Choopa ülevaade

Choopa on hostimisteenus, mis haldab andmekeskusi kogu maailmas, kuid on pärit USA-st New Jersey osariigist. Selle veebisait väidab, et pakub "valdkonnas juhtiv hostingu jõudlus" mida toetab maailmatasemel infrastruktuur.


Aga kui täpne see on? Selles Choopa ülevaates panen selle teenuse mikroskoobi alla. Teeme kindlaks, kas see on suurepärane valik või midagi, mida peaksite vältima.

Loodud esituse jaoks, mitte välimuse jaoks

Choopa veebisaiti laadides arvasin, et satun ajamasinasse ja ärkasin 2004. aastal. Ei, see pole kõige vananenud sait, aga kõik paistab natuke 2000ndate alguses.

Choopa ülevaate koduleht

Aga hei, see pole asi, mida me siin vaatame. Sellel Choopa arvustusel on olulisemaid aspekte kui esteetika

Sellegipoolest selgus peagi, et Choopa soovib pöörduda energiatarbijate ja arendajate poole, muutes selle „funktsioon vormist üle” kujundus mentaliteedi arusaadavamaks.

Selle põhitoode on pühendatud hostimine, kuid see pakub ka tunni VPS-i pilvemajutust, mis sobib ideaalselt veebiarenduse kasutamiseks.

Muud Choopa tooted hõlmavad geo DNS-i, et vähendada ülemaailmset liikluse laadimisaega, ja Disaster Recovery-lisandmoodul, mis levitab mitut üleliigset saidikoopiat kogu maailmas.

Choopa ülevaade globaalselt

Usaldusväärne klienditugi

Enne registreerumist sain ühendust Choopa tugi, kes on ööpäevaringselt saadaval otsevestluse ja telefoni teel. Mul on hea meel teatada, et inimene, kellega rääkisin, oli tehniliselt pädev ja Choopa reaalajas vestlusteenus oli reageeriv, ühendades mind vähem kui 12 minutiga.

Sellised ajad tunduvad olevat seal püsivad.

Choopa ülevaade otsevestlusest

Registreerumisprotsess oli lihtne ja mul oli oma saidile juurdepääs mõne tunni jooksul. Choopa ülevaatuse ajal ei olnud mul mingeid seisakuid, Choopa 100% tööaja garantii kontrollimine – vähemalt minu otsas.

Tore on näha, et seda garantiid toetab teenuse taseme leping, mis võimaldab seisaku korral krediiti nõuda.

Choopa hinnakujundus

Choopa serverid on saadaval väga erinevates hinnapunktides – alates 69,95 dollarist ja lõpetades kogu hinnaga kuni 499,95 dollarini. Kaheksa erinevat pühendatud hostimiskava erinevad mitte ainult hinnakujunduse, vaid ka protsessori ja RAM-i konfiguratsioonide osas. Sama on ribalaius – piiritletud iga plaadi 10TB juures.

Choopa ülevaade hinnakujundusest

Hinnad on muidugi palju kõrgemad kui jagatud või tavalise VPS-i hostimise korral. Kuid kõige odavam on Choopa pühendatud hostimispakett üsna taskukohane.

Choopa pakub ka pilv-VPS-i majutust hinnaga 0,04 dollarit tunnis ning saadaval on ka kohandatud VPS-i ja pühendatud serverite installatsioonid.

Choopa hinnad ja plaanid detailsemalt

Allolevas tabelis võrreldakse kolme plaanile pühendatud kava. Ainult laud näitab põhiplaani hinnas sisalduvad optsioonid, kuid iga üksikut elementi saab täiendada.

Pühendatud hostimisplaanHaswell E3-1220v3Skylake neljatuumalineInteli kahekordne kaheksa südamik
Kuu hind69,95 dollarit129,95 dollarit499,95 dollarit
Kettaruum1 TB120 GB120 GB
RAM16 GB16 GB32 GB
ProtsessorXeon E3-1220 v3 3,1 GHzi7-6700k 4GHzDual Xeon E5-2650 2GHz
Ribalaius10TB väljaminev + tasuta sissetulevad10TB väljaminev + tasuta sissetulevad10TB väljaminev + tasuta sissetulevad
Serveri IP-d555
E-posti aadressidPiiramatuPiiramatuPiiramatu
SSL kaasas?JahJahJah
HDD või SSDHDDSSDSSD
Klienditugi24-tunnine telefon ja reaalajas vestlus24-tunnine telefon ja reaalajas vestlus24-tunnine telefon ja reaalajas vestlus
Raha tagasi garantii30-päevane periood30-päevane periood30-päevane periood

Peamine erinevus pakettide vahel on serveri riistvara võimsus. Odavaim plaan sisaldab tegelikult rohkem salvestusruumi kui ülejäänud kaks sest vaikimisi on see kaasas kõvaketta süsteemiga.

Ettevõtte kasutajate ja arendajate jaoks muudab SSD-süsteemi kiirus tõenäoliselt teised paketid atraktiivsemaks pakkumiseks. Siiski SSD-d saab baaspaketti lisada täiendava 20 dollari eest kuus.

Choopa etendus

Testisin oma Choopa saiti Bitcatcha abil. Siin on tulemused.

Choopa ülevaatelavastus

Ehkki etendus polnud globaalselt kuigi muljetavaldav, saaks seda tõenäoliselt parandada, kui valisite Choopa Geo DNS-i paketi.

Lõplikud mõtted: kas Choopale või mitte

Soovitan vaadata aegunud liidesest mööda. Kapoti all pakub Choopa hostimine mitmekülgne kogemus keskmise jõudlusega ja paljude võimalustega, mis võimaldavad teil oma ideaalplaani konfigureerida.

See on vaieldamatult mõeldud arendajatele, nii et tarbija- või väikeettevõtte saidiomanikud peaksid mujalt otsima.

Mida arvasite minu Choopa arvustusest? Kui teil on jagamiseks oma Choopa arvustusi, lisage need allpool!

Plussid

 • Plaane on lihtne seadistada
 • Põhiplaan pakub taskukohast pühendatud hostimist
 • Usaldusväärne SLA-toega 100% tööaja garantii
 • Kasulik ööpäevaringne klienditugi

Miinused

 • Ühtegi plaani pole saadaval
 • Ei sobi igapäevaseks majutamiseks
 • Sait on vananenud
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector