HostMetro ülevaade

HostMetro on ainult jagatud hostimisega pakkuja, mis pakub teenuseid ettevõtjatele ja väikeettevõtetele, kes soovivad võrku pääseda.


Ta väidab end olevat esmane majutusteenuse pakkuja, kellel on kvaliteetsed tööriistad, teadlik tugimeeskond, odavad hostikavad ja põhjalik vastutuse mõistmine. Kuna hostimise pakkuja pole selles valdkonnas uus, eeldan, et selle väited peaksid olema kehtivad ja usaldusväärsed.

Selles HostMetro ülevaates on valmis kogu HostMetro ristkontrolli teha’väidab. Tahan kindlaks teha, kas need on tühjad väited või on need hostingu pakkuja täpsed peegeldused’profiil. Samuti uurin HostMetro pakutavate teenuste tüüpi, nende taskukohasust ja stabiilsust.

Mis on HostMetro??

Asutajate enam kui 40-aastase kollektiivse tööstuse kogemusega HostMetro on näiliselt loodud täiusliku kõik-ühes paketi loomiseks. Ilma plaanideta tõusevate hindade ja piiramatute ressurssideta peaks see pakkuma sujuvat ja võimsat hostimiskogemust.

hostmetro arvustuse hind

HostMetro pakub klientidele mõõdukaid teenuseid. Kaks peamist paketti on:

  • Domeeninimed
  • Jagatud veebimajutus

Puuduvad täpsemad hostimisteenused nagu pilvemajutus, VPS ja spetsiaalne hostimine. Sellega loodan, et HostMetro pakutavad domeeninimed ja veebimajutusteenused on tipptasemel ja väga töökindlad.

See HostMetro ülevaade puudutab aga HostMetro pakutavaid jagatud veebimajutusteenuseid. Minu eesmärk on leida hostimiskavade, nende usaldusväärsuse ja taskukohasuse kohta. Samuti huvitab mind, kas HostMetro server on aeglane või kiire. Lugege edasi, kui kolin arvustuse keskmesse.

HostMetro hinnakujundus

HostMetro pakub ainult kahte plaani, mille hulgast saate valida – seal on MegaMaxi pakett, mis maksab 2,95 dollarit kuus, ja Super Maxi kava, mis maksab rohkem – 6,95 dollarit kuus.

vastuvõtva metroo ülevaatusplaanid

Mega Max plaan: selle paketi hind algab 2,95 dollarist kuus ja see sisaldab maksimaalset ribalaiust, maksimaalset hostimisruumi, piiramatu e-posti kontosid ja tasuta domeeni registreerimist.

Super Max plaan: Selle paketi hind algab 6,95 dollarist kuus ja sisaldab maksimaalset ribalaiust, maksimaalset hostimahtu, piiramatut e-posti kontot, tasuta domeeni registreerimist ja tasuta SSL-sertifikaati.

Kahe hostimisplaani hindade olulise erinevusega näib, et Super Max Plan pakub mõningaid lisatasusid, mida Mega Max plaanis pole saadaval..

Enne kui otsustate mõne kahe hostimisplaani üle või otsustate HostMetro üle meelt muuta, laske aga’s läbivad hinnajaotuse, et veenduda, kas need on nii taskukohased kui esitatud.

hostmetro ülevaade hinnakujundus

HostMetro on täpselt nagu mõned teised hostingu pakkujad, kes meelitavad kliente väidetavalt madala alghinnaga. Mega Maxi paketi madala hinnaga 2,95 dollarit kuus kehtib ainult 36-kuulise tellimuse korral.

Kas võiksite uskuda, et sama Mega Maxi paketi eest võetakse teilt 4,95 dollarit kuus, kui tellite ainult 12 kuud?

Allolevas tabelis võrreldakse ja võrreldakse kahe hostimiskava täpseid hindu antud tellimisperioodi jooksul.

Makseperiood / plaan

Mega Max plaan

Super Max plaan

12 kuud

59,4 dollarit

107,4 dollarit

24 kuud

94,8 dollarit

190,8 dollarit

36 kuud

106,2 dollarit

250,2 dollarit

Hostimisplaan sisaldab kõigi kavade TASUTA saidiülekannet. Võib-olla mõtlete nüüd ühe plaani valimise üle; Super Max Plan on soovitatav, kuna selle kõrge hind on kindlasti varustatud esmaklassiliste funktsioonidega, mis võimaldavad tugevat kaubitsemist võimaldavate saitide tipptasemel tuge.

Plaanid lähemalt

HostMetro ülevaate täiendamisel käsitleme iga plaani üksikasju.

Lase’Allpool olevas tabelis on kahe hostimisplaani omadused vastandlikud ja võrreldavad. Ja seda tehes saaksime HostMetro sisse rohkem valgust’jagatud veebimajutuspaketid ja kliendi tüübid, kes saavad neid edukalt kasutada.

Stardimajutus

Professionaalne pluss

Ketas

Piiramatu

Piiramatu

Ribalaius

Piiramatu

Piiramatu

Mitu domeeni on lubatud?

Piiramatu

Piiramatu

Serverites kasutatav HDD või SDD?

SSD

SSD

SSL

Ei, maksab 2,50 dollarit kuus

Komplektis TASUTA

DDoS-vastane kaitse

Kaasas

Kaasas

Pahavaravastane kaitse

Ei

Kaasas

E-posti kontod

Piiramatu

Piiramatu

FTP kontod

Piiramatu

Piiramatu

Veebisaidi mallid

Jah

Jah

Veebisaidi abistamine

Kaasas

Kaasas

cPanel

Kaasas

Kaasas

Automaatne paigaldaja

Jah

Jah

Klienditugi

Live chat, telefon, teadmistebaas & E-post

Live chat, telefon, teadmistebaas & E-post

Tasuta automatiseeritud varundamine

Jah, kuid ainult 1 GB andmete jaoks

Jah, kuid ainult 1 GB andmete jaoks

Etendus

Astudes sammu edasi meie HostMetro ülevaates, soovisin teada saada HostMetro serveri kiiruse määra. Sobiva tööriista kasutamisel selgus test, et serveri kiirus on vaid pisut üle keskmise. Kiirus on vahemikus 300-500 ms.

hostmetro ülevaatuse kiirus

See tähendab, et HostMetro on serveri täiustamisel klientide optimaalse toe jaoks palju ära teinud’ saidid. Serveri kiire kiiruse jaoks võite kaaluda teisi hostingu pakkujaid, näiteks SiteGround, Inmotion või A2 Hosting.

HostMetro plussid

HostMetro ülevaate sellel hetkel vaatame asju, mis mulle meeldisid. See hostimisteenuse pakkuja teeb paar asja väga õigesti: siin nad on.

Hea tugisüsteem

HostMetro-l on olemas hea tugisüsteem. Selle juurde pääseb ööpäevaringselt ja see sisaldab e-posti, reaalajas vestlust ja telefoni. Ka reageerimise ajad on kiired. Enamiku kasutajate jaoks on see kõik, mida vaja läheb.

Järjepidev hinnaskeem

Majutusteenuse pakkujal on kena ja õiglane hinnaskeem. See tähendab, et hind, mille maksate esimestes neis, jätkub tulevikus. See on muutus võrreldes mõne muu võõrustajaga, kes seda pakuvad soodushinnad, mis siis aasta või kahe pärast suurenevad.

HostMetro miinused

See poleks korralik HostMetro ülevaade, kui me ei vaataks mõnda asja, mis mulle liiga ei meeldinud. HostMetro hostimise probleemid on järgmised:

Alamstandardne tööaeg

See on märkimisväärne puudus klientidele, kes soovivad valida HostMetro. Majutuse pakkuja lubab 99% tööaega – ja see on väga halb! Tegeliku elu numbrid on märkimisväärselt paremad, kuid siiski mitte piisavalt, nagu veebisait võiks olla umbes tund kuus kuus. Arvestades seda, et mõned teised hostingu pakkujad pakuvad 99,99% või kõrgemat tööaega – ja pakuvad seda tegelikult aastas tund aega maha.

Suhteliselt aeglane serverikiirus

HostMetro serverid on teiste hostiteenuse pakkujatega võrreldes üsna aeglased. Nad pole mingil juhul kohutavad – kuid leidub hulgaliselt kiireid veebimajutusettevõtteid, mis võivad HostMetro veest välja puhuda.

Väike valik plaane

Jagatud veebimajutus on üsna hea – kuid kui teie ettevõte muutub edukamaks, võib see muutuda üsna piiravaks. Paljud hostingu pakkujad pakuvad nende ettevõtete majutamiseks pilve-, VPS- või spetsiaalset hostimisteenust. HostMetro seda ei tee – kui edukaks saate, peate laeva hüppama.

HostMetro ülevaade – kohtuotsus

HostMetro on heade hindade ja korraliku klienditoega – kuid sellest ei piisa serveri kehva jõudluse ja väikese valiku plaanide kompenseerimiseks.

Üldiselt on HostMetro korralik host, kui alles alustate. Kuid see ei paku palju, mis paneks teid kauaks püsima.

Seetõttu saate vaadata mõnda muud turul pakutavat hostimise pakkujat, kas leiate oma saitide ja ettevõtete majutamiseks mõnda sellist, mis pakub HostMetro-st paremaid teenuseid..

Plussid

  • Madala hinnaga virtuaalserver
  • Suurepärane tugisüsteem

Miinused

  • Mittestandardne Uptime
  • Ainult jagatud hostimine
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector