EasyCGI ülevaade

Te ei pruugi olla EasyCGI-ga uskumatult tuttav, kuid see väidetakse, et ta kuulub järjekindlalt kümne parima veebimajutusteenuse pakkuja hulka kogu maailmas. .


Maailmatasemel veebimajutusteenuste pakkuja kiitleb tipptasemel tehnoloogiat ja kõrgelt asjatundlikku personali. Kuid need on ainult sõnad. Kuidas oleks lood toimingutega? Kas nad on sama head?

Vastuste paljastamiseks kaevasin oma EasyCGI ülevaates sügavamalt.

Minu esimene mulje EasyCGI-st

Kui ma esimest korda Easy CGI veebisaidile silma panin, tabas mind selle uskumatult lihtne välimus.

easycgi ülevaade

EasyCGI koduleht oleks minu maitse järgi – kui kontoritooli asemel oleksin ma täna hommikul istunud ajamasinas, mille suund on 2006.

Näete isegi Windows 2008 hostimist – kõige arenenumat Windows Serveri opsüsteemi, mida sellel lehel veel reklaamitakse. Mis oli viimane kord, kui seda asja värskendati?

Kuigi maalähedane lihtsus pole tingimata halb asi, nagu Samuti leidsin, et mind on väga lihtne leida.

Nii on ka ajakohaste lubadustega. Kokku on kaks andmekeskust, mõlemad Bostonis (USA), EasyCGI pakub uhkusega kõigi pakettide puhul 99,9% -list tööaja garantii. Pärast 30 päeva plaani testimist avastasin, et seisakuid oli tõepoolest üle 99,9%.

Kuid mida peavad teised kliendid ütlema?

Teiste klientide EasyCGI arvustused

Leidsin mitmesuguseid märkusi, kuid EasyCGI tugiteenuste ülevaated tundusid järjepidevad.

easycgi ülevaadeVasakpoolne pilt on vaid üks näide paljudest, kes seda väidavad ainukest kiiresti saadavat tuge pakuvad agendid ilma suure tehnilise oskusteabeta.

Proovisin seda enda jaoks ja võin selle nimel käituda, sest ka otseküsimuste esitamisel tundusid reaalajas vestluse vastused aeglased.

Väga sageli viitasin tehnikule suunamise asemel siiski mingile artiklile. Ma eeldan, et see võib mõne jaoks veidi parem olla.

EasyCGI hinnakujundus

Hinnakujunduse osas saab Easy CGI end lunastada?

easycgi ülevaade

Esmapilgul tundub, et mul võib olla õnne. 7,96 dollarine plaan koos 350 GB kettaruumi ja 30-päevase raha tagasi garantiiga pole sugugi halb.

Edasised uuringud näitavad siiski seda esimese kuu eest on see ainult 7,96 dollarit.

Seejärel pöördub see tagasi täishind 12,95 dollarit kuus. Selle hinna eest on mujal piiramatu kettaruumi ja ribalaiusega palju paremaid võimalusi.

Sama kehtib ka kahe ülejäänud kava kohta hinnad pole lihtsalt piisavalt konkurentsivõimelised.

Plaanid detailsemalt

LENNUD X (12,95 dollarit)LISATUD X2 (15,99 dollarit)LISATUD X4 (21,56 dollarit)
Kettaruum350 GB500 GB750 GB
Ribalaius3,5TB5 TB7,5 TB
Lubatud domeenide arvPiiramatuPiiramatuPiiramatu
E-posti aadressid5001000Piiramatu
SSD või HDDSSDSSDSSD
VeebiehitajaJah – CM4ALLJah – CM4ALLJah – CM4ALL
Kaasas SSL-sertifikaat?EiEiEi
Tasuta domeen?EiEiEi
Kasutajatugi24/724/724/7
Raha tagasi garantii30-päevane periood30-päevane periood30-päevane periood

Ehkki saate palju ribalaiust ja kettaruumi, pakuvad paljud teised pakkujad piiramatu ribalaiuse ja kettaruumi odavamate hindade jaoks. Kuid pidage meeles, et sel juhul saate kiireid SSD-servereid.

Kuigi veebisaidiehitaja lisamine on kena puudutus, on see super-maa-alune veebisaidiehitaja, millest keegi pole kuulnud. Selle kohta on sõna otseses mõttes null arvustust kergesti kättesaadav.

Üldiselt ei saa ma õigustada nende hindade maksmist millegi eest, mida saate mujalt odavama hinnaga.

Etendus

easycgi ülevaade

Kiiruse valdkonnas on vähe häid ja halbu. See on Easy CGI keskmine reageerimisaeg, samal ajal kui eriti Aasia reageerimisaegu saaks parandada.

EasyCGI ülevaade – kokku pakkima

Pean ütlema, et sellesse ülevaatesse jõudes, kui ma esimest korda EasyCGI uurimist alustasin, olid mul üsna suured lootused. Pidage meeles, et see on ettevõte, mis väidab end järjepidevalt kuulunud kümne parima veebimajutusteenuse hulka maailmas.

Kuid tähelepanuväärselt piisavalt, ütleb see EasyCGI ülevaade teisiti. Asi pole selles, et teenuses oleks midagi eriti kohutavat, kuid see maksab pakutavate teenuste eest liiga palju.

Kõigile, kes soovivad veebisaiti või ettevõtet hallata, soovitaksin minna mujale. Lihtsalt pole mõtet riskida selliste ettevõtetega nagu EasyCGI, kui seal on odavamad ja paremini välja töötatud võimalused.

Plussid

  • 24/7 reaalajas vestlus
  • 99,9% tööaja garantii

Miinused

  • Aeglased tugivastused
  • Ainult USA serverid
  • Hind on natuke liiga järsk
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector