ZNetLive’ın Buluta Yeni Odak Noktası, Günümüzün Rekabetçi Pazarında Başarı için Gerekli BT Altyapısı ve Yazılım Çözümlerini Sunuyor

TP; DR: ZNetLive, Hindistan hosting pazarında önemli bir oyuncu olmasına rağmen, yenilik yapmaya devam ediyor ve öncü olmaya devam ediyor. Şirket yakın zamanda ZNetLive’ın yaklaşmakta olan AI, IoT ve bulut çözümleri üzerine araştırma ve geliştirmesini destekleyen RP tech India tarafından satın alındı. ZNetLive ayrıca, müşterilerinin Hindistan’daki işlerini büyütmek için daha da yararlı yazılım programları bulmalarına yardımcı olmak için SaaS pazarını genişletti. Pazar, 500’den fazla bağımsız yazılım sağlayıcısını cezbetti ve şirket her zaman çeşitli ürün yelpazesine eklemek istiyor.


ZNetLive zaten Hindistan’ın en güvenilir web barındırma sağlayıcılarından biriydi. Ancak Şubat 2019’da ana şirketi ZNet Technologies, RP tech India tarafından satın alındı. Bu ortaklık, ZNetLive’ı, bulut hizmetlerini ve diğer teknolojilerini artırarak gelişen Hint teknoloji pazarında daha da büyüme sağlama yolunu açtı.

ZNet Technologies CMO’su Barkha Singh, “Geçen yıl ZNetLive’ın başarısını yeniden tanımlama açısından en büyüleyici ve heyecan verici biri oldu” dedi..

RP tech India, şirketin tekliflerini genişletmesine yardımcı olmak istediği için ZNet Technologies’de çoğunluk hissesi satın aldı. Özellikle RP tech India, ZNetLive’a bulut hizmetleri, nesnelerin interneti (IoT) yetenekleri ve yapay zeka geliştirmeye odaklanacak kaynaklar, personel ve zaman sağlar. Bu gelişmeyi desteklemek için RP teknolojisi Hindistan, ZNetLive’ın araştırma ve geliştirme bütçesini artırdı ve işe alımları hızlandırdı.

Ve ZNetLive bu yenilikleri ve geliştirmeleri Hint KOBİ ve kurumsal müşterilerinin ihtiyaçlarını daha da karşılamak için kullanacak.

ZNet Technologies, RP tech India banner'ı satın aldı

ZNetLive, RP tech India tarafından satın alındıktan sonra yeni AI, IoT ve bulut çözümleri araştırmaya ve geliştirmeye başladı.

Barkha birleşmeden çok heyecanlandığını söyledi çünkü ZNetLive artık değişen bir BT dünyasının ihtiyaçlarını karşılamak için daha iyi donanımlı. Şirket, dijital dönüşüme ve sağlam SaaS tekliflerine yönelik teknoloji sayesinde bulut hizmetlerinde önemli adımlar atacak konumdadır..

Barkha, “ZNetLive, barındırma endüstrisinin zorluklarını belirledi ve barındırma alanı, yedeklemeler, güvenlik ve iletişim hizmetleri açısından daha fazla bulut tabanlı teklif sunmaya odaklandı,” dedi Barkha..

İnovasyona yatırım akışı nedeniyle, şirket önümüzdeki 24 ila 36 ay içinde yeni arka uç çözümleri sunmaya başlamayı planlıyor. Sonunda, ortaklık, Hindistan’daki müşterilere ulaşan büyük bir altyapı ayak izi geliştirerek daha fazla Hintli işletmeye son teknoloji hizmet sunmaya yardımcı olacak.

WIRE19 ile yapılan röportajda ZNet Technologies’in CEO’su ve Kurucusu Munesh Jadoun, “Dijital dönüşüm yavaş yavaş işletmeler için norm haline geldiğinde, müşterilerimiz için bu dönüşümü hızlandırabiliriz” dedi..

Çeşitli Hosting Paketleri Müşteriler İçin Daha Fazla Seçenek Oluşturun

RP tech India ile ortaklık, ZNet’in zaten kapsamlı hizmet teklifleri listesine eklemesine izin veriyor. Şirketin birincil avantajlarından biri, çeşitli iş ihtiyaçlarını karşılayabilmesidir. Şirketler, aynı hizmet seviyesini korurken ZNetLive yapılandırmalarını özelleştirebilir.

Barkha, “ZNetLive’ın en sevdiğim yanı, varlığımızın temelini güçlendiren insan merkezli yaklaşımı ve fantastik destek yapısı.”.

Diğer popüler teklifler arasında WordPress hosting, SSL sertifikaları, fidye yazılımı siber güvenlik çözümleri ve ekip işbirliğini ve iletişimi artıran araçlar yer alıyor.

Müşteriler ZNet’e güvenmeye devam ediyor, çünkü şirket yüksek çalışma süresi oranları ve özelleştirilebilir hizmetler sunarken onlara para ve zaman kazandırıyor.

Barkha, “Çalıştığımız IaaS endüstrisinin öngörülemez davranışına baktığımda, ROI’nın ZNetLive’ın işletmelere sağladığı bir numaralı fayda olduğunu söyleyebilirim” dedi..

Özelleştirilmiş Hizmetler Hint İşletmeleri İçin Değer Sağlıyor

Hintli bir şirket olarak ZNetLive her zaman ülke içindeki KOBİ’lerin ve işletmelerin özel ihtiyaçlarına odaklanmıştır. RP teknoloji Hindistan ile olan ortaklığı sayesinde ZNetLive, hizmetlerini genişletmek ve daha fazla teklif geliştirmek için küresel işletmelerle bağlantılar kurdu..

Nisan 2019’da ZNet Technologies, müşterilerine en son kimlik ve güvenlik seçeneklerini sunmak için GMO GlobalSign ve Acronis ile ortaklık kurdu. Bu ortaklık sayesinde ZNetLive, ağındaki tüm istemcilere GlobalSign ve fidye yazılımı koruması sağlamak için gerekli araçları satın aldı.

Bu yeni güvenlik seçeneklerinden bazıları kimlik doğrulama ve erişim kontrolü, belge imzalama, web sunucusu güvenliği, SSL ve Ortak Anahtar Altyapısı (PKI) yönetilen platformları içerir.

Munesh, ortaklığın açıklanmasının ardından CRN Hindistan’a “Global PKI, IoT ve dijital imzalama çözümlerinde lider olan GlobalSign’ın ZNet Technologies’i Hindistan distribütörü olarak seçmesinden onur duyuyoruz” dedi..

ZNetLive ve GlobalSign ortaklık banner'ı

ZNetLive’ın GlobalSign ile ortaklığı, müşterilerinin dünya çapında iş yapabilmelerini sağlar.

ZNet Technologies ayrıca ortakları yenilikçi siber koruma çözümleriyle donatmak için Acronis ile güçlerini birleştirdi. ZNet Technologies, Acronis’in geniş ortak ağı aracılığıyla yerel işletmelere kolay, verimli ve güvenli siber koruma teknolojisinin erişimini artırmaya yardımcı olacaktır. Siber koruma çözümlerinin kritik ihtiyaç duyduğu günümüzün dijital döneminde, Acronis ürünlerinin bir parçası olan yapay zeka (AI) yetenekleri, fidye yazılımı saldırılarını engellemek için etkili bir yöntem sunarak artırılmış güvenlik ve güvenilirlik sağlar. ZNet Technologies CEO’su Munesh Jadoun, “Amacımız, Acronis güvenlik çözümlerini, evde hizmet sunma ve işletme otomasyon platformumuzu kullanarak esnek faturalandırma seçeneklerine sahip iş ortakları için kolayca kullanılabilir hale getirmektir” dedi. “Ortaklarımıza çok ihtiyaç duyulan siber koruma çözümlerini kitlelere çok geniş bir şekilde götürmek için doğru teknik becerilerle donatmak için Acronis ile çok yakın çalışmayı planlıyoruz.”

Bu yeni ortaklıklar, ZNetLive’ın her zaman Hintli müşterilerinin faydalı bulacağı çözümler aradığını açıkça ortaya koyuyor. Dahası, şirket, İngiltere merkezli GlobalSign ve Singapur merkezli Acronis ile ortaklığından da anlaşılacağı gibi, giderek artan bir şekilde dünya çapında birincil Hint çözüm çözümleri sağlayıcısı haline geliyor. Barındırma endüstrisindeki diğer büyük oyuncular – AWS, IBM ve Microsoft dahil – Hindistan merkezli çözümleri için ZNetLive ile çalışır.

ZNetLive Hintli müşterilere odaklansa da, ortaklıkları aracılığıyla küresel bir takip de yaptı ve şu anda uluslararası alanda 90.000’den fazla müşteriye hizmet veriyor. İş hayatındaki ilk on yılı boyunca şirket önemli ölçüde genişledi ve geleceğe odaklanan yeni ortaklıklar geliştirdi.

Ve ZNetLive, önemli sorunlara benzersiz çözümler geliştirme hedefi nedeniyle hizmetlerini yenilik yapmaya ve genişletmeye devam edecek.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector