Зростайте проекти з відкритим кодом за допомогою Gitcoin: ринок на основі ефіріуму, який створює цінність та стимулює розвиток

TL; ДОКТОР: Gitcoin, розповсюджена платформа для розробників програмного забезпечення, побудована на Ethereum, виконує завдання місії для розширення спільноти з відкритим кодом. Ринок робочих місць на основі блокчейна дає змогу розробникам об’єднати зусилля та монетизувати свої навички, допомагаючи бізнесу отримати доступ до таланту якості. Орієнтуючись на оскарження статусного квоту, Gitcoin будує фундамент для сталого фінансування з відкритим кодом.


Загальна думка серед розробників спільноти полягає в тому, що програмне забезпечення з відкритим кодом – феноменальна річ – і легко зрозуміти, чому. У порівнянні з власним програмним забезпеченням, це економічно вигідне, безпечне, гнучке, не ввімкнено блокування постачальника, регулярно оновлюється та підтримується деякими найбільш інноваційними та підтримуючими спільнотами навколо.

Є лише одна проблема: Всесвіт з відкритим кодом нестійкий у своєму нинішньому стані. Розробка програмного забезпечення з відкритим кодом часто починається як пристрасний проект, і хоча робота успішно виконується, вона також забирає багато часу і часто не оплачується. Після звільнення коду багатьма пакетами з відкритим кодом керують два або менше обслуговуючих служб – які також мають тенденцію перевантажуватись і недоплачувати..

Співпраця з громадськістю відіграє важливу роль у просуванні цих проектів. Але, врешті-решт, меншість розробників несе відповідальність за підтримку програмного забезпечення з відкритим кодом, улюбленого як стартапами, так і технологічними бегемотами..

Логотип Gitcoin

Gitcoin бере на шляхетну місію створити більш стійке середовище з відкритим кодом.

Gitcoin був розроблений, щоб змінити це. Децентралізована програма, побудована на блокчейн Ethereum, сприяє розвитку спільноти, де розробники можуть співпрацювати та монетизувати свої навички. Засновник Кевін Овоцький, який часто використовує інструменти з відкритим кодом, щоб вдосконалити свою майстерність як програмний інженер, побудував платформу в 2017 році, щоб додати цінність для згорілих розробників та обслуговуючого персоналу.

“Ідея Gitcoin полягала в тому, щоб зібрати цінність учасника та дати можливість фінансистам знайти якісних розробників, які здатні підтримувати свої проекти в живих”, – сказав Франк Чен, науковий співробітник & Менеджер продуктів у Gitcoin. “По суті, це двостороння ринка стійкості з відкритим кодом”.

Сьогодні Gitcoin продовжує плекати спільноту з відкритим кодом завдяки потужності блокчейна. Розподілена платформа, покликана кинути виклик статусу кво, допомагає як генерувати стале фінансування проектів, так і мобілізувати талановитих розробників. Перебуваючи на перетині між монетизацією та програмним забезпеченням з відкритим кодом, Gitcoin знаходить спосіб остаточно стимулювати роботу з програмним забезпеченням з відкритим кодом.

Розширення можливостей розробників для співпраці та монетизації своїх навичок

У перші дні Франк заявив, що Gitcoin – це в першу чергу платформа з виграшними помилками, розроблена для розпізнавання та компенсації розробників та обслуговуючого персоналу, який сприяє проектам з відкритим кодом. Кілька місяців тому Джозеф Любін, засновник компанії блокчейн-програмного забезпечення ConsenSys, взяв Gitcoin під своє крило. З доступом до додаткових ресурсів платформа швидко розвивалася, щоб сприяти стійкості з відкритим кодом з обох сторін ринку.

На відміну від інших платформ на базі Bounty, Gitcoin був побудований спеціально для Web 3.0 – наступного рубежу в інноваціях в Інтернеті. “Web 3.0 охопить протоколи протоколу blockchain та децентралізовані програми, які зараз створюються”, – сказав Франк. “Gitcoin має міцний зв’язок з цим простором, який служить значним диференціатором”.

Графіка, що ілюструє модель монетизації Gitcoin

Платформа допомагає учасникам з відкритим кодом уникати вигорання та зводити кінці з кінцями.

Blockchain все ще перебуває у стадії формування. Хоча багато проектів, пов’язаних з блокчейном, використовують корисні початкові пропозиції монет (ICO) як метод збору коштів, Gitcoin не видає нативного маркера. Компанія розглядає маркери утиліти, які надають майбутній доступ до продуктів або послуг компанії, як випадок раннього використання фінансової системи з відкритим кодом. Як така, команда, що стоїть за Gitcoin, підозрює, що це не ідеальна довгострокова стратегія монетизації. Тому Gitcoin вивчає різні бізнес-моделі для використання в налаштуваннях Web 3.0.

Замість того, щоб видавати токен утиліти, Gitcoin дає можливість кодерам отримувати доступ та обмінюватися на основі Ethereum платіжних жетонів. Таким чином, розробники можуть виплачуватися самостійно, а всі права на оплату можуть бути виконані за допомогою Smart Contract, зменшуючи ризик.

“Gitcoin дає платникам кодерів платформу для монетизації своєї роботи, вирощування спільноти з відкритим кодом та участі в революційних проектах”, – сказав Франк.

Продемонструйте свої проекти та придбайте розробників якості

З іншого боку ринку, фінансуючі можуть використовувати продукт Gitcoin Bounties для пошуку та залучення талановитих розробників. Баунті можна використовувати для економії часу на непрофільні завдання, закріплення глобальних талантів і навіть залучення інтересу до проектів з відкритим кодом.

“Gitcoin – це місце, де фінансисти транслюють свої проекти, знаючи, що вони можуть знайти мережу якісних розробників на місці”, – сказав Франк. “Однією з показників, яку ми відстежуємо, є медіанський час, коли бантій повинен взяти вкладник. Ми в середньому займаємо лише п’ять-шість годин, що демонструє, наскільки легко фінансувачам отримати допомогу, яка їм потрібна. “

Франк сказав, що Gitcoin побачив, що приблизно 400 000 доларів США завершили роботу, а мільйон доларів на платформі вартість пройшла через програму Bounties, що говорить про її здатність підтримувати шляхи для забезпечення відкритого коду.

Окрім програми Bounties, Gitcoin прагне фінансувати вкладників у екосистему з відкритим кодом через CodeFund. Етична рекламна платформа під ключ дозволяє користувачам поширювати своє повідомлення перед цільовою аудиторією розробників програмного забезпечення, які спеціалізуються на декількох мовах програмування. Щоб зберегти довіру спільноти розробників, CodeFund відображає лише ті оголошення, які є релевантними та значущими для користувачів, і обіцяє ніколи не відстежувати, профайлювати чи продавати інформацію.

Інший продукт Gitcoin, Kudos, дозволяє користувачам з обох сторін ринку проявити вдячність за добре виконану роботу. Унікальні значки, які можна придбати та продати на ринку Kudos, також демонструють таланти та набір навичок окремих Gitcoiners.

“Kudos схожі на рекомендації, які ви даєте на LinkedIn, але у вигляді унікальних творів мистецтва, що надаються учасникам та фінансувачам на блокчейн Ethereum”, – сказав Френк.

Гранти Gitcoin: Стале фінансування проектів з відкритим кодом

Ринок роботи позаштатних працівників відомий своєю свободою та гнучкістю, але безперебійною зарплатою може стати неприємним. Новітній продукт Gitcoin, Grants, дозволяє обслуговуючим персоналам з відкритим кодом генерувати стабільний грошовий потік для підтримки своєї роботи за допомогою періодичних внесків.

Гранти використовуються ERC-1337, стандартизованим інтерфейсом для повторюваних підписок на блокчейні. Якщо власник гранту не вказав необхідний маркер, учасники можуть оплачувати будь-який маркер ERC-20.

“Через грантів розробник програмного забезпечення, який завершив купу щедростей і відповідає їм, може звернутися за підтримкою через періодичну підписку – це по суті як Patreon”, – сказав Френк. “Наприклад, хтось може відкрити грант і сказати, що шукає 1000 доларів у маркерах ERC-20 на місяць, щоб фінансувати свою роботу на конкретний проект”.

За останні кілька місяців продукт отримав велику тягу. “Я бачив, що це має досить великий вплив на учасників, які хочуть мати довге життя в цьому просторі”, – сказав Френк.

Ден Ліперт, головний інженер Gitcoin, сказав, що гранти також можуть використовуватися для фінансування завдань, пов’язаних з непрограмуванням. “Не кожен внесок з відкритим кодом пов’язаний з програмуванням”, – сказав він. “Через гранти ми можемо підтримати все, починаючи від відкритих досліджень до документації.”

Франк зауважив, що фінансування та учасники ринку з відкритим кодом – мотивація таких інновацій. Команда часто відвідує конференції з відкритим кодом та орієнтованими на Ethereum, щоб отримати зворотній зв’язок, який може допомогти покращити різні продукти Gitcoin. Користувачі також можуть будь-коли надсилати відгуки через сховище GitHub.

Навігація на перетині децентралізації та монетизації

Щодо майбутнього, Франк сказав, що Gitcoin продовжить зосереджуватись на темі монетизації як внутрішніх, так і для учасників з відкритим кодом.

“Це нова територія, особливо з такими темами, як монетизація з відкритим кодом, оскільки культура та етос зосереджені на справедливості та присвоєнні цінності там, де це передбачено”, – сказав він. “Те, як доходи працюють на блокчейн, буде сильно відрізнятися від того, як вони працюють в Web 2.0.”

Ден сказав, що також є місце для вдосконалення, коли справа стосується зручності користувачів у криптовалюті.

“У наступних кварталах ми будемо працювати над вирівнюванням досвіду користувачів та намаганням подолати розрив між Web 2.0 та Web 3.0”, – сказав він. “Ми переконаємося, що UX чистий для веб-версії 3.0, тому вам не доведеться проходити складний процес отримання криптовалют, щоб брати участь у платформі”.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector