Засновник Jonathan Valentin Talks створить форум – безкоштовну платформу, яка дає змогу користувачам без проблем намагатися створювати Інтернет-спільноти

TL; ДОКТОР: Створення форуму – платформи розміщення хостингових оголошень, розробленої як потужна, але проста у використанні – допомогла тисячам груп створити інтернет-спільноти з 2009 року. -добрі ціни. Маючи майже десятиліття досвіду та плани щодо розширених функцій, які зараз тривають, створення форуму в ньому триває.


Любителі Minecraft. Автомобільні любителі. Продавці дорогоцінних каменів. Батьки для батьків.

Ці, здавалося б, різні групи поділяють одне спільне: усі вони представлені на дошках оголошень, створених за допомогою створення форуму, простого у використанні рішення, що допомагає людям, які поділяють інтереси, зібратися в Інтернеті..

Засновник Джонатан Валентин запустив платформу під кількома різними назвами торгових марок перед тим, як налаштуватись на Create Forum у 2009 році. У той час він ще навчався в коледжі, але з тих пір він розбудовував цю службу. Джонатан знає форуми всередині і зовні: як розробник програмного забезпечення, він над ними працював роками, створюючи надбудови та налаштування, а також створюючи вміст.

Створіть логотип форуму

Створення форуму надає послуги хостингу на форумі, доступні через безкоштовні початкові послуги та доступні оновлення.

Після того, як Джонатан вирішив запустити платформу для розміщення форуму, він ніколи не озирався. Зараз, незважаючи на консолідацію галузі, він не планує сповільнювати – або бути пошкодженим конкуренцією.

“Я міг би зробити це назавжди – я вже близько 10 років, і нікуди не поїду”, – сказав Джонатан. “На сьогоднішній день на моїй платформі створено понад 100 000 форумів.”

Нові клієнти щодня підписуються на доступ до послуги безкоштовного користування, яка підтримується рекламою через 30 днів. Звідти компанія пропонує хостингові плани без реклами за бюджетними цінами за ціною на основі перегляду сторінок. І Джонатан сказав нам, що він завжди прислухається до тих можливостей, які шукають клієнти.

“Зворотній зв’язок диктує те, що я створюю, і поки це корисний варіант, я радий приймати запити”, – сказав Джонатан. “Якщо ви виходите зі свого шляху, щоб допомогти своїм клієнтам, вони часто хочуть триматися навколо”.

Повна система для безкоштовних форумів з необмеженими повідомленнями

Джонатан пишається особливостями, які містяться у його безкоштовних та платних планах. “Те, що нас справді відрізняє від інших служб хостингу, – це наш набір функцій – багато інших господарів форуму пропонують дуже базовий набір”, – сказав Джонатан.

Він сказав нам, що створити стандартний безкоштовний сервіс на Форумі починається з 30-денного пробного періоду без реклами. Після цього у клієнтів є можливість зберегти рекламу або придбати кредити для видалення оголошень, що становлять від 5 до 14,95 дол. США на місяць. Незалежно від видалення оголошень, усі стандартні плани включають необмежену кількість публікацій, тем, дощок та підфорум із вдосконаленою системою, що використовується для контролю дозволів.

Крім того, план передбачає доступ до EzPortal, повної системи порталів та веб-сторінок, яка дозволяє користувачам створювати блоки вмісту та користувацькі сторінки. Хочете заохотити ще більше розвивати громаду? Платформа також включає безкоштовну аркадну систему з більш ніж 1000 ігор, що дозволяє учасникам форуму змагатися в турнірах і відстежувати високі результати.

Мовленнєві бульбашки

Давайте поговоримо: Створіть безкоштовний сервіс на форумі без обмежень щодо кількості дозволених публікацій, тем, дощок або підфорум..

Створення форуму має на меті зробити процес на борту простий і безладним. “Це моментально – ви знаєте, ви реєструєтесь, ви автоматично отримуєте субдомен (або ви можете вказати на власний користувальницький домен), і ви готові йти.” Якщо ви зіткнулися з проблемою, створення форуму надає кваліфіковану підтримку клієнтів, і Джонатан сказав, що завжди готовий створювати власні рішення для клієнтів, які потребують.

“Наприклад, коли я почув, що CafeMom закривається, перше, що я зробив, – це спробувати передати їх моїм сервісом”, – сказав він. “Я хочу, щоб громади зростали, а не зникали”.

Джонатан запустив кілька оголошень, щоб привернути увагу групи, і хоча зусилля не пройшли так, як він планував, він залучав нових клієнтів. “Деякі люди створили свої власні нові форуми в моїй службі в результаті просвітницької роботи, і тепер вони просять конкретні функції, які я з радістю буду для них”, – сказав він.

Плани хостингу без реклами за бюджетними цінами

Створіть платні плани Форуму, підніміть форуми на новий рівень із вбудованою фотогалереєю, яка дозволяє членам обмінюватися зображеннями, коментарями та починати особисту колекцію зображень. Ці плани дають клієнтам свободу користуватися власним доменним іменем та видаляти створення бренду на форумі. Також доступні кілька додатків, включаючи систему чату.

“На платних планах у нас є система електронної комерції, яка дозволяє користувачам створювати власний магазин для продажу фізичних чи цифрових продуктів; система оголошень, яка дозволяє членам проводити аукціони; і система управління рекламою для власників форуму для встановлення власних місць розташування оголошень », – сказав Джонатан.

Графічне зображення чуйного дизайну

Чуйний дизайн забезпечує, що форуми компанії виглядають найкраще на різних пристроях.

Що стосується галузевих тенденцій, то Джонатан за останні роки зазнав значного зрушення у напрямку використання мобільних пристроїв. Він цього не уявляє: колосальні 77% американців зараз мають смартфон, повідомляє дослідницький центр Pew. І мобільна революція не виявляє жодних ознак зупинки – насправді глобальний мобільний трафік, вимірюється в екбабайтах на місяць, прогнозується в 2016 році збільшитися в сім разів..

Щоб краще обслуговувати споживчу базу, що все більше орієнтується на мобільний телефон, Create Forum розробив спеціальний мобільний інтерфейс, який Джонатан сказав, що він зараз освіжає. Платні плани компанії також включають інтеграцію з Twitter, Discord та Tapatalk, щоб забезпечити кращу роботу користувачів та збільшити трафік на форуми. Discord, програма VoIP та платформа цифрового розповсюдження, особливо популярна серед ігрових спільнот Create a Forum.

Постійна фірма перед консолідацією промисловості

Джонатан розповів нам, що хостинг форуму користувався стрімким зростанням з 2006 по 2010 рік, який значно сповільнився з того часу. “Сьогодні більшість господарів форуму були викуплені, об’єднані або повністю закриті”, – сказав він.

З його точки зору, тенденція знизила загальні інновації. “Коли ви об’єднаєте все в одну платформу, ви в результаті втрачаєте унікальні функції, – сказав Джонатан.

Ось чому він відхилив пропозиції від інших хостів форуму, які бажають придбати Створити форум. “У них не було тієї самої мети, що я, тому я не розпродав”, – сказав Джонатан. «Я був стурбований тим, що консолідація знищить платформу та форуми, які вона підтримує».

Звичайно, ще одна тенденція, яка вплинула на форумну арену, – це поява соціальних медіа. Проведене на початку 2018 року опитування щодо використання соціальних медіа дорослими США показує, що 68% користуються Facebook, 35% використовують Instagram, а 24% використовують Twitter.

Але хоча Facebook, Twitter та Instagram надають зручні торгові точки для короткої розмови, у соціальних мережах є свої обмеження. Наприклад, Джонатан сказав, що сьогоднішній день у соціальних мережах не завжди піддається розширеним дискусіям. “Я все ще вважаю, що форуми є найкращим місцем для довгострокової комунікації”, – сказав він.

Джонатан сказав, що соціальні медіа та додатки для чатів також мають вузьку сферу застосування, оскільки розмови зникають і їх легко знайти. У цьому краса форумів – вони, по суті, сховища поглиблених знань.

Далі вгору: додаткові функції, пристосовані до нішевих ринків

Що стосується розробки продуктів, Джонатан сказав, що завжди шукає нових способів полегшити життя клієнтів. Останнім часом його увага звертається на посилену інтеграцію із сторонніми платформами.

“Наші довгострокові цілі зосереджені на інтеграції з різними постачальниками програмного забезпечення в залежності від потреб наших користувачів. Я можу бачити, як ми будуємо більше спеціальних функцій для конкретних ніш”, – сказав він..

Логотипи із зображенням різних галузей промисловості.

На горизонті: Створення форуму працює над новими можливостями, пристосованими до унікальних груп.

Ці групи управляють гамою – від геймерів до власників бізнесу та всіх серед них. “Створення форуму – це потужний інструмент – ми можемо допомогти вам створити будь-який форум, в усьому світі”, – сказав Джонатан.

Джонатан веде вкладки про те, якими послугами користуються його учасники форуму, щоб допомогти їм, коли зможе. Наприклад, він додав інтеграцію розбрату, помітивши його популярність серед учасників ігрового форуму. “Після цього мені знадобилося близько тижня, щоб інтегрувати його в систему”, – сказав він.

З будь-яким проектом, який він бере на себе, Джонатан не є одним, щоб відмовитись від виклику. “Я в змозі робити щось швидше, ніж деякі з цих корпоративних компаній”, – сказав він. “Ми швидко кодуємо, у нас є хороша команда з розробки, і ми можемо все виконати”.

Незалежно від того, чи є вони любителями автомобілів чи фанатиками Minecraft, це ще одне спільне різноманітне клієнтору Джонатана: всі вони цінують добре виконану роботу.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector