MacHighway ülevaade

MacHighway ei paku laia valikut teenuseid, kuid vaatama on siiski väga huvitav pakkuja. Sellepärast, et selle hostiettevõtte eesmärk on pakkuda kõigile Maci kasutajatele esmaklassilist veebimajutust.


See fakt on üsna intrigeeriv, kuna me pole näinud nii palju ettevõtteid, kes töötavad spetsiaalselt Maci kogukonna toetamiseks. Kuid iga ettevõte kiitleb oma teenustega, väites, et on parim turul.

Seda’Seetõttu otsustasime teha selle MacHighway ülevaate, et näidata teile eredamat pilti. Oleme siin funktsioonide, veebimajutusteenuste, hinnapoliitika, töökindluse ja klienditoe analüüsimiseks.

Lase’Ärge raisake enam sõnu ja minge otse MacHighway arvustusele.

Mis on MacHighway??

MacHighway seda ei tee’t on palju lauale panna. Need hõlmavad teie töö alustamiseks vaid mõnda teenust:

 • VPS-i hostimine
 • Virtuaalserver
 • Domeeninimed
 • SSL-sertifikaadid

Nagu näete, pole neil pühendatud ega edasimüüjate hostimisvõimalusi. VPS-i hostimisteenusel on kolm erinevat paketti. Teisest küljest hõlmab jagatud hostimine ka kolme erinevat kava, mille vahel valida.

Pole palju pakkuda, kuid positiivse poole pealt võime oodata paremat kvaliteeti, kuna nad ei pea lisaressursse raiskama.

Las nüüd’liikuda edasi meie MacHighway ülevaate järgmisse etappi.

MacHighway hinnakujundus

MacHighway pakub 3 hostimiskava – nende hinnad ulatuvad 2,95 dollarist kuus kuni 6,95 dollarini kuus ja on tavalise jagatud hostingu pakkuja puhul peaaegu keskmised. Mitte liiga kõrge, mitte liiga madal.

machighway ülevaade hinnast ja plaanidest

Need on plaanid:

 • Väike: Selle paketi hind on 2,95 dollarit kuus. Kaasas 10 GB kettaruumi ja piiramatu ribalaius. Samuti pakub see 20 e-posti ja 10 FTP-kontot.
 • Keskmine: Kava maksab teile 4,95 dollarit kuus. Keskmine hostimisplaan sisaldab piiramatut kettaruumi ja ribalaiust. Kuid see pakub ainult 20 FTP-kontot ja piiramatut ribalaiust.
 • Suur: See hostimisplaan maksab 6,95 dollarit kuus. Kui soovite rohkem paindlikkust, võib see olla teie jaoks õige valik. Kaasas piiramatu ribalaius, kettaruum, FTP ja e-posti kontosid.

MacHighway plaanid üksikasjalikumalt

Kavad näevad välja suhteliselt odavamad kui enamikul hostingu pakkujatest. Noh, nad ei ole! Tead mida? Need hinnad on abikõlblikud ainult siis, kui valite kolmeaastase arveldustsükli! Näiteks väike pakett pole nii väike, kui maksate selle eest 106,20 dollarit!

machighway ülevaate hinnakujundus

Plaanide tegelikud kuuhinnad on (kui te ei soovi aasta, kahe või kolme eest maksta):

VäikeKeskmineSuur
Hind5,95 dollarit kuus11,95 dollarit kuus16,95 dollarit

Peame siiski veel välja mõtlema, kas need kavad saavad kõigi teie vajadustega hakkama või mitte. Seetõttu koostasime selle tabeli kogu vajaliku teabega, mida teil otsuse tegemiseks vaja võib minna:

VäikeKeskmineSuur
Kettaruum 10 GBPiiramatuPiiramatu
RibalaiusMõõtmataMõõtmataMõõtmata
Domeene toetatakse25Piiramatu
SSLTasulineKaasasKaasas
DDoS-vastane kaitseJah (tasuline)Jah (tasuline)Jah (tasuline)
E-posti kontod20PiiramatuPiiramatu
HDD või SSDSSDSSDSSD
Veebisaidi koostajaKaasasKaasasKaasas

MacHighway jõudlus

MacHighway garanteerib 99,9% tööaja, mis pole hostingu pakkujate seas ei hea ega halb. Sellepärast pakuvad enamik majutusteenuse pakkujaid kompensatsiooni, kui nad ei suuda oma servereid lubatud aja jooksul ülal pidada. Kuid mitte MacHighway juhtumis. Uptime kalkulaatori abil kontrollisime, kui kaua võiks hostimine väheneda:

machighway ülevaade uptime

Nagu näeme, tähendab see, et teie veebileht võib kogu päeva maas olla vaid 1 m 26 sekundit. Loodame vaid, et igakuiseid seisakuid kõige ägedamal tunnil ei toimu.

Jätkame minu MacHighway ülevaatega ja vaatame, kuidas need toimivad:

machighway ülevaate reageerimise ajad

MacHighway näitas keskmist jõudlust. Ehkki kui teid Aasia üldse ei huvita, ei pruugi see olla probleem. USA ja Euroopa reageerimisajad on üsna korralikud.

MacHighway plussid

Üldiselt on MacHighway üsna hea host ja seal on mõned asjad, mis mulle selle juures meeldisid. Need on järgmised:

Komplekti kuulub cPanel

Mitte iga veebimajutusteenuse pakkuja ei paku tasuta cPaneli. MacHighway võib kasutajate meelt kergendada, kasutades väga soovitud cPaneli. Suurepärane uudis on see, et CMS-i pakutakse tasuta koos iga teenusepaketiga. Seega on cPaneli abil oma veebisaidi hooldamine palju lihtsam ja lihtsam.

30-päevane raha tagasi garantii

Ettevõtte leidmine, mis tagab teie rahulolu, teeb teid õnneks. MacHighway garanteerib, et annate oma raha tagasi 30 päeva jooksul, kui teile nende teenused ei meeldi. Niisiis, kui soovite "lihtsalt proovige neid," see valik võib olla mugav. Nüüd saate nende teenust paariks päevaks proovida ja kui nad teie soove ei täida, saate need tühistada.

Miinused MacHighway

Kuid muidugi – ükski hostimise pakkuja pole täiuslik. Ja selles MacHighway ülevaate osas vaatleme selle ettevõtte puudusi.

Kohutav klienditugi

Nende teenuse esimene negatiivne külg on klienditugi. Esiteks pole neil ühtegi reaalajas vestluse võimalust. Neil on e-posti päringuteenus, kuid isegi kahe päeva pärast ei saanud me neilt vastust.

Ehkki nad pakuvad otseseid telefonikõnesid, pole kõneteenus rahvusvahelistele klientidele siiski tasuta. Peale üürikese klienditoe on neil isegi tehnilise toe maine.

Tasuline veebisaidi ülekandmine

Võimalik, et kasutajad peavad oma veebisaidi üle viima teisele hostimisele. Me eeldasime, et nad pakuvad seda teenust tasuta. Kuid ilmselt peate selle põhiteenuse saamiseks neile maksma.

Tasuline automatiseeritud varundamine

Teie veebisait võib krahhi alla mitmel põhjusel. See’alati on parem, kui teil on oma veebisaidi varukoopia. MacHighway võib pakkuda automatiseeritud varundamist, kuid selle hankimiseks peate kulutama rohkem raha. Te ei saa oodata, et sellised funktsioonid oleksid tasulised kaubamärgilt, mis uhkeldab nende taskukohasusega.

MacHighway ülevaade – kas nad on seda tõesti väärt??

Meil olid MacHighway suhtes tõesti suured lootused. Ehkki neil on mõned suurepärased omadused, muudavad nende klienditeenused ning tasulised valikud ja arveldustsüklid neist üsna keskmise veebimajutusteenuse.

Me järeldaksime, et MacHighway on keskmine teenus.

Plussid

 • cPanel kaasas
 • 30-päevane raha tagasi garantii
 • SSD-serverid

Miinused

 • Tasulised funktsioonid
 • Puudub klienditugi
 • Ulatuslikud arveldustsüklid

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector