Закон про скасування в Інтернеті: Видалити FacebookTM – це покрокове керівництво, яке вам потрібно забезпечити постійним видаленням облікового запису.

TL; ДОКТОР: Влучне ім’я «Видалити FacebookTM» – це вичерпний посібник, в якому детально описується, як відновити свої дані з одного з найпотужніших гемотетів у соціальних мережах. Викладаючи, як звільнитися від розуміння соціальних медіа, посібник допомагає формувати культуру обізнаності про конфіденційність даних. Завдяки достатній дозі найкращих практик використання після видалення облікового запису та міркувань щодо інших програм, що закривають конфіденційність, Delete Facebook допомагає користувачам у всьому світі очищати свої дошки від соціальних медіа.


Едвард Кант вже давно надихається зауваженням, яке часто приписують англійському політику, серу Джону Далбергу-Актону: “Там, де у вас концентрація влади в декількох руках, надто часто люди з менталітетом гангстерів отримують контроль. Історія це підтвердила. Вся влада псується; абсолютна влада пошкоджує абсолютно ».

Після створення Видалити Facebook, цитата стала ще більш актуальною для Едварда. “Хоча я не припускаю, що Facebook абсолютно корумпований, легко зрозуміти, як установа з такою великою потужністю та охопленнями неминуче працює під людьми, які не обов’язково мають найкращі наміри”, – сказав він..

Видалити логотип Facebook

Це не так просто, як ви думаєте: Видалення Facebook перегляне вас через кроки, необхідні для видалення облікового запису.

У 2010 році Едвард запустив Видалити Facebook з простою метою: допомогти друзям, сім’ї та широкій громадськості знайти форму видалення облікового запису на веб-сайті в соціальних мережах. З часом веб-сайт розвивався, коли Facebook постійно не вдавався в проблему конфіденційності даних.

“Важко припустити, що вони не мали достатньо часу для виправлення цих проблем, враховуючи, що коли я почав створювати цей сайт майже 10 років тому, у них вже виникали проблеми”, – сказав Едуард. “На жаль, такі речі, здається, не змінюються настільки сильно, як могли б бути.”

Сьогодні Delete Facebook розширився і став ресурсом, який висвітлює історичні проблеми та скандали, засновані на конфіденційності, і все ще виконує свою первісну мету – допомогти читачам звільнитися від розуміння соціальних медіа за допомогою покрокового керівництва. Щоб сприяти культурі захисту конфіденційності, на веб-сайті також містяться поради щодо найкращої практики після видалення облікового запису та міркувань щодо безпечного використання інших програм, що належать Facebook..

Допомога користувачам звільнитися від розуміння соціальних медіа

У лютому 2004 року в кімнаті гуртожитку Марка Цукерберга в Гарвардському університеті розпочався, здавалося б, нешкідливий проект. Мало хто міг би передбачити, що його соціальна мережа спричинить масштабну зміну способу ми зрештою підключитися до Інтернету. І навіть менша кількість могла б покластися на те, що 14 років потому Марк Цукерберг буде свідчити на двох слуханнях у Конгресі про конфіденційність та зловживання даними у соціальних мережах.

Але саме так і сталося. 10 квітня 2018 року генеральний директор Facebook з’явився перед комітетом з питань судової та комерційної діяльності Сенату, щоб відповісти на запитання щодо ролі соціальної мережі на президентських виборах 2016 року, як вона обробляє дані, чи це монополія, і як це слід регулювати.

Наступного дня він зіткнувся з п’ятигодинною сесією питань Комітету з питань енергетики та торгівлі будинку щодо винності Facebook у витоку даних Cambridge Analytic, як він відстежує користувачів, указ про згоду 2011 року з FTC та захист конфіденційності для неповнолітніх..

“У всьому світі є приклади урядів, які мають справу з наслідками використання цього інструменту в політичних сферах та мають наслідки, які раніше не можна було розглядати”, – сказав Едуард. “На жаль, багато з цих представників влади недостатньо освічені, щоб ефективно боротися із загрозами”.

Що стосується загальної сукупності населення, Едвард сказав, що багато користувачів або не зацікавлені, або не знають про наслідки надання їхніх даних та їх продажу без дозволу. “Це дуже важка тема для спілкування з усіма, хто не в галузі індустрії”, – сказав він. “Я сподіваюся, що з останніми новинами про Facebook та соціальні медіа взагалі люди поступово стають обізнаними – це знадобиться дуже довго”.

Формування культури обізнаності щодо конфіденційності даних

Якщо ви шукаєте оновлення про останні помилки у Facebook, перегляньте канал “Facebook у новинах” на домашній сторінці “Видалити Facebook”. Є посилання на Кріса Х’юза, співзасновника Facebook, який повідомляє The New York Times, що гігант соціальних медіа повинен бути розбитий; TED Talk про вплив Facebook на виборців Brexit swing, і звіт Fast Fast, який показує, що Facebook дозволяє кожному шукати користувачів за їхніми номерами телефонів – список продовжується.

“Є багато новин, що впливають на Facebook у не надто великій практиці безпеки та конфіденційності – і це був їхній дух весь час: щоб світ був більш відкритим і пов’язаним”, – сказав Едуард. “Але за останні кілька років стало очевидніше, наскільки вони були майже відкрито відкритими щодо того, що вони роблять із вашими даними”.

На початку Едвард включив кнопку “Facebook”, як-от-щоку, як кнопку “Видалити Facebook”. Окрім хорошого сміху, досвід навчив його цінного уроку, коли мова йде про сторонні віджети.

“Найцікавішою частиною цього було те, що Facebook продовжував її скидати”, – сказав він. “Ми отримаємо 3000 лайків у Facebook чи що завгодно, і тоді на наступному тижні кількість знизиться до нуля. Тоді ми отримаємо ще 5000 і знову будемо повернути до нуля ».

Врешті-решт Едуард видалив віджет із сайту. Сьогодні він рекомендує розробникам додатків та веб-розробників також зменшити свою залежність від технологій Facebook, торгуючи як кнопки для спільних посилань та уникаючи Facebook Connect для входу. Обидві дії Facebook ускладнюють відстеження користувачів у мережі Інтернет.

Найкращі практики конфіденційності після видалення облікового запису

Можливо, для розробників може знадобитися трохи більше грошей або зусиль, щоб створити власну систему входу, а не використовувати Facebook Connect, але Едвард сказав, що переваги значно перевищують витрати на ненавмисну ​​допомогу Facebook відстежувати своїх користувачів.

Що стосується індивідуального користувача, Едуард рекомендує дотримуватися посібника “Видалити Facebook”, який містить інформацію для резервного копіювання даних, анулювання дозволу на додаток, видалення облікового запису та навіть соціальних наслідків.

Далі він пропонує перейти на безкоштовний браузер, орієнтований на конфіденційність, такий як Brave, який не має доступу до ідентифікованих даних користувачів. “Це веб-переглядач, який в першу чергу оцінює вашу конфіденційність і піклується про безліч спільних проблем без будь-яких реальних зусиль від імені користувача”, – сказав Едуард. “Моя мама встановила його, мій партнер встановив його, і поки вони продовжують його використовувати, це буде для них величезною користю”.

DuckDuckGo

DuckDuckGo – це безкоштовна пошукова система, яка не збирає ваші дані.

Едуард також шанувальник DuckDuckGo, зашифрованої пошукової системи, яка робить користувачів анонімними та не фільтрує вміст за допомогою персоналізованих результатів пошуку. Як альтернатива Facebook Messenger, Едуард рекомендує Signal, захищене додаток для обміну повідомленнями, що не містить реклами, партнерського маркетингу та відстеження.

Загалом, сайт призначений для простого незалежного ресурсу, який висвітлює стан галузі, коли йдеться про конфіденційність соціальних медіа та пропонує поради, як можна захистити себе.

“Зараз я дуже задоволений сайтом”, – сказав Едуард. «Обов’язково люди усвідомлюють, як збираються їхні дані і як це може вплинути на їхнє життя, якщо неправильна людина отримає доступ до них. Приватна інформація є приватною причиною. “

Міркування щодо програм, що належать Facebook: WhatsApp, Instagram, Oculus

Важко визначити, звідки починається і закінчується Facebook, якщо врахувати, що гігант соціальних медіа придбав 80 компаній у період з 2005 по початок 2019 року. Найпопулярніші додатки, які зараз належать Facebook, включають WhatsApp, Instagram та Oculus VR.

Хоча Едуард визнає цінність цих інструментів – адже вони створили світ, розширивши канали комунікації, – він занадто обізнаний з їхніми недоліками. Найголовніше – люди знають про те, на що вони підписуються. Незалежно від соціальної мережі, проблеми часто однакові “, – сказав Едуард.

Він сказав, що користувачі часто пов’язують дані між Facebook та Instagram, тому навіть якщо ви видалите один профіль, Facebook все ще може мати вашу інформацію. “Навіть якщо їх технічно вже немає, ви ніколи не знаєте, що вони зберігають або що вони видаляють”, – сказав він. “Я сподіваюсь, що в результаті різних законопроектів, що надходять, це стане більш зрозумілим у майбутньому”.

Просуваючись вперед, Едуард може працювати над більш надійним трекером скандалів, призначеним для пильного спостереження за все більш концентрованою владою Facebook. Наразі йому приємно, що його сайт займає високу позицію в Google для всіх, хто вводить пошукові терміни “Видалити Facebook”.

“Окрім сторінки, яка щедріше надає інформацію про те, наскільки саме з роками стали погані скандали у Facebook, я зосереджений на технічному аспекті збереження сайту, де він знаходиться в пошукових системах”, – сказав він. “Це так важливо, щоб він був доступний”.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector