FastDomain ülevaade

FastDomain pakub eelarvega inimestele jagatud hostimiskavasid. See pakub lihtsaid teenuseid, mis sobivad paremini väiksemate veebilehtede algajatele, kes vajavad vaid minimaalset tuge.


FastDomain on osutanud hostimisteenuseid juba üle kümne aasta – see ettevõte on turul alates 2005. aastast. Praegu kuulub see EIG-i (Endurance International Group) koos teiste hostiteenuse pakkujatega nagu HostGator, BigRock ja iPage.

Kuid vaatame, kas pikaajaline kogemus on teinud sellest pakkujast uute klientide jaoks suurepärase valiku. Selles FastDomain’i ülevaates testin selle teenuseid ja näen, kuidas see tegelikult toimib. Võib-olla võib see olla teie järgmine hostiteenuse pakkuja?

Mis on FastDomain??

FastDomain on hostiettevõte, mis pakub ainult mõnda teenust: jagatud hostimine, domeeninimed ja SSL-sertifikaadid.

Kui otsite pühendatud või VPS-i hostimisplaane, mille võitsite’t siit ei pääse. See on pakkuja väikestele veebisaitidele, et saada lihtne ja kiire algus. See võib tähendada tugevat keskendumist ühte tüüpi teenustele ja seetõttu erakordset jõudlust.

Vahetult pärast FastDomain’i kodulehe vaatamist tekib mul aga kahtlus nende teenuste kvaliteedis…

kiire domeeni ülevaade odav hostimine

Ausalt, võite hakata mõtlema, kas see pakkuja ikka äri ajab.

Ja vananenud disain on üks asi. Teine on see, kui segane on navigeerimine. Näiteks plaanide hindade ja üksikasjade leidmiseks peate ringi kaevama, kuni leiate need kausta alt "Abikeskus". Pole just väga intuitiivne, kas see on nii?

Kuid ärgem mõistkem raamatut selle kaane järgi. See FastDomain’i ülevaade on siin, et teada saada, kui head on veebimajutusteenused. Vaatame lähemalt hinnakujundust, funktsioone ja üldist toimivust.

Kiire domeeni hinnakujundus

FastDomainil on jagatud hostimise jaoks kaks kava: põhiline (alates 5,95 dollarit) ja (Pro alates 15,99 dollarit kuus). Need on esimesel ametiajal kehtivad reklaamitud hinnad. Ja igakuised kulud erinevad sõltuvalt tähtaja pikkusest – saate odavaima pakkumise, kui tellite kõige pikema tähtajaga 3 aastat.

kiirdomeeni hinnakujundus

Selle FastDomain’i ülevaate saamiseks vaatame järgmisi plaane kiiresti:

 • Põhiline – see plaan algab kell 5,95 dollarit kuus (kui tellite vähemalt 2-aastase arveldustsükli). Pakub 50 GB kettaruumi ja mõõtmata ribalaiust. Selle plaani tavahind on 8,99 dollarit kuus.
 • Pro – Plaan algab kell 15,99 dollarit kuus 36-kuulise arveldustsükli jaoks. Sellel on piiramatu kettaruum ja ribalaius ning võite hankida nii palju domeene kui soovite. Selle kava tavahind on automaatse uuendamise korral 25,49 dollarit kuus.

Isegi vaadatud hindu vaadates ei tundu see eriti taskukohase teenusena. Rääkimata sellest, et kokkuleppe saamiseks peate registreeruma 3-aastaseks tähtajaks ja maksma kogu hinna ette. Võrdluseks – meie nimekirja nr 1 veebimajutusteenuse pakkujal Hostinger on edasijõudnutele mõeldud plaanide hinnad kaks korda madalamad!

Mis puutub uuendamine, hinnad tõusevad veelgi. Ja nad järgivad sama reeglit, kus pikem tähtaeg tähendab madalamat kuukulu.

kiire domeeni hinnakujundusplaanid

Kuid põhjaliku FastDomain’i ülevaate saamiseks vaatame neid plaane lähemalt. Altpoolt leiate tabel kõigi peamiste võimalustega, et mõlemat plaani võrrelda:

PõhilinePro
Kettaruum 50 GBPiiramatu
RibalaiusMõõtmataMõõtmata
Domeene toetatakse1Piiramatu
FTP kontodPiiramatuPiiramatu
E-posti kontod5Piiramatu
KlienditugiTelefon, vestlus, piletTelefon, vestlus, pilet
Tasuta automatiseeritud varukoopiadEiEi

Veebisaite hallatakse cPaneliga, mis on kõige intuitiivsem ja mugavam variant turul. Veel üks suurepärane asi, FastDomain hõlmab mõlema plaaniga ka Weebly veebisaidi ehitajat. See on lohistaja, mida paljud kasutajad eelistavad oma kauni kujunduse ja paindlikkuse poolest.

Kuid veebisaidi abistamist ei toimu. Nii et kui kavatsete juba olemasoleva veebisaidi üle viia, valmistuge aega omaette tegemiseks.

Veebisaidi turvalisuse osas on kõikides plaanides kaasas tasuta SSL-sertifikaat. Kuid, te ei saa pahavara- ja DDoS-vastast kaitset. Need on eraldi tooted, mis lisatakse automaatselt teie ostukorvi:

kiire domeeni ülevaade hinnakujundus

Sama asi juhtub automatiseeritud varukoopiatega – peate need eraldi ostma.

Muidugi, kõik need funktsioonid on tõesti vajalikud. Kuid see on varjatud pakkuja samm nõuda “varjatud tasudeta” ja seejärel eelmärgitud kastid ostukorvis sisse seada.

Eriti kui teate, et parimad hostingu pakkujad lisavad need funktsioonid lihtsalt kavasse.

Nii et üldiselt on FastDomainil mõned head omadused. Kuid ärge imestage, et reklaamitud hind tõuseb, kuna puuduvad lisanduvad.

Kiire domeeni jõudlus

Toimivuse hindamiseks testisin reaktsiooniaega. Ja selgub, et FastDomain pole tegelikult nii kiire.

Selle tulemus oli vaid keskmisest madalam. Kiirused USA ja Suurbritannia regioonis on suurepärased – saavutate nii kiiresti kui 12 ms. Kuid Jaapanis läheb reageerimise aeg 1877 ms lehe laadimisajaga üsna halvaks.

kiire domeeni jõudlus

Kuid muidugi ei tohiks see olla liiga kummaline, kuna sellel pakkujal on USA-s ainult üks serveri asukoht. Ja see kasutab serverites HHD-d, nii et see ei aita ka kiirust parandada.

Lisaks kiirele reageerimise ajale soovite oma veebisaidile head tööaega. FastDomain annab 99,99% tööaja garantii. Aga mida see pakub 99,92% tööaega. Ja see tähendab, et kuus on kaotatud aeg peaaegu 3 tundi!

Pean ütlema, et jõudluse hindamine on selle FastDomeni ülevaate veel üks mitte nii optimistlik osa.

FastDomain Plussid

 • Ainult kaks plaani: Noh, see võib olla eelis või puudus, kuid FastDomeni kasutamisel ei pane teid valikud üle. Siit saate valida lihtsad ja hõlpsad plaanid.
 • Sobib algtaseme kasutajatele: Kui olete alles algaja, siis oleks suurepärane lahendus alustamiseks lihtne lahendus. FastDomain on suunatud lihtsusele. Ja nii, see sobib ideaalselt algajatele.
 • Ööpäevaringne tugi: FastDomain pakub tehnilist tuge, mis on saadaval ööpäevaringselt telefoni või reaalajas vestluse kaudu. Nii et saate jõuda alati, kui vaja.

FastDomain miinused

 • Uuendamise võimalust pole: FastDomain võib olla kasulik alustavatele ettevõtetele, kuid kui soovite oma veebisaiti laiendada, pole see parim valik. Te ei saa ühtegi lisafunktsiooni lisada ja igas plaanis on kindel ressurss.
 • Allpool standardset klienditeenindust: Noh, mul oli siin elavate vestlustega üks halvimaid kogemusi. Esitasin agendile hunniku tehnilisi küsimusi plaanide kohta. Esindaja ei teadnud aga isegi, millest ta räägib, ja suurem osa tema tehnilisest teabest polnud sel eriti mõistlik.
 • Absurdne hinnakujundus: Kõigi pakutavate funktsioonidega võrreldes on FastDomainil mõned naeruväärselt kõrge hinnaga plaanid. Lisaks leiate palju parema jõudlusega funktsioone palju odavama hinnakujunduse korral. See on täiesti pettumus.
 • Segane koduleht: Veebisait on lihtsalt liiga segane. Selle kohta asjakohase teabe leidmine on kirglik töö. Koduleht peaks esindama ettevõtet ja selline veebisait näeb lihtsalt laisk välja.

FastDomain Review – kohtuotsus

Kui lisate selle FastDomain ülevaate kõik üksikasjad, selgub, et see on madala kvaliteediga pakkuja.

hinnakujundus on üsna kallis ja arvestades funktsioonide puudumist, kulutate funktsionaalse veebisaidi saamiseks veelgi rohkem. enamgi veel, minimaalne jõudlus teeb selle hostimise väga pettumuseks. See võib olla algajatele sobiv variant, kuid kindlasti mitte pikas perspektiivis.

Ma ei soovitaks FastDomeeni, turul on palju palju paremaid võimalusi. Vaadake lihtsalt meie parimaid hostingu pakkujaid – leiate kindlasti midagi paremat!

Plussid

 • Tehniline tugi ööpäevaringselt
 • Lihtsad ja kerged plaanid

Miinused

 • Aeglane esitus
 • Kõrge hind
 • Alla tavalise klienditoe
 • Segane pakkuja veebisait
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector