Здосконалення прогалини – Re: Кодування надає можливості молоді в країнах, які постраждали від конфлікту для участі в цифровій економіці

TL; ДОКТОР: Re: Coded виконує завдання, щоб допомогти переміщеній молоді з країн, що розгромили війну, вступити в цифрову економіку. Група зі штаб-квартирою в Нью-Йорку вже готує нові технічні таланти в Іраку, Туреччині та Ємені, щоб взяти на себе керівні ролі, де вони можуть рости та процвітати. Завдяки персоналізованому підходу, орієнтованому на незалежність до навчання, Re: Coded прагне покращити досвід навчання будь-яким можливим способом. У нашому теперішньому кризовому стані це також означає розглянути можливість покращення освітніх можливостей в Інтернеті.


Олександра Клер, співзасновник та генеральний директор Re: Coded, працювала на півночі Іраку в червні 2014 року, коли історичне місто Мосул піддалося силам ІДІС.

Чорний прапор Ісламської держави піднявся над урядовими будівлями, інфраструктура була зменшена до завалів, 500 000 мирних жителів втекли, і щонайменше 2463 загинули.

У той час Олександра використовувала свій досвід у глобальних справах, щоб визначити можливості допомоги дітям та молодим людям у цьому районі, яких все частіше набирали для участі у збройних конфліктах. Після падіння Мосула вона на власні очі побачила, як боротьба приводить освіту до осяяння.

Re: Зашифрований логотип

Re: Coded виховує технологічних лідерів у всьому світі.

“Це була трагічна ситуація – багато людей були переміщені”, – сказав Марчелло Бонатто, співзасновник та керівник директора Re: Coded. «Формальна освіта не почалася знову до піврічного кризи, через що багато людей не знали, що робити. Це особливо стосувалося потенціалу радикалізації та нестабільності ».

Ще до нападу Марчелло, резюме якого включає роботу для НУО та Організації Об’єднаних Націй, вивчав, як відновити та покращити якість освіти після конфлікту. Тож коли Марчелло та Олександра об’єднали сили, їх місія була зрозумілою.

“Ми хотіли зрозуміти, які можливості для освіти та працевлаштування ми могли б створити для розбудови цих громад”, – сказав Марчелло. “Після невеликих досліджень ми прийшли до висновку, що багато молодих людей в Іраку хотіли навчитися володіти комп’ютером”.

У 2016 році Марчелло та Олександра запустили Re: Coded як пілотний проект, спрямований на підготовку переселеної іракської молоді до керівних ролей у галузі технологій та підприємництва. Сьогодні організація продовжує розвивати нові технічні таланти в Іраку, Туреччині, Ірані та Ємені, шукаючи способи покращити досвід навчання. У нашій світовій кризі це означає ознайомитись із досягненнями онлайн-освітніх можливостей.

Підготовка талановитої, знедоленої молоді, щоб стати лідерами техніки

Марчелло зазначив, що пілот 2016 року передбачав круту кризу навчання, але він та Олександра вийшли з досвіду з чітким розумінням того, що потрібно зробити, рухаючись вперед. Після реєстрації в 2017 році неприбутковою організацією 501 (c) (3) група почала діяти в Іраку, перш ніж швидко розширитися до Туреччини для обслуговування зростаючого населення біженців.

“Ми бачимо, що кожен, де завгодно, повинен мати можливість активно брати участь у цифровій економіці”, – сказав Марчелло. «Технологія швидко прогресує в плані доступу до інформації та знань, але існують глобальні відмінності, що стосуються доступу до цієї технології. Коли ми рухаємось вперед, розрив збільшується – і швидко ».

Щоб подолати цю прогалину, Re: Coded має на меті підготувати талановиту молодь у країнах, що постраждали від конфлікту – де компанія каже, що середня зарплата низька, а експлуатація висока – до вступу в сучасну робочу силу як лідери в розробці програмного забезпечення та технологічного підприємництва.

Олександра Клер, співзасновник та генеральний директор, та Марчелло Бонатто, співзасновник та головний директор компанії Re: Coded

Олександра Клер, співзасновник та генеральний директор, та Марчелло Бонатто, співзасновник та керівник директора, розпочали Re: Зашифровані, щоб допомогти процвітаючий молоді процвітати.

Компанія досягає цієї мети завдяки п’ятимісячним завантажувальним таборам із суворими навчальними програмами для веб-розробки, що охоплюють все, від HTML та CSS до JavaScript та React. Окрім програми для програмування, Re: Coded тепер пропонує завантажувальний табір у Каракоші, Ірак, за 15 хвилин поза Мосулом, орієнтований на цифровий маркетинг та графічний дизайн для жінок.

Незалежно від того, яку роль вони прагнуть взяти на себе, Марчелло сказав, що компанія шукає людей, які мають розуміння того, що потрібно для того, щоб процвітати у цій галузі – і мотивацію відповідати цим вимогам.

“У нас є всебічний процес відбору, який займає шість тижнів”, – сказав Марчелло. “Ми проходимо п’ять етапів, щоб переконатися, що ми вибираємо потрібних людей”.

Програма підготовки до роботи програми включає приватні тренінгові заняття з членами кар’єрної команди, огляд резюме та практику співбесіди серед інших ресурсів, які допомагають студентам забезпечити кар’єру. Поки що компанія успішно оснастила понад 700 дітей та молодих людей, 40% яких жінки – з навичками кодування. Більшість (85%) знаходять роботу протягом 120 днів після закінчення навчання.

Допомога технічним талантам процвітати в Іраку, Туреччині та Ємені

Re: Coded значно розвинувся з початкового пілотного курсу компанії, який відбувся 18 липня 2016 року в Іраку. Це був пухир 131 градуса за Фаренгейтом, і генератор у навчальному закладі підірвався за кілька днів до цього.

“Вам не в хорошій ситуації в Іраку без генератора через відключення електроенергії, які трапляються кілька разів на день”, – сказав Марчелло. “У нас не було ні електрики, ні кондиціонера – ми просто стояли там перед 30 розробниками, сподіваючись, що все буде добре”.

Сьогодні Re: Coded допомагає сотням студентів у містах Іраку, Туреччини та Ємену навчитися кодувати та знаходити вигідну кар’єру, але проблеми продовжуються. Наприклад, у 2017 році референдум щодо незалежності для регіону Курдистану в Іраку призвів до дипломатичної кризи між регіональним урядом Курдистану та урядом Іраку.

Студенти на Re: Зашифровано

Re: Coded готує нові технічні таланти в Іраку, Туреччині та Ємені, щоб взяти на себе керівні ролі, де вони можуть рости і процвітати..

“Від Багдаду сталася велика репресія – вони закрили повітряний простір і провели військові операції навколо Курдистану”, – сказав Марчелло. «В один момент іракські військові були всього в 20 кілометрах від табору, тому нам довелося евакуюватися. Але через пару тижнів справи охололи, і ми повернулися назад.

2019 рік також виявився складним на тлі антиурядових акцій протесту, які розпочалися в Багдаді, де Re: Code проводив завантажувальний табір. “Усі повинні були залишитися вдома, і ми перенесли програму в Інтернеті”, – сказав він. «Наступним кроком уряду стало закриття Інтернету, оскільки люди організовували акції протесту у Facebook».

Зрештою, завантажувальний табір був закритий близько трьох тижнів, перш ніж повернутися до нормального стану.

Персоніфікований підхід до навчання, орієнтований на незалежність

Незважаючи на виклики, Re: Coded виріс неймовірно швидко з моменту створення. Марчелло розповів, якою кількістю серця і душі команда Re: Зашифрована в свою місію робить такі досягнення можливими.

“Основою організації є те, що мова йде не про те, чого ми навчаємо, а про те, як ми навчаємо”, – сказав він. «Ми застосовуємо індивідуалістичний підхід, коли ми дбаємо про людину, а не просто викладаємо навички. Це дає нашим студентам багато впевненості продовжувати та робити дивовижні речі ».

Освітній ландшафт змінюється з прогресом у галузі технологій, і ця тенденція лише прискорюється. У той час як традиційна ступінь коледжу раніше була майже обов’язковою для досягнення успіху, зараз альтернативні форми навчання можуть бути настільки ж прибуткові.

“Ми намагаємось швидко знайти шлях до підвищення кваліфікації студентів, надаючи їм необхідні інструменти, ресурси та знання, щоб процвітати на ринку, який постійно змінюється”, – сказав Марчелло. «Це особливо важливо для людей, у яких було порушено їхнє життя. Часто вони не зможуть повернутися до університету або знайти важливу роботу з уже отриманими ступенями ».

У той же час команда Re: Coded забезпечує, щоб студенти не стали залежними від свого персоналу. Мета полягає в тому, щоб заохотити їх продовжувати професійно зростати, чи це означає вивчення додаткових мов програмування або пошук нових можливостей роботи.

Підвищення онлайн-навчання та зайнятості в умовах глобальної кризи

Щоб допомогти досягти максимальних результатів зайнятості, Re: Coded нещодавно розпочав роботу Re: Coded Labs, агентство з розвитку прибутку, що обслуговує цільових клієнтів. Команда працює за допомогою поєднання старших талантів та кодування випускників табору, і частка прибутку реінвестується в неприбуткові зусилля компанії..

Щодо того, що на горизонті, Марчелло сказав, що на тлі глобальної пандемії є те, як повторити – і навіть покращити – особисті навчальні зусилля групи в онлайн-форматі..

“Моя обіцянка перед вами полягає в тому, що якщо нам доведеться це робити в Інтернеті, це буде краще, ніж особисто”, – сказав він. “Тому зараз у нас є вся команда, яка намагається подумати про те, як ми забезпечимо найкращий досвід навчання в Інтернеті”.

Re: Coded також пілотує програму в Мосулі, орієнтовану на системні зміни на рівні університету. В даний час компанія навчає в середньому 25 осіб на завантажувальний табір і 200 на рік. Але що робити, якщо це може тренувати тисячі щорічно?

“Ми готуємо викладачів університету, щоб вони краще пропонували контент своїм студентам з інформатики та переконувались, що вони роблять це у відповідності з тим, що очікується від ринку”, – сказав Марчелло. “Якщо ми навчимо цих тренерів виховувати своїх студентів в університеті так само ефективно, як ми навчатимемо людей у ​​наших програмах, ми матимемо значно більший вплив”.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map