Liquid Web Review

Cílem Liquid Web je poskytovat rychlý a spolehlivý hosting služby pro růst webových stránek. Má řadu profesionálních řešení hostování pro svobodné povolání i pro podnikové giganty.


Můžeš najít Cloud VPS, dedikované servery, spravovaný hosting WooCommerce a dokonce i serverové klastry zde. Téměř vše, co byste kdy potřebovali.

Takže stojí za to doporučit? Nechat’v tom to zjistíme Kontrola tekutých webových stránek!

Co je to tekutý web?

Liquid Web nabízí a různé pokročilé řešení hostování. Tyto možnosti sahají od spravovaných aplikací pro zaneprázdněné podnikatele po cloudové VPS a dedikované servery pro uživatele, kteří chtějí trochu větší svobody.

Liquid Web má jasné poslání – zmocnit profesionály, vývojáře, designéry a agentury po celém světě. Jejím cílem je poskytnout jim prostředí, ve kterém mohou vytvářet skvělé produkty.

Liquid Web Review - Domovská stránka

Jedna věc je jasná – poskytovatel musí dělat něco v pořádku. Liquid Web má skvělý výkon, spolehlivost a podpora zákazníků. Jediné, co chybí, je možnost sdíleného hostování.

Cena za tekutý web

Liquid Web má 4 plány Cloud VPS začněte za cenu 29 $ / měsíc, pokud platíte ročně. Nejlevnější možnost vám dává 2GB RAM, 2vCPU základní server, 40GB místa na disku. Rovněž získáte bezplatnou zálohu 100 GB pro další zabezpečení při každém plánu.

Liquid Web Review - Ceny

Nejpokročilejší plán stojí 129 $ měsíčně a zvyšuje váš hardware na 16 GB RAM, 8vCPU a 200 GB úložného prostoru SSD. Bohužel, každý VPS plán je omezen na 10 TB šířky pásma. Pokud potřebujete tento limit rozšířit, musíte se podívat na možnosti dedikovaného serveru.

Pokud chcete platit měsíčně, ceny se značně zvýší, rozsah přeskočí na 59 – 189 USD / měsíc. Pro nejlevnější VPS, Měsíční fakturační období zdvojnásobuje cenu.

Liquid Web Review - měsíční ceny

Máte zde k dispozici plány Windows i Linux, ale Windows nabízejí pouze 3 plány. Nejlevnější volba začíná od 74 USD měsíčně a má stejný hardware jako druhá vrstva Linux VPS.

Liquid Web Review - Windows VPS Pricing

První nevýhoda je zde zřejmá – ceny se výrazně zvyšují. Obzvláště pokud se podíváte na nejlevnější plán. Abychom co nejvíce ušetřili, doporučujeme zvolit roční plán. Ale pozor neexistuje záruka vrácení peněz.

S každým VPS získáte také neomezené množství webů, gigabitovou šířku pásma, vyhrazenou IP a CloudFlare CDN. I když je zde každý plán spravován a zahrnuje úplné monitorování a podporu od správců Liquid Web, získáte také přístup rootovi k použití sami.

Liquid Web Review - VPS Features

Bohužel, neexistuje žádné volné doménové jméno v kterémkoli z plánů VPS. Je to škoda, protože název domény by tento balíček VPS zdokonalil. A bohužel pro mnoho uživatelů, Liquid Web plány sdíleného hostování prostě neexistují.

Cena zde není pro každého, ale zároveň získáte vše, co potřebujete, a výkonný hardwarový balíček VPS.

Tekuté funkce webu

Liquid Web nabízí řadu funkcí, které získáte s plánem VPS. A zatímco tyto funkce jsou zcela zdarma a zahrnuto, máte možnost dalších doplňků na váš hostingový balíček.

Pokročilé zabezpečení

Protože bezpečnost je opravdu důležitá, dostanete integrovaný firewall a jeho vlastní exkluzivní doplněk zabezpečení serveru Secure Secure Advance.

Liquid Web Review - ServerSecure

Server Secure změní váš výchozí ovládací panel do dobře vyladěného bezpečnostního stroje. A protože je součástí každého plánu, nemusíte se o nic starat.

Ačkoli profesionální ochranu DDoS je třeba objednat samostatně, každý Liquid Web VPS přichází s vestavěnou základní ochranou DDoS proti cíleným útokům.

Liquid Web Review - DDoS Protection

To vás chrání před útoky v malém měřítku a poskytuje vám to více času na přípravu.

Zálohování dat

Zatímco je zahrnuta místní záloha, získáte také mnoho různých prémiových možností pro vyšší bezpečnost. Od jednoduchého cloudového úložiště k pokročilejšímu zálohování blokového úložiště.

Liquid Web Review - Cloud Backups

Pokud opravdu chcete denní zálohy, musíte zaplatit 0,08 $ za gigabajt. Samozřejmě, pokud váš web nemá’nezabere mnoho místa na disku, 100 GB zálohy vás bude stát 8 $ měsíčně. Přidejte to k dodatečným 100 GB standardního záložního prostoru, který získáte, a bude to zabezpečená neprůstřelná střela.

Pokud chcete, aby vaše data byla uložena na bezpečném místě mimo lokalitu, Liquid Web nabízí plány zálohování Guardian. Začínají od $ 25 / mo a zahrnují šifrování dat v záložních uzlech v jiném zařízení.

Pokud by došlo k nějaké katastrofě nebo vážnému problému, váš web a všechna jeho data budou získány bez potíží.

Zlepšený výkon

Liquid Web bere výkon vážně, zahrnuje jeden z nejpopulárnějších, CloudFlare CDN, zcela zdarma ve svých balíčcích VPS. CDN nebo síť pro doručování obsahu umožňuje uživatelům přístup k obsahu vašeho webu ze serveru nejblíže k jejich umístění.

V současné době, CloudFlare má více než 155 umístění serveru po celém světě. Takže bez ohledu na to, odkud zákazníci pocházejí, můžete snížit spokojenost uživatelů zkrácením doby načítání.

Získáte také schopnost používat Akamai CDN to zkrátí dobu načítání a pomůže vám posunout obsah na vaše servery CDN. Je to spíš těžký hitter, když potřebujete extrémní výkon a cena odráží, že od at 130 USD měsíčně za 1 TB měsíčních převodů.

Pokud to nestačí, Liquid Web nabízí Load Balancer. Tento nástroj poskytne vašemu webu vyšší výkon efektivní distribuce provozu na více serverech, a jsou zásadní pro infrastrukturu odolnou proti chybám.

Může to pomoci zvládnout nárůst uživatelů po úspěšné marketingové kampani, promo akci nebo události. Load Balancer má 2 plány – sdílené a oddané, a jeho cena začíná na 50 USD měsíčně za 10 Mbps.

Nemůžeme říct, co se stane, když všechny tři otočíte současně, možná se váš web načte ještě dříve, než o tom uživatel přemýšlí. Ale víme jednu věc pokud jde o výkon, budete mít dost možností a Liquid Web.

Tento poskytovatel nabízí obrovské množství bezplatných i placených doplňků a dalších funkcí, díky nimž bude váš zážitek z hostování dokončen.

Výkon kapalného webu

Liquid Web má 100% záruka dostupnosti které skutečně plní svůj příslib 100% dostupnosti a výkon na celém světě i v USA byl A +, načítání našeho výchozího webu WordPress za pouhých 1,2 sekundy.

Nejprve jsme to testovali pomocí Bitcatchy, ukázali nám dobu odezvy serveru na 10 místech po celém světě. A celkově, Liquid Web dostal + s téměř všechna umístění vykazující dobu odezvy pod 100 ms. Nejlepší časy byly v USA, Kanadě a Německu.

Liquid Web Review - Bitcatcha

Dvě místa, která byla o něco pomalejší byli Sao Paulo a Bangalore, ale ani ne moc. Maximální doba odezvy v Bangalore byla 253 ms.

Rozhodli jsme se podívat, jak se náš web skutečně načte, proto jsme použili GTmetrix. Plné načtení našich webových stránek trvalo 1,2 sekundy, což je téměř ideální rychlost pro webovou stránku této velikosti.

Liquid Web Review - GTmetrix

A to dalo oběma A dovnitř PageSpeed ​​(95%) a YSlow (91%) v optimalizaci serverů a webových stránek.

Liquid Web chce, aby váš web byl vždy přístupný a přístupný návštěvníkům z tohoto důvodu, poskytuje záruku 100% dostupnosti. Testovali jsme nejlevnější plán VPS na týden a výsledky byly skvělé, náš web vykázal 100% dostupnost a průměrnou dobu odezvy 241 ms.

Liquid Web Review - Uptime

A dokonce i maximální doba odezvy byla pouze 318, takže nedošlo k žádným větším výkyvům nebo kolísání stability.

A co když dojde k prostojům? V tomto případě, ony’Připíšu vám 10 krát dobu prostojů. Ano, Liquid Web bere uptime velmi vážně a každá minuta vašeho downtime bude mít hodnotu 10 minut.

Liquid Web Review - SLA

Ve skutečnosti udělají totéž pro oba výpadky sítě, napájení nebo hardwaru.

Přestože je VPS Liquid Web dražší než sdílený hosting, poskytuje ještě vyšší cenu tím, že poskytuje špičkový výkon a 100% provozuschopnost.

Podpora tekutých webových stránek

Podpora tekutých webových stránek zahrnuje 24/7 telefon, lístek a live chat možnosti. To docela standard pro poskytovatele hostingu, co není tak obvyklé, je rychlost jeho podpůrných týmů. Poskytovatel zaručuje 59 sekundovou počáteční dobu odezvy podpory.

Liquid Web Review - Support Response Time

U helpdesku může počáteční odpověď trvat až 59 minut. Ale když to porovnáte s jinými poskytovateli, které mohou trvat až jeden den, než odpoví na váš e-mail, Liquid Web odvede skvělou práci.

Rozhodli jsme se to vyzkoušet a odeslat žádost, odpověď přišla za méně než 50 sekund. Trvalo mi déle, než jsem napsal otázku a vyplnil kontaktní formulář. Celkově je podpora dychtivá, aby vám pomohla vyřešit vaše problémy.

Liquid Web Review - Live Chat

Je tedy zřejmé, proč tento poskytovatel se označuje za nejužitečnější lidi v hostování. Pokud jde o telefonickou podporu, máte k dispozici 3 možnosti telefonu, jednu pro podporu, jednu pro fakturaci a druhou jen pro pomoc při výběru správného plánu.

Liquid Web Review - Telefonická podpora

Pokud se nebojíte číst trochu, existuje rozsáhlá znalostní báze dostupná na Liquid Webu. Obsahuje časté dotazy, úvodní články a technickou podporu.

Liquid Web Review - Knowledge Base

Můžete dokonce najít řadu dostupných kurzů na různá různá témata a potíže. Tyto články obsahují podrobné pokyny, jak řešit určité problémy, a provede vás od začátku do konce.

Liquid Web splňuje svůj název a poskytuje rychlou a skutečně užitečnou zákaznickou podporu. A pokud si chcete přečíst, najdete spoustu užitečných informací v jeho znalostní bázi.

Liquid Web Review – Verdikt

Na rozdíl od mnoha svých konkurentů Liquid Web opravdu nabízí to, co inzeruje. Vynikající výkon, nepřekonatelná záruka dostupnosti a nepřetržitá podpora v reálném čase dělají z jejich nabídky nevšední informace pro každého profesionála, vývojáře, agenturu nebo vlastníka firmy.

Má také několik nevýhod, neexistují žádné sdílené možnosti hostování a šířka pásma je vždy omezena na každém plánu VPS.

Celkově, Liquid Web je skvělý:

Pokud chcete mít výkonný a bezpečný web s velkou podporou 24/7 a 100% stabilní provozuschopností.

Co si myslíte o naší recenzi na Liquid Web? Je to poskytovatel, kterého jste použili nebo stále používáte? Pokud ano, nechte své komentáře níže.

Klady

  • + Výkon
  • 100% záruka dostupnosti
  • Špičková podpora 24/7
  • Zdarma CDN

Nevýhody

  • Drahé ceny
  • Žádné sdílené hostovací plány
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector