Carbonmade ülevaade

Carbonmade on kujundanud professionaalidele ainulaadse platvormi oma portfoolio loomiseks ja veebis avaldamiseks. See on hõlpsasti kasutatav portfelli loomise tööriist veebisaitide uimastamiseks.


Carbonmade, millel on palju veebisaitide malle ja pukseerimisfunktsioone, tõotab olla teie töö ja kogemuste veebis hankimise lihtsaim tööriist..

Kas kauni graafika ja mitte nii tõsise lähenemise taga veebisaidi loomisel on veel palju näha??

Seda püüan teada saada meie Carbonmade arvustuses.

Süsiniku hinnakujundus

Carbonmade omab 3 kava alates 8 dollarist kuus mis võimaldab teil näidata 8 projekti. Pro 12 dollarit kuus sisaldab 50 projekti. Võite saada piiramatuid projekte $ 18 / kuu, valides eksperdi plaani.

Carbonmade ülevaade: Carbonmade hinnakujundus

Mis kuulub igasse kavasse?

 • Algaja plaan 8 dollarit kuus – piiramatu arv pilte ja videoid, 8 projekti, 4 menüüelementi ja heli üleslaadimine.
 • Pro plaan 12 dollarit kuus – lisatasu plokid, kohandatud lehed, analüütika, 50 projekti, esmaklassiline tugi ja HD-video & heli.
 • Eksperdi plaan 18 dollarit kuus – piiramatu arv projekte, lehti, HD-videoid, esmaklassiline tugi ja Carbonmade veebisaidil loetlemine.

Samuti võite säästa 20%, kui otsustate maksta igakuise, mitte igakuise. Ja kui soovite enne platvormile pühendumist proovida Carbonmade funktsioone, saate seda teha nii kaua kui soovite. Krediitkaarti pole vaja lisada enne, kui soovite veebisaidi avaldada.

Siin saate võrrelda kõiki plaane:

AlgajaProEkspert
RibalaiusPiiramatuPiiramatuPiiramatu
Projektide arv850Piiramatu
ToetusPiiratudPrioriteetPrioriteet
HD-videoEiJahJah
e-kaubandusEiEiEi
StatistikaEiJahJah
Süsiniku valmistamineJahEiEi

Nii nagu näete, on Algajate plaan kena taskukohane viis väikese portfelli kokku panemiseks. Pro ja Expert plaanid pakuvad teile täpsemat kohandamisvalikut, klienditoe ja särituse olemasolu.

Süsiniku valmistatud tundub üsna kallis platvormi jaoks, mis toetab ainult ühe veebisaidi majutamist ja millel pole e-kaubanduse funktsioone. Kuid see on suunatud nišiturule, muutes selle uniqe ja kasulik kõigile reklaamidele.

Carbonmade Portfolio Builderi funktsioonid

Carbonmade on uskumatult lihtne kasutada. See on mõeldud reklaamidele, kellel pole varasemat veebiarenduse kogemust – saate seda teha seadista oma portfell paari minutiga ilma mingeid teadmisi kodeerimise kohta.

Hiljuti oli platvormil ulatuslik värskendus, mis tutvustas veelgi rohkem funktsioone, mis teid abistavad. Carbonmade on veebisaidi teemad täielikult kõrvaldanud. Nüüd on teil täielik vabadus veebisaidi kujundamisel nii, nagu soovite.

Selleks on Carbonmade-l palju erinevaid sisuplokke, millel kõigil on oma seaded. Nii et saate luua veebisaidi lohistage sisuplokke otse veebisaidil.

Samuti saate teha hunniku kohandamisi iga lehe, projekti ja sisuploki jaoks.

Seal on ülemaailmsed stiiliseaded, nii et saate kohandada kogu veebisaidi värvipaletti ja määrata fonte.

Carbornmade ülevaade: Carbonmade veebisaidi redigeerimine

Kui valite Pro-plaani, saate ka faviconi seadistada ja kohandatud lehti luua. See võib olla kasulik, kui soovite kuvada CV-d või kui teil on paar töödega seotud postitust.

Seal on ka üks väga kasulik funktsioon kõigile visuaalkunstnikele, videote loojatele ja toimetajatele. Uus Carbonmade platvorm võimaldab automaatne esitus ja silmusvideod. Nii saate kohe näidata oma tööde parimat külge.

Carbonmade teeb kõik selleks, et pakkuda parimaid tööriistu tööde tutvustamiseks. Kuid on ka mõned piirangud.

Kahjuks pole veebis müüa võimalik – platvorm on mõeldud üksnes portfellide jaoks ja veebipõhiste positsioonide saamiseks.

Kui soovite ühe istungiga korrastada ja lõbusalt nähtavat veebisaiti üles ehitada, on Carbonmade just teile. See sisaldab kauneid kujunduselemente, mille abil saate koostada teile portfelli veebisaidi ja CV. Kui tunnete end tõeliselt ainulaadse ja ainulaadse veebisaidi loomisel, võite end siiski pisut piirata.

Carbonmade Performance

Carbonmade’il pole hostimise kohta ühtegi avaldust ega lubadust – ainult et see sisaldub teie paketi osana.

Sellegipoolest peavad kõik veebisaidid olema kiired ja usaldusväärsed. Mis kasu on aeglasest ja mitte kunagi kättesaadavast veebisaidist? Nii testisime oma Carbonmade arvustuse jaoks selle toimivust.

Ja tegelikult on see päris hea. Ehkki Carbonmade ei uhkelda jõudluse üle, on see siiski täielik laadib väikese veebisaidi 1,5 sekundiga. Teades, et loote platvormil kerge portfelli, on tulemus täiesti suurepärane.

Carbonmade ülevaade: Carbonmade performance

PageSpeed ​​reastas meie veebisaidi B-ga (89%), samas kui YSlow skoor oli parem – A (95%). Nii et kokkuvõttes laadib Carbonmade teie saidi kiiresti, ilma et sellega probleeme tekiks.

Ehkki Carbonmade ei esita kiire jõudluse osas suuri väiteid, peaks see ilmselt nii olema. Platvorm on kiire ja laadib teie saidi kiiresti.

Carbonmade Review – lõplikud mõtted

Carbonmade pakub a ainulaadne teenus, mis on keskendunud kõigile reklaamidele. Kui soovite oma tööde, CV tutvustamiseks ja klientide ning tööpakkumiste tutvustamiseks hõlpsalt veebisaiti üles ehitada – Carbonmade on just teile sobiv platvorm.

Carbonmade ülevaates proovisime ja testisime seda ilusad ja hõlpsasti kasutatavad tööriistad – lihtsus ja kujundused avaldasid meile muljet. Ka lihtsa veebisaidi jõudlus oli suurepärane. Ainus puudus võib olla kõrgem hind – Carbonmade on väga spetsiifiline nišš, millel pole nii palju lisafunktsioone.

Carbonmade on suurepärane koht ehitage ühe istungiga põnev portfell. Kui otsite täiesti ainulaadset disaini, siis Carbonmade pole teie jaoks. Kuid kui soovite lõbusat ja kasutajasõbralikku kogemust ilma probleemideta, siis vaadake seda enam.

Kui proovite Carbonmade’i, jätke allpool oma Carbonmade arvustused ja kogemused.

Plussid

 • Uimastamise kaasaegsed kujundused
 • Lihtne üles seada
 • Krediitkaardita tasuta prooviversioon
 • Läbipaistev hinnakujundus

Miinused

 • Kohandamise piirangud
 • Pigem kallis
 • Pole e-kaubandust
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector