KnownHost ülevaade

Kui valite hostiteenuse pakkuja teil on palju võimalusi valida. Mis on kõige olulisemad tegurid, kui otsustate oma ettevõtte jaoks lõpuks ühe ettevõtte kasuks?


Selles KnownHosti ülevaates sõidame mööda teed ja vaadata jõudlust, tuge, funktsioone ja muidugi ka hinnakujundust.

Alustame oma teekonda!

Mis on KnownHost?

2006. aastal asutatud KnownHost on USA-s asuv hostimisteenuste pakkuja, millel on kõrge kvaliteediga ribalaius. Sellel on 4 opereeritud andmekeskust levisid Põhja-Ameerikas ja Euroopas. Pakutakse hulgaliselt hostimistüüpe, sealhulgas pilve jagatud hostimine, hallatav VPS ja hallatav pilve VPS.

KnownHost ülevaade - avaleht

Ettevõte kiitleb, et 3 peamist müügipunkti on kiirus, töökindlus ja tugi. Pealeht loetleb selle omadustena ülikiire jõudluse ja suurepärase stabiilsuse, kuid peame ise järele vaatama, kas see vastab tõele.

Käesoleva ülevaate jaoks, kontrollime jagatud pilvemajutusteenuseid.

Hinnakujundus teadaolevalt

KnownHost pakub 3 lihtsat hinnaplaani Põhiplaan (3,47 dollarit kuus) sisaldab 5 GB SSD salvestusruumi ja piiramatu ribalaius. Kuigi kõige kallim Professionaalne plaan (9,97 dollarit kuus) sisaldab piiramatut SSD-salvestusruumi ja piiramatu ribalaius. Igas plaanis on juba LiteSpeed ​​ja tasuta SSL-sertifikaat.

KnownHost ülevaade - hinnakujundus

Pange tähele, et nagu tavaliselt, Veebilehel kuvatav hind on saadaval ainult uutele kasutajatele. Pärast esialgset esimest ostu hüppab iga plaan algsesse hinda. Nii saab põhiplaan 8,95 dollarit kuus ja professionaalne plaan 19,95 dollarit.

KnownHost ülevaade - uuendamine

KnownHost annab teile oma raha eest veelgi rohkem edastab teie veebisaidi ja seadistab selle teile tasuta üles. Enamik teenusepakkujaid jätab selle teie otsustada või võtab teie veebisaidi ülekandmiseks lisaraha, nii et siin on see rõõmustav funktsioon.

KnownHost ülevaade - migratsioon

Tegime käepärase tabeli, kui soovite võrrelda KnownHosti kõiki plaane:

PõhilineStandardProfessionaalne
Hind kuus3,47 dollarit6,47 dollarit9,97 dollarit
Kettaruum5 GB20 GBPiiramatu
RibalaiusPiiramatuPiiramatuPiiramatu
SSD või HDDSSDSSDSSD
Lubatud domeenide arv15Piiramatu
E-posti kontod525Piiramatu
Tasuta SSLJahJahJah
Klienditugi24/724/724/7
Raha tagasi garantii30-päevane periood30-päevane periood30-päevane periood

Kui te pole kindel, millist plaani valida, võite selle alati proovida KnownHosti 30-päevane raha tagasi garantii. Ja siin on garantii tingimusteta, mis tähendab, et te ei pea kirjutama lehti selgitustega, miks soovite oma raha tagasi.

KnownHost ülevaade - 30-päevane raha tagasi

Viimane asi, mida mainida, on see KnownHost ei püüa üles müüa teile miljoneid erinevaid funktsioone, mida te tõenäoliselt ei vaja. Oma kavasse saate lisada ainult täiendavaid varukoopiaid sest kõik vajalik on juba igasse kavasse lisatud.

Ehkki KnownHost pole kõige odavam hostimine, pakub see teile kindla hinnaga esmaklassilisi funktsioone. Tasuta SSL, LiteSpeed ​​ja turvafunktsioonid muudavad KnownHosti pakkumised silma paistma.

KnownHost Performance

TuntudHost mitte ainult lubab teile 99,99% -list uptime määra kuid kiitleb ka selle üle ülikiire laadimiskiirus. Pärast täielikku 2-kuulist testimist peame esimese väitega leppima – meie veebisaidil oli 100% tööaeg. Ja keskmine reageerimisaeg oli ainult 154ms.

KnownHost ülevaade - robot Uptime

Mõnikord langeb reageerimisaeg alla 20ms punkti, mis näitab, kui kiiresti KnownHosti serverid on. Aga kuidas on meie veebisaidi kiirusega kogu maailmas?

Pärast KnownHosti testimist Bitcatchaga näeme seda saame hämmastavaid tulemusi USA-s ja Kanadas. Kahjuks oli Kanadas reageerimise aeg nii väike kui 37 ms, Aasia ja Euroopa reageerimisajad olid aeglasemad.

KnownHost ülevaade - kiirus

Üldine A-märk on suurepärane näitaja, et teie veebisait laadib kiiresti, lihtsalt arvestage, et teatud piirkondades võtab laadimine pisut kauem aega.

Lõpuks läheme GTmetrixile oma optimeerimise ja laadimisaegade testimiseks. Ja meie veebisaidi täielikuks laadimiseks kulus meeletult kiire aeg – vaid 449 ms. Vaid poole sekundiga oli meie veebisait külastajatele valmis ja valmis, seega peame leppima ka ülikiire laadimisavaldusega.

KnownHost ülevaade - GTmetrix

Meie veebisait hindas A PageSpeedis ja B YSlow skooris. See tähendas, et peaaegu kõik, mida saab teenuseosutaja poolelt teha, on optimeeritud paremaks toimimiseks.

KnownHost peab oma lubadusi ja pakub stabiilset jõudlust eriti kiirete laadimisaegadega. See pakub 100% tööaega ja suurepäraseid reageerimisaegu USA-s ja Kanadas.

KnownHost klienditugi

KnownHost pakub ööpäevaringset klienditugi telefoni teel, reaalajas vestlust ja piletisüsteemi. Teil on kasutada ainult üks rahvusvaheline number, kuid see on tasuta number. Ja enamasti on piletitoetus kõige kasulikum variant.

KnownHost ülevaade - klienditugi

Näete isegi keskmist aega enne esimest vastust, meie puhul oli see alati alla 5 minuti. Niisiis, otsustasime seda katsetada ja võtsime mõne sihipärase probleemiga ühendust klienditoega.

KnownHost ülevaade - e-posti tugi

Ja selgub, et see on tõsi, saime vastuse vähem kui 5 minutiga. Klienditoe esindaja oli viisakas ja teadis tegelikult, millest ta rääkis.

Üks asi, mida siin märkida, on see, et neil on Alabamas Birminghamis kaldal tugirühm. See tähendab, et nad ei telli tugiteenuseid teistest riikidest ja teil ei ole telefoni teel abi saamisega raskusi.

KnownHost ülevaade - kaldal

Lisaks 3 tugivõimalusele saate ka ulatuslik teadmistebaas ja, Kõige tähtsam, foorum. Niisiis, teatud viisil olete 4 tugivõimalus – kogukond KnownHost.

KnownHost pakub kaldal premium-tuge, mis ei lase teid oodata. Ja kui teil tekib probleeme, on sellel lai teadmistebaas ja kasutajate foorum, mis aitab teil leida õigeid vastuseid.

Teadaolevad funktsioonid

Erinevalt paljudest teistest hostimise pakkujatest, keda oleme testinud, KnownHost varustab oma kogukonda foorumi funktsiooniga. Tõsi, see töötab sarnaselt paljude KKK süsteemidega, kuid tähendab, et kasutajad saavad ka omavahel rääkida.

KnownHost ülevaade - foorum

Lahe puudutus on lõime „Soovitused”, mis võimaldab klientidel KnownHostile uusi ideid pakkuda. See on suurepärane viis läbipaistva kultuuri edendamiseks, ühendades samal ajal ka kasutajad.

KnownHost pöörab palju tähelepanu ka turvalisusele. Saate DDoS-i kaitse iga kavaga, kuid teil on ka WP Brute Force kaitse, Comodo cWatch ja serverite kõvendamine. Andes oma veebisaidile vajaliku soomuse.

KnownHost ülevaade - turvalisus

Muidugi on hämmastav iga veebisaidi tasuta Comodo SSL, kuid see veelgi parem omadus on LiteSpeed ​​+ LSCashe. Ilma lisatasuta suurendate jõudlust tohutult ja külastajad saavad teie sisuga kiiremini tutvuda. Olukord, millest võidavad kõik.

KnownHost ülevaade - SSL

KnownHosti pakutavate funktsioonide loend on lai ja saate neid kõiki oma veebisaidilt kontrollida.

KnownHost pakub iga eelarve jaoks funktsioonirikkaid pakette. Saate olulisi turva- ja jõudlusfunktsioone, samuti foorumit mõttekaaslaste leidmiseks.

KnownHost ülevaade – järeldus

Pärast KnownHosti ülevaate läbimist näib tal on siiski õigus oma teenuste üle julgustada.

KnownHost on suurepärane, kui:

Teil on vaja kindlat ja usaldusväärset hostingu pakkujat, kes pakub turvalisuse ja jõudluse funktsioone. Suurepärane tööaeg, hindade tasakaal ja kiire tugimeeskond teevad KnownHostist midagi, mida peate kontrollima.

Kui teil on oma teadaolevaid KnownHosti ülevaateid, siis jagage seda allpool.

Plussid

 • Suur Uptime
 • Tõhus ööpäevaringne tugi
 • Kindel klientide tagasiside
 • Tasuta SSL
 • Piiramatu ribalaius

Miinused

 • Piiratud salvestusruum
 • Hinnad on pisut kõrgemad
 • Piiratud e-posti kontod
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector