Blogija ülevaade

Aastal 1999, kui peaaegu keegi ei teadnud, mis ajaveebid on, sisenes Blogger turule, aidates muuta meie veebisisu revolutsiooniliseks. Blogisid hakkasid tulema miljonid ja tavaliste inimeste loodud sisu sai hämmastavalt populaarseks.


Need hämmastavad sammud pole märkamata jäänud. Mõni aasta pärast selle loomist on Bloggeri omandanud otsimootorite juht Google.

Kuid nüüd – asjad on erinevad. Inimesed ei blogi nii nagu mõned aastad tagasi. Sisu jagamine on asendatud sotsiaalmeediaga ja veebisaitide loomisel kasutatakse sageli mugavaid ja mitmekülgseid pukseerimislehtede ehitajaid.

Kas Blogger – nüüd tuntud kui Blogspot – võib selles muutuvas maailmas endiselt olla hea võimalus inimestele, kes soovivad veebisaite luua? Või pole see nüüd midagi muud kui kauge mineviku reliikvia?

Sellest Bloggeri arvustusest saame teada.

Värskendavalt lihtne kasutada

Seda Google Bloggeri arvustust tehes avaldas mulle kohe muljet üks lihtne asi. Platvormi on väga lihtne kasutada ja sellel on mitmekülgne armatuurlaud.

Tegelikult on üks minu lemmik asju Bloggeriga ajaveebi loomisel see, et registreerimine võtab üsna sõna otseses mõttes sekundit. Küsimus on ainult oma e-posti aadressi sisestamises. Pole ka keerulisi kinnitusprotsesse ega maksevõimalusi Blogger on täiesti tasuta.

Pärast lihtsat registreerumisprotsessi saate oma ajaveebi kohandada, kasutades Bloggeri juhtpaneeli.

Ja kuigi kõike on üsna lihtne kasutada, on lihtsusel oma puudused. Näiteks, Võrreldes Wixi või WordPressiga on teie valitud teemade arv oluliselt väiksem. Kui Wix pakub 400+, siis Blogger pakub ainult veidi üle 50.

Ja kuigi ei Wix ega WordPress ei ole ainult laserikeskmes ainult blogijatele ja ainult blogijatele, teevad nad Bloggeri / Blogspoti asendajana väga head tööd.

Eriti kui arvestada sellega, kuidas võistluste taga on kohandamisfunktsioonid. See Blogspoti ülevaade on meeldetuletuseks, et see platvorm ei vasta tõelise veebisaidi koostaja paindlikkusele.

Pole ühtegi võimsat veebisaitide lohistamist ja tõsist kolmandate osapoolte pistikprogrammide puudumist – kõik viitavad asjaolule, et Blogger võib olla kasulik väga lihtsate ajaveebide jaoks. Kuid see pole lihtsalt piisavalt võimas ega paindlik, et olla paljude suuremate projektide või ettevõtete jaoks sobivaks platvormiks.

Üldiselt on Blogger ülilihtne ajaveebiplatvorm, mida võiks ehk värskendusega teha. Pean siiski arvestama, et see on tasuta teenus. Ja see võiks ikkagi mõnele hästi sobida.

Blogija tasuta plaan

Kettaruum1 GB
RibalaiusPiiramatu
Mallide arv50+
Tasuta domeenAinult alamdomeen (nt blogofpaul.blogger.com)
Kohandatud domeenJah
ToetusE-post, abifoorum
e-kaubandusEi
Kuvatud reklaamidEi

Bloggeri olemise teooria "hea koht ainult isiklikele kasutajatele" saab funktsioonide vaatamise järel veelgi rohkem teeneid.

Fakt, et saate oma blogi ainult Bloggeri enda alamdomeenis hostida, saate ainult 1 GB kettaruumi ja puudub võimalus veebis müüa, on kõik tärkava ettevõtte punased tuled.

Sellegipoolest saab Blogger piiramatu ribalaiusega pakkuda oma kasutajatele meelerahu. See lihtsalt töötab – ilma et peaksite muretsema, et rohkem sissetulevaid kasutajaid tähendaks kohustuslikku versiooniuuendust kalli plaani juurde, kus on rohkem ressursse.

Muidugi, mõnel võib jääda rohkem kettaruumi või paremaid tugivõimalusi, kuid kui te midagi ei maksa, on raske paluda rohkemat.

Bloggeri tugi

Kuna Blogger on tasuta, on ilmne, et te ei saa ööpäevaringset reaalajas tuge.

Teisest küljest on teil lihtne teadmistebaas koos tundliku otsingu võimalusega korduma kippuvatele küsimustele. Siit leiate näpunäiteid ja õpetusi, mis juhendavad teid kõige tüütumate probleemide korral.

blogija ülevaade supoort

Üldiselt on see hea teadmistebaas, mis katab enamiku peamistest probleemidest: ja see on nii hea, kui keegi võiks küsida.

Bloggeri jõudlus

Toimivuse osas on Blogger täiesti mõistlik. Eriti kui rääkida kiirusest Põhja-Ameerikas ja Euroopas.

Teistel mandritel pole nii palju õnne, kuid isegi siis pole etendus piisavalt halb, et seda negatiivseks pidada.

blogija-ülevaade-3

Üldiselt, Olen rahul jõudlusega, mida Blogger suudab tasuta pakkuda.

Lõplikud mõtted Minu Bloggeri arvustusest

Kasutajad tunnevad Bloggerit kogu maailmas, et see on tasuta ja hõlpsasti kasutatav. Bloggerisse registreerumisel on see täpselt see, mida saate.

Ehkki Blogger ei pruugi olla turul kõige kohandatavam või kõige puhkem variant, pakub see tõepoolest head tasuta paketti. See ei sobi ettevõtetele ega suurematele teemadele, kuid sobib ka isiklike ajaveebide jaoks.

Kui olete ise Bloggerit kasutanud, jagage palun allpool oma Bloggeri ülevaateid ja kogemusi.

Plussid

  • Lihtne kasutada
  • Suurepärane tasuta teenus
  • Piiramatu ribalaius

Miinused

  • Super põhiline
  • Kitsas mallide valik
  • Saab hostida veebisaiti ainult Bloggeri enda alamdomeenis
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector