HostRocket ülevaade

HostRocket ja selle SSD jagatud hostimine väidavad, et see on ideaalne lahendus ettevõtetele, kes otsivad ülimat kiirust ja usaldusväärsust.


Selles HostRaketi ülevaates näeme, kui hea see hostimine tegelikult on – ja aitame teil otsustada, kas HostRocket peaks olema teie järgmine hostiteenuse pakkuja.

Mis on HostRocket??

HostRocket on hostiteenuse pakkuja, kes tunneb uhkust oma suure kliendibaasi ja tipptasemel teenuste üle. Laias valikus hostimisplaanides näib neil olevat midagi peaaegu kõigile.

Vaatame üle – HostRocketil on kavad:

 • HDD jagatud hostimine
 • SSD jagatud hostimine
 • Spetsiaalne hostimine
 • Edasimüüja VPS hostimine
 • Domeeninimed

Üldiselt on see üsna lihtne, kuid kindel teenuste valik. Jagatud ja pühendatud serverid on kasulikud vastavalt isiklikele kasutajatele ja suurematele ettevõtetele, samas kui edasimüüjate hostimine on hea võimalus neile, kes soovivad müüa oma hostimisteenuseid.

Ja selles HostRaketi ülevaates keskendume selle jagatud hostimisteenustele, et näha, kuidas need toimivad.

HostRoketi hinnakujundus

HostRocket pakub 4 tavalist veebimajutusplaani – kuid põhimõtteliselt on see üks ja sama plaan ning selle hinna määrab ära see, kui kaua te teenuseid ostate.

Kuu HostRocket plaan maksab 11,98 dollarit, 6-kuuline plaan maksab 8,99 dollarit kuus, 12-kuuline plaan on 7,99 dollarit kuus ja 24-kuuline periood tagastab teile 5,99 dollarit kuus.

hostrocketi ülevaatusplaanid

Selline hinnaskeem erineb paljudest teistest hostingu pakkujatest, kes kipuvad oma jagatud veebimajutuskavades lähtuma pigem funktsioonide kvaliteedist kui arveldustsüklist.

Plaanid detailsemalt

Nüüd vaatame, mida täpselt see HostRocket’i hostimisplaan teile pakub.

Jagatud hostimiskavad
KettaruumPiiramatu
RibalaiusPiiramatu
Kui palju domeene toetatiPiiramatu
SSLEi kuulu, lisatasud
E-posti kontodPiiramatu
FTP kontodPiiramatu
Veebisaidi koostajaKaasas
Veebisaidi abistamineKaasas
HostipaneelcPanel
KlienditugiTelefon, piletid
Serveri asukoha valikEi – ainult USA
Tasuta automatiseeritud varundamineJah, cPaneli kaudu

Niisiis, nagu näete – plaanid on üsna virnastatud. Midagi olulist ei piirata, seega võib see olla suurepärane võimalus suuremate veebisaitide jaoks.

HostRocket jõudlus

Nüüd on aeg kontrollida HostRocket jõudlust ja vaadata, kas see muudab teie veebisaidi kiireks. Oleme kasutanud tööriista GTMetrix – ja avastasime, et HostMonster asub korralikult paki ülemises keskosas.

hostrocket ülevaate gtmetrix jõudlust

Kui rääkida tühja HTML-i saidi reageerimisajast, see oli umbes 650ms, ja server testimisnädala tööaeg oli 99,97%.

Üldiselt pole see halb – kuid siiski puuduvad paljud kiireimad hostingu pakkujad. Mõnest parandamisest võiks kindlasti abi olla.

HostRocket plussid

Vaatame HostRocket ülevaate selles osas üle mõned asjad, mis mulle selle hostimisteenuse juures meeldivad. Siin on head asjad, mida see hostiettevõte ise on teinud:

Lihtne kasutada platvormi

Lihtne teenusehaldusprotsess ja cPaneli uusim versioon muudavad HostRocketi üheks hõlpsamaks hostiks, mida kasutada ja hallata. Maailmas, kus paljud hostimisettevõtted näevad endiselt välja sellised, nagu nad prooviksid sihikindlalt teie elu keerulisemaks muuta, on HostRocket suurepärane alternatiiv.

Piiramatu kõik

Piiramatu veebisait, piiramatu ribalaius, piiramatu kettaruum, e-post ja FTP-kontod – HostRocket ei hoia end tagasi. Alles 5,99 dollari eest kuus saate kindla hostimisplaani, mille ressurssidele pole seatud ülempiiri.

Suurepärane klienditugi

Iga hostikavaga on kaasas spetsiaalne ööpäevaringne klienditugi. Ja sellele pääseb veebipiletite või telefoni teel. Ja mis on ka hea, on see, et klienditoele reageeritakse väga kiiresti ja see on tõesti väga kasulik.

HostRocket miinused

Kuid muidugi pole ükski hostingu pakkuja täiuslik. Siin on mõned HostRocketi probleemid, mis panevad selle mängu võistlusele järele jõudma.

Aeglane serverikiirus

Ainult meie GTMetrixi testi keskmine, reaktsiooniaja keskmisest madalam, pole HostRocket lihtsalt midagi suurepärast. Kiirus on hostiteenuse pakkuja jaoks väga oluline tegur – ja HostRocket seda lihtsalt ei paku.

Mittestandardne Uptime

Veelkord – etendus on koht, kus HostRocketil puudub see mõrvar. Uptime 99,97% pole kohutav, kuid on paljudest lisatasu pakkuvatest hostimise pakkujatest maha jäänud. Ja arvestades, et see on keskmise ja kõrge hinnaga jagatud hostimise võimalus, võiks toimivus lihtsalt parem olla.

HostRocket ülevaade – järeldus

HostRocket pole halb hostingu pakkuja, kuid selle ebapiisav tööaeg ja serveri aeglane kiirus on mõlemad massiivsed probleemid. Kui otsite piiramatut veebimajutust ja kasutusmugavust, võib see ettevõte siiski osutuda korralikuks lahenduseks.

Plussid

 • Lihtne kasutada
 • Hea klienditugi
 • Piiramatu ressurss

Miinused

 • Nõrk serverikiirus
 • Ainult keskmine tööaeg
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector