Homestead ülevaade

Homestead on veebisaitide ehitusteenuseid pakkuv ettevõte alates 1996. aastast. Ettevõte on olnud selle valdkonna lemmikbränd kuni viimase ajani, kui näisid, et tema kuulsuse on varjutanud uuemad, innovaatilisemad konkurendid.


Heidame pilgu sellele, kuidas see pakkuja täna konkursil seisab. See Homesteadi ülevaade hõlmab hinnakujundust, funktsioone ja toimivust. Võib-olla võib see ehitaja olla suurepärane võimalus teie uue veebisaidi jaoks?

Mis on Homestead?

Homestead pakub veebiteenuseid, mis aitavad klientidel oma veebipõhist olekut alustada, seda hooldada ja reklaamida. Seda teatakse siiski rohkem saidiehitajana kui hostiteenuse pakkujana.

Homestead pakub oma klientidele järgmisi veebisaitide loomise pakette:

 • Veebisaitide loomine
 • Veebisaidi majutamine (kavas)
 • Online SimpleStore
 • Domeeni registreerimine
 • Reklaamiteenused

Ilmselt on selle ettevõtte eesmärk olla ettevõtetele kõik ühes pakkuja. Alustage täielikult varustatud veebipood ja kasvatage seda reklaamikonsultantide abiga. Kuid kas need teenused on tegelikult usaldusväärsed??

kodutalu ülevaade

Homestead on läbi teinud palju reforme ja muutusi, et jääda veebitööstuses aktuaalseks. Näiteks 2007. aastal omandas Intuit Homesteadi ja umbes 5 aastat pärast seda müüdi Homestead Endurance International Groupile (EIG).

Kas see ümberkujundamine aitas parandada Homesteadi teenuseid? Liigutame selle Homesteadi ülevaate paketiülevaate ja nende juurde kuuluva juurde.

Homestead hinnakujundus

Homestead pakub 3 plaani hinnaga alates 7,99 dollarit kuus ja läheb nii kõrgele 62,99 dollarit kuus Business Plus paketi jaoks. Ja võite kõiki plaane tasuta proovida – esimesed 30 päeva loetakse prooviversiooniks.

kodutalu hinnakujundus ja plaanid

Kuigi tasuta prooviversioonile registreerumiseks peate oma kaardi teabe esitama. Nii et kui otsustate selle kasutamist mitte jätkata – ärge unustage teenuseid tühistada.

Nagu varem mainitud, pole Homestead ainult veebisaitide koostaja – saate sellega ka majutusteenuseid. Ja siin on ülevaade pakettidest:

 • Stardikava: see plaan hõlmab veebisaitide loomist ja majutamist. Hind on 7,99 dollarit kuus, ja see sisaldab 25 MB salvestusruumi, 5 GB ribalaiust, 5 veebilehte ja 1 sait.
 • Äriplaani: see plaan hõlmab veebisaitide loomist ja hostimist, domeeninime ja e-posti. Hind on 22,99 dollarit kuus, ja see sisaldab 5 GB salvestusruumi, 100 GB ribalaiust, domeeninime, 5 e-posti kasti, 100 veebilehte ja 3 saiti.
 • Äri pluss plaan: see plaan hõlmab veebisaitide loomist ja hostimist, domeeninimesid, e-posti ja veebikatalooge. Hind on 62,99 dollarit kuus, ja see sisaldab 10 GB salvestusruumi, 500 GB ribalaiust, 3 domeeninime, 50 e-posti kasti, ligikaudseid piiramatu arvu veebisaite ja ligikaudseid piiramatuid saite.

Ilmselt pole hinnad turu madalaimad. Võite leida pakkujaid, kes pakuvad vähem raha eest paremaid funktsioone – sirvige lihtsalt teisi suurepäraseid veebisaitide koostajaid.

Peale 30-päevase tasuta prooviversiooni on hinnad piisavad põhjused, et potentsiaalne klient võiks minna mõne muu veebisaidi loomise pakkuja juurde, kelle paketid on palju odavamad.

Allolevas tabelis näete iga arveldustsükli hinnakujundust.

MakseperioodStardikavaÄriplaaniÄripõhine plaan
1 kuu7,99 dollarit22,99 dollarit62,99 dollarit
12 kuud95,88 dollarit275,88 dollarit755,88 dollarit
24 kuud191,76 dollarit551,76 dollarit1511,76 dollarit

Võimalikke termineid on kolm, kuid kuuväärtus jääb samaks. Homestead ei paku allahindlust pikaajalistele tellijatele. Üldiselt tundub see hinnaskeem liiga kõrge, olenemata funktsioonidest, mida Homestead klientidelt võtab.

Kuid vaatame neid funktsioone Homesteadi veebimajutuskavade jaoks.

StarterÄriÄri pluss
Kettaruum 25 MB5 GB10 GB
Ribalaiuse piirang5 GB100 GB500 GB
Domeenid lubatudTasuta domeeninime pole1 tasuta domeeninimi3 tasuta domeeninime
Lehtede arv5100Piiramatu
Saidide arv13Piiramatu
Automaatne paigaldajaKaasasKaasasKaasas
E-posti kontodEi550
KlienditugiTugi tasuta telefonile & Kogukonna tugi
Automatiseeritud varukoopiadEiEi Ei

Esimene asi, mis tähelepanu köidab, on 25 MB kettaruumi stardiplaani jaoks.

Mis see on?

Teie kahe lemmikpildiga HTML-leht? Teades, et WordPressi installimine võtab 500 MB kuni 1 GB, võib see plaan olla üsna kasutamiskõlbmatu. Võib-olla HTML-i õppimiseks. Kuid sel juhul on hind liiga kõrge.

Liigume edasi. Vaatame heledat poolt. Kõigi plaanide jaoks on teie saidi turvalisuse tagamiseks lisatud Anti-DDoS, samuti saate haldamiseks cPaneli. Mis puudutab teie ettevõtte jälgimist, siis on olemas veebisaidi statistika, ja koos Business Plusiga saate veebinimekirjad, et muuta oma sait nähtavamaks.

Kuid puuduvad tükid. Homestead lkLansil pole kaasas SSL-sertifikaati ja loomulikult pole ka automatiseeritud varukoopiaid. Professionaalse veebisaidi jaoks soovite, et kliendid näeksid seda turvalise lehena. Ja varundamiste puudumine võib põhjustada väga kahetsusväärse andmete kaotamise.

Mis puutub veebisaidi koostaja, saate rohkem kui 100 kohandatavat malli koos 1,1 miljoni tasuta pildiga. Kuid ma ei saa öelda, et need oleksid aarde leiud…

talukoha ülevaate mallid

Kõik mallid on kohutavalt vananenud ja kohandamine ei lähe kaugemale kui värvide ja fondide muutmine.

Homestead teatab uhkusega, et saate lisada Youtube’i videoid ja fotoalbumeid, linkida facebooki, luua kohandatud menüüsid ja vorme või lisada kaarte. Kuid need on kõige elementaarsemad funktsioonid, mida võite leida.

Üldiselt pole plaanidel palju pakkuda, eriti kui vaadata hindu. Kuid Homesteadi põhjaliku ülevaate saamiseks peame ka esinemist kontrollima.

Homestead Performance

Homesteadi serverid töötavad üsna kiiresti. Kõigil mandritel, välja arvatud mõnes Aasia piirkonnas, kulub serveri laadimiseks vähem kui 300 ms.

kodutalu ülevaateetendusJõudlustesti tulemused on keskmisest kõrgemad ja see on tore üllatus, teades, et Homestead kasutab nende serverite jaoks HDD-d.

Ainus asukoht ainult USA-s. Parimad tulemused on ainult selle piirkonna kohta.

Igatahes tundub nii hea reageerimise kiirus selle iidse veebiteenuse pakkuja jaoks suurepärase saavutusena.

Teisest küljest ei räägi Homestead serveri tööaja garantii kohta – veel üks oluline jõudluse funktsioon, mida hostiteenuse pakkuja valimisel arvestada.

Homestead plussid

See Homesteadi ülevaade näitab, et hostingu pakkuja pakub oma hostimiskavadega endiselt suurepäraseid omadusi. Need sisaldavad:

 • Hea serverikiirus – Homestead’serveri kiirus on tõesti kiire. See on tohutu eelis, mis muudab teie saidi viivitamatult juurdepääsetavaks.
 • 30-päevane tasuta prooviperiood – teine ​​suur eelis on 30-päevane tasuta prooviversioon. Nii saate teenuseid enne proovimist mugavalt proovida.

Homestead miinused

See Homesteadi ülevaade näitab ka pakutavate teenuste silmatorkavaid puudusi. Need sisaldavad:

 • Halb salvestusmaht – see funktsioon on nähtav silmanägemine. Ükski Homesteadi pakutav hostimiskava ei paku rohkem kui 10 GB salvestusruumi. Arvan, et hostingu pakkuja kavatseb selle funktsiooni juba unarusse jätta.
 • Äärmiselt madal ribalaius – kus teised hostingu pakkujad on hõivatud oma igakuise ribalaiuse piiramatule ajakohastamisele, pakub Homestead siin endiselt oma kõige arenenuma hostimisplaani maksimaalse ribalaiusega 500 GB / kuus.
 • Kallim hind – Homestead võtab suhteliselt kasutu plaani eest kõrgeid hindu. Oletame, et hostingu pakkuja võtab kõrgeid hindu uuenduslike funktsioonidega väärtuslike pakettide eest, see oleks olnud parem ja arusaadavam. Kuid sugugi mitte, teenused on samad vanad!
 • Kehv tugisüsteem – tugiteenusesse saate pöörduda ainult telefoni teel ja selle tööaeg on piiratud (esmaspäevast reedeni 6:00–17:00 MST). See on peaaegu uskumatu, kuna teistel hostingu pakkujatel on enam kui 3 elujõulist kanalit, millele pääseb ligi ööpäevaringselt. Tugi peaks olema valmis aitama teid probleemide ilmnemisel!

Homestead ülevaade – kas peaksite selle lähedale minema?

Lugupidamisega näib Homestead olevat vana veebiteenuse pakkuja, kes on oma parimad päevad üle elanud. Uskumatult piiratud kettaruum ja ribalaius, aegunud veebisaidi kujundused, peaaegu olematu klienditugi – iga siinne omadus on küsitav. Ja see on ka väga kallis!

Te ei tohiks kunagi minna Homestead’i lähedusse, kui otsite veebisaidi koostajat, kes pakuks hostimist, mis toetaks teie kasvavat äri ja ka teie suure jõudlusega saite. Kui soovite aga seda tõesti proovida, võite minna Homesteadisse’s 30-päevane tasuta prooviperiood.

Vaadake arvustusi teiste majutusteenuste pakkujate kohta, kes pakuvad taskukohase hinnaga kvaliteetseid funktsioone – kindlasti leiate midagi oma veebisaidile sobivamat.

Plussid

 • 30-päevane prooviversioon
 • Hea serverikiirus

Miinused

 • Väga piiratud mälumaht
 • Madal ribalaius
 • Kallid
 • Kehv klienditugi
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector