WinZip 21: Чому мільйони користувачів вибирають програмне забезпечення для стиснення файлів із покращеною функцією безпеки, спільного використання та управління.

TL; ДОКТОР: ВінЗіп 21 Pro – стандарт у галузі управління файлами, стиснення та спільного використання понад 25 років продовжує впроваджувати інновації та адаптуватися до нових технологій. Вигравши нагороду нашого розробника ™ за зручність використання програмного забезпечення для стиснення, WinZip 21 Pro може похвалитися впорядкований користувальницький інтерфейс, який збільшує продуктивність завдяки підключенню файлів через пристрої, мережеві місця та хмарні служби. WinZip пропонує програми для всіх платформ і пристроїв – все продовжуючи зосереджуватися на принципах стиснення файлів, безпеки, обміну та управління ними..


У всіх нас однакова проблема, будь то на телефоні, iPod, ноутбуці чи сервері – більше місця для зберігання нової пісні, зображення чи програми.

Цифрові накопичувачі можуть розраховувати на WinZip, давно відоме ім’я в стисканні файлів, яке продовжує випускати нові продукти та адаптуватися до нових пристроїв та методів зв’язку, а також потреби в пам’яті та обмеження пристроїв..

За словами Віце-президента з розробки продуктів Білла Річарда, останній випуск WinZip 21 використовує велику користь для завантаження файлів у хмарні сервіси, такі як Google Drive, Dropbox та iCloud..

“Ми вийшли за рамки просто інструменту стиснення”, – сказав він. “WinZip розвивався разом із галуззю, щоб постійно вдосконалюватись, користуватися новими технологіями та робити роботу зі стисненням, безпекою та керуванням файлами набагато простіше”.

4 наріжні камери WinZip – це повне рішення для управління файлами

Навіть незважаючи на те, що WinZip в першу чергу відомий тим, що стискати та розпаковувати файли, Білл та команда розробників WinZip прагнуть створити чіткий продукт. Крім стиснення, WinZip надає інструменти для захисту файлів, обміну та управління.

Знімок екрана програми WinZip 21 з коробкою продукту

WinZip 21 має на меті бути вичерпною системою управління файлами, включаючи кілька хмарних облікових записів та параметри спільного використання.

“Одне з тих, що ми завжди намагалися думати, – це запропонувати WinZip як інструмент для створення великої картини, що сприяє досягненню мети, яку ви намагаєтеся досягти, а не просто інструменту стиснення”, – сказав він. «Стиснення файлів – це лише один процес, який користувач виконує для виконання конкретного щоденного завдання. Ми намагалися зробити це, щоб ви могли виконувати всі свої щоденні завдання в одному місці без необхідності перемикатися між різними інструментами ».

1. Стиснення: Zip Більше форматів файлів без втрати якості

WinZip забезпечує простий доступ до інструментів стиснення, переконуючись, що часто використовувані дії знаходяться лише в один клік від їх динамічного користувальницького інтерфейсу. WinZip Express навіть дозволяє користувачам посилати файли з інших програм, включаючи Windows Explorer і Microsoft Office та Outlook, а також сканери та фотографії.

Випуск WinZip 21 дебютував розширеним форматом стиснення MP3, який скорочує аудіофайли в середньому на 10-15 відсотків, хоча Білл сказав, що бачив, що кількість файлів на 20-25 відсотків менше.

“Якщо ви подумаєте над цим, MP3-файл – це вже стислий звуковий файл”, – сказав він. “Зараз у нас є технологія, яка продовжує видавлювати ще більше – і ми це робимо, використовуючи стиснення без втрат”.

2. Безпека: захищайте свою інформацію за допомогою шифрування та водяних знаків

Під час впровадження шифрування AES на платформу WinZip команда розробників залучила одного з лідерів галузі, який працював над оригінальним стандартом.

“Шифрування – це не те, над чим можна працювати як хобі”, – сказав Білл. “Вам справді потрібно бути експертом у цій галузі”.

Тепер WinZip включає 128- або 256-бітове шифрування, яке сертифіковане для FIPS 190 і 140, тобто компанії, які використовують WinZip, відповідають державним вимогам безпеки.

“Ви не можете забрати газету чи журнал, не читаючи про те, що щось зламано”, – сказав Білл. “WinZip – це головний інструмент захисту конфіденційності та безпеки вашої інформації про бізнес.”

3. Спільний доступ: надсилання та зберігання файлів у соціальних мережах, електронній пошті та хмарі

WinZip 21 представив кілька інструментів для обміну великими файлами чи посиланнями через електронну пошту, соціальні медіа, обмін миттєвими повідомленнями та хмарні сервіси. Користувачі можуть додавати кілька облікових записів однієї послуги, наприклад, для роботи та особистого користування, і отримувати доступ до цих файлів безперешкодно через один інтерфейс.

Вбудований електронний лист програми підтримує IMAP для Gmail та Outlook і дозволяє поєднувати контакти між своїми обліковими записами в консолідовану адресну книгу. Щоб уникнути обмежень даних електронної пошти, WinZip завантажить великі поштові файли у хмару та вставить посилання в повідомлення електронної пошти.

“Ми розширили засоби управління файлами не лише до ваших локальних і мережевих файлів, але і до ваших хмарних облікових записів”, – сказав Білл.

4. Управління: безперешкодний доступ до локальних мереж та хмарного сховища

Білл, як і більшість з нас, має багато особистих побутових документів та записів. Він зберігає їх у папці Dropbox, до якої він автоматично отримує доступ через WinZip – звільняючи достатньо місця на жорсткому диску свого комп’ютера.

“WinZip буде взаємодіяти з файлами в хмарних сервісах так само природно, як ніби вони локальні для моєї системи”, – сказав він. “Вам не потрібно турбуватися про те, щоб мати місцеві копії будь-чого”.

За допомогою WinZip користувачі можуть легко створювати та видаляти папки, копіювати, переміщувати, видаляти та перейменовувати файли, будь-то на своєму пристрої, в інших місцях мережі чи в хмарі.

Чому WinZip – вибір наших розробників для використання

За словами Білла, сімейство додатків WinZip побудовано для збалансування простоти та функціональності, привабливих для всіх рівнів технічного досвіду та потреб.

Значок нагороди та логотип WinZip

Завдяки своїм зручним та інтуїтивним функціям WinZip – переможець премії нашого розробника.

“Ми зводимо все до кількох кліків для типового користувача”, – сказав він. “Однією з ключових речей для успіху WinZip завжди була наша легкість у використанні”.

Новий інтерфейс користувача адаптується для підвищення продуктивності та видимості

Остання версія WinZip представила кардинально інший інтерфейс, щоб більш точно відповідати тому, як працюють сучасні продукти Microsoft. Знайомі значки та меню допомагають користувачам орієнтуватися на потрібні інструменти, згідно Біллу.

WinZip виводить ці інструменти на перший план на панелі “Дії”, це вікно, яке динамічно відображає певні функції на основі контексту дій користувача..

“Ми прагнемо переконатися, що продукт є технологічно досконалим”, – сказав Білл. “Найголовніше, щоб люди користувалися, а адміністраторам було керувати та розповсюджувати”.

Підтримка міжплатформних платформ для мобільних пристроїв та сенсорних пристроїв

Все, що в інтерфейсі WinZip 21 було розроблено для використання на пристрої з дотиком або мишкою, сказав Білл, додавши, що WinZip – одна з перших програм, розроблених для пристроїв 2 в 1.

“Якщо у вас є ноутбук, який також перетворюється на планшет, WinZip розуміє орієнтацію і дозволяє налаштувати робочі області”, – сказав він. “Ви можете оптимізувати спосіб відображення речей у ландшафтному та портретному режимах чи у вас підключена клавіатура.”

Окрім настільних ПК та пристроїв 2-в-1, WinZip має додатки для пристроїв macOS та iOS, Android та Windows 10.

“Ми продовжуємо розробку нашого основного продукту Windows для настільних ПК, ми використовуємо технології, які ми вивчаємо у всіх інших середовищах, щоб покращити досвід роботи користувачів на всіх платформах”, – сказав Білл..

Синхронізація декількох хмарних облікових записів звільняє локальне сховище

Можливість взаємодії з хмарними сервісами, такими як Google Drive та Dropbox, безпосередньо через WinZip, економить час користувачів та збільшує обсяг пам’яті.

За словами Білла, це особливо корисно для клієнтів, що використовують портативні комп’ютери, що зберігають накопичувачі, де місця для зберігання є надбавним.

“Завдяки WinZip як ключовій програмі на паличному пристрої тепер у вас є можливість отримати доступ до всіх своїх файлів із хмари, а не локально”, – сказав він. “Після закінчення файлу WinZip позбудеться тимчасової копії і поверне весь простір.”

25+ років стиснення файлів: WinZip адаптується до нових випусків та технологій

Незважаючи на те, що технологічний ландшафт кардинально змінився, Білл сказав, що WinZip продовжує стикатися з тією ж основною задачею: як їхні клієнти можуть максимально збільшити свій електронний простір для зберігання?

“Чим більше світ змінився, тим більше він залишився тим самим”, – сказав він. “Проблема завжди залишається, але просто переходить на нову парадигму”.

Починаючи з великих серверів, WinZip адаптував свої засоби стиснення, щоб допомогти користувачам зберігати файли за все меншою технологією – від компакт-дисків та DVD-дисків до хмарних платформ, планшетів та смартфонів.

“Ми постійно дивимось на технічний горизонт і намагаємось роздумувати, куди йде світ”, – сказав Білл. «Як ми можемо скористатись змінами таким чином, що WinZip може допомогти кінцевому користувачеві? Ми хочемо, щоб користувач продовжував більше думати про кінцевий результат того, що вони намагаються досягти, і менше про те, як вони туди потрапили. “

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector