Засновник Kevin Sproles Talks Volusion: Як платформа електронної комерції під ключ продовжує допомагати підприємцям будувати успішні інтернет-магазини

TL; ДОКТОР: Заснований Кевіном Спролесом майже два десятиліття тому, Volusion був створений для того, щоб прагнути веб-підприємців, які прагнуть до Інтернету, легший доступ до інтернет-ринків. Сьогодні платформа закріпила свої позиції в просторі електронної комерції, влаштувавши понад 28 мільярдів доларів закупівлі. Значна частина успіху Volusion пояснюється кодом компанії, який фокусується на потребах його основної групи користувачів – засновників бізнесу та підприємців. Нещодавно ми наздогнали Кевіна, який розповів нам, як зарахування основних клієнтів Volusion допомогло компанії побудувати деякі найефективніші інструменти галузі та надало власників бізнесу у всьому світі для створення успішних інтернет-підприємств.


Кевін Спролес не був середнім школярем. Коли він був студентом 18 років тому, Кевін проводив свої ночі, будуючи бізнес із веб-дизайну. І хоча він знайшов швидкий успіх, йому було очевидно, що квітучий простір електронної комерції – це саме місце.

Так, у 2002 році він перемкнув передачу та перетворив своє підприємницьке підприємство Volusion на повноцінну платформу для створення веб-сайтів електронної комерції, орієнтовану на розширення спільноти веб-підприємців. І він не озирнувся.

“Протягом 15 років ми лідируємо в наданні програмного забезпечення для електронної комерції малим компаніям”, – сказав Кевін. “Деякий час ми працювали з одним з найбільших підприємств світу, але ми продали це підприємство, щоб ми могли повернутися до своїх коренів і приділити 100% своєї уваги малому та середньому бізнесу”.

Фото Кевіна Sproles та логотип Volusion

Засновник Кевін Спролес сказав, що Volusion призначений для того, щоб допомогти користувачам створювати присутність в Інтернеті та відкривати потоки доходу в Інтернеті.

За останні три роки Volusion додав на свою платформу ряд послуг та інструментів.

“Ми лідер галузі, тому що ніколи не припиняємо розвиватися”, – сказав Кевін. “Більше 185 мільйонів замовлень і 28 мільярдів доларів транзакцій пройшли через платформи Volusion.”

Оскільки під ключ “Volusion” постачається все, що потрібно підприємцям, щоб розпочати роботу в Інтернет-магазинах, компанія продовжує залучати амбітних клієнтів, орієнтованих на бізнес..

“Ми пишаємося тим, що надаємо малому бізнесу можливість досягти успіху”, – сказав Кевін. “З нами вони можуть досягти свого максимального потенціалу”.

Місія: залишатись зосередженою на успіху породи замовника

Окрім додавання нових рішень до своєї платформи, Volusion також оновив культуру компанії.

“Ми створили код культури, який кожен може прочитати”, – сказав Кевін. “Перша і найважливіша її частина – це орієнтація на наших клієнтів”.

Більшість клієнтів Volusion – це підприємці та засновники. Кевін сказав нам, що мета – допомогти цим користувачам “створити дивовижні компанії”.

“Це означає, що ми повинні зробити більше, ніж просто забезпечити програмне забезпечення”, – сказав він. “Нам потрібно дізнатися про цілі наших клієнтів і співпереживати проблемам, які вони намагаються подолати”.

Ця філософія відокремлює Volusion від конкуренції. Хоча Volusion активно оновлює продукти та набори інструментів, щоб залишатися конкурентоспроможними, Кевін сказав, що цього можна очікувати від будь-якої компанії, яка намагається залишатися актуальною в просторі електронної комерції. Але Volusion має на меті реально зрозуміти свою клієнтську базу – це те, що відрізняє компанію.

Графічний показ відгуків клієнтів та статистики

Мета Volusion – надати підприємцям необхідні інструменти для досягнення успіху на конкурентному ринку.

“Ми зосереджені на проблемах з більшою картиною, які кидають виклик засновникам і заважають їм досягти своїх цілей”, – сказав Кевін.

Однією з цих цілей є віха, яку повинен досягти кожен стартап – здійснення першої продажу. Усі засновники знають, як важко отримати продукцію в руки своїх початкових клієнтів, і Кевін сказав нам, що Volusion має завдання допомогти їм зробити це..

“Це момент істини”, – сказав він. «Стільки має відбутися між ідеєю для бізнесу і фактичним продажем. Ми вирішили зосередитись на тому, щоб допомогти пришвидшити поїздку від А до Б. ».

Ще одне важливе значення в культурному коді Volusion – прозорість. Volusion хоче, щоб його співробітники ділилися даними про успіхи клієнтів. Це починається вгорі.

“Відкритий обмін є величезним”, – сказав Кевін, – мені цікаво наших клієнтів, і я закликаю всіх своїх співробітників вийти на вулицю та дізнатися все, що можна про засновників, які використовують нашу продукцію.

В результаті компанія Volusion розпочала свою внутрішню програму Build-a-Business, яка заохочує співробітників Volusion розпочати власний роздрібний бізнес. Це допомагає їм зрозуміти проблеми створення нової компанії та дає зрозуміти, як допомогти засновникам.

“На жаль, багато людей, які створюють програмне забезпечення, не розуміють цілей кінцевого користувача”, – сказав Кевін. “Вони відволікаються і зосереджуються на речах, які не важливі”.

Build-a-Business вирішує цю проблему, перетворюючи кодери Volusion на підприємців.

“Ми схвильовані тим, яку увагу ми зосередили на нашій культурі”, – сказав Кевін. “Це допомогло нам створити безліч унікальних потужних рішень для підприємців, які використовують нашу платформу”.

Рік захоплюючих нових рішень та інструментів

І багато з цих рішень були запущені лише за останні 12 місяців. Найбільша – V2, друга версія платформи Volusion.

“Всім давно відомо важливість створення мобільних телефонів для клієнтів”, – сказав Кевін. “Але V2 – це перше, що створено і для продавців.”

Торговці, які отримують доступ до V2 через свій телефон, зможуть використовувати 100% функціональності платформи. Користувачі можуть запускати весь магазин зі свого смартфона – спочатку галузь, сказав Кевін.

Протягом минулого року Volusion також створив кращу ринок додатків. Новий ринок компанії будується з нуля, щоб бути зручним для розробників.

“Досі наш ринок ніколи не був фантастичним”, – сказав Кевін. “Ми з гордістю можемо сказати, що це змінилося. Це відкриває всілякі захоплюючі можливості як для нас, так і для наших клієнтів ».

Але найцікавішою новою розробкою, за словами Кевіна, є новий додаток Volusion для доставки. Додаток дозволяє торговцям продавати широкий спектр продуктів, не потребуючи розміщення та управління тоннами запасів.

“Додаткові програми для доставки, побудовані конкурентами, доставляють свою продукцію з Китаю”, – сказав Кевін. “Це означає, що потрібен майже місяць, щоб продукт був доставлений кінцевому покупцеві, і продавці втрачають багато потенційних клієнтів, які не хочуть так довго чекати”.

Додаток для доставки товарів від компанії Volusion працює виключно з американськими постачальниками та доставляє більшість відправлень протягом трьох днів.

“Це очевидно величезна різниця”, – сказав Кевін. “Усі хочуть швидкої доставки, і ми модернізували весь процес”.

У той час як V2, ринок додатків та швидка доставка доставки – три основні розробки, Volusion також додає в свій арсенал рішень менші інструменти. Наприклад, протягом останнього кварталу він покращив процеси виселення.

“Провівши багато ресурсів UX та A / B тестування, ми змогли збільшити коефіцієнт конверсії на 60% як для мобільних пристроїв, так і для настільних ПК”, – сказав Кевін. “Ми завжди всіляко намагаємося вдосконалити, щоб ми могли збільшити більше продажів для наших продавців”.

Від великих змін до дрібних перетворень, Volusion робить все з однією метою – прискорити успіх продавця.

“Найголовніше для кожного продавця – це розвивати бізнес та стимулювати продажі”, – сказав Кевін. “Ми ніколи не зупиняємось на думці про способи допомогти торговцям зробити саме це”.

Постачання всього – від графічного дизайну до маркетингу соціальних медіа

Однією з речей, що робить Volusion унікальною, є її власне агентство. Клієнти, яким потрібно розробити логотип, які хочуть оптимізувати свій сайт для SEO або хочуть допомогти маркетингу в соціальних мережах, можуть забрати телефон і зателефонувати на Volusion.

“Ми будемо там робити цю роботу за вас або навчити вас це робити”, – сказав Кевін. “З нашими конкурентами це не так. Коли ви зателефонуєте їм за допомогою щодо цих служб, вони скажуть вам поїхати в інше місце, і вам доведеться заплатити величезну суму агентству. “

Фото співробітників Volusion та текст "Успіх для вас - це успіх для нас"

Команда фахівців Volusion із веб-експертів та електронної комерції працює цілодобово, щоб допомогти власникам бізнесу.

Причина, по якій Volusion пропонує ці послуги, полягає в тому, що її основна мета – змусити клієнтів використовувати свою платформу. Кевін та його команда знають, що підприємці, які керують малими компаніями, надзвичайно зайняті, тому вони роблять себе доступними, щоб допомогти там, де можуть.

“Якщо вони вирішать, що вони не встигають вести одну сферу свого бізнесу, ми можемо негайно вступити і подбати про них, тоді як вони можуть зосередитись на тому, щоб зробити свій сайт вигіднішим”, – сказав Кевін. “Зрештою, всі виграють”.

Філософія: Великі люди будують великий бізнес

Ці потужні послуги та рішення допомагають зростаючому бізнесу стати ще більш успішним. Результати клієнтів показують силу інструментів Volusion – середній продавець Volusion приносить вдвічі більше доходу, ніж середній продавець, який працює на платформі конкурента.

“Мені подобається, що продавці звертаються до нас, щоб сказати нам, що нас хвилює”, – сказав Кевін. “Ми доступні з моменту, коли вони з’явилися, ми знаходимось там протягом їхнього випробування, і ми допомагаємо, коли вони розвивають свій бізнес.”

Кевін вважає, що ця самовіддача має багато спільного з людьми, які працюють у Volusion, і прихильністю компанії до пошуку місцевих талантів.

“Ми на 100% базуємось у містечку, сповненому фантастичних людей – Остін, Техас”, – сказав він. «Багато інших компаній надають свою підтримку. У цьому немає нічого поганого, але наша команда з підтримки США відрізняється. Як засновник, ви хочете працювати з людьми, які розуміють ваш бізнес. Ви хочете працювати з командою, яка може допомогти вам вийти на наступний рівень. Ми чекаємо по телефонах, готові допомогти вам дістатися ».

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector