WisdmLabs – як відданість техніці з відкритим кодом та філософії, орієнтованої на споживача, революціонізують простір розробки додатків

TL; ДОКТОР: Коли Рохан Такаре заснував WisdmLabs, бізнес з розробки веб-додатків з відкритим кодом, він працював в однокімнатному офісі на 300 квадратних футів. Спочатку він знайшов своїх клієнтів через elance.com, але, прийнявши розумні маркетингові стратегії та запропонувавши надійні рішення, він перетворив свою компанію на 120 осіб. Зараз WisdmLabs працює над низкою нових проектів, від пакетів під ключ до революційного способу доставки програм WordPress для підприємців та стартапів. Незалежно від того, чи працює компанія з клієнтами чи підтримує екологічні некомерційні організації, WisdmLabs спрямований на позитивний вплив.


Коли Рохан Такаре заснував WisdmLabs у 2012 році, його метою було створити цінність для зацікавлених сторін своєї компанії та створити якісні програми для своїх клієнтів. Хоча його бізнес кардинально змінився за останні шість років, фундаментальних принципів не було.

WisdmLabs досі присвячений місії, яка керує компанією з розробки веб-додатків з відкритим кодом Рохана.

Сьогодні команда WisdmLabs підтримує все, від електронної комерції, eLearning, подій та WordPress до Moodle, Magento та Laravel. Вміння компанії реагувати на індивідуальні потреби кожного клієнта пояснює, чому підприємці, такі як Атул Кумар, власник K21Academy, похвалили послуги WisdmLabs..

“У них є дуже кваліфікована та працьовита команда, яка пішла з шляху, щоб задовольнити наші вимоги”, – сказав Атул у відгуку. “WisdmLabs – це перше ім’я, яке переверне наш розум для будь-якого з наших майбутніх проектів”.

Історія зростання: від автозапуску до однієї людини до компанії на 120 осіб

Коли Роан заснував WisdmLabs, він працював в однокімнатному офісі на 300 квадратних футів, розташованому в Тане, Індія.

“У перші дні найбільшою проблемою Рохана було переконати свого першого працівника працювати в компанії, у якої немає інших співробітників”, – сказала Сагар Шераль, менеджер із продуктів та цифрового маркетингу в WisdmLabs.

Але Рохану вдалося створити великий талант, і його перший працівник Правен Чаухан, і всі початкові працівники досі працюють у WisdmLabs сьогодні.

Сагар Шераль і голова Самрата Роя та логотип WisdmLabs

Сагар Шераль (L) та Самрат Рой (R) розповіли нам, як WisdmLabs прагне розвивати технології з відкритим кодом..

“Спочатку маркетингу не було залучено”, – сказала Сагар. «Більшість наших проектів надходила через elance.com. Потім ми почали розсилати інформаційні бюлетені та поширювати своє ім’я через повідомлення у Facebook та Twitter. Коли ми почали формувати свою репутацію, ми створили рекламу за допомогою Google AdWords і оптимізували наш веб-сайт, щоб створити більше вхідного трафіку. Навчання було багато ».

Проте бізнес не був стабільним. Щомісяця вони будуть потонути під потопом нових клієнтів. Наступного місяця вони зіткнуться із посухою проектів. Бажаючи створити стабільне джерело доходу, вони вирішили продати свої програми WordPress не лише окремим клієнтам, а й усьому ринку.

«Ми зробили кілька проектів WordPress для наших клієнтів, – сказала Сагар, – і ми думали, що ці додатки можуть бути перетворені на продукти, якими хочуть користуватися багато різних компаній. Тож ми точно налаштували рішення, запустили їх і мали великий успіх ».

Коли бізнес починався, зростаюча команда WisdmLabs переїхала до більшого офісу. Коли цього місця стало занадто мало, він відкрив другий офіс за 150 миль у місті Банер.

Формування культури, яка нульова в замовника

Хоча WisdmLabs створював стабільний потік доходів, продаючи плагіни WordPress, він ніколи не припиняв налагоджувати стосунки з клієнтами, які потребували індивідуальних рішень для власних веб-сайтів..

“Щодня наша команда з продажу отримує ряд дзвінків”, – сказала Сагар. «Вони мають багато співчуття до власників бізнесу, які мають справу зі стресовим завданням щодо створення веб-сайтів WordPress або налаштування існуючих сайтів. Розуміння між нашими клієнтами та нашою командою є дуже важливим, і розмови, які вони ведуть, тривають ».

Графіка, що зображує деякі рішення з відкритим кодом, що постачаються WisdmLabs

WisdmLabs пристосовує свої рішення відповідно до потреб своїх клієнтів.

Команда з продажу WisdmLabs не виходить після того, як вона вирішила проблему клієнта – команда залишається залученою, щоб продовжувати вдосконалювати робочі процеси.

“Зрештою, найважливіші переваги, які ми отримуємо, – це економія коштів та економія часу”, – сказав Сагар. “Незалежно від того, чи покращуємо ми досвід роботи або створюємо рішення для бюджету для невеликого старту, ми завжди залишаємо задоволеними своїх клієнтів”.

Розв’язування рішень знаменує шлях вперед

Сагар сказала нам, що його основна робота – сконцентруватися на продуктах, які виробляє WisdmLabs.

“Моя команда відповідає за пошук попиту клієнтів та мозкові штурми, які задовольнять цей попит”, – сказав він. “Зараз ми розробляємо ряд комплектів” під ключ “.

Мета WisdmLabs – допомогти індивідуальним підприємцям, малим стартапам та компаніям, які створюють веб-сайти електронної комерції.

Список різних рішень, пропонованих WisdmLabs

WisdmLabs постачає продукти, які можна поєднати для багатьох випадків використання.

“Ми намагаємось створити пакети, характерні для бізнесу”, – сказав Сагар. “Скажімо, хтось хоче створити базовий веб-сайт електронної комерції. У нас був би комплект, який був би простим рішенням plug-n-play. Якщо встановити це, ви створили б цілий веб-сайт із усіма необхідними функціями, необхідними веб-сайту електронної комерції. Всі клієнти повинні зробити зараз, це завантажити свій товар, внести зміни відповідно до своєї марки та Voila! Вони готові жити. Аналогічно, у нас відбуватиметься WordPress eLeaning, події та інші пакети для всіх бізнес-секторів – малого, середнього чи великого ».

Інший пакет – це клієнти, які продають дрібну продукцію оптом. І, як зазначив Сагар, розробник веб-сайтів WisdmLabs орієнтований саме на цей бізнес.

Створення кращого способу доступу до якісних додатків WordPress

Сагар сказав нам, що особливо схвильований другим проектом, який розробляє WisdmLabs.

“Це називається Epitrove, і це кураторний ринок WordPress”, – сказав він.

WisdmLabs придумала ідею, оскільки компанія хотіла зробити щось нове.

“Щороку ми намагаємося вийти з нашої зони комфорту і вступати в нові бізнес-моделі, які мають потенціал”, – сказав Сагар. “Цього року нам довелося вивчити варіант ринку, і ми подумали, що це все!”

Сагар сказав нам, що галузь WordPress за останні кілька років перенаситилася. Як результат, багато фрілансерів та девелоперських компаній будують продукцію та продають їх на Envato – ринку WordPress.

“Проблема полягає в тому, що багато з них – це прошивка коду, особливо теми, і вони здаються привабливими для користувача, який є новинкою для WordPress”, – сказав Сагар. “Мало що вони знають про уповільнення, яке це може спричинити для їх веб-сайту.”

Крім того, Сагар зазначив, що багато разів клієнти не отримують належної підтримки від постачальників Envato. Але, за словами Сагара, ідея не конкурувати з Envato.

“Наша – це зовсім інша бізнес-модель, яка продає лише кураційні або найкращі продукти”, – сказав він. “Популярність тут не має значення. Важливо те, наскільки хороший товар, наскільки він кодований, яку підтримку та взаємодію клієнтів мають постачальники з громадою”.

І Сагар зазначив, що ці фактори визначають, чи буде доданий товар на ринок. Вирішальним органом будуть власні групи продуктів WisdmLabs.

“Якщо їм потрібен продукт з однією функціональністю, вони перейдуть на Envato і знайдуть 10, які всі роблять точно так само”, – сказав він. “Дуже важко дізнатися, яка з цих продуктів працює, а які мають серйозні проблеми, тому багато людей в кінцевому рахунку купують неякісно розроблені рішення, які викликають більше проблем, ніж вирішують”.

Скріншот рішень WordPress WisdmLabs

WisdmLabs пропонує центральне місце для джерела ряду рішень WordPress.

Це не єдине питання. Самрат Рой, керівник відділу цифрового маркетингу WisdmLabs, розповів нам, що піратські розробники знаходять хороші та дорогі продукти, порушують їхні системи ліцензування, а потім перепродають їх за значно нижчими цінами.

“Це зменшує стимули для чесних розробників для створення якісних рішень”, – сказав Самрат.

WisdmLabs хоче зробити процес купівлі WordPress додатків більш плавним, легшим та чеснішим. І, за словами Самрата та Сагара, саме це і зробить Marketplace.

“Це буде кураторний ринок, який включає лише найвищу продукцію в галузі, найкращу з найкращих”, – сказав Сагар. “Він матиме рішення як для B2B, так і для B2C бізнесу, а також дуже нішевих рішень, які знадобляться лише для кількох підприємств.”

Мабуть, найголовніше, що WisdmLabs ‘Marketplace виключить розробників, які порушують ліцензії.

“Все, що ми продаємо, буде автентичним і забезпечить виняткову підтримку товару”, – сказав Самрат. “Ми створюємо сайт, якому можуть довіряти і розробники, і клієнти.”

Зобов’язаний повернутися до спільноти WordPress та світу

Причиною того, що WisdmLabs стала зростаючою та успішною компанією, є те, що спільнота WordPress з першого дня підтримує Рохана Такаре та іншу команду. Marketplace – це спосіб повернення громаді, яка продовжує надавати їм стільки.

“Приблизно через три-п’ять років, ми хочемо, щоб Marketplace зробив спільноту WordPress ще сильнішою, ніж сьогодні”, – сказав Самрат. «Весь проект стосується створення цієї громади. Це довгострокова місія допомагати розробникам впроваджувати інновації та створювати ефективні, довговічні рішення “.

Але, як зазначив Сагар, прихильність WisdmLabs до прогресу не закінчується спільнотою WordPress.

“Ми помітили, що в містах, де ми працюємо, температура зростала”, – сказав він. “За останнє десятиліття вони були набагато вищими за середні. Тож ми вирішили бути частиною Дня навколишнього середовища 2018 року ».

З 4 по 13 червня WisdmLabs пожертвував 1 долар США за кожен продаж, який здійснив, віддавши ці гроші благодійним організаціям, що захищають довкілля. Компанія також зробила драйвовий плантацію з великими результатами.

“Ми отримали дивовижну підтримку”, – сказала Сагар. “WisdmLabs робить більше, ніж просто підтримує своїх клієнтів – він підтримує свою спільноту та світ, яким ми всі поділяємося”.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector