Jigsy ülevaade

Oma uue veebisaidi loomisel soovite, et see protsess oleks lihtne ja lihtne. Ja Jigsy on üks neist veebisaitide loojatest, mille eesmärk on pakkuda parimat kasutajakogemust koos lohistamisliidese ja kõigi paketis sisalduvate vajalike funktsioonidega.


Veebisaidiehitajale, kes tähistab ennast kui ‘Lihtne veebisaitide koostaja’, peaksime eeldama sujuvat ja intuitiivset platvormi, mida praktiliselt igaüks saaks ilma raskusteta kasutada.

Selle Jigsy ülevaate jaoks proovime, kas lubadused vastavad tõele!

Mis on Jigsy?

Jigsy on veebisaitide lohistaja. See on loodud selleks, et saaksite hõlpsalt veebisaiti luua ja kohandada ning seda ka hallata. Koos veebisaidi koostajaga saate majutust, sisseehitatud SEO-d ja statistikat, e-kaubandust ja muid funktsioone või võimalikke integratsioone.

jigsy ülevaade tasuta veebisaidi ehitaja

Esimeste muljete osas tutvustatakse Jigsy kodulehele maandudes üsna tuhmi kujundust. Kuigi see töötab hästi, on elemente, mis näevad välja amatöörid ja õrnad. Ja veebisaidi loomise platvormi jaoks olete teie’d loodan, et nad’d oleksin endale hea platsi ehitanud, kas poleks’t sina?

Kuid oleme siin veebisaidi koostaja nimel. Ja Jigsy põhjaliku ülevaate saamiseks proovime seda ja uurime, kas see võib olla teie jaoks arvestatav valik!

Jigi hinnakujundus

Jigsy pakub nelja plaani: tasuta, Starter, Basic ja Premium. Tasulised plaanid algavad kell 3,99 dollarit kuus ja saate Premium eest 9,99 dollarit kuus. Samuti, kui valite pikema liitumisperioodi, saate soodustust.

Jigsy ülevaade

Tasuta plaan on alati teretulnud võimalus ja hinnad on mõistlikud, kuid mis on selle väärtus? Vaatame plaanid kiiresti üle:

 • Tasuta
  Jigsy Free plaan sobib hästi inimestele, kes soovivad oma veebisaidi loomisega katsetada, kuid sellel on väga vähe võimalusi salvestusruum (25 MB), a maksimaalselt viis lehekülge ja pole kohandatud domeeni valikut.
 • Starter
  Ausalt öeldes ma ei tahaks’t raiskab minu raha stardiplaanile. Kell 3,99 dollarit kuus, sina’olete päris palju maksnud natuke rohkem salvestusruumi, 5 lisalehte, ja oskus kasutada a kohandatud domeen.
 • Põhiline
  Kui minust peaks saama maksv klient, siis mina’d võtke aluseks põhiplaan. Mis maksab 7,99 dollarit kuus, sa saad 2 GB salvestusruum ja saate luua kuni 99 lk, mida saab laiali jagada 3 individuaalset veebisaiti.
 • Lisatasu
  Kuigi see on kõige kallim variant, on see siiski olemas’s ka parim hinna ja kvaliteedi suhtega. Selle tavahind on 15,99 dollarit, kuid kirjutamise ajal on see pakkumine 9,99 dollarit kuus. See annab teile 5 GB salvestusruumi, võime luua piiramatu arv lehti, ja kuni 10 veebisaiti.

Ja Jigsy hinnasüsteem pakub allahindlusi pikaajalistele lepingutele. Kui maksate lahtiselt vastavalt 1, 2 või 3 aastat, saate säästa 10%, 20% või 30% hinnast.

Need näivad olevat õiglased tehingud, kuni me võrdleme teiste veebisaitide loomise platvormidega – WordPress pakub tasuta paketti, mis pakub 3 GB salvestusruumi, samas kui selle 9,50 dollarine plaan on kaasas 13 GB. Selle kõrval ei näe Jigsy tehing liiga suurepärane.

Ja muide, Jigsy pakub ainult 7-päevast raha tagasi garantii. Kuid ma arvan, et on piisavalt aega, et saaksite otsustada, kas esmaklassilised funktsioonid on seda väärt.

Töö Jigsy veebisaidi ehitajaga

Jigsy väidab, et selle veebisaidi ehitajat on nii lihtne kasutada, et saate selle mõne minutiga üles seada. Kuid vaatame, kuidas see tegelikult töötab.

Esiteks mallid. Valida on sadade kohandatavate mallide vahel. Kui aga hakkate neid sadu kerima, leiate, et need pole just palju vaatamisväärsused.

jigsy ülevaate mallid

Valida on palju, kuid selle kümnendi kujundusega on tõesti keeruline midagi leida. Värviskeemid, kompositsioonid ja mustrid on aegunud ja korduvad.

Kuid liigume edasi redigeerimise osa juurde. Jigsy väidab, et mallid on täielikult kohandatavad, nii et loodetavasti saate need halvad kujundused oma maitse järgi parandada.

Kohandamiskuval näete oma veebisaidi tegelikku visuaali. Ekraani ülaosas on ribad valikumenüüdega. Samuti saate seadme tüüpide vahel ümber lülituda, et kontrollida, kuidas see välja näeks.

jigsy ülevaate malli toimetaja

Elementide lisamiseks võite valida komponentide menüüst, kus need sorteeritakse rühmadesse, nagu sisu, ajaveeb või e-kaubandus. Valige kast ja lohistage see lihtsalt oma veebisaidile.

jigsy ülevaate kohandamine

Sisuväljadega saate töötada, klõpsates sellel redigeerimisvalikute kuvamiseks. Värvide, piltide ja fontide muutmine on lihtne, kuid malli koostis on range.

jigsy review - lohistage redaktor

See võimaldab teil elemente lisada või eemaldada, kuid suurused ja üldine järjekord on fikseeritud. Määratud elemente saate paigutada ainult määratud kohtadesse. See vähendab oluliselt teie paindlikkust’loote oma veebisaidi uuesti.

Selle ehitaja piirid on nähtavad ka piltidega töötamisel. Redaktorit pole, saate ainult pildi üles laadida (või loota, et see mingil ajal üles laadib). Ja kui tegemist on paigutusega, siis teeb platvorm kõik automaatselt, nii et teil pole kontrolli, kus asub kese või kuidas see peaks olema joondatud.

Siiski on olemas lai fotofototeek. Kuigi tasuta versiooni kasutajatel pole lubatud kvaliteetseid pilte kasutada.

jigsy review - pildikogu

Teine ärritav asi oli see, kui aeglaselt platvorm töötab. Väikseimate muudatuste laadimine võtab aega! Jigsy reklaamib, et siin saate veebisaidi luua mõne minutiga, kuid sellise mahajäämisega pole see reaalsusest kaugel.

Üldiselt on Jigsy veebisaidi ehitajat lihtne kasutada, kuid kohutavalt piiratud. Ausalt, see pukseerimisredaktor pole nii mugav ega hõlpsasti kasutatav kui peaks.

Jigsy performance

Jigsy näitab jõudlusega kvaliteeti. Isegi kui veebisaidi koostajaga töötamine on tõesti aeglane protsess, peaks veebisait ise probleemideta töötama.

Jigsy ülevaade

Nagu näete, jagunesid veebisaidi reageerimise ajad suurepärasesse kategooriasse (300 ms või vähem) iga testitud asukoha jaoks, välja arvatud Bangalore. Need on tõesti suurepärase kiirusega tulemused!

Jigise plussid ja miinused

Üldiselt pole Jigsy parim veebisaitide looja, kuid täidab siiski mõned lubadused. Võtame kokku meie Jigsy ülevaate mõningate plusside ja miinustega.

Plussid:

 • Saate valida sadade teemade vahel
 • Pikaajaliste lepingute korral muutuvad plaanid odavamaks
 • Tänu tasuta plaanile saate enne ostmist testida enamikku funktsioone
 • Suurepärased reageerimisajad USA-s.

Miinused:

 • ‘tõmba ja lase lahti’ veebisaidi ehitaja pole peaaegu nii paindlik kui lubatud
 • Veebisaidi koostaja ja veebisait ise võivad olla üsna nõmedad
 • Keskpärane kujundus ja mitmekesisuse puudumine
 • Klienditeenindus pole’t suurepärane, kuna puudub reaalajas vestluse funktsioon

Jigsy ülevaade – lõplikud mõtted

Jigsy veebisaidi ehitaja tundub väga lihtne variant kiireks seadistamiseks: tasuta kava lihtsa lohistamise ja hea etteastega.

See ehitaja on aga tegelikult kaugel paindlikust. Malli kujundus on vananenud ja selle mittetundliku platvormiga töötamine võib olla pettumust valmistav kogemus. Olen nõus, et saate küll ‘Looge minutiga veebisait’, kuid mitte üks, mis pole tegelikult teie oma.

Ma ei tahaks’t ei soovita selle väärtust ja on ka teisi veebisaitide ehitajaid, kes pakuvad teie kopsaka jaoks palju rohkem pauku. Kuigi, seal’Kiire proovisõidu jaoks tasuta versiooni valimisel pole kahju.

Plussid

 • Vaba kava
 • Mobiilne sõbralik
 • SEO tööriistad

Miinused

 • Keskpärased omadused
 • Vananenud malli kujundus
 • Lohistamine ei ole eriti tundlik
 • Puudub reaalajas vestluse tugi
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector