних факторів, є лідером у галузі розробки програм, архітектурного дизайну, хмарних обчислень, мобільних розробок та навчання розробників. Компанія захоплено надає найвищий рівень знань щодо того, щоб допомогти клієнтам знайти успіх. Тепер, зосередившись на хостингу та керованих послугах, Wintellect буде розширювати свій портфоліо, пропонуючи комплексний єдиний магазин для всього ІТ.


Якщо ви розробник, швидше за все, ви чуєте про Джеффі Ріхтера, Джеффа Просіза або Джона Роббінса.

Можливо, найпопулярніші книги програмування Джеффрі Ріхтера в Windows та .NET Framework викладають вашу книжкову полицю, або ви відвідували один із курсів Майстра Джобна Роббінса Майстер Windows для відладки, що пропонуються по всьому світу.

Можливо, книги Джеффа Просіза про додатки Microsoft Windows зробили складні технічні теми зрозумілими на ранніх етапах вашої кар’єри.

Wintellect логотип

Wintellect була заснована командою технічних експертів, включаючи Microsoft MVP та впливових.

Або ви можете бути одним із тисяч клієнтів, які скористалися послугами консалтингу, розробки та хмарних обчислень, що пропонуються в Wintellect – пристрасний проект тріо. Компанія Wintellect, заснована в 2000 році відомими фахівцями з технічних технологій, з тих пір проводить місію, щоб допомогти клієнтам створити краще програмне забезпечення, швидше.

“За перші шість років свого існування Wintellect був однією з трьох найкращих компаній, що займаються навчанням розробників в країні, і номер один, на сьогоднішній день, у навчанні Microsoft у всьому світі”, – сказав Тодд Файн, президент і головний директор з стратегії Wintellect. «Частина диференціатора полягала в тому, що майже кожен розробник знав, хто є засновниками чи навчився програмувати свої книги – тому компанія була вигідною з першого дня».

Після підписання деяких значних контрактів з Microsoft компанія почала отримувати запити на розробку програмного забезпечення на замовлення, і послуги Wintellect снігували звідти.

Сьогодні компанія відома не лише розробкою та навчанням додатків, а й своєю роботою в архітектурному дизайні, хмарних обчисленнях та, з недавнього часу, хостингу та керованих сервісах. У міру того, як Wintellect розширює свій портфель за допомогою цієї останньої пропозиції, компанія стала по-справжньому всеосяжним продуктом для всього ІТ.

Великий досвід роботи команди Microsoft MVP та Influencers

До 2005 року команда Wintellect виявила зацікавленість у відкритті консалтингового підрозділу, але потребувала знань у когось, хто має діловий досвід поза навчанням один на один. Викладати чотириденний клас – це зовсім інше, ніж запустити консалтингову організацію – і ось до чого прийшов Тодд.

“Я зустрів засновників, які були моїми улюбленими авторами програмування усіх часів, на конференції”, – сказав Тодд. «Я представився, і вони сказали, що хочуть створити консалтингову фірму. Ось так я закінчився на борту. “

До 2006 року Тодд з самого початку запустив консалтинговий бізнес Wintellect, і він швидко став одним з найбільших пропозицій бренду. Тодд перейшов на посаду генерального директора в 2014 році, і успіх компанії, що базується в Атланті, продовжився, оскільки він придбав головних клієнтів і завоював репутацію лідера в критичній місії архітектурі, дизайні та розробці.

Навчання з розробки програмного забезпечення підприємства ніколи не було таким прекрасним

Завдяки WintellectNOW клієнти можуть проходити поглиблену підготовку вдома або в дорозі.

У 2018 році Wintellect був визнаний Всесвітньою премією «Партнер року року» на каналі Microsoft, а в 2019 році компанія виграла партнерську премію Microsoft US (MSUS) за інтелектуальну хмару. Він також є частиною програми постачальника послуг Microsoft Cloud Solution (CSP) і має партнерські стосунки з Docker, Redgate, Analycat та Skillsoft.

“Протягом багатьох років ми тримали бренд невеликим, але елітарним, як ІТ-компанію вищого рівня, чи займаємось ми навчанням, розробкою чи, сподіваємось, під час наступної ітерації, розміщення та керування послугами”, – сказав Тодд. “Якщо ви не в нашому світі, ви, мабуть, ніколи не чули наше ім’я. Але це дуже здорово, коли ти ходиш по конференції, і люди йдуть: “Ух, я весь час читаю книги ваших засновників”.

Єдиний магазин програмних, хмарних та навчальних рішень

Wintellect має глибокі зв’язки з Microsoft, яка виступає їхнім партнером з навчання номер один протягом 14 років та навчає понад 50 000 розробників Microsoft. Технічний гігант також обрав Тодда одним із своїх регіональних директорів Майкрософт, роль якого він виконує в якості платної консультативної ролі.

“У нас всього близько 120 людей у ​​світі, і ми представляємо топ-впливових партнерів на рівні CXO”, – сказав він. “Ми тісно співпрацюємо з Microsoft як щодо місцевих, так і глобальних ініціатив, а також з різними групами продуктів Microsoft.”

У той час як Microsoft входить до складу ДНК компанії, Wintellect також працює за межами Microsoft, коли мова йде про навчання, консультації та ІТ-сервіси. З цією метою Тодд сказав нам, що компанія багато разів відновлювала себе, перш ніж стати єдиним ІТ-магазином, який є сьогодні.

Ми допомагаємо компаніям створювати цінність, прискорюючи прийняття найновішого програмного забезпечення та хмарних технологій

Wintellect допомагає клієнтам активізувати інновації, модернізуючи їхні технології та забезпечуючи навчання світового класу.

“Найбільша хвиля, якою ми зараз їдемо, – хмарна революція”, – сказав він. “Близько п’яти років тому я сидів перед компанією на відступі і сказав їм, що ми не зупиняємось на деві, і ми почали дуже агресивно переходити до хмари”.

Сьогодні, як Microsoft Gold Azure Cloud Partner, компанія допомагає клієнтам реалізувати переваги цифрової трансформації, такі як менші витрати та можливість масштабування. Залучення клієнтів може бути настільки масштабним або відтінковим, як вимагає клієнт – від переміщення цілого центру обробки даних до хмари до використання конкретних хмарних сервісів і функцій, таких як зберігання, резервне копіювання, відновлення після аварій, аналітика та штучний інтелект.

Wintellect також пропонує навчальні курси Azure під керівництвом інструкторів, розроблені для розробників програмного забезпечення, які хочуть навчитися працювати з Azure DevOps Services для управління та створення хмарних додатків.

Пристрасний підхід до обслуговування клієнтів

Обслуговування клієнтів має надзвичайно важливе значення в технічній галузі, оскільки конкуренція зростає. Наткнувшись на численних варіантах, сьогоднішні клієнти не терплять поганої підтримки – вони можуть просто перейти до наступного постачальника.

Ось чому, замість того, щоб намагатись швидко заробити якомога більше клієнтів, Wintellect зосереджується на наданні високоякісного каталогу товарів, що підтримується кваліфікованим обслуговуванням клієнтів..

“Якщо ми щось робимо, то робимо це на вищому рівні”, – сказав Тодд. «Наприклад, Microsoft працює з великою кількістю тренерів, і вони вимірюють задоволеність відвідувачів за шкалою від 1 до 5. Ми приїжджаємо приблизно о 4.7, і ніхто більше навіть не поруч. І це не просто навчання, ми можемо допомогти вам у більшості основних напрямків сучасної розробки програмного забезпечення та хмари, і ми справді дуже хороші в цьому “.

Тодд сказав, що команда “абсолютно фанатична” щодо задоволення клієнтів. “Ми зробимо все, щоб зробити їх щасливими, і ми працюємо дуже спільно”, – сказав він. “Я знаю, що це всі говорять, але це правда”.

Огляди на сайті компанії підкріплюють заяви Тодда. «Простіше кажучи, тренувальні скелі Wintellect!» сказав Ед Сіеджа, архітектор програмного забезпечення корпорації Intergraph. «Ми проводили їх протягом двох класів, і обидва були фантастичними. Справжні професіонали, які дають професійні результати “.

Щоб допомогти клієнтам зберегти свою майстерність доступними способами, компанія також пропонує безкоштовні вебінари в реальному часі та доступні курси за запитом за допомогою WintellectNOW.

Новий фокус на хостингу та керованих послугах

Непохитна відданість підтримці стане в нагоді, оскільки компанія додає хостинг та керовані послуги до свого меню пропозицій. Підтримка якості – визначальний фактор, коли клієнти обирають веб-хостингу, тому що немає нічого страшнішого, ніж сидіти в режимі очікування або надсилати довідкові квитки через сервісний портал і ніколи не отримувати відповіді..

І хоча власники сайтів усіх типів вимагають знаного обслуговування клієнтів, компетентність особливо важлива в керованих сервісах, де підприємства залежать від своїх постачальників, щоб їх сайти та додатки постійно працювали і працювали.

На щастя для Wintellect, ці навички приходять природно.

“Це буде великий перехід для нас, але я думаю, він також буде плавним”, – сказав Тодд. «Ми знаємо, як створити хмарну інфраструктуру; ми знаємо, як перенести людей до хмари. Ми знаємо, що робити, якщо щось знизиться. У нас є фундамент, який рухається вперед ».

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector